نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: چطور میشه کانفیگ کرد که دامنه بصوت اتوماتیک بدون نیاز به تنظیم مجدد در سرور پارک بشه؟

عضو جدید asiacat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    83
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    23 پست

پیش فرض چطور میشه کانفیگ کرد که دامنه بصوت اتوماتیک بدون نیاز به تنظیم مجدد در سرور پارک بشه؟

درود
    اگر دیده باشید سرویسهای فروش دامنه مث name.com و یا سرویس سایت سودو هروقت ما دی ان اس های اونها رو تنظظیم کنید دامنه بصورت خودکار از سرور اونا بالا میاد

سرور من ددیکیت هست و سی پنل و آپاچی
    در سایتهای خارجی هم خوندم چیز زیادی دستم نگرفت میخوام اینو برای یک سرویس وبلاگدهی تنظیم کنم تا الان با api cpanel و بوصرت دستی توسط خود کاربر دامنه از طریق اسکریپت ما بروی سرور پارک میکردیم
    راه هایی هم هستم اما میخوام بهترین و امن ترین راه رو انجام بدم

کسی از دوستان در این زمینه تخصص یا تجربه ای دارند با ما به اشتراک بگذارند؟

bind و وایلکارد ویچوال هسات نظرتون چیه؟ البته این تداخل میخوره کم و زیاد بشه اما نمیشه همزمان روی یک سرور دو دامنه بدین شکل اجرا کرد که برای ما مناسب نبود
    ممنونم(ببخشید اگر درست ننوشتم خواب خوابم و مجبور بودم بنویسم تا صبح ببینیم استاد بزرگواری پیدا میشه کمک کنه)

پ.ن: اگر اینکار اسم تخصصی داره سرنخی بدید میرم یادش میگیرم و شیرش میکنم همینجا که سایر هموطنان هم استفاده ببرند
    .............

2. # ADS

عضو جدید asiacat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    83
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    23 پست

پیش فرض پاسخ : چطور میشه کانفیگ کرد که دامنه بصوت اتوماتیک بدون نیاز به تنظیم مجدد در سرور پارک بشه؟

در سه انجمن تخصصی و قدیمی 15 ساعت از پستهات بگذره یکی جواب نده
    البته دیدم سایر سوالها هم بهمین شکله
    وب فارسی چش شده؟ جز مطالب هژو گونه پیرامون مسائل عمومی مثل چطور بفهمیم کی پرفایلم چک کرده چطور لایک زیاد بگیریم و... هیچی توش دیگه نمیاد
    اگر برنامه نویس باشید میفهمید که در وب فارسی چقدر اوضاع داغونه
    من عموما اکثر سرچهام بزبان انگلیسی هست (نه زبانم خوب باشه مجبوریم) ولی یک چیزهایی که مربوط میشه به تلگرام و بعضی چیزهایی که جهانی نیست و مجبورت میکنه زبان فارسی سرچ بزنید میفهمید که چقدر شرایط بحرانیه
    قدیما بین سالهای 83 تا 90 خیلی شرایط خوب بود الان بدولتی چند تا باند همه چیز داره میمیره در کشورمون و سایتها شدن عین ایران خودرو میرند مطالب توپ جهانی رو با کیفیت بشدت پایین میدن خورد ملت

این موضوع هم عجیبه نه سایت استک اور فالو نه سرور فیلوت و نه خود فروم سی پنل جواب درستی ندادن و نیست بصورت سراسری یا سواد ما نمیکشه چیز مرتبطش سرچ بزنیم...
    .............

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)