با سلام خدمت دوستان. یه اسکریپت اشتراک ویدئو نال شده دارم که با ffmpeg کار تبدیل ویدئوها و ریز تصویر ویدئوها رو انجام میده. تونستم ffmpeg رو راه اندازی کنم و میخوام موارد زیر بهش اضافه بشه

1- در هنگام تبدیل ویدئوها بصورت اتوماتیک واترمارک بر روی همه ویدئوها و در همه کیفیت ها اعمال بشه.

2- این اسکریپت در بخش فارسی هنگام نمایش مواردی که شامل عدد باشه مثلا 3 روز قبل در زیر ویدئوها بصورت قبل 3 روز نمایش داده میشه که میشه در بخش ترجمه یه جوری درستش کرد ولی میخوام اصولی درست بشه. این اسکریپت هم از زبان های راست به چپ و هم چپ به راست پشتیبانی میکنه به همین علت نمیخوام این تغییر باعث نمایش صحیح در فارسی بشه و در مقابل در زبان انگلیسی به هم بریزه. در هر دو زبان درست کار کنه.

3- این اسکریپت امکان فروش ویدئو، کسب درآمد کاربر و پلن اشتراک ویژه رو داره ولی درگاه فارسی نداره که میخوام درگاه پرداخت زرین پال بهش اضافه بشه

4- این اسکریپت امکان دریافت ویدئو از لینک فقط با فرمت .mp4 رو داره که میخوام امکان گرفتن لینک از یوتیوب (گراب) بهش اضافه بشه.
دوستان عزیز زیاد نمیتونم فعلا هزینه کنم واسه همین قیمت هر بخش رو جداگانه اعلام کنین تا با توجه به بودجه م واسه انجام این موارد هزینه کنم.
اولویت با درگاه بانکی و سپس واترمارک هست.
اگر فقط میتونین یکی از موارد بالا رو هم انجام بدین پیشنهاد قیمتتون رو بدین. مهم مناسب ترین قیمت هست برای من.
مدت زمان انجام پروژه اصلا عجله ای نیست هر قدر زمان ببره.

با توجه به نیاز شما امکان ارسال اسکریپت یا دسترسی به سروری که اسکریپت روی اون نصب و فعال هست فراهمه.
آدرس سایت: http://fhdclip.ir

ضمن اینکه به تمامی کدهایی که استفاده میشه و فایل هایی که ویرایش میشه با اطلاعات کامل نیاز دارم.