نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مشکل فعال نشدن افزونه های وردپرس yith و تداخل با ووکامرس

عضو جدید gamecock آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    14 پست

20 مشکل فعال نشدن افزونه های وردپرس yith و تداخل با ووکامرس

سلام دوستان
    2 ماه هست که مشکلی در همه سایت‌های روی سرور وجود داره و اونم این هست که افزونه های وردپرس yith با ووکامرس تداخل داره و نمیتونم فعالشون کنم.
    مثلا وقتی که افزونه ووکامرس فعال باشه و هنگامی که افزونه yith-woocommerce-wishlist رو نصب میکنم و وقتی که دکمه فعالسازی افزونه رو میزنم، ارور 500 میاد.
    یعنی اونقدر طول میکشه که خطای 500 request timed out نمایش داده میشه. وقتی که ووکامرس غیرفعال هست، افزونه های yith بدون مشکل فعال میشن و ولی وقتی که هر کدوم از افزونه های yith فعال باشن، افزونه ووکامرس فعال نمیشه و همان مشکل به وجود می آید.
    و همچنین دیگه وارد wp-admin نمیشود و ارور 500 میدهد تا زمانی که از هاست، پوشه آن افزونه رو پاک کنم یا تغییر نام بدم.
    وردپرس و ووکامرس هردو بروز هستند و ورژن php هم 7.3 هست و با تغییر ورژن هم این مشکل حل نشد. همچنین مقادیر max_execution_time و max_input_time و memory_limit و post_max_size و ... را روی مقادیر بسیار بزرگ گذاشتم ولی برطرف نشد.
    نمایش ارور و debug وردپرس و هاست هم فعال هست ولی هیچ اروری ثبت نمیشود و همان ارور 500 request timed out در مرورگر نمایش داده میشود.
    من مدیر سرور هستم و میخواستم ببینم مشکل دقیقا از کجاست. چون همه کاربران هاست با این مشکل مواجه هستند.
    من از سی پنل و لایت‌اسپید و کلودلینوکس و آنتی شلر CXS استفاده میکنم. (از سیستم لایسنس) و سرور هم داخل ایران است.
    فایروال و آنتی شلر و هم غیرفعال کردم ولی فرقی نکرد. ورژن PHP هم از alt (کلودلینوکس) به ea (ایزی آپاچی) تغییر دادم ولی باز هم مشکل برطرف نشد.
    لود سرور رو هم نگاه کردم و مشکلی نداشت و رم و پردازنده به میزان زیادی خالی هست. سرعت سرور هم بالاست و تنها مشکلش همین فعال نشدن افزونه های yith هست.
    حتی داخل لوکال‌هاست این کار رو تست کردم و افزونه ها بدون مشکل فعال شدن و با ووکامرس تداخل نداشتند و به همین علت فهمیدم مشکل از هاست سرور من هست.
    سرور هم از نوع مجازی (VPS) هست و مجازی‌ساز اون هم KVM هست.
    ممنون میشم از دوستان لطفا کمکم کنند چندین ماه هست که با این مشکل دست و پنجه نرم میکنم و ضررهای هنگفتی دارم متحمل میشم.
    هرچی هم تو منابع خارجی جستجو کردم به نتیجه نرسیدم

2019-09-13_183214.jpg
    ویرایش توسط gamecock : September 13th, 2019 در ساعت 18:56

2. تعداد تشکر ها از gamecock به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن tpark آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    64
    تشکر تشکر شده 
    200
    تشکر شده در
    156 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل فعال نشدن افزونه های وردپرس yith و تداخل با ووکامرس

نقل قول نوشته اصلی توسط gamecock نمایش پست ها
    سلام دوستان
    2 ماه هست که مشکلی در همه سایت‌های روی سرور وجود داره و اونم این هست که افزونه های وردپرس yith با ووکامرس تداخل داره و نمیتونم فعالشون کنم.
    مثلا وقتی که افزونه ووکامرس فعال باشه و هنگامی که افزونه yith-woocommerce-wishlist رو نصب میکنم و وقتی که دکمه فعالسازی افزونه رو میزنم، ارور 500 میاد.
    یعنی اونقدر طول میکشه که خطای 500 request timed out نمایش داده میشه. وقتی که ووکامرس غیرفعال هست، افزونه های yith بدون مشکل فعال میشن و ولی وقتی که هر کدوم از افزونه های yith فعال باشن، افزونه ووکامرس فعال نمیشه و همان مشکل به وجود می آید.
    و همچنین دیگه وارد wp-admin نمیشود و ارور 500 میدهد تا زمانی که از هاست، پوشه آن افزونه رو پاک کنم یا تغییر نام بدم.
    وردپرس و ووکامرس هردو بروز هستند و ورژن php هم 7.3 هست و با تغییر ورژن هم این مشکل حل نشد. همچنین مقادیر max_execution_time و max_input_time و memory_limit و post_max_size و ... را روی مقادیر بسیار بزرگ گذاشتم ولی برطرف نشد.
    نمایش ارور و debug وردپرس و هاست هم فعال هست ولی هیچ اروری ثبت نمیشود و همان ارور 500 request timed out در مرورگر نمایش داده میشود.
    من مدیر سرور هستم و میخواستم ببینم مشکل دقیقا از کجاست. چون همه کاربران هاست با این مشکل مواجه هستند.
    من از سی پنل و لایت‌اسپید و کلودلینوکس و آنتی شلر CXS استفاده میکنم. (از سیستم لایسنس) و سرور هم داخل ایران است.
    فایروال و آنتی شلر و هم غیرفعال کردم ولی فرقی نکرد. ورژن PHP هم از alt (کلودلینوکس) به ea (ایزی آپاچی) تغییر دادم ولی باز هم مشکل برطرف نشد.
    لود سرور رو هم نگاه کردم و مشکلی نداشت و رم و پردازنده به میزان زیادی خالی هست. سرعت سرور هم بالاست و تنها مشکلش همین فعال نشدن افزونه های yith هست.
    حتی داخل لوکال‌هاست این کار رو تست کردم و افزونه ها بدون مشکل فعال شدن و با ووکامرس تداخل نداشتند و به همین علت فهمیدم مشکل از هاست سرور من هست.
    سرور هم از نوع مجازی (VPS) هست و مجازی‌ساز اون هم KVM هست.
    ممنون میشم از دوستان لطفا کمکم کنند چندین ماه هست که با این مشکل دست و پنجه نرم میکنم و ضررهای هنگفتی دارم متحمل میشم.
    هرچی هم تو منابع خارجی جستجو کردم به نتیجه نرسیدم

2019-09-13_183214.jpg
    درود بر شما
    متاسفانه yith دسترسی ایران رو بلاک کرده و با توجه به اینکه تقریبا تمام افزونه های این کمپانی از فید خبرخوان و چک لایسنس استفاده میکنند و این چک ها به صورت Render Blocking هستند، باعث time out میشن.
    باید چک لایسنس و همچنین admin dashboard widget های yith غیر فعال بشه تا این مشکل برطرف بشه.

موفق باشید.
    هاست ووکامرس
    شگفت انگیز!

عضو جدید gamecock آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    14 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tpark نمایش پست ها
    درود بر شما
    متاسفانه yith دسترسی ایران رو بلاک کرده و با توجه به اینکه تقریبا تمام افزونه های این کمپانی از فید خبرخوان و چک لایسنس استفاده میکنند و این چک ها به صورت Render Blocking هستند، باعث time out میشن.
    باید چک لایسنس و همچنین admin dashboard widget های yith غیر فعال بشه تا این مشکل برطرف بشه.

موفق باشید.
    من برای ضدتحریم، دی ان اس های سایت شکن رو هم رو سرورم ست کردم ولی بازم همانطور بود.

همچنین روی سرور همکاران دیگه که هاست ایران ارائه میدن امتحان کردم ولی اونها چنین مشکلی نداشتن.

در ضمن من وردپرس رو در لوکال (کامپیوتر شخصی) بدون وی پی ان و *****شکن و پروکسی با اون افزونه تست کردم بدون مشکل فعال میشدن و تداخلی با ووکامرس نداشتن.

برای غیرفعال کردن چک لایسنس و admin dashboard widget های yith باید چکار کرد؟

ممنونم از شما

آپدیت:

در سایت شکن دات آی آر، آدرس سایتی که این افزونه ها ازش استعلام میگرفتن رو ثبت کردم و سایت موردنظر رو به لیست ضدتحریم اضافه کردند. دی ان اس های شکن رو روی سرورم ست کردم و مشکل حل شد
    ویرایش توسط gamecock : September 14th, 2019 در ساعت 21:00

6. تعداد تشکر ها از gamecock به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    73 پست

سلام روز بخیر
    اگه مشکلتون حل نشد

تلگرام در ارتباط باشید

@webhostdesign

8. تعداد تشکر ها از webhostyab به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)