نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: هشدار: تحویل اسکناس دلار مشکل دار توسط بانکهای دولتی به مردم!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    167
    تشکر تشکر شده 
    74
    تشکر شده در
    65 پست

پیش فرض هشدار: تحویل اسکناس دلار مشکل دار توسط بانکهای دولتی به مردم!

درود. دوستم دچار مشکل شده به بانک مرکزی شکایت کرده و خواسته این خبر را به اظلاع مردم برسانم.
    مطلب ایشان:
    چند هزار دلار در بانک ملی و بانک صادرات سپرده گذاشته بودم.
    رفتم حساب را به هم زدم در میان اسکناسها چندین عدد اسکناس مهر خورده و خودکار نویس شده و سوراخ ریز دار که سورخ ها اندازه سوراخ سوزن است (باید جلوی نور شدید بگیرید تا دیده شود) بود موجود بود. صرافی ملی و صادرات نخریدند گفتند بانک مرکزی و ملی و صادرات دستور داده اند صرافی های بانکی و خود بانکها اسکناسهای مهردار و خودکاری و سوراخ ریز دار را نخرند!
    حالا نه بانکی که اسکناس داده دلارها را قبول میکند نه صرافی بانکها!

نکته مهم این است که در حالیکه بانک ها دیگر اسکناس مهر ریز خورده را قبول نمی کند که هم اکنون همان بانکها دارند در میان هر بسته ۱۰۰ تایی اسکناس ۱۰-۲۰ اسکناس مهر خورده و سوراخدار به مردم میدهد!

همچنین صرافی های بانک به من اعلام کردند به زودی بانکها و صرافی های بانک فقط اسکناسهای دلاری را قبول خواهند کرد که نخ درشت آبی دارند و سایر را قبول نخواهند کرد.

من باید ۵ درصد سود میکردم ولی با توجه به اسکناسهایی که داده اند ۲۰ درصد ضرر کرده ام (کلا 15 درصد ضرر در سپرده ارزی بانکی) خواهش میکنم مردم را مطلع کنید چون همین الان بانک صادرات و ملی دارند در هر دسته اسکناس صد دلاری دلارهای مهر دار و مخدوش به مردم میدهند که خودشان چند دقیقه بعد قبولش نمیکنند و پس نمیگیرند!

به مردم بگویید وقتی بسته صدتایی اسکناس دلار از بانک گرفتند همانجا جلوی بانکی تک تک صد اسکناس را پشت رو بررسی کنند مهر نداشته باشد و سوراخ ریز نداشته باشد اگر بود همانجا عوضش کنند.

2. تعداد تشکر ها از M2T به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن websazha آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    313
    تشکر تشکر شده 
    1,994
    تشکر شده در
    1,407 پست

پیش فرض پاسخ : هشدار: تحویل اسکناس دلار مشکل دار توسط بانکهای دولتی به مردم!

با سلام

مشکلی ندارند چیزی نیست که نگران باشید حداکثر حداکثر اینه که توی یه سفرتون به خارج خرج می کنید.
    یکی از دوستان 3-4 ماه پیش اینطوری دقیقا داشت که 5 تا سوراخ دور هم بودند رفتن ارمنستان خرج کردند اومدند.

موفق باشید.
    سرور مجازی با منابع اختصاصی هارد NVMe ایران و اروپا به صورت مدیریت شده
    تماس: 02191301515 | قرارداد رسمی حقیقی و حقوقی با کاربران

5. تعداد تشکر ها از websazha به دلیل پست مفید

M2T

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    167
    تشکر تشکر شده 
    74
    تشکر شده در
    65 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط websazha نمایش پست ها
    با سلام

مشکلی ندارند چیزی نیست که نگران باشید حداکثر حداکثر اینه که توی یه سفرتون به خارج خرج می کنید.
    یکی از دوستان 3-4 ماه پیش اینطوری دقیقا داشت که 5 تا سوراخ دور هم بودند رفتن ارمنستان خرج کردند اومدند.

موفق باشید.
    من هم به ایشان همین را گفتم. البته ایشان قصد مسافرت خارج نداشتند قبل از تحریم ها دلارهای نخ آبی جدید به بانک داده اند وقتی رفته اند حساب را بسته اند به ایشان چند هزار دلار اسکناس های قدیمی و سوراخ و مهر خرده داده اند. صحبت سر این است که بانک چرا اسکناسهایی به مردم داده که خودش قبولش ندارد و پس نمیگیرد!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    139
    تشکر تشکر شده 
    62
    تشکر شده در
    48 پست

بالاخره بانکهای ملی و صادرات باید سود کنن دیگه تو این وضع بد اقتصادی مخصوصا بانک ملی که خودش رو برترین بانک اسلامی می دونه

" به قول یک نفر که می گفت (سریال هیولا) : باید به فکر سپرده گذاران باشیم "
    ویرایش توسط viphyip : September 5th, 2019 در ساعت 09:22

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)