با سلام خدمت کاربران محترم
متاسفانه شناسه های کاربری من در نیک باز بوده یک دامنه به حسابم اومده بود که امکان لغو اون توسط من نبود که با نیک تماس گرفتم و گفتن این شرکت ثبت کرده بوده که با شرکت ثبت کننده Selva.ir از تلفن محل کار و تلفن شخصی تماس گرفتم که لغو کنند . این سایت قبول نمیکرد که انتقال به من رو لغو کنه :| . (به هرحال با درخواست نامه و شکایتی که به خود نیک کردم انتقال یک دامنه به من رو مجبور شدند لغو کنند)

حالا مدیر این سایت به درخواست اون فرد که با هم چندین ساله کار میکنند و دوست هستند اطلاعات تماس من رو به فردی که از قصد دامنه رو به من منتقل کرده داده و اون فرد شماره من رو تو چت روم خودش ثبت کرده که دو روزه بیشتر از 100 نفر زنگ زدن که فکر کردن شماره دختره . در رابطه با اون فرد شکایت انجام شده و شماره کسانی که تماس گرفتند پیوست شده که میتونه ثابت کنه از چه سایتی اومدند که کاری به اون موضع ندارم
حالاسوال من این هست با توجه به اینکه در این سایت نماد اعتماد و چیزی ندیدم ، از چه طریقی میتونم از مدیر این سایت که باعث و بانی بهم ریختن اوضاع من شده بشم ؟
لازم به ذکر هست شماره ثابت محل کار در همین دوروز گرفته شده و هیچ جایی ثبت نشده و تنها یک تماس با مدیر اون سایت گرفتم که بعد اون پخش شده و گفته خود اون فرد ثابت میکنه ایشون شماره رو سهوا یا عمدا (چه از قصد و رفاقتی - چه برای حل مشکل انتقال دامنه ) دادند
این آقا حتی وجود پاسخگویی هم ندارند و شماره منو بلاک کردند زنگ زدم که جواب بدند

1- اگر شکایت کنم آدرس دقیق مدیریت این سایت به من داده میشه و یا در اختیار دادگاه قرار میگیره؟
2- در صورت اثبات چطور میخوان شماره پخش شده شخصی منو در سطح اینترنت جمع کنند؟
3-این پروسه چقدر زمانبر و چقدر هزینه بر میتونه باشه تا به نتیجه رسیدنش ؟

دوستان این مسئله الان ناموسی شده و جنبه اعاده حیثیت پیدا کرده لطفا هرکس راهکار قطعی داره ممنون میشم بگه سپاس