سلام

یه قالب دارم میخوام یک باکس دانلود بهش اضافه کنم که محتوای داخلش نامحدود باشه و محتویات داخلش رو خودم بذارم.منظورم اینه که واسه باکس زیر ادیتور نوشته یه ادیتور دیگه باز بشه که هرچی خواستم بتونم توش بذارم.مثل باکسای دیگه نمیخوام مقدار ثابت باشه

مورد دوم اینکه چون واسه آلبومای موزیک پخش انلاین میذارم میخوام یه موزیک پلیر یا پخش آنلاین هم توی ادامه مطلب اضافه بشه که فرمت ogg و mp3 رو ساپورت کنه, تمیز و شیک باشه.
برای وارد کردن موزیک هاشم مثل باکس دانلود زیر ادیتور نوشته مثلا 10تا فیلد باشه برای وارد کردن لینک موزیک ها

اگر کسی هست که میتونه این دو تا کار رو با مبلغ 50 تومن انجام بده ایدی تلگرام بذاره

مبلغ رو هم بعد انجام براش واریز میکنم چون باید ببینم چیزی که خواستم انجام شده یا نه...

نکته:
در ضمن زرنگ بازی در نیارین لطفا یکسال پیش من توی همین انجمن همچین درخواستی کردم یکی واسم انجام داد بهش اطمینان کردم رفت علاوه بر کد های باکس کارای دیگه کرد 3 روز بعد سایتم هک شد تو ایندکس سایتم شعر نوشته بود به فارسی :|.چون سایت 10 روزه رو کسی هک نمیکنه و حتی گوگل هم نمیشناستش..هدفشم این بود که مثلا برای نجات سایت برم بهش پول بدم دوباره.شانس آورد کاری با سایت انجام نداد فقط خواست بترسونتم.

بهرحال کسی اگر هست که بتونه انجام بده ممنون میشم بگه.فقط میخوام این تغییرانی که که میدین رو بگین کدوم فایل و چه کدی بهش اضافه کردین.چون قالب مجله ای هست و بروزرسانی براش میاد بتونم بعد بروزرسانی تغییراتو دوباره اعمال کنم