نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فروش نمایندگی هاست Cpanel تا پایان مردادماه 98 فقط برای 10 نفر | سرور جدید فراویر (دارای کد تخفیف)

عضو انجمن seecurity آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    151
    تشکر تشکر شده 
    191
    تشکر شده در
    133 پست

Exclamation فروش نمایندگی هاست Cpanel تا پایان مردادماه 98 فقط برای 10 نفر | سرور جدید فراویر (دارای کد تخفیف)

فروش ویژه فراویر جهت اضافه شدن سرور جدید به مجموعه آغاز شد

با سلام خدمت کاربران محترم WHT

تخفیف 20 درصدی بر روی سرویس های نمایندگی هاست لینوکس آلمان (ماهانه - سه ماهه - شش ماهه - سالانه ) با دامنه و پنل پیامک رایگان با کد تخفیف off20ّfrv

با این سرویس بین رقبای خود بدرخشید

تضمین : با مطالعه این آگهی یک بار برای همیشه نگرانی در مورد جابجایی بین سرور ها ، پشتیبانی ، پاسخگویی ، کند بودن سرور و ... را فراموش کنید.

این تخفیف ها تا پایان مرداد ماه 98 ادامه دارد (به جهت تکمیل ظرفیت سرور و اضافه کردن سرور جدید ) و به صورت یکبار استفاده می باشند و تمدید سرویس ها با تعرفه اصلی انجام می گردد
    تعرفه ها در زیر بدون تخفیف وارد شده اند

بـرای انتخاب بهتــر نیــاز بـه کمـک داریـد؟
    071-38210814 - 09124356285 - واتس آپ به صورت 24 ساعته منتظر دریافت پیام از سوی شما هستیم.

منابع سرور اختصاصی ما را مشاهده فرمائید.

مزایا : پشتیبانی واقعی ، منابع سخت افزاری کاملا اختصاصی ، امنیت ، بکاپ گیری منظم ، سرعت بالا

درباره شرکت :
    شرکت فناوری سماوات پردازش پویا در آذر ماه 1388 در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت شده و فعالیت خود را آغاز کرده,
    حوضه ی فعالیت این شرکت خدمات تجارت الکترونیک می باشد و فراویر به عنوان یکی از زیر مجموعه های تجاری این شرکت از همان ابتدای تاسیس شرکت فعالیت خود را آغاز کرده،با وجــود مجهز بودن فراویر به سرور های قدرتـمند در بهترین دیتاسنتر های دنیا این امـکان را برای شما کاربران گرامی فراهم آورده است که در نهایت سرعت و کیفیت تجــــارت و فــعالیت خود را بر بستر الکترونیک آغاز کنید.همچنین فراویر با بهرمندی از نیروهای متخصص این اطمینان را به شما هموطنان عزیز میدهد که در نهایت امنیت و پشتیبانی منحصر به فرد از خدمات فراویر نهایت بهره را داشته باشید.همچنین در کلیه ساعات شبانه روز اپراتور های فراویر آماده خدمتگذاری و ارائه خدمــات به شمــا عزیزان میاشنــــد.

چگونه به کیفیت خدمات فراویر اعتماد کنیم؟

فراویر وب سایت فروش و خدمات هاستینگ و سرور ، شرکت فناوری سماوات پردازش پویا ( مسئولیت محدود ) به شماره ثبت : 367735 می باشد. در بیش از 10 سال فعالیت شرکت میزبان وب سایت های بسیاری بوده ایم و همیشه هدف ما ارائه بهترین پشتیبانی و کیفیت به مشتریان عزیزمان بوده
    فراویر در گذشته با نام سماوات هاست و میزبان هاستینگ مشغول به کار بوده که به جهت اقدام برای ثبت (نام تجاری) مجبور به تغییر نام و آدرس دامنه شد.
    دفتر فروش مرکزی شرکت در شیراز قرار دارد و شرکت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت و معدن و تجارت است و همچنین شما می توانید از ضمانت بازگشت وجه 7 روزه ما استفاده کنید پس با خیالی آسوده خرید خود را انجام دهید

نمایندگی 5GB آلمان نمایندگی 10GB آلمان نمایندگی 20GB آلمان نمایندگی 30GB آلمان نمایندگی 50GB آلمان
    29,000Toman ماهانه
    85,000Toman سه ماهه (دامین رایگان)
    165,000Toman شش ماهه (دامین رایگان)
    319,000Toman سالانه (دامین رایگان)
    46,000Toman ماهانه
    135,000Toman سه ماهه (دامین رایگان)
    270,000Toman شش ماهه (دامین رایگان)
    499,000Toman سالانه (دامین رایگان)
    59,000Toman ماهانه
    175,000Toman سه ماهه (دامین رایگان)
    340,000Toman شش ماهه (دامین رایگان)
    639,000Toman سالانه (دامین رایگان)
    79,000Toman ماهانه (دامین رایگان)
    230,000Toman سه ماهه (دامین رایگان)
    450,000Toman شش ماهه (دامین رایگان)
    139,000Toman ماهانه (دامین رایگان)
    410,000Toman سه ماهه (دامین رایگان)
    810,000Toman شش ماهه (دامین رایگان)

جهت ارسال سفارش کلیک کنید
    تمام پلن های نمایندگی هاست آلمان شامل 20% تخفیف دائمی در سفارش های جدید هستند [کد : off20ّfrv ]

اموزش خرید : اینجا

همین حالا سرمایه گذاری کنید ، فقط به فروش بیشتر فکر کنید ، پشتیبانی با فراویر (با فراویر آینده شما ، با حال می شود)

نظرات برخی از مشتریان :

شرکت فراویر بی شک یکی از بهترین هاستینگ های ایران میاشد .طی 2 سال که از هاست دانلود و پربازدید و سرور مجازی شرکت فراویر استفاده میکنم هیچگونه مشکل جدی ای ندیده ام و رضایتمندی کامل را از این هاستینگ دارم و از برادر خوبم اقای محمد جواد دهقانی تشکر ویژه ای جهت پشتیبانی 24 ساعته دارم با تشکر هادی ورزشکار ادمین وب سایت مدیریتی ایران managerial.ir
    سلام یک سرویس نمایندگی تهیه کردیم. واقعا عالی و حرفه ای و پشتیبانی فوق العاده. - دانیال قاسمی مدیر سایت نت استپ netstep.ir
    من نمایندگی سفارش دادم که آنی تحویل دادن و در کمترین زمان ممکن اکانت ها رو انتقال دادن واقعا ازشون بابت سرویس و پشتیبانیشون تشکر میکنم - محمد بخشی مدیر سایت فان روز
    ضمن تشکر از تیم فنی و پشتیبانی فراویر من اکانت نمايندگی دریافت کردم، سریع تحویل شد و زحمت انتقال بکاپ به هاست جدید و ساخت اکانت‌های قبلی و تبدیلشون و... با نهایت همکاری (حتی در زمان تعطیلات) انجام گرفت. امیدوارم همواره با کیفیت عالی و قیمت رقابتی و پشتيبانی ممتاز به کارتون ادامه بدید. - نوآوران هوشمند پارس رایان
    یک سرویس تحویل شد. کیفیت بسیار عالی، پشتیبانی عالی تر، به همراه پاسخگویی سریع. - دبستان پسرانه ابوذر دامغان dabestanaboozar.ir
    با عرض سلام خدمت همکاران محترم و مدیران وب سایت در حیطه هاستینگ به عقیده من پشتیبانی حرف اول رو میزنه که واقعا شرکت فراویر در این زمینه خیلی عالی عمل میکنه .تشکر میکنم از تمام عاملان این شرکت و امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت روز افزونشون باشیم . بنده مدیر سایت فروش لپ تاپ استوک هستم st0ck.ir

هدیه ما به شما :

در کانال VIP مشتریان ما عضو شوید و راه کار های فروش ، آموزش و جلب اطمینان مشتریانتان را فرا بگیرید.

راه های ارتباط با ما :

شماره های تماس 09199047951 - 09124356285 گفتگو از طریق واتس آپ و تلگرام
    تلفن دفتر : 07138210814
    ساعات پاسخ گویی تلفنی : شنبه تا پنج شنبه ساعت 8 صبح الی ۲۱ - جمعه از ساعت ۱۰ الی ۱۶ در ساعات غیر اداری نیز از طریق تیکت و پیام رسان های مختلف در خدمت شما هستیم.
    دارای نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت معدن و تجارت - https://faravir.com/

2. تعداد تشکر ها از seecurity به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)