صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 33

موضوع: ۱۰ آنتی ویروس برتر برای ویندوز

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    76
    تشکر شده در
    47 پست

پیش فرض ۱۰ آنتی ویروس برتر برای ویندوز

در سال ۱۹۷۰ بصورت عمومی تکنولژی و فن آوری ای اختراع شد که همه ی جهان را دگرگون ساخت و بعد ها به عنوان شبکه ی جهان وب شناخته شد . از آن زمان تا کنون اینترنت بوجود آمد اما با گذشت زمان و وابسته شدن بسیاری از افراد به اینترنت تمام تهدیدات محیطی نیز افزایش یافت و این تهدیدات محیط آنلاین به نگرانی بسیاری برای دولت ها تبدیل شد .
    علاوه بر محیط آنلاین ، بخاطر گسترش اطلاعات فردی و سازمانی بر روی کامپیوتر ها و تمایل هکر ها برای بدست آوردن آن ها ، مبحث امنیت به یک مساله ی جدی برای هر کسی تبدیل شده است.
    اما محافظان ما در این جهان تنها آنتی ویروس ها هستند که هزاران گونه از آن در دنیای وب وجود دارد . اما روز به روز به گستردگی جواب اینکه “کدام آنتی ویروس برای من بهتر است ؟” بعضی از ما را دچار مشکل کرده است . من در این پست قصد دارم با توجه به اطلاعات آماری ، بررسی های متعدد و تجربه شخصی در مورد این نرم افزار ها به این سوال پاسخ بدهم . البته قبل از اینکه ما بررسی را شروع کنیم توجه داشته باشید که آنتی ویروس ها بر اساس آخرین بروزرسانی ها و آپدیت ها بررسی شده اند پس شماهم همیشه این کار را در نظر بگیرید .
    بهترین آنتی ویروس ها (البته در حالت پرمیوم)
    ۱- آنتی ویروس بیت دفندر

این آنتی ویروس کار خود را به عنوان یک آنتی ویروس غیرموثر آغاز کرد . اما با گذشت زمان تبدیل به یکی از بهترین نرم افزار های آنتی وروس شد . رابط کاربری ساده و کاربرپسند بودن آن سر و صدای زیادی بین کاربران کرده است. به نظر من همه ویژگی های یک آنتی ویروس خوب در این نرم افزار وجود دارد مانند :امنیت بالا ، سهولت استفاده و البته استفاده ی شرکت ناسا از این آنتی ویروس به عنوان سیستم امنیتی خود. این آنتی ویروس بطور دایم کامپیوتر شما را با کمترین استفاده رم اسکن کرده و اگر موردی دیده شد به شما خبر میدهد. همچنین این برنامه بلافاصله پس از یافتن ویروس ها آن ها را بطور موقت غیر فعال میکند و با اجازه ی شما نیز میتواند آن را پاک کند . به نظر من این آنتی ویروس عالی ترین آنتی ویروس موجود در جهان است .
    ۲- آنتی ویروس نورتن

در دنیای وب همه چیز در مورد این آنتی ویروس شنیده میشود ، این آنتی ویروس یک امنیت پر قدرت در مقابل عوال خارجی و وب است که هرکسی میتواند از آن لذت ببرد . تنها مشکل نورتن نیاز آن به یک سیستم قدرت مند است تا بتوانند درست کار کند . ولی اگر شما آن را نصب کنید از تقریبا همه ی ویروس ها و نرم افزار مخرب بخاطر گستردگی پایگاه داده این نرم افزار میتوانید سود ببرید ، همچنین این نرم افزار تمام ایمیل ها و دانلود های شما را اسکن میکند.
    ۳- آنتی ویروس نود ۳۲

نود ۳۲ یکی از آنتی ویروس هایی که چند سالی به شدت گرفتار و زمین گیر است . نسخه جدید آنتی ویروس Eset nod 32 یکی از جالب ترین آنتی ویروس های تست شده و کارکننده از نظر ایرانی هاست . این آنتی ویروس برای استفاده از نسخه پرمیوم خود پول زیادی دریافت نمیکند و نسخه پرمیوم با نسخه رایگان هیچ فرقی ندارد ، عالی کار میکند ، کمترین حافظه رم را اشغال میکند و یک رابط کاربری فوق العاده دارد . اگر شما بدنبال آنتی ویروسی هستید که بی سر و صدا در پس زمینه کامپیوتر برای شما کار کند نود ۳۲ بهترین گزینه است .
    ۴- آنتی ویروس کسپراسکی

کسپراسکی یکی از قدیمی ترین آنتی ویروس هایی است که از قدیم تا کنون توانسته است قدرت مانور خود را نگه دارد . یکی از بهترین و قدیمی ترین ویژگی های این آنتی ویروس ، اسکن سریع صفحات وب و دانلود های شماست . این یک نرم افزار خوب برای لپ تاب های شما که بیشتر در امر کسب و کار فعالیت میکنید می باشد و همچنین بیشتر کارشناسان این آنتی ویروس را برای امنیت اینترنت و وب توصیه میکنند .
    ۵- آنتی ویروس ZoneAlarm

من باید به این اعتراف کنم که آنتی ویروس مورد علاقه ی من این آنتی ویروس میباشد . من برای یک دوره ی بسیار طولانی از این آنتی ویروس استفاده کردم و هیچ چیز بدی که در مورد آن میگویند را در آن ندیدم . یکی از بهترین ویژگی ها این آنتی ویروس رایگان، فایروال قدرتمند آن است . اما این آنتی ویروس نیز همانند آنتی ویروس نورتون تشنه به حافظه ی رم کامپیوتر است و برای استفاده عالی از همه ی امکانات آن باید به یک کامپیوتر قوی مجهز باشید .
    ۶-آنتی ویروس مکافی ۲۰۱۲ پلاس

اگر شما یه روش امنیتی قدیمی علاقه مند هستید میتوانید از این آنتی ویروس استفاده کنید . این آنتی ویروس یکی از قدیمی ترین آنتی ویروس های موجود در بازار است . حتما همه ی شما در مورد این آنتی ویروس شنیده اید . البته کارکنان شرکت مکافی امسال آنتی ویروس خوبی را به بازار عرضه کرده اند و بهترین ویژگی این آنتی ویور ارائه ی حفاظت بسیار خوب است .
    ۷- آنتی ویروس پاندا

با وجود اینکه این آنتی ویروس یکی از شکست خوردگان در قدیم است اما امسال یکی از بهترین آنتی ویروس ها خود را ارائه کرده است . این آنتی ویروس یکی از بزرگترین آنتی ویروس های قدیم بود و از بهترین ویژگی ها آن میتوان به تعادل رابطه ی تعاملی کاربری ، امنیت آن و پایگاه های داده ی آن اشاره کرد . البته فکر نمیکنم تعداد بسیاری از این آنتی ویروس استفاده کنند اما باید توجه کرد که این آنتی ویروس یک آنتی ویروس بسیار عالی برای آنانی است که از کامپیوتر های بسیار قدیمی و کم قدرت استفاده میکنند.
    ۸-آنتی ویروس AVG

به جرأت میتوانم بگویم که این آنتی ویروس در صدر آنتی ویروس های رایگان است همچنین این آنتی ویروس شما را از بسیاری از ویروس ها و برنامه ی مخرب مصون میدارد . فن آوری استفاده شده در آن موسوم به فن آوری سپر شماره مانع از باز کردن فایل های آلوده مینماید . پس از تست کردن این آنتی ویروس به نظر می آید با توجه به قدیمی بودن آن هنوز هم حرف های بسیاری برای گفتن دارد !
    ۹-آنتی ویروس AVAST

نسخه ی رایگان این آنتی ویروس یکی از بهترین آنتی ویروس های رایگان است . نسخه ی رایگان آن میتواند با دیگر آنتی ویروس ها از نظر امنیت و دیتابیس مقابله کند . اما عمده مشکل آن قیمت های بروزرسانی آن است . ولی من پس مقایسه ی ویژگی ها نسخه رایگان با نسخه پولی واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم .
    ۱۰ – آنتی ویروس CA

در اصل نام این آنتی ویروس همکار رایانه (Computer Associates Antivirus 2012) که بصورت خلاصه به CA معروف است . اما ویژگی های این همکار رایانه آن را برابر با بسیاری از آنتی ویروس ها می سازد . این همکار رایانه کامپیوتر شما را از هرگونه فایل های اضافی، ویروس ها پاک می سازد . پس این برنامه برای در کنار بودم یک آنتی ویروس لازم است

منبع : 10 آنتی ویروس برتر برای ویندوز | مجله اينترنتی گويا آی‌تی

2. تعداد تشکر ها ازkami1 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    91
    تشکر شده در
    69 پست

پیش فرض پاسخ : ۱۰ آنتی ویروس برتر برای ویندوز

با Avast و Zone Alarm خیلی حال می کنم تو شناسایی تروجان بسیار عالی عمل می کنن
    Norton واقعا رتبه دو هست ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    535
    تشکر شده در
    420 پست

۳- آنتی ویروس نود ۳۲ بودنش با نبودنش روی سیستم فرقی نمی کنه

این آمار ها همه اشتباه هست بازده هر کدوم روی هر سیستم و استفاده اون فرق می کنه

6. تعداد تشکر ها ازdiges به دلیل پست مفید

عضو انجمن om!d-D آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    731
    تشکر تشکر شده 
    464
    تشکر شده در
    360 پست

تجربه شخصی به من میگه شاید یک آنت ویروس رو سیستم شما بهترین باشه اما رو سیستم دیگه ای با کار دیگه ای بدترین....آنتی ویروس باید متناسب با سخت افزار ، کاری که با اون سیستم میکنید و دسترسی به نوع اینرنت انتخاب بشه...اگه اینا رعایت بشه پایین ترین آنتی ویروس بهترین ست...از آنتی ویروس های راپان استفاده کنید...پرمیوم ها تقریبا برای 98درصد ما معنایی نداره...
    R O O Z W E B . C O M - سرویس های مبتنی بر لینوکس ابری و لایت اسپید | دارای نماد اعتماد دائم دو ستاره | 7 سال سابقه
    تخفیف 50 درصدی و همیشگی به مناسبت نوروز

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    76
    تشکر شده در
    47 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط diges نمایش پست ها

این آمار ها همه اشتباه هست بازده هر کدوم روی هر سیستم و استفاده اون فرق می کنه
    آماری نیست که بخواد اشتباه باشه - فقط آنتی ویروس ها معرفی شده با یک توضیح کوتاه !
    مطمئنن هر کاربری نسبت به نیازش چه در سیستم شبکه و چه کاربر معمولی استفاده خواهد کرد
    در مورد نود بنده به شخصه باهاش موافق نیستم ولی نمیشه گفت بود و نبودش فرقی نمی کنه زیرا شرکت بی کار نبود این همه سال روش کار کنه، در دنیا به هر حال حرفی برای گفتن داره

عضو انجمن 0060 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    826
    تشکر تشکر شده 
    1,020
    تشکر شده در
    586 پست

بیت دفندر - نورتن -مکافی

اینا باید سخت افزار ( ram -cpu ) بالا داشته باشه سیستمت وگرنه قابل استفاده نیست
    12 سال سابقه ورود به سایت!

عضو انجمن AriyaDownload آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,385
    تشکر تشکر شده 
    1,059
    تشکر شده در
    667 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط diges نمایش پست ها

احسنت
    حرف دل منو زدی

11. تعداد تشکر ها ازAriyaDownload به دلیل پست مفید

عضو انجمن abbasss آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    659
    تشکر تشکر شده 
    448
    تشکر شده در
    293 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط om!d-D نمایش پست ها
    تجربه شخصی به من میگه شاید یک آنت ویروس رو سیستم شما بهترین باشه اما رو سیستم دیگه ای با کار دیگه ای بدترین....آنتی ویروس باید متناسب با سخت افزار ، کاری که با اون سیستم میکنید و دسترسی به نوع اینرنت انتخاب بشه...اگه اینا رعایت بشه پایین ترین آنتی ویروس بهترین ست...از آنتی ویروس های راپان استفاده کنید...پرمیوم ها تقریبا برای 98درصد ما معنایی نداره...
    دقیقا همینطوره.
    موافقم
    فروش محدود پنل کاربری طلایی + خط اختصاصی 10 رقمی فقط 99.000 تومان ====>> اینجا
    آریا ایده دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت

عضو انجمن p30speed آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    672
    تشکر شده در
    422 پست

سه سال دارم از اینترنت سکوریتی کسپر اسکای استفاده میکنم و کاملا راضی هستم.

نود 32 رو به هیچ وجه قبول ندارم همینطور که دوستان گفتن بودن و نبودنش فرقی نداره. جالب بدونید بیشتر مشتریهایی که هارد برای ویروس یابی برام میارند 80 درصد از نود 32 رو سیستم استفاده کردن و باز هم دخلشون اومده

---------- Post added at 01:52 AM ---------- Previous post was at 01:51 AM ----------

جالب پاندای قدرتمند تو لیست نیست

14. تعداد تشکر ها از p30speed به دلیل پست مفید

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط p30speed نمایش پست ها
    سه سال دارم از اینترنت سکوریتی کسپر اسکای استفاده میکنم و کاملا راضی هستم.

نود 32 رو به هیچ وجه قبول ندارم همینطور که دوستان گفتن بودن و نبودنش فرقی نداره. جالب بدونید بیشتر مشتریهایی که هارد برای ویروس یابی برام میارند 80 درصد از نود 32 رو سیستم استفاده کردن و باز هم دخلشون اومده

---------- Post added at 01:52 AM ---------- Previous post was at 01:51 AM ----------

جالب پاندای قدرتمند تو لیست نیست
    پاندا شماره 7 است.

من هم چند ساله از نورتون های مختلف 2009 - 360 - 2010 و 2011 آنهم کرک شده استفاده می کنم و آپدیت هم می شوند و عالی هم هستند.

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)