سلام دوستان ما یک مشکلی داریم اگر کسی میتونه راهنمایی کنه که ممنون میشم اگر با قبول هزینه هم انجام میدید مشکلی نیست، تاحالا دوتا پلاگین whpress و bridge رو هم تست کردم

هدف اینه که یک سایت وردپرسی داشته باشیم و داخلش هاست بفروشیم، اما نمیخوایم کاربرای سایت برای خرید هاست وارد یک سایت جدا که whmcs روشه بشن و میخوایم بتونن از طریق وردپرس هاستشون رو هم بخرند و قسمت کنترل پنل کاربران که در whmcs وجود داره(منظور همون قسمتیه که میتونن تیکت بزنن و ...)رو به حساب کاربری که هر کاربر در وردپرس داره بیاریم(مثلا کنار سفارش ها و دانلود ها و ... که در حساب کاربری وردپرس داریم یک تب به اسم "هاست های من" هم بسازیم که در حقیقت اون قسمت از whmcs داره فچ میشه) ، مشکلی که الان وجود داره اینه که کاربرایی که هاست میخرن(چون هاست رو باید از طریق whmcs بخرند) حساب کاربریشون در وردپرس ساخته نمیشه از طرفی میخوایم وقتی کاربری در وردپرس ثبت نام کرد حساب کاربریش در whmcs هم ساخته بشه که وقتی وارد حساب کاربریش در وردپرس شد در قسمت "هاست های من" (که بالاتر گفتم چیه) نخواد دوباره یوزر پس بزنه برای وارد شدن و با یکبار ورود به وردپرس به همه قسمت ها حتی قسمت هایی که مربوط به whmcs در سایت وردپرسیمون میشه هم وارد شده باشه