نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: چطوری لوگو طلایی ساماندهی بگیرم؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    191
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    69 پست

Question چطوری لوگو طلایی ساماندهی بگیرم؟

سلام دوستان گرامی
    من به سایت ساماندهی مراجعه کردم و سایتم رو به عنوان «رسانه برخط غیر اختصاصی» ثبت کردم. بعد از این مرحله درخواست لوگو طلایی کردم و نتیجه اومد که باید مجوز «نشر برخط» بگیرم. به سایت nashr.saramad.ir رفتم و شرایطش رو خوندم و شرایط بسیار عجیبی داره. به عنوان مثال یا باید مدرک کارشناسی مرتبط داشته باشید که اصلا مشخص نکردن مرتبط یعنی چی دقیقا؟! یا دیپلم داشته باشید با ۵ سال سابق فعالیتی که مورد تایید اونها باشه که بازم مشخص نکردن منظورشون دقیقا چی هست؟! بنده هم مدرک دیپلم دارم دانشگاه نرفتم.
    سایت من مطالبی در رابطه با سلامت و پزشکی منتشر میکنه و الان واقعا نمیدونم باید برای دریافت این لوگو باید چکار کنم!
    اگه کمکی می کنه باید بگم که فعالیت فروشگاهی محدودی هم توی سایت داریم که تعدادی فایل pdf میفروشیم.

دوستانی که تجربه دارن لطفا راهنمایی کنن که چطوری من این لوگو رو میتونم دریافت کنم؟
    دلیل اینکه انقدر پیگیر این لوگو هستم اینه که چون سایت در زمینه پزشکی و سلامت هست یهو نزنن سایت رو ***** کنن و تمام زحمات ۲ سال اخیرم به باد بره.

پیشاپیش ممنونم ازتون

2. # ADS

عضو جدید Lithium آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    24 پست

پیش فرض پاسخ : چطوری لوگو طلایی ساماندهی بگیرم؟

با سلام.
    اگر از طریق نماد اعتماد اقدام کنید، همزمان میتونید لوگوی طلایی ساماندهی هم بگیرید.
    با این حال، با همان لوگوی موقت و حتی بدون لوگو برای *****ینگ به شما اخطاریه ارسال خواهد شد. نیازی به لوگوی طلایی نیست.
    دانا باید از دانش خویش نادان را آگاه سازد، نشاید بیش از این نادان گمراه بماند.
    (یسنا – هات ۳۱ بند ۱۷)

4. تعداد تشکر ها ازLithium به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    191
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    69 پست

پیش فرض پاسخ : چطوری لوگو طلایی ساماندهی بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Lithium نمایش پست ها
    با سلام.
    اگر از طریق نماد اعتماد اقدام کنید، همزمان میتونید لوگوی طلایی ساماندهی هم بگیرید.
    با این حال، با همان لوگوی موقت و حتی بدون لوگو برای *****ینگ به شما اخطاریه ارسال خواهد شد. نیازی به لوگوی طلایی نیست.
    ممنون از راهنماییتون.
    اگر بخوام از طریق نماد اعتماد برای دریافت لوگوی ساماندهی اقدام کنم باید چه گزینه ای رو انتخاب کنم؟ چون گزینه ای برای موضوع سایت به عنوان فروشگاه نداره و کلا در رابطه با رسانه هستن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)