نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: ایجاد یک شبکه ماهواره

عضو انجمن agarb98 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    174
    تشکر تشکر شده 
    723
    تشکر شده در
    549 پست

پیش فرض ایجاد یک شبکه ماهواره

با سلام خدمت شما دوستان عزیز و همکاران گرامی

دوستان من میخوام یه شبکه رو مسیر هاتبرد راه اندازی کنم به نظر شما چقدر واسم هزینه داره البته فرکانس احتمالا روی شبکه منو تو خریداری شه ؟

کلا تجهیزات و اجاره ماهیانه واسم چقدر درمیاد ؟

قصد من جدی هست چون میخوام بزنم تو این کار با یکی مشورت کردم گفتم ماهی 25 الی 32 میلیون تومن اجاره
    (پرداخت های بین المللی با کمترین کارمزد انجام میشود)
    SamiiiPv@Outlook.com

2. # ADS

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

پیش فرض پاسخ : ایجاد یک شبکه ماهواره

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

4. تعداد تشکر ها از Warez-Host.IR به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    174
    تشکر تشکر شده 
    723
    تشکر شده در
    549 پست

ممنون وارز هاست عزیز

---------- Post added at 10:13 AM ---------- Previous post was at 10:05 AM ----------

سلام دوستان من از این تاپیک وارز هاست که گفتن سر در نیاوردم همه چی هست توش به جز یه قیمت ثابت حتی یکی اومد بحث رادیو رو هم کشیده ؟

لطفا دوستانی که اطلاعات کامل دارند بیان اینجا پاسخ بدن

نه اینکه یکی باید بکه 30 میلیون یکی بگه 5 میلیون
    SamiiiPv@Outlook.com

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    155
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    42 پست

هاتبیرد یک ماهواره گران قیمت هست چون بیشتر جنبه بیزنسی داره و پرورایدرهاش فقط به فکر پول هستند اولین پارازیت بر رویه یک شبکه با دریافت پول از جمهوری اسلامی کلا نادیده گرفته میشه و شبکه نابود میشه
    بستگی به فرکانس و بیت ریت و s1 وs2 و قابلیت کد شدن و hd بودن یا نبودن بین 15 تا 100 هزار دلار در ماه هزینه داره(البته بگردید شاید پرووایدر با قیمت کمتر و بیشتر هم پیدا کنید و این قیمت فقط برای ارسال صدا و تصویر از ماهواره به کره زمین هست دیگه سخت و افزارها و ... هم که بماند به بیا ن هاستینگیش!:قیمت اجاره یک سرور چنده؟ خوب مثلمه بستگی به دیتا سنتر و کانفیگ سرور داره اینجا هم همینطوریه و قیمت یکسان نیست و این قیمت فقط بابت یک پورت هوایی! است که به شما تخصیص داده میشود)
    کیفیت تصویر و صدا بستگی به بیت ریت داره مثلا پی ا م س ی کیفیت صداش اگه اشتباه نکنم 192 هست و بیت ریت شم حدود 3.8 مگابایت در ثانیه!
    ولی مثلا این کانالهای بدرد نخورد مثل پن و.. کیفیت صداهاشون 32 و 64 هست و بیت ریتشون هم بین 800 کیلوبایت تا 1.5 مگابایت در ثانیه hd هم دیگه از 5 مگ شروع میشه تا 12 مگ هم من دیدم که یک کانال ترک برویه ترک ست بود
    این چیزها تو قیمت تاثیر میزاره و ترانسپوندر اختصاصی هم در این ماهواره توافقی هست ولی قیمت خیلی بالاتر از این حرفاست
    به ما ه و اره w3a هم فکر کن پرو وایدر های این ماهواره مثل هات بیرد نیستند و اصولا این ماهواره برای تجارت ساخته نشده برای همین قیمت خیلی پایین و کیفیت بسیار بالایی داره
    پرووایدر من و تو که فرکانس 11317 در دستشه شرکت RRSat Global Network هست ادرسش RRsat Global Communications Network Ltd.
    ویرایش توسط all : August 4th, 2011 در ساعت 17:15

7. تعداد تشکر ها ازall به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    174
    تشکر تشکر شده 
    723
    تشکر شده در
    549 پست

مرسی
    SamiiiPv@Outlook.com

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    167
    تشکر تشکر شده 
    74
    تشکر شده در
    65 پست

یک روش اقتصادی برای شروع کار.
    شما میتوانی ساعت پخش بخری! مثلا یک ساعت در روز یا هفته. مثلا با فلان کانال از طریق ایمیل تماس میگیری و می گویی یک ساعت در هفته برنامه می خواهی و بعد برنامه میسازی و از طریق اینترنت مستقیم به ساتلایت میفرستی یا به کانال مذکور ارسال و آنها پخش خواهند کرد.
    من یکبار از یکی از کانال ها شنیدم 50هزار دلار هزینه ماهواره هست اما مثلا با ماهی 1000 دلار یا حتی 500 دلار میشود ساعاتی برنامه خرید.

یوتلست مالک هاتبرد است. می توانی به کمپانی های مالک تماس بگیری و قیمت بپرسی.

احتمالا ماهواره مثل دیتاسنتر تفاوت قیمت در شرایط برابر دارند. هتزنر سروری را 100 یورو میدهد ولی همان را پارس آنلاین 500 یورو میدهد و مثلا سافتلایر همان را 300 یورو میدهد.

- - - Updated - - -

اگر اجاره ماهواره مثلا 50هزار دلار در ماه باشد میشود ساعتی 70 دلار و شبکه باید سود هم ببرد اگر هر ماه 4 هفته باشد 280 دلار هر ماه به ازای یک ساعت در هفته، هزینه دارد و شبکه هم روی آن سود خودش را میکشد.
    ویرایش توسط M2T : June 19th, 2019 در ساعت 18:37

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)