صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 50

موضوع: فروش ویژه سرورهای مجازی با رم بالا با منابع اختصاصی بصورت خام و مدیریت شده - کیفیت و قیمت بسیار عالی ! - SSD , NVMe و SATA

عضو انجمن pardazit.net آواتار ها
    تهران , ونک , رویال ونک , ط ۵ , شرکت ویرا پرداز رایان پویا
    تشکر تشکر کرده 
    218
    تشکر تشکر شده 
    373
    تشکر شده در
    292 پست

پیش فرض فروش ویژه سرورهای مجازی با رم بالا با منابع اختصاصی بصورت خام و مدیریت شده - کیفیت و قیمت بسیار عالی ! - SSD , NVMe و SATA

با سلام و عرض ادب خدمت کاربران و همکاران گرامی

با توجه به محدودیت ارائه IP در دیتاسنتر هتزنر آلمان و سفارشات زیاد کاربران با رم های پایین , تعدادی از سرور های اختصاصی ما با منابع زیاد آزاد دچار کمبود آی پی شده اند که تصمیم گرفتیم آی پی های باقیمانده را بصورت آفر با منابع بالا و قیمت های بسیار پایین ارائه کنیم.

این توضیح را خدمتتون دادیم تا علت پایین بودن قیمت ها را بدانید و این مورد برای کاربران محترم شک و شبهه ای ایجاد نکند.

منابع کاملا اختصاصی (تضمین شده) و کیفیت سرویس ها بسیار بالا می باشد.

تمامی سرورها از نسل جدید سرورهای هتزنر و با رم های DDR4 و DDR4 ECC می باشند.

جهت احترام به حقوق مشتریان نوع پردازنده هر سرویس اعلام و بصورت تفکیک شده ارائه می گردد.

سرور ها بصورت تفکیک شده با هارد درایو های SATA , SSD و NVMe ارائه می شوند.

مجدد تاکید میکنیم منابع کاملا اختصاصی هستند و پردازنده ها لیمیت نمی شوند به جز مواردی که مصرف کاربر نامعقول باشد و مصرف بالای سی پیو سرور کاربر موجب اختلال و کندی در سایر سرور ها شود. (رم کاملا اختصاصی است و کاربر میتواند از حداکثر توان رم سرور خود استفاده کند.)

نوع پردازنده Intel Xeon E5-1650 v3 و نوع رم DDR4 ECC - نوع هارد درایو SATA 3 Enterprise

نام سرویس Ram CPU HDD BW ماهانه سالانه #
    X-H-1 4GB DDR4 ECC 4Core 100GB Unlimited 95 هزار تومان 760 هزار تومان سفارش دهید
    X-H-2 8GB DDR4 ECC 8Core 200GB Unlimited 145 هزار تومان 1 میلیون و 160 هزار تومان سفارش دهید
    X-H-3 16GB DDR4 ECC 8Core 250GB Unlimited 235 هزار تومان 1 میلیون و 880 هزار تومان سفارش دهید
    X-H-4 24GB DDR4 ECC 12Core 300GB Unlimited 325 هزار تومان 2 میلیون و 600 هزار تومان سفارش دهید

نوع پردازنده Intel Core i7 7700 و نوع رم DDR4 - نوع هارد درایو SATA 3 Enterprise

C-H-1 4GB DDR4 4Core 100GB Unlimited 95 هزار تومان 760 هزار تومان سفارش دهید
    C-H-2 8GB DDR4 4Core 200GB Unlimited 145 هزار تومان 1 میلیون و 160 هزار تومان سفارش دهید
    C-H-3 12GB DDR4 8Core 250GB Unlimited 195 هزار تومان 1 میلیون و 560 هزار تومان سفارش دهید
    C-H-4 16GB DDR4 8Core 300GB Unlimited 245 هزار تومان 1 میلیون و 960 هزار تومان سفارش دهید

نوع پردازنده Intel Core i7 7700 و نوع رم DDR4 - نوع درایو SSD

نام سرویس Ram CPU SSD BW ماهانه سالانه #
    C-S-1 4GB DDR4 4Core 100GB Unlimited 105 هزار تومان 840 هزار تومان تکمیل ظرفیت
    C-S-2 8GB DDR4 4Core 200GB Unlimited 165 هزار تومان 1 میلیون و 320 هزار تومان تکمیل ظرفیت
    C-S-3 12GB DDR4 8Core 250GB Unlimited 215 هزار تومان 1 میلیون و 720 هزار تومان تکمیل ظرفیت
    C-S-4 16GB DDR4 8Core 300GB Unlimited 265 هزار تومان 2 میلیون و 120 هزار تومان تکمیل ظرفیت

نوع پردازنده Intel Core i7 7700 و نوع رم DDR4 - نوع درایو NVMe

نام سرویس Ram CPU NVMe BW ماهانه سالانه #
    C-N-1 4GB DDR4 4Core 60GB Unlimited 105 هزار تومان 840 هزار تومان تکمیل ظرفیت
    C-N-2 8GB DDR4 4Core 120GB Unlimited 165 هزار تومان 1 میلیون و 320 هزار تومان تکمیل ظرفیت
    C-N-3 12GB DDR4 8Core 180GB Unlimited 215 هزار تومان 1 میلیون و 720 هزار تومان تکمیل ظرفیت
    C-N-4 16GB DDR4 8Core 220GB Unlimited 265 هزار تومان 2 میلیون و 120 هزار تومان تکمیل ظرفیت

نوع پردازنده Intel Core i7 8700 و نوع رم DDR4 ECC - نوع درایو NVMe

CL-ND-1 4GB DDR4 4Core 100GB Unlimited 125 هزار تومان 1 میلیون تومان تکمیل ظرفیت
    CL-ND-2 8GB DDR4 8Core 200GB Unlimited 195 هزار تومان 1 میلیون و 560 هزار تومان تکمیل ظرفیت
    CL-ND-3 16GB DDR4 8Core 250GB Unlimited 285 هزار تومان 2 میلیون و 280 هزار تومان تکمیل ظرفیت
    CL-ND-4 24GB DDR4 12Core 300GB Unlimited 385 هزار تومان 3 میلیون و 80 هزار تومان تکمیل ظرفیت

*** تحویل سرورهای مجازی ۵ دقیقه الی ۶ ساعت می باشد.
    *** پرداخت های ماهانه ۲۴ ساعت و پرداخت های سالانه ۷ روز گارانتی بازگشت وجه از تاریخ فعال شدن سرویس خواهند داشت.

سرورهای مدیریت شده مخصوص هاستینگ و سایت های پربازدید

سرویس های بالا بصورت خام و صرفا با نصب سیستم عامل ارائه می شوند اما در ادامه آفری ویژه برای سرور های مدیریت شده با نصب و کانفیگ اولیه + مدیریت دائمی سرور + لایسنس های رایگان ارائه شده است.

سرور های مدیریت شده نیز دقیقا مانند سرورهای عادی با منابع اختصاصی ارائه می شوند. تفاوتی در کیفیت سخت افزاری سرویس ها نیست و صرفا این سرویس ها برای موارد مصرف هاستینگ و یا میزبانی سایت های پرمصرف و پربازدید مناسب می باشند.

پرداخت های ماهانه ۷ روز و پرداخت های سالانه ۱ ماه (۳۰ روز) گارانتی بازگشت وجه دارند تا کاربران عزیز از کیفیت سرویس ها و خدمات اطمینان حاصل نمایند. (سرور های مدیریت شده)

توجه : سرورهای NVMe با پردازنده Core i9 9900K ارائه می شوند.

نام سرویس Ram CPU Space BW کرنل کنترل پنل وب سرور ماهانه - ۷ روز بازگشت وجه سالانه - ۳۰ روز بازگشت وجه #
    WH-M-1 4GB DDR4 4Core 60GB NVMe Linux cPanel LiteSpeed 165 هزار تومان 1 میلیون و 320 هزار تومان سفارش دهید
    WH-M-2 8GB DDR4 8Core 120GB NVMe Linux cPanel LiteSpeed 229 هزار تومان 1 میلیون و 832 هزار تومان سفارش دهید
    WH-M-3 12GB DDR4 8Core 180GB NVMe Linux cPanel LiteSpeed 329 هزار تومان 2 میلیون و 632 هزار تومان سفارش دهید
    WH-M-4 16GB DDR4 12Core 240GB NVMe CloudLinux cPanel LiteSpeed 395 هزار تومان 3 میلیون و 160 هزار تومان سفارش دهید
    WH-M-5 24GB DDR4 12Core 300GB NVMe CloudLinux cPanel LiteSpeed 449 هزار تومان 3 میلیون و 592 هزار تومان سفارش دهید

***در صورت نیاز سرور با سیستم عامل ویندوز و کنترل پنل پلسک بصورت مدیریت شده نیز ارائه می گردد***

تعرفه های فوق مربوط به سرورهای آلمان می باشد در صورت نیاز به سرور مدیریت شده از لوکیشن فنلاند و یا ایران (برج میلاد) به صفحه سرویس در سایت شرکت مراجعه فرمایید :

سرور مدیریت شده - سرور هاستینگ

تحویل سرور های مدیریت شده ۶ الی ۱۲ ساعت م باشد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته در ۷ روز هفته بدون تعطیلی انجام می شود.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آپدیت تایپیک در تاریخ ۲۱ خرداد ۹۸

-----------------------------------------------------------------------------------------------
    -----------------------------------------------------------------------------------------------

پیرو استقبال کاربران عزیز و تکمیل ظرفیت سرویس های NVMe و SSD آلمان پلن های جدیدی در نظر گرفته شده است که سری NVMe آن مجهز به پردازنده های Core i9 9900K می باشند.

نوع پردازنده Intel Xeon E5-1650 v3 و نوع رم DDR4 ECC - نوع هارد درایو SATA 3 Enterprise

NX-H-1 512MB DDR4 ECC 1Core 20GB Unlimited 25 هزار تومان 200 هزار تومان سفارش دهید
    NX-H-2 1GB DDR4 ECC 1Cores 40GB Unlimited 35 هزار تومان 280 هزار تومان سفارش دهید
    NX-H-3 2GB DDR4 ECC 2Cores 60GB Unlimited 55 هزار تومان 440 هزار تومان سفارش دهید
    NX-H-4 3GB DDR4 ECC 2Cores 80GB Unlimited 65 هزار تومان 520 هزار تومان سفارش دهید
    NX-H-5 4GB DDR4 ECC 4Cores 100GB Unlimited 95 هزار تومان 760 هزار تومان سفارش دهید
    NX-H-6 6GB DDR4 ECC 4Cores 150GB Unlimited 115 هزار تومان 920 هزار تومان سفارش دهید
    NX-H-7 8GB DDR4 ECC 8Cores 200GB Unlimited 145 هزار تومان 1 میلیون و 160 هزار تومان سفارش دهید
    NX-H-8 16GB DDR4 ECC 8Cores 250GB Unlimited 235 هزار تومان 1 میلیون و 880 هزار تومان سفارش دهید
    NX-H-9 24GB DDR4 ECC 12Cores 300GB Unlimited 325 هزار تومان 2 میلیون و 600 هزار تومان سفارش دهید

هرگونه استفاده از سرویس ها که منجر به ف-ی-ل-ت-ر شدن IP ها شود (مانند mtproxy و ...) به شدت برخورد خواهد شد و سرویس بدون اخطار حذف و وجه پرداختی عودت داده نخواهد شد.

نوع پردازنده Intel Core i9-9900K Coffee Lake و نوع رم DDR4 - نوع هارد درایو NVMe
    i9-N-1 512GB DDR4 1Core 20GB Unlimited 45 هزار تومان 360 هزار تومان سفارش دهید
    i9-N-2 1GB DDR4 1Core 40GB Unlimited 55 هزار تومان 440 هزار تومان سفارش دهید
    i9-N-3 2GB DDR4 2Cores 60GB Unlimited 75 هزار تومان 600 هزار تومان سفارش دهید
    i9-N-4 3GB DDR4 2Cores 80GB Unlimited 85 هزار تومان 780 هزار تومان سفارش دهید
    i9-N-5 4GB DDR4 4Cores 100GB Unlimited 125 هزار تومان 1 میلیون تومان سفارش دهید
    i9-N-6 6GB DDR4 4Cores 120GB Unlimited 165 هزار تومان 1 میلیون و 320 هزار تومان سفارش دهید
    i9-N-7 8GB DDR4 8Cores 140GB Unlimited 195 هزار تومان 1 میلیون و 560 هزار تومان سفارش دهید
    i9-N-8 12GB DDR4 8Cores 180GB Unlimited 285 هزار تومان 2 میلیون و 280 هزار تومان سفارش دهید

*** تحویل سرورهای مجازی ۵ دقیقه الی ۶ ساعت می باشد.
    *** پرداخت های ماهانه ۲۴ ساعت و پرداخت های سالانه ۷ روز گارانتی بازگشت وجه از تاریخ فعال شدن سرویس خواهند داشت.
    *** امکان ارائه آی پی اضافه به تعداد دلخواه میسر می باشد.

ویرایش توسط pardazit.net : June 21st, 2019 در ساعت 15:25 دلیل: آپدیت تایپیک + ارائه آفرهای جدید
    شرکت ویرا پرداز رایان پویا به شماره ثبت 1719
    سرور مدیریت شده مخصوص هاست و هاستینگ - هاست NVMe - هاست وردپرس - هاست سی پنل ایران
    021-2630656 | www.pardazit.com

2. تعداد تشکر ها از pardazit.net به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید mohsengham آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,050
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    92 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه سرورهای مجازی با رم بالا با منابع اختصاصی بصورت خام و مدیریت شده - کیفیت و قیمت بسیار عالی ! - SSD , NVMe و SATA

سلام
    آیا امکان تعدیل منابع سرویس i9-N-7 و ارتقا موردی منابع در آینده وجود داره؟

عضو جدید mehran2245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    32
    تشکر شده در
    30 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه سرورهای مجازی با رم بالا با منابع اختصاصی بصورت خام و مدیریت شده - کیفیت و قیمت بسیار عالی ! - SSD , NVMe و SATA

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsengham نمایش پست ها
    سلام
    آیا امکان تعدیل منابع سرویس i9-N-7 و ارتقا موردی منابع در آینده وجود داره؟
    در مورد پرداز ای تی چند نکته بگم
    تجربه چهار ماهه خودم رو میگم سرور های i9-9900k سرعت فوق العاده ای دارن
    بخش فروش عملکرد فوق العاده ای دارد و ازشون تشکر میکنم
    اما این شروع کار هست و وقتی شما سرویس سفارش دادید میریم سراغ پشتیبانی فنی که پاسخگویی به تیکت ها چند ساعت طول میکشه و حتی یک روز
    اگه لایسنس خریداری کنید باید هر ماه تیکت بزنید که تمدید کنند چون هر ماه لایسنس سرور من ساسپند میشد در حالیکه من هزینه سرور رو سه روز مانده پرداخت میکردم
    در حالیکه شما هزینه لایسنس میدید پاسخ مدیریت اینه: لایسنس یک سرویس رایگان هست و وظیفه ای در قبال ارائه آن نداریم هر زمان بخواهیم دیگر ارائه نمی کنیم
    سرور اگه به دلایل زیاد داون شد مجبورید تیکت بزنید چون دسترسی کنسول ندارید و با این پاسخ رو به رو میشید:
    سرور هیچ مشکلی ندارد بهتر هست شما سطح توقعات خودتون رو کنترل کنید
    اگه خواستید منابع کم یا زیاد کنید با این پاسخ رو به رو میشید:
    سرور کاستوم دیگر ارائه نمی کنیم
    اگه کلا نا راضی بودید و خواستید هزینه عودت بشه پاسخ پشتیبانی اینه:
    لایسنس تمدید شده است اما در کل هزینه تمدید قابل عودت نیست میتوانید از ماه بعد تمدید نکنید
    به طور کلی این شرکت به درد ارائه هاست میخوره پیشنهاد میکنم سرور از یه شرکت معتبر دیگه تهیه کنید

6. تعداد تشکر ها از mehran2245 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    7 پست

من هم مشکلات زیادی در بخش پشتیبانی باهاشون داشتم
    حتی برای یکی از سایتها مجبور به خرید هاست از شرکت دیگری شدم درصورتی که من سرور مدیریت شده خریداری کرده بودم

متاسفانه من سرور را یکساله پرداخت کردم و حتی با کسر هزینه مدت زمان استفاده شده ، سرور را کنسل نکردندو هزینه را بازگشت ندادند

اصلن پیشنهاد نمیکنم ازشون سرویسی تهیه کنید
    امکان پاسخ دادن به پیام خصوصی برای بنده فعال نیست

تشکر تشکر کرده 
    218
    تشکر تشکر شده 
    373
    تشکر شده در
    292 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط code نمایش پست ها
    من هم مشکلات زیادی در بخش پشتیبانی باهاشون داشتم
    حتی برای یکی از سایتها مجبور به خرید هاست از شرکت دیگری شدم درصورتی که من سرور مدیریت شده خریداری کرده بودم

متاسفانه من سرور را یکساله پرداخت کردم و حتی با کسر هزینه مدت زمان استفاده شده ، سرور را کنسل نکردندو هزینه را بازگشت ندادند

اصلن پیشنهاد نمیکنم ازشون سرویسی تهیه کنید
    شما انتظار داشتید روی پلن ۳ کلادلینوکس رایگان ارائه شود چون برنامه ای که داشتید نیاز به فعال سازی توابع از بخش کاربری (سی پنل) داشت به همین خاطر رفتید هاستی تهیه کردید که کلادلینوکس باشد و چون کلادلینوکس رایگان ارائه نشد ناراضی هستید !

بازگشت وجه تا ۳۰ روز هست سرور یکبار کانفیگ شده و تقدیمتان می شود تا ۳۰ روز میتوانستید هر گونه تستی لازم هست انجام دهید نه اینکه هر روز درخواست تغییر کانفیگ داشته باشید و آخر هم چون کلادلینوکس رایگان نگرفتید بعد از چند ماه درخواست بازگشت وجه داشته باشید !

ما کاربران ثابت خودمون را داریم و از کیفیت و خدمات ما اطلاع دارند و به هیچ وجه به درخواست بیش از حد تعهدمان پاسخ نمی گوییم سرویس شما لایت اسپید و سی پنل رایگان دارد و بیش از این تعهدی نداریم

اگر کلادلینوکس نیاز هست خودتان باید هزینه آن را پرداخت کنید.

بازگشت وجه هم عرض شد قانون خودش را دارد و اعلام کردیم اگر قانون ما را قبول نداشتید از ابتدا نباید سرویس تهیه می کردید.
    ویرایش توسط pardazit.net : October 21st, 2019 در ساعت 18:21
    سرور مدیریت شده مخصوص هاست و هاستینگ - هاست NVMe - هاست وردپرس - هاست سی پنل ایران

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pardazit.net نمایش پست ها
    شما انتظار داشتید روی پلن ۳ کلادلینوکس رایگان ارائه شود چون برنامه ای که داشتید نیاز به فعال سازی توابع از بخش کاربری (سی پنل) داشت به همین خاطر رفتید هاستی تهیه کردید که کلادلینوکس باشد و چون کلادلینوکس رایگان ارائه نشد ناراضی هستید !

بازگشت وجه تا ۳۰ روز هست سرور یکبار کانفیگ شده و تقدیمتان می شود تا ۳۰ روز میتوانستید هر گونه تستی لازم هست انجام دهید نه اینکه هر روز درخواست تغییر کانفیگ داشته باشید و آخر هم چون کلادلینوکس رایگان نگرفتید بعد از چند ماه درخواست بازگشت وجه داشته باشید !

ما کاربران ثابت خودمون را داریم و از کیفیت و خدمات ما اطلاع دارند و به هیچ وجه به درخواست بیش از حد تعهدمان پاسخ نمی گوییم سرویس شما لایت اسپید و سی پنل رایگان دارد و بیش از این تعهدی نداریم

اگر کلادلینوکس نیاز هست خودتان باید هزینه آن را پرداخت کنید.

بازگشت وجه هم عرض شد قانون خودش را دارد و اعلام کردیم اگر قانون ما را قبول نداشتید از ابتدا نباید سرویس تهیه می کردید.
    مشکل کلاد لینوکس که مربوط به امروز هست و مشکلی باهاش ندارم فقط از نظر من لازم بود موقع تغییر کانفیگ به کلاد لینوکس به هزینه اون هم اشاره میکردید و میگفتید که لایسنس باید تهیه کنم

دیر پاسخ دادن به تیکت

ریستور نکردن بک آپ به مدت سه روز

خرید فضای بک آپ و تحویل ندادن

بازگشت هزینه پرداخت شده برای فضای بک آپ و هزینه ریستور بک آپ بعد از 10 روز

یک مدت سرور من مصرف 10 گیگ از 12 گیگ رم داشت که هر چند سرور مدیریت شده بود و وقتی من دلیلش رو میپرسیدم ، تنها جوابی که من دریافت میکردم این بود که سایتهای شما اینقدر مصرف رم دارند در صورتی که همون سایتها قبلتر روی هاست اشتراکی بودند

برای بکی از سایتها که من مجبور شدم هاست خریداری کنم ، جوابشون این بود که ما باید سایتمون رو با کانفیگشون هماهنگ کنیم در صورتی که وقتی شما سرور مدیریت شده ازشون خریداری میکنید ، همونطور که اعلام کردند تمام موارد سرور به عهده خودشون هست که برنامه نویس سایت هم در جریان هستند و درنهایت هاست از شرکت دیگری خریداری کردم

بعد از تمام این موارد من درخواست کنسلی سرور را کردم با کسر هزینه چند ماه استفاده ، که گفتند امکان کنسل کردن سرور و بازگشت هزینه نیست

شما اگر سرور و پشتیبانی تون خوب بود چه دلیلی داشت من درخواست کنسلی سرور داشته باشم

تشکر تشکر کرده 
    218
    تشکر تشکر شده 
    373
    تشکر شده در
    292 پست

مشخصه با هزینه کلادلینوکس مشکل نداشتید که اومدید اینجا

بک آپ شما ۵۰ گیگ بود و سرورتون فضای کافی نداشت دوست عزیز

بازگشت وجه در قوانین ذکر شده ۷ الی ۱۰ روز کاری که پس از آن به حسابتون واریز شد !

روی سرور فقط سایت های شماست این حرف مضحک ترین حرف ممکن هست که سایت های ما قبلا مصرف نداشتند و حالا دارند ! مدتی مصرف رم شما از سمت سایت ها بالا بود و بعد کاهش یافت که عینا اعلام کردیم

روی سرور شما مگه به جز سایت های شما سایتی بود که بخواد منابع رو مصرف کنه ؟! کانفیگ هیچ تغییری نکرد چطور بعد از مدتی مصرف منابع کاهش یافت ؟ چون مصرف از سمت سایت های خود شما بود.

برنامه نویس شما چه برنامه نویسی هست که وقتی ازش سوال کردیم بفرمایید اسکریپت شما چه پیش نیازی لازم دارد تا در سرور فعال کنیم گفت : نمیدونم چی لازم داره روی این هاست داره کار میکنه خودتون برید ببینید چی لازم داره رو سرور انجام بدین !

کانفیگ سرور بر عهده ماست اما ببخشید که علم غیب نداشتیم تا پیش نیاز های سایت شما که حتی خود برنامه نویس هم اطلاع نداشت رو حدث بزنیم !

وقتی پیش نیازی به ما اعلام نمی کنید ما چه چیزی رو باید روی سرور کانفیگ می کردیم ؟ در نهایت قرار شد کلادلینوکس نصب شود تا خودتان هر موردی لازم هست از داخل سی پنل تیک بزنید و فعال کنید که ظاهرا امروز فهمیدید بعد از تریال کلادلینوکس باید هزینه لایسنس پرداخت کنید اومدید اینجا که خودتون رو خالی کنید ....

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran2245 نمایش پست ها
    در مورد پرداز ای تی چند نکته بگم
    تجربه چهار ماهه خودم رو میگم سرور های i9-9900k سرعت فوق العاده ای دارن
    بخش فروش عملکرد فوق العاده ای دارد و ازشون تشکر میکنم
    اما این شروع کار هست و وقتی شما سرویس سفارش دادید میریم سراغ پشتیبانی فنی که پاسخگویی به تیکت ها چند ساعت طول میکشه و حتی یک روز
    اگه لایسنس خریداری کنید باید هر ماه تیکت بزنید که تمدید کنند چون هر ماه لایسنس سرور من ساسپند میشد در حالیکه من هزینه سرور رو سه روز مانده پرداخت میکردم
    در حالیکه شما هزینه لایسنس میدید پاسخ مدیریت اینه: لایسنس یک سرویس رایگان هست و وظیفه ای در قبال ارائه آن نداریم هر زمان بخواهیم دیگر ارائه نمی کنیم
    سرور اگه به دلایل زیاد داون شد مجبورید تیکت بزنید چون دسترسی کنسول ندارید و با این پاسخ رو به رو میشید:
    سرور هیچ مشکلی ندارد بهتر هست شما سطح توقعات خودتون رو کنترل کنید
    اگه خواستید منابع کم یا زیاد کنید با این پاسخ رو به رو میشید:
    سرور کاستوم دیگر ارائه نمی کنیم
    اگه کلا نا راضی بودید و خواستید هزینه عودت بشه پاسخ پشتیبانی اینه:
    لایسنس تمدید شده است اما در کل هزینه تمدید قابل عودت نیست میتوانید از ماه بعد تمدید نکنید
    به طور کلی این شرکت به درد ارائه هاست میخوره پیشنهاد میکنم سرور از یه شرکت معتبر دیگه تهیه کنید
    من دیدم یکی دیگه از کاربران هم با سایت شما مشکل دارند
    من هم مشکلات را اعلام کردم

اون بک آپ تیکتش در سایتتون هست ، سه روز من هر روز پیام میدادم که آیا امروز بک آپ را ریستور میکنید ؟ و هر روز میگفتید امروز حتمن انجام میشود که در روز آخر اعلام کردید فضا کم هست
    بازگشت وجه هم گفتید نهایت 7 روز که بعد از 10 روز خودم پیام دادم که واریز کردید

در مورد کانفیگ و مابقی موارد هم تمام تیکت ها در سایت هست ، هر کدام از دوستان باسابقه انجمن نیاز بود پیام بدن تا دسترسی اکانت سایت رو در اختیارشون بزارم ، تا وضعیت پشتیبانی و پاسخگویی این سایت را مشاهده کنید

تشکر تشکر کرده 
    218
    تشکر تشکر شده 
    373
    تشکر شده در
    292 پست

من دیدم یکی دیگه از کاربران هم با سایت شما مشکل دارند
    من هم مشکلات را اعلام کردم

اون بک آپ تیکتش در سایتتون هست ، سه روز من هر روز پیام میدادم که آیا امروز بک آپ را ریستور میکنید ؟ و هر روز میگفتید امروز حتمن انجام میشود که در روز آخر اعلام کردید فضا کم هست
    بازگشت وجه هم گفتید نهایت 7 روز که بعد از 10 روز خودم پیام دادم که واریز کردید

در مورد کانفیگ و مابقی موارد هم تمام تیکت ها در سایت هست ، هر کدام از دوستان باسابقه انجمن نیاز بود پیام بدن تا دسترسی اکانت سایت رو در اختیارشون بزارم ، تا وضعیت پشتیبانی و پاسخگویی این سایت را مشاهده کنید

همه امثال شما رو خوب میشناسند جناب محمد شرافتیان عزیز ...

موفق باشید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    7 پست

متوجه منظورتون از اینکه همه امثال من رو خوب میشناسند نشدم

من اولین پستی که در تاپیک شما ارسال کردم موقع خرید بود که از پشتیبانی سایت تعریف کردم

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...t=#post1826904

و سرویس یکساله
    WH-M-3
    خریداری کردم

(سرورهای مدیریت شده مخصوص هاستینگ و سایت های پربازدید)

ولی بعد از مدتی که مشکلات زیادی با سایت شما داشتیم و وضعیت پشتیبانی سایت شما خیلی ضعیف شده بود حتی مجبور به خرید هاست از سایت دیگری شدیم

و با وجود اعلام ما برای کنسل کردن سرور و کسر هزینه چند ماه ، شما اعلام کردید که مدت 30 روزه پایان یافته و تا پایان مدت یکسال سرور را کنسل نمیکنیم و هزینه ای بازگشت داده نمیشود

عضو جدید mehran2245 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    32
    تشکر شده در
    30 پست

متوجه منظورتون از اینکه همه امثال من رو خوب میشناسند نشدم

من اولین پستی که در تاپیک شما ارسال کردم موقع خرید بود که از پشتیبانی سایت تعریف کردم

http://www.webhostingtalk.ir/showthr...t=#post1826904

و سرویس یکساله
    WH-M-3
    خریداری کردم

(سرورهای مدیریت شده مخصوص هاستینگ و سایت های پربازدید)

ولی بعد از مدتی که مشکلات زیادی با سایت شما داشتیم و وضعیت پشتیبانی سایت شما خیلی ضعیف شده بود حتی مجبور به خرید هاست از سایت دیگری شدیم

و با وجود اعلام ما برای کنسل کردن سرور و کسر هزینه چند ماه ، شما اعلام کردید که مدت 30 روزه پایان یافته و تا پایان مدت یکسال سرور را کنسل نمیکنیم و هزینه ای بازگشت داده نمیشود
    دوست عزیز با اینجور ادما کل کل نکن از پیام هاشون مشخصه که چه نوع ادمی هستند شرکت اگه معتبر باشه هرگز نمیاد اصرار داشته باشه که مشتری مقصره و پاسخ های سربالا بدهد پرداز ای تی مزخرف ترین شرکته که تا حالا باهاش کار کردم

15. تعداد تشکر ها از mehran2245 به دلیل پست مفید

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)