نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مشکل در انتخاب لوکیشن برای سرور

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    213
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    20 پست

پیش فرض مشکل در انتخاب لوکیشن برای سرور

من میخوام سرور هامونو تو المان ببرم . قبل از هرچیزی بگم که کاملا در جریانم که پینگ المان به نسبت ایران بالا تره و سرعت پایین تری رو ارئه میده . به غیر سرعت و هزینه میخواستم بدونم چه تفاوت های فاحشی بینشون هست . المان ( هرتزنر ) و ایرانم فرقی نمیکنه پارس انلاین یا افرانت و ... خیلی از دوستان میگن که المان کرش زیاد میکنه یا سیستم عامل میپرونه . نمیدونم این موارد ربطی به لوکیشن و زیرساخت هاشون داره یا فقط به انتخاب سخت افزار سرور مربوط میشه . ممنون میشم که راهنماییم کنید بینشون کدوم مورد رو انتخاب کنم . برای من پایداری بسیار مهمه یعنی آپتایم و بالا بودن سرور برام اینقدر مهمه که سرعت و هزینه سرور در اولویت های بعدیه منن .. تشکر از دوستانی که راهنماییم میکنن

2. # ADS

عضو انجمن vMizban آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    53
    تشکر شده در
    41 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل در انتخاب لوکیشن برای سرور

نقل قول نوشته اصلی توسط <?php?> نمایش پست ها
    من میخوام سرور هامونو تو المان ببرم . قبل از هرچیزی بگم که کاملا در جریانم که پینگ المان به نسبت ایران بالا تره و سرعت پایین تری رو ارئه میده . به غیر سرعت و هزینه میخواستم بدونم چه تفاوت های فاحشی بینشون هست . المان ( هرتزنر ) و ایرانم فرقی نمیکنه پارس انلاین یا افرانت و ... خیلی از دوستان میگن که المان کرش زیاد میکنه یا سیستم عامل میپرونه . نمیدونم این موارد ربطی به لوکیشن و زیرساخت هاشون داره یا فقط به انتخاب سخت افزار سرور مربوط میشه . ممنون میشم که راهنماییم کنید بینشون کدوم مورد رو انتخاب کنم . برای من پایداری بسیار مهمه یعنی آپتایم و بالا بودن سرور برام اینقدر مهمه که سرعت و هزینه سرور در اولویت های بعدیه منن .. تشکر از دوستانی که راهنماییم میکنن
    دوست عزیز طبعا پایداری دیتاسنتر های اروپایی از دیتاسنتر های ایرانی بیشتره و اینکه عزیزانی که گفتند سرورمون کرش کرده و ... اونا احتمالا از سخت افزار های نا مرغوب و قدیمی استفاده کردند
    اگر برای میزبانی وب میخواید استفاده کنید زیاد پینگ رو در نظر نگیرید چون با کانفیگ اصولی میتونید سرعت لود خوبی بدست بیارید

4. تعداد تشکر ها از vMizban به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)