نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: نیازمند سئو کار حرفه ای با تضمین برای بالا آوردن سایت وردپرس

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض نیازمند سئو کار حرفه ای با تضمین برای بالا آوردن سایت وردپرس

توضیحات پروژه
    با سلام
    بنده یه سایت دارم با پسوند com که همین الان که این پروژه رو زدم دامنه را ثبت کردم! و فقط یک وردپرس روی اون نصب کردم و دیگری هیچ کاری نمیکنم ( چون در کار سئو کار نمیخوام دخالتی کنم، میخوام از اول ایشون همه کارهای سایت رو انجام بده) یعنی اینکه از اول کار، فردی که بتونه این پروژه رو انجام بده و تخصص در امر سئو داشته باشه. باید برای کلمه کلیدی که من بهش میگم بتونه سایت بنده رو در گوگل بیاره بالا در صفحه اول ( تاکید میکنم فقط صفحه اول جزو 3 لینک اول ).

یکبار فردی برای ما انجام داد که هم وقت خودش رو گرفت! و هم وقت ما هدر رفت و متاسفانه تضمینی که داده بود، بی اثر بود و اصلا مسئولیت پذیر نبود. پس فردی میخوام که مسئولیت پذیر / دارای روحیه کاری باشه

کلیه محتوای سایت رو خود ایشون باید بزنه و لینک های داخلی و همه چیز با خود کارفرما می باشد. ( سئو داخلی - بهینه سازی قالب - لینک دهی داخلی - لینک دهی خارجی و ... . )

در شبکه های اجتماعی صفحه برای سایت بتونه درست کنه و اینکه لینک از سایت های بگیره که دارای DA و PA و ..... بالا باشه و اینکه مغایر با قوانین گوگل نباشه.

اولویت با افراد دارای سابقه کار و نمونه کار می باشد.

مهمترین موضوع اینکه که ایشون تضمین کنه موقیعت سایت در صفحه اول باقی میمونه.

لطفا راه ارتباط خودتون رو برام بزارید تا با شما تماس بگیرم ( ایدی تلگرام / شماره تماس و .... . )

2. تعداد تشکر ها از amirali94 به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع