نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: پهنای باند روی مودم 10مگ هست ولی سرعت دانلودم 250 کیلوبایت (اینترنت مخابرات)

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    14 پست

پیش فرض پهنای باند روی مودم 10مگ هست ولی سرعت دانلودم 250 کیلوبایت (اینترنت مخابرات)

سلام دوستان
    من پهنای باندم باز هست ولی سرعتم روی 250 کیلوبایت هست میخواستم ببینم راهی هست بشه سرعت رو بلا ببرم ؟ با *** یا روش خاص دیگه این محدودیت اعمال شده رو دور بزنم جالب اینجاست وقتی یه فایل رو میزنم دانلود شه اول سرعت بالاس برای 1 2 ثانیه بعد میاد پایین

2. تعداد تشکر ها از pooryadevil به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    16
    تشکر شده در
    15 پست

پیش فرض پاسخ : پهنای باند روی مودم 10مگ هست ولی سرعت دانلودم 250 کیلوبایت (اینترنت مخابرات)

نه راهی نیست! بعدشم اگر پهنای باند باز بود که بعداز یکی دو ثانیه سرعتتتون کم نمیشد. اگرم راهی باشه ماها اینکاره نیستیم. ماها منظورم 99درصد مردمه اون یک درصدم بلد باشن به کسی یاد نمیدن
    ویرایش توسط soxmox : December 22nd, 2018 در ساعت 15:54

5. تعداد تشکر ها ازsoxmox به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    14 پست

پیش فرض پاسخ : پهنای باند روی مودم 10مگ هست ولی سرعت دانلودم 250 کیلوبایت (اینترنت مخابرات)

نقل قول نوشته اصلی توسط soxmox نمایش پست ها
    نه راهی نیست! بعدشم اگر پهنای باند باز بود که بعداز یکی دو ثانیه سرعتتتون کم نمیشد. اگرم راهی باشه ماها اینکاره نیستیم. ماها منظورم 99درصد مردمه اون یک درصدم بلد باشن به کسی یاد نمیدن
    نه منظورم از باز بودن پهنای باند میزان downstream و upstream داخل مودم هست که روی 10مگ هست
    اون که آره ولی شاید از اون 1 درصدیها یکی دلش به رحم اومد گفت

7. تعداد تشکر ها از pooryadevil به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    104
    تشکر شده در
    76 پست

سرعت خریدازی شده شما 2 مگ هست و این سرعت قانونی هست که باید بگیرید
    داون استریم شما شاید 10 مگ باشد ولی سیستم اکانتنگشون پهنای باند شما رو محدود میکنه
    راهش اینه که تعرفه بالاتر خریداری کنید

عضو انجمن hamed9292 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    59
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    48 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط pooryadevil نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پهنای باندم باز هست ولی سرعتم روی 250 کیلوبایت هست میخواستم ببینم راهی هست بشه سرعت رو بلا ببرم ؟ با *** یا روش خاص دیگه این محدودیت اعمال شده رو دور بزنم جالب اینجاست وقتی یه فایل رو میزنم دانلود شه اول سرعت بالاس برای 1 2 ثانیه بعد میاد پایین
    داش من تیکت زدم فوش خ** م**رشونو دادم با این سرویس دادنشون اکانتمم مسدود کردن.
    خط همراه اول و ایرانسل مشهد که کلا نتشون از دیشب قطعه .
    یه کاره واجب داشتم زنگ میزنم هم از خط ایرانسل قطعه هم از همراه اول که برمیداره ولی صدا امبولانس میاد از تو گوشی . (این مشکل امروز مشهد)
    اومدم خونه دیدم نتم اینطوری دگ نتونستم تحمل کنم . یهو بگن بمیریم خیلی سنگین تر در میاد تا اینکه اینقد عذابمون بدن به قران
    سرعت من 8 مگ هست نورمالشم که گرفتم 1مگ 200 کیلوبایت بوده امروز همه چی مشهد داغون شده
    ویرایش توسط hamed9292 : January 6th, 2019 در ساعت 22:47

عضو جدید persian0568 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    18 پست

دوست عزیز

اونی که داخل مودم به شما نشون میده کشش خط و کیفیت خط شما هست و ربطی به سرویسی که خریداری کردید نداره
    مثلا خود من داخل مودم میزنه 24000 برای مک ریت و دیتا ریت هم باز همین هست ولی سرویس انتحابی من 8 مگ هست و سرعت دانلودم میشه 1 مگابایت.ولی این دلیل نمیشه چون داخل مودم داره نشون میده 24000 کیلو پس سرعت من باید 3 مگ باشه.فقط عدد داخل مودم بهم این رو میفهمونه که اگه من بخوام سرویس های تا 24 نگ هم خرید کنم خط کشش رو داره (البته در اسم نه در عمل ، در عمل نهایت تا 16 مگ)
    تنها راه شما انتخاب سرویس با سرعت بالاتر هست.
    موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)