صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 15 , از مجموع 15

موضوع: فروش ویژه سرور مجازی از دو دیتاسنتر معتبر کشور آلمان پاراسرور ParaServer.net

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    636
    تشکر تشکر شده 
    2,318
    تشکر شده در
    1,830 پست

36 فروش ویژه سرور مجازی از دو دیتاسنتر معتبر کشور آلمان پاراسرور ParaServer.net

..::< دوستانی که با اطلاعات هویتی فیک ثبت نام میکنند و نام و آدرس رو بدورستی وارد نمیکنند نه سرویس دریافت میکنند و نه هزینه پرداخت شده برگشت میخوره >::..

سلام
    مدتی بود آفر خاص در انجمن ارائه نکرده بودم .
    هر یورو با توجه به نوسان و کارمزد 18000 تومان محاسبه میشه برای کلیه سرور ها

در تاریخ 25 آبان هر یورو با توجه به نوسان و کارمزد 15200 تومان محاسبه میگردد برای کلیه سرور ها قیمت ریالی اعلام شده معتبر نمیباشد و ملاک قیمت یورو میباشد

اول با آفر 80% تخفیف ماه اول شروع می کنم .
    ..::< بر روی این دو پلن شما میتونید 80% تخفیف در ماه اول رو اعمال کنید تا از کیفیت سرویس ها لذت ببرید >::..

قیمت های درج شده بدون احتساب تخفیف هستن و قیمت نهایی جهت پرداخت بعد از اعمال کد تخفیف مشخص می شود .
    کد تخفیف : 3ZMGH3JFIM

VX1
    CPU : Intel® Core™ i7-6700 Processor 1*2000 MHz
    RAM : 2GB Ram DDR4
    Hard : 100 GB
    Port : 1Gbps
    IP : 1
    Bandwidth : Unlimit
    سفارش
    €5.00 Euro ماهانه با توجه به نرخ یورو 90,000 تومان

VX2
    RAM : 4GB Ram DDR4
    سفارش
    €7.00 Euro ماهانه با توجه به نرخ یورو 126,000 تومان

چند نکته رو در مورد این سرویس ها بگم.
    اول اینکه پهنای باند بر روی کلیه سرویس ها نامحدود هست .
    دوم اینکه از سخت افزار بروز و مناسب برای اینکار انتخاب شده .
    سوم اینکه از مجازی ساز ESXi 6.7 استفاده شده که از بهترین و بروز ترین مجازی ساز های دونیا هستش.

..::< و حالا آفر تخفیفی دوم که شما می تونید با انتخاب دوره پرداختی 3 ماه از 50 % تخفیف استفاده کنید >::..

قیمت های درج شده بدون احتساب تخفیف هستن و قیمت نهایی جهت پرداخت بعد از اعمال کد تخفیف مشخص می شود .
    کد تخفیف : 6Q4YCT6IIO
    VX1
    سفارش

VX2
    سفارش

VX3
    CPU : Intel® Core™ i7-6700 Processor 2*1800
    Hard : 200 GB
    سفارش
    €9.00 Euro ماهانه با توجه به نرخ یورو 162,000 تومان

VX4
    CPU : Intel® Core™ i7-6700 Processor 2*2000 MHz
    RAM : 6GB Ram DDR4
    Hard : 400 GB
    سفارش
    €13.00 Euro ماهانه با توجه به نرخ یورو 234,000 تومان

VX5
    CPU : Intel® Core™ i7-6700 Processor 4*1800 MHz
    RAM : 8 GB Ram DDR4
    Hard : 500 GB
    سفارش
    €15.00 Euro ماهانه با توجه به نرخ یورو 270,000 تومان

..::< خوب حالا میریم سراغ مجازی ساز محبوب KVM که این سرویس ها مستقیم توسط خوده دیتاسنتر تحویل می شوند.(امکان دادن پنل مقدور نمیباشد) >::..

این سرور ها از دیتاسنتر هتزنر ارائه میشن که از دو لوکیشن آلمان و فنلاند امکان تحویل سرویس دارن .
    با توجه به مقطوع بدون قیمت امکان تخفیف بر روی این سرور ها وجود ندارد .

برای این سرویس ها مبلغی به عنوان کارمزد اضافه گردیده است

NVME 1
    CPU : Intel® Core™ i7 or Skylake Xeon - Processor 1*2000 MHz
    Hard : 20 GB NVME
    Port : 10Gbps Share
    سفارش

NVME 2
    CPU : Intel® Core™ i7 or Skylake Xeon - Processor 2*2000 MHz
    Hard : 40 GB NVME
    سفارش

NVME 3
    CPU : Intel® Core™ i7 or Skylake Xeon - Processor 2*2000 MHz
    RAM : 8GB Ram DDR4
    Hard : 80 GB NVME
    سفارش
    €15.00 Euro ماهانه با توجه به نرخ یورو 270,000 تومان

NVME 4
    CPU : Intel® Core™ i7 or Skylake Xeon - Processor 4*2000 MHz
    RAM : 16GB Ram DDR4
    Hard : 160 GB NVME
    سفارش
    €25.00 Euro ماهانه با توجه به نرخ یورو 450,000 تومان

NVME 5
    CPU : Intel® Core™ i7 or Skylake Xeon - Processor 4*2000 MHz
    RAM : 32GB Ram DDR4
    Hard : 240 GB NVME
    سفارش
    €41.00 Euro ماهانه با توجه به نرخ یورو 738,000 تومان

..::< آفر بعدی مخصوص فایل سرور ها و سرور های هاستینگ هست از دیتاسنتر کنتابو در کشور آلمان .(امکان دادن پنل مقدور نمیباشد) >::..
    سرور های زیر با منابع کاملا اختصاصی ارائه می شوند و هیچ اورسلی صورت نمی گیرد.مجازی سازی KVM هست .
    آفر های زیر برای نصب سیستم عامل ویندوز نیاز به تهیه لایسنس از خوده دیتاسنتر را دارد و امکان نصب بصورت کرک وجود ندارد

VPS S SSD
    CPU : 4 Core
    RAM : 8 GB (Guaranteed)
    Hard : 200 GB 100% SSD
    Port : 200 Mbit/s port
    Bandwidth : UNLIMITED Traffic
    سفارش
    Only 8,99 EUR / month با توجه به نرخ ارز 161,820

VPS M SSD
    CPU : 6 Cores
    RAM : 16 GB (guaranteed)
    Hard : 400 GB SSD space
    Port : 400 Mbit/s port
    سفارش
    Only 11.99 EUR / monthبا توجه به نرخ ارز 215,820

VPS L SSD
    CPU : 8 Core
    RAM : 30 GB (Guaranteed)
    Hard : 800 GB 100% SSD
    Port : 600 Mbit/s port
    سفارش
    Only 18.99 EUR / monthبا توجه به نرخ ارز 341,820

VPS XL SSD
    CPU : 10 Core
    RAM : 60 GB (Guaranteed)
    Hard : 1600 GB 100% SSD
    Port : 1 Gbit/s port
    سفارش
    Only 30.99 EUR / monthبا توجه به نرخ ارز 557,820

..::< آفر آخر که کاملا اقتصادی است و منابع مناسبی رو در اختیارتون قرار میده باز هم از دیتاسنتر محبوب کنتابو .(امکان دادن پنل مقدور نمیباشد) >::..

سرور های زیر با منابع کاملا اختصاصی ارائه می شوند و هیچ اورسلی صورت نمی گیرد.مجازی سازی KVM هست .

آفر های زیر برای نصب سیستم عامل ویندوز نیاز به تهیه لایسنس از خوده دیتاسنتر را دارد و امکان نصب بصورت کرک وجود ندارد

VPS 300
    CPU : 2 Core
    RAM : 4 GB (Guaranteed)
    Hard : 300 GB HDD + SSD boost
    Port : 100 Mbit/s port
    سفارش
    Only 7.99 EUR / month

VPS 700
    CPU : 4 Core
    RAM : 10 GB (Guaranteed)
    Hard : 700 GB HDD + SSD boost
    سفارش
    only 10.99 EUR / month!

VPS 1400
    CPU : 6 Core
    RAM : 20 GB (Guaranteed)
    Hard : 1400 GB HDD + SSD boost
    سفارش
    Only 16.99 EUR / month!

تاپیک های گذشته
    فروش ویژه سرور مجازی از دو دیتاسنتر معتبر کشور آلمان
    2گیگ رم 20 گیگ هارد nvmeماهانه3.4 یورو#2گیگ رم 500 گیگ هارد ماهانه9 یورو#1 گیگ رم 100 گیگ هارد ماهانه 3 یورو# آفر های ویژه از هتزنر آلمان و فنلاند
    ویرایش توسط razavihost : November 16th, 2018 در ساعت 00:25
    ارائه سرورهای اختصاصی دیتاسنتر هتزنر (Hetzner) بدون هزینه Setup در ایران
    IR Telegram : @Sina_moosavi_a Mobile IR : +989307154848
    www.ParaServer.Net

2. # ADS

عضو انجمن peym@n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    675
    تشکر تشکر شده 
    892
    تشکر شده در
    625 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه سرور مجازی از دو دیتاسنتر معتبر کشور آلمان پاراسرور ParaServer.net

نقل قول نوشته اصلی توسط MizbanPardaz نمایش پست ها
    من هم فروشنده این سرور ها هستم و هم استفاده کننده

همچنین هستن دوستانی که با قیمت پایینتر میفروشن ، فقط این مدل سرور ها نیست که نیاز باشه اینهمه کشید روش

با سلام

ابتدا عذر خواهی میکنم بابت شرکت در تاپیک همکار عزیزمون.

هر شرکتی سیاست کاری خود را دارد و سیاست قیمت گذاری خودشون رو دارند.

بنده دیدم رم 1 رو دارن 150 هزار تومان هم میدن قیمت درستش هم همان قیمت 150 هزار تومان هست. موضوع اینکه ماها ارزش کار خودمون رو پایین اوردیم.

همچنین مشتری قبل خرید قیمت هارا ملاحضه و در صورتی که رضایت داشتند سرویس رو تهیه میکنند.

موفق و سربلند باشید
    پارس وب هاست با 6 سال سابقه درخشان در زمینه هاست,دامین,سرور مجازی,سرور اختصاصی
    تلفن:02195119965
    پارس وب هاست

4. تعداد تشکر ها از peym@n به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    636
    تشکر تشکر شده 
    2,318
    تشکر شده در
    1,830 پست

پیش فرض پاسخ : فروش ویژه سرور مجازی از دو دیتاسنتر معتبر کشور آلمان پاراسرور ParaServer.net

نقل قول نوشته اصلی توسط mizbanpardaz نمایش پست ها
    من هم فروشنده این سرور ها هستم و هم استفاده کننده

همچنین هستن دوستانی که با قیمت پایینتر میفروشن ، فقط این مدل سرور ها نیست که نیاز باشه اینهمه کشید روش
    >نمیدونم چرا تا قبل این گرونیا و داستانا همه قیمتا به تومن بود و اینقدر گرون نبود و کارمزد و ... هم کم بود

در مورد این پیامتون باید بگم من از زمانی که سایت رو راه اندازی کردم کلا وب سایت رو بر نرخ یورو بالا آوردم و از همون اول با ارز یویر با مشتری کار میکردم چون شفاف تر بود.تصویرش رو هم براتون اضافه میکنم که صداقت حرف مشخص باشه.از سال 2012 تا الان تمام فاکتور ها به یورو بده.

invoice.PNG

>40 تا 50 تومن برا ی سرور خیلی زیاد هست کارمزد ، قبل این داستانا اینطوری نبود

درسته ولی اکثر فروشنده ها برای بیزنس و درامد اینکارو میکنن و باید براشون سود داشته باشه که این کار بکنن.اگه بدون سود باشه به نظر خودتون ارزش اینو داره که وقت بزاری؟گاها ممکنه یکی برای تفریح این کارو بکنه و بدون هیچ سودی این کارو انجام بده در آخر جمع میکنه میره این وسط مشتری میمونه با سرور مسدود شده و دیتای حذف شده اما وقتی سود داشته باشه عملا اون مشتری اطمینان بیشتری داره.این نکته رو هم باید ذکر کنم سودی که بدون پشتیبانی باشه و خدماتی به مشتری ندی ناجوان مردانه هست.و این مورد به وجدان کاری اون محموعه بستگی داره.

> درسته ک یورو قیمتش بالا پایین میشه ، پس بهتره با مشتری صحبت بشه و نوع پرداخت این مدل سرور رو بشون گفت که اول سفارش نیاز به پرداخت نیست یا اگه از روز دوم ماه سفارش بدن براشون ساعتی حساب میشه و بقیه ماه ها قیمت ماهانه ینی 2.49 یورو برای پلن اولش که بخایم حساب کنیم الان حدود 35 تا 38 در میاد و 5 تومن هم کارمزد ک میشه 43 تومن و 47تومن کارمزد!!!!!!!!!!!

در مورد بالا پایین شدن یورو اگر خودتون هم در زمینه فروش فعالیت داشته باشید میبینید که نوسان همیشه مشکل ایجاد کرده برای کسانی که مستقیم کار پرداخت رو انجام میدن و صبح از مشتری پول رو گرفتم و تا زمانی که خواستن ارز رو تامین کنن کلی روی قیمت ارز امده و این افزایش برای فروشنده ضرر هست.کدوم مشتری زیر باز افزایش ارز میره و اون ضرر رو دوباره پرداخت میکنه؟
    در مورد تعرفه ساعتی هم اون چیزی که در سایت دیتاسنتر ذکر شده با اون چیزی که در عمل وقتی فاکتور شده کلی فرق داره و خیلی وقتی میبینید از مشتری کمتر پول گرفتین و مصرف ساعتی بضرر خودتون شده،و وقتی به مشری میگی باید بیشتر بدین برای مصرف ساعتی میگه به منچه و هزینه این هم پرداخت نمیکنه.شاید براتون خنده دار باشه ولی تمام این مواردی که میگم برای خوده من پیش امده.و وقتم برام ارزش بیشتری داشته که بخوایم برای 2 یا 3 یورو وقت بزارم.

>چرا قبل این داستانا اینطوری نبود؟؟؟ نگید یورو بالا پایین میشه ، چون گفتم بهتره با مشتری صحبت کنید ک موقع سررسید شد کم و زیادش باید حساب بشه ن این ک ب امید بالا رفتن بخایم 50 تومن بیشتر از مشتری بگیریم و بگیم کارمزد و این حرفا

قبل این داستان هارو خبر ندارم که به چه شکل بودن بقیه فروشنده ها ولی من از اول با یورو شروع به کار کدم.در مورد اینکه میگید نگم یورو بالا پاین میشه اگر چیز دیگه بگم که دروغ گفتم ! از سال 90 یورو دره همین طوری گرون و گرونتر میشه و این چیزی نیست که من بخوام در موردش نرخ اعلام کنم چیزی هست که خودتون هم دارین باهاش دست و پنجه نرم میکنید.
    ببینید شما فقط قیمت اسکناس یورو رو توی بازار و سایت ها میبینید و معیار ستجشتون همونه ولی این رو در نظر بگیرین که دیتاسنتر ها اسکناس که توی بازر ایران هست بدردشون نمیخوده و باید اسکناس رو تبدیل کرد به حواله و به حساب دیتاسنتر زد .انشاالله با سویفت و iban آشنا هستین.
    صراقی که بخواد حواله بزنه برای هر حواله 30 یورو کارمزد میگیره یعنی من بخوام یه 100 یورو حواله کنم باید 130 یورو به صراف پول بدم هر یورو رو هم اگر 15 هزار تومن در نظر بگیریم برای 100 یورو باید من 1.950.000 تومن پول بدم به صراف که واسه من 100 یورو حواله بزنه یعنی هر یویو در میاد 19500 تومن ولی شما میرید تابلو صراقی رو نگاه میکنید میگین یورو که 15 هزار تومنه!

حال به اینشه کاری ندارم که بعضی وقتی همون صرافی ها هم کلاه بردارن و ریال میگیرن و دیگه یورو حواله نمیکنن که واسه خوده منم چندین بار این اتفاق افتاده و کلاهم رو برداشتن ولی به مشتری هیچ وقت نگفتم باید پول سرورت رو دوباره بدی چون طرف کلاه برادار بوده.مشتری گوشش به این حرفا بده کار نیست.

به کارمزد دیگه هم داریم که با پی پال هست و من بخوام از یکی بخوام وایه من یورو بفرسته به حسابم باید به پی پال 5 درصد مبلغی که خریدم رو کارمزد بدم که باز هم مشتری قیمت اسکناس رو داره میبینه.
    اگر هم قانع نشدین این مورد رو بزارید به بد توضیح دادن من چون خوب نتونستم کل مطلب رو در قالب متن بگنجونم.

اگرم غلط املایی هم دیدین خودتون اصلاح کنید و ببخشید
    ویرایش توسط razavihost : November 15th, 2018 در ساعت 18:48
    www.ParaServer.Net

6. تعداد تشکر ها از razavihost به دلیل پست مفید

عضو جدید MizbanPardaz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    118
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط razavihost نمایش پست ها
    >نمیدونم چرا تا قبل این گرونیا و داستانا همه قیمتا به تومن بود و اینقدر گرون نبود و کارمزد و ... هم کم بود

در مورد این پیامتون باید بگم من از زمانی که سایت رو راه اندازی کردم کلا وب سایت رو بر نرخ یورو بالا آوردم و از همون اول با ارز یویر با مشتری کار میکردم چون شفاف تر بود.تصویرش رو هم براتون اضافه میکنم که صداقت حرف مشخص باشه.از سال 2012 تا الان تمام فاکتور ها به یورو بده.

invoice.PNG

>40 تا 50 تومن برا ی سرور خیلی زیاد هست کارمزد ، قبل این داستانا اینطوری نبود

درسته ولی اکثر فروشنده ها برای بیزنس و درامد اینکارو میکنن و باید براشون سود داشته باشه که این کار بکنن.اگه بدون سود باشه به نظر خودتون ارزش اینو داره که وقت بزاری؟گاها ممکنه یکی برای تفریح این کارو بکنه و بدون هیچ سودی این کارو انجام بده در آخر جمع میکنه میره این وسط مشتری میمونه با سرور مسدود شده و دیتای حذف شده اما وقتی سود داشته باشه عملا اون مشتری اطمینان بیشتری داره.این نکته رو هم باید ذکر کنم سودی که بدون پشتیبانی باشه و خدماتی به مشتری ندی ناجوان مردانه هست.و این مورد به وجدان کاری اون محموعه بستگی داره.

> درسته ک یورو قیمتش بالا پایین میشه ، پس بهتره با مشتری صحبت بشه و نوع پرداخت این مدل سرور رو بشون گفت که اول سفارش نیاز به پرداخت نیست یا اگه از روز دوم ماه سفارش بدن براشون ساعتی حساب میشه و بقیه ماه ها قیمت ماهانه ینی 2.49 یورو برای پلن اولش که بخایم حساب کنیم الان حدود 35 تا 38 در میاد و 5 تومن هم کارمزد ک میشه 43 تومن و 47تومن کارمزد!!!!!!!!!!!

در مورد بالا پایین شدن یورو اگر خودتون هم در زمینه فروش فعالیت داشته باشید میبینید که نوسان همیشه مشکل ایجاد کرده برای کسانی که مستقیم کار پرداخت رو انجام میدن و صبح از مشتری پول رو گرفتم و تا زمانی که خواستن ارز رو تامین کنن کلی روی قیمت ارز امده و این افزایش برای فروشنده ضرر هست.کدوم مشتری زیر باز افزایش ارز میره و اون ضرر رو دوباره پرداخت میکنه؟
    در مورد تعرفه ساعتی هم اون چیزی که در سایت دیتاسنتر ذکر شده با اون چیزی که در عمل وقتی فاکتور شده کلی فرق داره و خیلی وقتی میبینید از مشتری کمتر پول گرفتین و مصرف ساعتی بضرر خودتون شده،و وقتی به مشری میگی باید بیشتر بدین برای مصرف ساعتی میگه به منچه و هزینه این هم پرداخت نمیکنه.شاید براتون خنده دار باشه ولی تمام این مواردی که میگم برای خوده من پیش امده.و وقتم برام ارزش بیشتری داشته که بخوایم برای 2 یا 3 یورو وقت بزارم.

>چرا قبل این داستانا اینطوری نبود؟؟؟ نگید یورو بالا پایین میشه ، چون گفتم بهتره با مشتری صحبت کنید ک موقع سررسید شد کم و زیادش باید حساب بشه ن این ک ب امید بالا رفتن بخایم 50 تومن بیشتر از مشتری بگیریم و بگیم کارمزد و این حرفا

قبل این داستان هارو خبر ندارم که به چه شکل بودن بقیه فروشنده ها ولی من از اول با یورو شروع به کار کدم.در مورد اینکه میگید نگم یورو بالا پاین میشه اگر چیز دیگه بگم که دروغ گفتم ! از سال 90 یورو دره همین طوری گرون و گرونتر میشه و این چیزی نیست که من بخوام در موردش نرخ اعلام کنم چیزی هست که خودتون هم دارین باهاش دست و پنجه نرم میکنید.
    ببینید شما فقط قیمت اسکناس یورو رو توی بازار و سایت ها میبینید و معیار ستجشتون همونه ولی این رو در نظر بگیرین که دیتاسنتر ها اسکناس که توی بازر ایران هست بدردشون نمیخوده و باید اسکناس رو تبدیل کرد به حواله و به حساب دیتاسنتر زد .انشاالله با سویفت و iban آشنا هستین.
    صراقی که بخواد حواله بزنه برای هر حواله 30 یورو کارمزد میگیره یعنی من بخوام یه 100 یورو حواله کنم باید 130 یورو به صراف پول بدم هر یورو رو هم اگر 15 هزار تومن در نظر بگیریم برای 100 یورو باید من 1.950.000 تومن پول بدم به صراف که واسه من 100 یورو حواله بزنه یعنی هر یویو در میاد 19500 تومن ولی شما میرید تابلو صراقی رو نگاه میکنید میگین یورو که 15 هزار تومنه!

حال به اینشه کاری ندارم که بعضی وقتی همون صرافی ها هم کلاه بردارن و ریال میگیرن و دیگه یورو حواله نمیکنن که واسه خوده منم چندین بار این اتفاق افتاده و کلاهم رو برداشتن ولی به مشتری هیچ وقت نگفتم باید پول سرورت رو دوباره بدی چون طرف کلاه برادار بوده.مشتری گوشش به این حرفا بده کار نیست.

به کارمزد دیگه هم داریم که با پی پال هست و من بخوام از یکی بخوام وایه من یورو بفرسته به حسابم باید به پی پال 5 درصد مبلغی که خریدم رو کارمزد بدم که باز هم مشتری قیمت اسکناس رو داره میبینه.
    اگر هم قانع نشدین این مورد رو بزارید به بد توضیح دادن من چون خوب نتونستم کل مطلب رو در قالب متن بگنجونم.

اگرم غلط املایی هم دیدین خودتون اصلاح کنید و ببخشید
    من گفتم با مشتری صحبت کنید در مورد نوسان و اون باید مشتری باشه که قبول کنه یا نکنه

شما میتونید از دوستان ارز تهیه کنید ن حواله و ...

من نرخی که دوستان تو سایت میدم رو نگاه میکنم

90 درصد دوستان با دوستان دیگه تو کار فروش دلار و یورو پی پال هستند کار میکنن برا این مورد

مواردی که در مورد ساعتی و .. گفتین تقصیر خودتون هست که با مشتری صحبت نمیکنید و همون اول هم گفتم با مشتری صحبت کنید و اگه میگید مشتری نمیده و این حرفا پولی ک ازش میگیرین اگه کمتر از فاکتور شد بهش برگردونین یا بمونه برا سررسید بعدش

قبول دارم آدم نامرد زیاد هست ولی خب همه چیزو صادقانه ب مشتری بگید

موفق باشید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط peym@n نمایش پست ها
    با سلام

ابتدا عذر خواهی میکنم بابت شرکت در تاپیک همکار عزیزمون.

هر شرکتی سیاست کاری خود را دارد و سیاست قیمت گذاری خودشون رو دارند.

بنده دیدم رم 1 رو دارن 150 هزار تومان هم میدن قیمت درستش هم همان قیمت 150 هزار تومان هست. موضوع اینکه ماها ارزش کار خودمون رو پایین اوردیم.

همچنین مشتری قبل خرید قیمت هارا ملاحضه و در صورتی که رضایت داشتند سرویس رو تهیه میکنند.

موفق و سربلند باشید
    بله درسته سیاست کاری هست ولی ن تا این حد

رم 1 به قیمت 150 خودمم دیدم ، ولی این سرور های کلود قیمت معلوم داره

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    636
    تشکر تشکر شده 
    2,318
    تشکر شده در
    1,830 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط MizbanPardaz نمایش پست ها
    من گفتم با مشتری صحبت کنید در مورد نوسان و اون باید مشتری باشه که قبول کنه یا نکنه

شما میتونید از دوستان ارز تهیه کنید ن حواله و ...

90 درصد دوستان با دوستان دیگه تو کار فروش دلار و یورو پی پال هستند کار میکنن برا این مورد

مواردی که در مورد ساعتی و .. گفتین تقصیر خودتون هست که با مشتری صحبت نمیکنید و همون اول هم گفتم با مشتری صحبت کنید و اگه میگید مشتری نمیده و این حرفا پولی ک ازش میگیرین اگه کمتر از فاکتور شد بهش برگردونین یا بمونه برا سررسید بعدش

قبول دارم آدم نامرد زیاد هست ولی خب همه چیزو صادقانه ب مشتری بگید

موفق باشید
    > من گفتم با مشتری صحبت کنید در مورد نوسان و اون باید مشتری باشه که قبول کنه یا نکنه

چشم. باهاشون صحبت میکنم .

> شما میتونید از دوستان ارز تهیه کنید ن حواله و ...

این مورد رو هم مورد برسی قرار میدم و در موردش فکر میکنم.

>مواردی که در مورد ساعتی و .. گفتین تقصیر خودتون هست که با مشتری صحبت نمیکنید و همون اول هم گفتم با مشتری صحبت کنید و اگه میگید مشتری نمیده و این حرفا پولی ک ازش میگیرین اگه کمتر از فاکتور شد بهش برگردونین یا بمونه برا سررسید بعدش

من کلا سرور ساعتی کلود به کسی نمیدم کلا تمام سیکل ها ماهانه است.اگر سرویس ساعتی نیاز دارین یهتره مستقیم از خوده دیتاسنتر خرید کنید.

>قبول دارم آدم نامرد زیاد هست ولی خب همه چیزو صادقانه ب مشتری بگید

چشم .ببخشید اگر صداقتی در گفتار وجود نداشته.

>موفق باشید

همچنین
    www.ParaServer.Net

عضو جدید MizbanPardaz آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    118
    تشکر تشکر شده 
    65
    تشکر شده در
    54 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط razavihost نمایش پست ها
    > من گفتم با مشتری صحبت کنید در مورد نوسان و اون باید مشتری باشه که قبول کنه یا نکنه

چشم. باهاشون صحبت میکنم .

> شما میتونید از دوستان ارز تهیه کنید ن حواله و ...

این مورد رو هم مورد برسی قرار میدم و در موردش فکر میکنم.

>مواردی که در مورد ساعتی و .. گفتین تقصیر خودتون هست که با مشتری صحبت نمیکنید و همون اول هم گفتم با مشتری صحبت کنید و اگه میگید مشتری نمیده و این حرفا پولی ک ازش میگیرین اگه کمتر از فاکتور شد بهش برگردونین یا بمونه برا سررسید بعدش

من کلا سرور ساعتی کلود به کسی نمیدم کلا تمام سیکل ها ماهانه است.اگر سرویس ساعتی نیاز دارین یهتره مستقیم از خوده دیتاسنتر خرید کنید.

>قبول دارم آدم نامرد زیاد هست ولی خب همه چیزو صادقانه ب مشتری بگید

چشم .ببخشید اگر صداقتی در گفتار وجود نداشته.

>موفق باشید

همچنین
    من خودم مستقیم تهیه میکنم ، ممنون

10. تعداد تشکر ها از MizbanPardaz به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)