صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36

موضوع: برنامه نویسان بخوانند! لطفا راهنمایی کنید...

عضو جدید Cr0w آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    450
    تشکر تشکر شده 
    163
    تشکر شده در
    121 پست

پیش فرض پاسخ : برنامه نویسان بخوانند! لطفا راهنمایی کنید...

من هم پیشنهاد این بزرگوار رو دارم!

چون برنامه نویس بودن یه مخ درونگرا منطقی و خشک و یه شخصیت منزوی میخواد و این ازدواجو خراب میکنه ، نکن برادر من نکن اگه میخوای ازدواج کنی ....
    اینجا به همه این موارد پرداخته شده : Teach Yourself Programming in Ten Years

این که 1 ساله برنامه نویس شویم به نظرم خیال باطل است.

قصد بی احترامی به شما ندارم منظورم در کل به این فرضیه است.
    My mother told me I'd grow up to be a good man

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط be099 نمایش پست ها
    شورت ممد ؟
    بده بو کنم فتیشم دارم شدید
    عمت

Shemale

4. تعداد تشکر ها از1eng.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,151
    تشکر تشکر شده 
    1,040
    تشکر شده در
    702 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها
    تلفظ فامیلیش فولکنر هست. چرا اینجوری ترجمه کردند؟
    https://en.wikipedia.org/wiki/William_Faulkner
    شایداینم مثل قانون ک*رشهف باشه توی فیزیک، که دبیر ما مجبور میشد تو کلاس بگه کِرشهف.
    ویرایش توسط Saati : October 13th, 2018 در ساعت 22:31

6. تعداد تشکر ها ازSaati به دلیل پست مفید

عضو جدید Cr0w آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    450
    تشکر تشکر شده 
    163
    تشکر شده در
    121 پست

خدایی نمیدونستم بچه ها انقد اهل دلن!

عضو انجمن miladtnt آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    219
    تشکر تشکر شده 
    376
    تشکر شده در
    275 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط be099 نمایش پست ها
    1. برای سن تو نه
    2. c و شی گرایی
    3.حداقل دو سال

و اما توضیحات

• برنامه نویسی یه سبک زندگیه اگه تو زندگیت دنبال پیدا کردن راه حل مشکلاتی میتونی برنامه نویس خوبی بشی ولی اگه به فکر پول دراوردنی هیچوقت برنامه نویس نمیشی
    • به شدت مخالف یادگیری فریم ورک و عادت به فریم ورک ها هستم ، فریم ورک ها مثل اسباب بازی هستند به جایی نمیرسونن شمارو ... (ما میخوایم از اول چرخو اختراع کنیم)
    • همچنین سر هم کردن lib های گیت هابی (چیزی که خیلی مرسومه) هم جز برنامه نویسی حساب نمیشه (بازم ما میخوایم از اول چرخو اختراع کنیم)

و در آخر :
    صادقانه بهت بگم 26 سال برای شروع برنامه نویس شدن خیلی دیره مگر اینکه بگی ضریب هوشیت بالای 130 هست
    برنامه نویسایی که الان برنامه نویسن (نه فریم ورک بازا و سیکیم خیاری کارا) کمِ کم از 10 ، 12 سالگی دست به کیبرد بودن

و اما بخش اصلی ماجرا یعنی ازدواج :
    ازدواج و برنامه نویسی اصلا جور درنمیاد !
    چون برنامه نویس بودن یه مخ درونگرا منطقی و خشک و یه شخصیت منزوی میخواد و این ازدواجو خراب میکنه ، نکن برادر من نکن اگه میخوای ازدواج کنی برو مانتو فروشی بزن

پ.ن به عقیده ی من برنامه نویسا باید یا کد بزنن یا جق
    همین خیاری کاری که می فرمایید ممکنه ی سورسی پیدا کنه بزاره یجایی استفادش کنه باهاش کلی پول دربیاره ! دقیقا مثل اینه که شما بری سورس پژو 405 رو بیاری چن برابر بیشتر از خود کارخونه پژو ازش سود کنی بعدا میتونی خودتو مهارتت رو تقویت کنی از روش پرشیا و سمندو بزنی

همیشه مهارت و استعداد دلیل به موفقیت نیست ! مهم اینه کار درستو تو وقتش انجام بدی ! خیلی خیلی خیلی !!! بهتر از بیل گیتس برنامه نویس داشتیم ! ولی اون موفق ترینه چون کار درستو وقتش کرده

ایشونم قراره ی خرج خونواده دربیاره نه اینکه با 20 ساله های دوران خودش رقابت کنه !
    ویرایش توسط miladtnt : October 14th, 2018 در ساعت 04:01

9. تعداد تشکر ها از miladtnt به دلیل پست مفید

عضو انجمن سیدرضا بازیار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,740
    تشکر تشکر شده 
    1,021
    تشکر شده در
    701 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Cr0w نمایش پست ها
    خدایی نمیدونستم بچه ها انقد اهل دلن!
    ۵ ساله اینجا هستم و این رو نمیدونستم
    امروز توی این تاپیک متوجه شدم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Cr0w نمایش پست ها
    من هم پیشنهاد این بزرگوار رو دارم!

اینجا به همه این موارد پرداخته شده : Teach Yourself Programming in Ten Years

این که 1 ساله برنامه نویس شویم به نظرم خیال باطل است.

قصد بی احترامی به شما ندارم منظورم در کل به این فرضیه است.
    باز هم برمیگردیم به نکته اون بزرگواران که میگفتند: هیچ چیز غیر ممکن نیست و برای هیچ کاری دیر نیست

بخدا من زمانی که فقط html بلد بودم درآمدم از الان که خیلی چیزای بیشتری یاد گرفتم بیشتر بود. چون اون موقع بهتر از ذهنم استفاده میکردم

ایشون نمیخوان یه برنامه نویس بزرگ بشن! میخوان فقط در حد اینکه یه درآمد داشته باشند یاد بگیرند! به نظر من اگه تلاش کنه میتونه به هدفش برسه
    دوستدار کتاب بلیان

11. تعداد تشکر ها ازسیدرضا بازیار به دلیل پست مفید

عضو انجمن alivw71 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    635
    تشکر تشکر شده 
    137
    تشکر شده در
    113 پست

سلام

یاد گیری کد نویسی حتی در حد مقدماتی پیشنهاد میکنم

1 ماه با روزی 2 ساعت تمرین میتوانید به یکی از زبان های دات نت مانند VB.net و C#.net به صورت پایه ای مهارت پیدا کنید.
    شما نیاز نیست 0 تا 100 یک پروژه را برنامه نویس کند بلکه کافیست یک سورس کد پروژه را دریافت و تغییرات مد نظر ان را انجام و امکانات جدید اضافه کنید و امکانات غیر نیاز را حذف و در اخر کامپایل کنید و با کمترین زمان میتونید پروژه های خودتون رو اماده کنید. و نیاز به هفته ها و ماه ها وقت وزمان نیست که پروژه اختصاصی و ان هم با کلی باگ ومشکل اماده کنید.

زبان های c و c++ بیشتر برای سخت افزار کاربرد دارند تا نرم افزار. اگر به طراحی مدار علاقه دارید زبان C را در کمتر از دو هفته با روزی 2 ساعت مطالعه و تمرین در سطح مقدماتی متوانید مسلط شوید.

ان دوستانی که میگویند 2 سال زمان نیاز هست برای یادگیری واقعا متوجه نمیشوم احتمالا منظورشان اینه که باید تمام کتابخانه ها را حفظ کنیم که غیر منطقی میاد .

VB.NET
    (متغییر ها؛ دستورات شرطی، حلقه ها، اتصال به دیتابیس و در حدی هم خود دیتابیس MSSQL رو کافیه یاد بگیرید)

نمیگم همه ولی اکثر نرم افزارهای ایرانی مهندسی معک.وس سورس کدهای خارجی هست که فارسی سازی و مقداری هم امکانات کم و زیاد کردن همین.
    +
    برنامه نویسی سن و سال نمیشتاسه از هر دوره ای میتونی شروع کنی.
    ویرایش توسط alivw71 : October 14th, 2018 در ساعت 02:02

13. تعداد تشکر ها ازalivw71 به دلیل پست مفید

عضو جدید Cr0w آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    450
    تشکر تشکر شده 
    163
    تشکر شده در
    121 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها
    ۵ ساله اینجا هستم و این رو نمیدونستم
    امروز توی این تاپیک متوجه شدم

- - - Updated - -

باز هم برمیگردیم به نکته اون بزرگواران که میگفتند: هیچ چیز غیر ممکن نیست و برای هیچ کاری دیر نیست

بخدا من زمانی که فقط html بلد بودم درآمدم از الان که خیلی چیزای بیشتری یاد گرفتم بیشتر بود. چون اون موقع بهتر از ذهنم استفاده میکردم

ایشون نمیخوان یه برنامه نویس بزرگ بشن! میخوان فقط در حد اینکه یه درآمد داشته باشند یاد بگیرند! به نظر من اگه تلاش کنه میتونه به هدفش برسه
    اینی که شما میفرمایید نمیشه بهش گفت ی برنامه نویس ، کسی که برنامه نویسه سالها در کارش تلاش کرده و تجربه دار و ذهن خلاقی داره.
    اینجا اکثر بچه ها سعی دارن اون تصوری که ایشون از یک برنامه نویس دارند رو عوض کنن
    جدا از وقت نیاز به هزینه هم دارند حالا بیایم بگیم زحمت زیاد میکشن و حسابی وقت و کله اش رو دارند که از کار و زندگی بزنن یک حرفه رو یاد بگیرن.
    چون وقتی پروژه بیاد ازت کار میخوان تو کارتم باید خبره باشی که بخوای نون در بیاری اگر بحث گرفتن پروژه های معمولی و دانشجویی ساده مثل طراحی وب و... هست
    با این دیدگاه شغل خدمات کامپیوتری بهتره اگر سرمایه ای موجود باشه خدمات کامپیوتری و کافی نت خوب هست.

15. تعداد تشکر ها از Cr0w به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    2 پست

سلام دوست عزیز
    امیدوارم این کامنت سودمند باشه، این پاسخ نظر و تجربه شخصی منه و به این معنی نیست که لزوما درسته یا دارم بهترین راه رو بهتون پیشنهاد میدم.
    چیزی کمتر از 10 ساله برنامه‌نویس هستم، برای بانک صادرات و آینده کار انجام دادم. مدتی در حوزه برنامه‌نویسی در کسب و کارهای استارتاپی کسب تجربه کردم (نظیر شتابدهنده نوین تک)، برنامه نویس وب net. هستم و همینطور با ایجاد یکی از پروژه‌هام سعی دارم به حوزه بلاک‌چین وارد بشم.

به نظرم با کمی پشتکار و تلاش موضوع سن قابل جبران شدن هست. چیزی نیست که بخواد ذهنتون رو مشغول کنه.

تسلط شما به زبان انگلیسی موضوع خیلی خوب و مهمی هست، کاملا مزیت محسوسی حساب میشه.
    پیشرفت در برنامه‌نویسی کاملا مثل هر کار دیگه‌ای بیشتر به علاقه شما برمیگرده تا معیار ساعت در روز؛ همینطور در پیامتون دیدم فرمودید دوست دارید Python یاد بگیرید، اتفاقا شنیدم زبان ساده‌ای هست.

خیلی خوبه که دوست دارید سیستم sponsorship یا donation راه‌اندازی کنید و از دانشتون برای کمک به جامعه استفاده کنید. در استارتاپ به جز برنامه‌نویس معمولا تخصص‌های متفاوتی هست مثل Business developer، Marketer و دانش‌هایی مثل Growth hacking، Business Model شناخت خوبی در مورد Lean و متد انجام کاری Scrum, Agile و ... به همین دلیل معمولا به حضور در یک تیم نیاز هست.

در صورتی که اطلاعات بیشتری خواستید صحبت با منتورها در فضای آنلاین یا در شتابدهنده‌ها و رویدادها به نظرم میتونه مفید باشه، اتفاقا یکی از منتورها "محی سنیسل" هست، بنیانگذار 2nate، یه سیستم donation در ایران. ( راه‌های تماس باهاش در سایت http://sanisel.com)

اینکه چه شاخه‌ای از برنامه‌نویسی رو انتخاب کنید هم باز به خودتون و علاقه‌تون برمیگرده، گوش کردن به پادکست‌های برنامه‌نویسی تا حد زیادی میتونه راهگشا باشه. پادکست‌های خارجی رو با یه جستجو در گوگل میتونید پیدا کنید، امیدوارم لینک زیر هم کمک کنه:
    https://github.com/rShetty/awesome-podcasts
    سایت زیر هم نمونه پارسیه که مصاحبه‌هایی با برنامه‌نویسان وب، امنیت، اندروید، هوش مصنوعی و ... از شرکت‌های متفاوت انجام داده:
    سایت‌های آموزشی زیادی موجود هست و خوشبختانه برعکس گذشته انتخاب‌های زیادی برای یادگیری دارید، کاری که شخصا برای یادگیری هر تکنولوژی انجام میدم اینه که ابتدا یکی دو ویدیو آموزشی از سایت‌های زیر نگاه میکنم
    (PluralSight، lynda، PacktPub، Udemy و ...)
    (مثل برنامه‌ها اینها هم در سایت‌های دانلود موجود هستن، برای احترام به کپی رایت اینجا قرار نمیدم)
    چون فرمودید زبانتون خوبه پیشنهاد میکنم از منابع معتبر انگلیسی زبان شروع کنید، یادگیری از یه منبع اشتباه راهتون رو دشوار میکنه، همینطور منابع بالا معمولا در زمان کوتاهی بدون اتلاف وقت آموزش‌های خودشون رو تهیه میکنن.
    بعد از دیدن آموزش یه برنامه کوچیک با استفاده از اون تکنولوژی درست میکنم، که در اون پروژه مشکلاتم رو در گوگل یا stackoverflow جستجو میکنم.
    در صورتی که دو یا سه ماهی زمان دارید پیشنهاد میکنم اول زبانی مثل C یا ++C رو یاد بگیرید و بعد به سراغ فریم‌ورک یا ابزارها و تکنولوژی‌های جدید برید. البته ممکنه کمی حوصله سر بر به نظر بیان، چون خروجی تکنولوژی‌های جدید به مراتب بیشتره، کار باهشون آسون‌تره و همینطور بازار کار معمولا به اونها داره نیاز داره، اما یادگیری زبانی مثل C نگاهی پایه‌ای و خوبی از برنامه‌نویسی به شما میده که به نظرم بسیار مفیده.
    در نهایت بهتره بگم به نظرم مشکلی از نظر پیشنهادهای شغلی با لیست بلندی از توانمندی‌ها و تکنولوژی‌ها نیست، اونها معمولا همه‌چیز رو مینویسن، بعد از پیدا کردن کار اول و سپری کردن یکی دو سال خودتون در هر زمینه‌ای باشید تا حد خیلی خوبی متوجه میشید چطور رزومه‌تون رو بهتر کنید.
    اگر برنامه‌نویسی رو به عنوان شغلتون انتخاب کردید امیدوارم از کارتون نهایت لذتو ببرید

17. تعداد تشکر ها از aarmin به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alivw71 نمایش پست ها
    سلام

یاد گیری کد نویسی حتی در حد مقدماتی پیشنهاد میکنم

1 ماه با روزی 2 ساعت تمرین میتوانید به یکی از زبان های دات نت مانند VB.net و C#.net به صورت پایه ای مهارت پیدا کنید.
    شما نیاز نیست 0 تا 100 یک پروژه را برنامه نویس کند بلکه کافیست یک سورس کد پروژه را دریافت و تغییرات مد نظر ان را انجام و امکانات جدید اضافه کنید و امکانات غیر نیاز را حذف و در اخر کامپایل کنید و با کمترین زمان میتونید پروژه های خودتون رو اماده کنید. و نیاز به هفته ها و ماه ها وقت وزمان نیست که پروژه اختصاصی و ان هم با کلی باگ ومشکل اماده کنید.

زبان های c و c++ بیشتر برای سخت افزار کاربرد دارند تا نرم افزار. اگر به طراحی مدار علاقه دارید زبان C را در کمتر از دو هفته با روزی 2 ساعت مطالعه و تمرین در سطح مقدماتی متوانید مسلط شوید.

ان دوستانی که میگویند 2 سال زمان نیاز هست برای یادگیری واقعا متوجه نمیشوم احتمالا منظورشان اینه که باید تمام کتابخانه ها را حفظ کنیم که غیر منطقی میاد .

VB.NET
    (متغییر ها؛ دستورات شرطی، حلقه ها، اتصال به دیتابیس و در حدی هم خود دیتابیس MSSQL رو کافیه یاد بگیرید)

نمیگم همه ولی اکثر نرم افزارهای ایرانی مهندسی معک.وس سورس کدهای خارجی هست که فارسی سازی و مقداری هم امکانات کم و زیاد کردن همین.
    +
    برنامه نویسی سن و سال نمیشتاسه از هر دوره ای میتونی شروع کنی.

سلام
    درحال حاضر روزی تا 7 ساعت هم میتونم کدنویسی رو تمرن کنم و از لحاظ وقت مشکلی نیست.
    یادگیری php حدود یک ماه پیش شروع کردم و الان تقریبا به تمام مسائل پایه تسلط دارم (بجز کار با فایلها البته ).
    اینطور نیست که کاملا با برنامه نویسی و نت غریبه باشم و حدود 5 سال وبمستر بودم. منابع خارجی رو خوندم و واقعا همه روی این جمله که زمان تعیین کردن برای یادگیری اشتباهه و قرار نیست برای همه 10000 ساعت طول بکشه تا برنامه نویس قدر بشن.
    از راهنمایی شما ماشکرم

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط aarmin نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    امیدوارم این کامنت سودمند باشه، این پاسخ نظر و تجربه شخصی منه و به این معنی نیست که لزوما درسته یا دارم بهترین راه رو بهتون پیشنهاد میدم.
    چیزی کمتر از 10 ساله برنامه‌نویس هستم، برای بانک صادرات و آینده کار انجام دادم. مدتی در حوزه برنامه‌نویسی در کسب و کارهای استارتاپی کسب تجربه کردم (نظیر شتابدهنده نوین تک)، برنامه نویس وب net. هستم و همینطور با ایجاد یکی از پروژه‌هام سعی دارم به حوزه بلاک‌چین وارد بشم.

به نظرم با کمی پشتکار و تلاش موضوع سن قابل جبران شدن هست. چیزی نیست که بخواد ذهنتون رو مشغول کنه.

تسلط شما به زبان انگلیسی موضوع خیلی خوب و مهمی هست، کاملا مزیت محسوسی حساب میشه.
    پیشرفت در برنامه‌نویسی کاملا مثل هر کار دیگه‌ای بیشتر به علاقه شما برمیگرده تا معیار ساعت در روز؛ همینطور در پیامتون دیدم فرمودید دوست دارید Python یاد بگیرید، اتفاقا شنیدم زبان ساده‌ای هست.

خیلی خوبه که دوست دارید سیستم sponsorship یا donation راه‌اندازی کنید و از دانشتون برای کمک به جامعه استفاده کنید. در استارتاپ به جز برنامه‌نویس معمولا تخصص‌های متفاوتی هست مثل Business developer، Marketer و دانش‌هایی مثل Growth hacking، Business Model شناخت خوبی در مورد Lean و متد انجام کاری Scrum, Agile و ... به همین دلیل معمولا به حضور در یک تیم نیاز هست.

در صورتی که اطلاعات بیشتری خواستید صحبت با منتورها در فضای آنلاین یا در شتابدهنده‌ها و رویدادها به نظرم میتونه مفید باشه، اتفاقا یکی از منتورها "محی سنیسل" هست، بنیانگذار 2nate، یه سیستم donation در ایران. ( راه‌های تماس باهاش در سایت http://sanisel.com)

اینکه چه شاخه‌ای از برنامه‌نویسی رو انتخاب کنید هم باز به خودتون و علاقه‌تون برمیگرده، گوش کردن به پادکست‌های برنامه‌نویسی تا حد زیادی میتونه راهگشا باشه. پادکست‌های خارجی رو با یه جستجو در گوگل میتونید پیدا کنید، امیدوارم لینک زیر هم کمک کنه:
    https://github.com/rShetty/awesome-podcasts
    سایت زیر هم نمونه پارسیه که مصاحبه‌هایی با برنامه‌نویسان وب، امنیت، اندروید، هوش مصنوعی و ... از شرکت‌های متفاوت انجام داده:
    سایت‌های آموزشی زیادی موجود هست و خوشبختانه برعکس گذشته انتخاب‌های زیادی برای یادگیری دارید، کاری که شخصا برای یادگیری هر تکنولوژی انجام میدم اینه که ابتدا یکی دو ویدیو آموزشی از سایت‌های زیر نگاه میکنم
    (PluralSight، lynda، PacktPub، Udemy و ...)
    (مثل برنامه‌ها اینها هم در سایت‌های دانلود موجود هستن، برای احترام به کپی رایت اینجا قرار نمیدم)
    چون فرمودید زبانتون خوبه پیشنهاد میکنم از منابع معتبر انگلیسی زبان شروع کنید، یادگیری از یه منبع اشتباه راهتون رو دشوار میکنه، همینطور منابع بالا معمولا در زمان کوتاهی بدون اتلاف وقت آموزش‌های خودشون رو تهیه میکنن.
    بعد از دیدن آموزش یه برنامه کوچیک با استفاده از اون تکنولوژی درست میکنم، که در اون پروژه مشکلاتم رو در گوگل یا stackoverflow جستجو میکنم.
    در صورتی که دو یا سه ماهی زمان دارید پیشنهاد میکنم اول زبانی مثل C یا ++C رو یاد بگیرید و بعد به سراغ فریم‌ورک یا ابزارها و تکنولوژی‌های جدید برید. البته ممکنه کمی حوصله سر بر به نظر بیان، چون خروجی تکنولوژی‌های جدید به مراتب بیشتره، کار باهشون آسون‌تره و همینطور بازار کار معمولا به اونها داره نیاز داره، اما یادگیری زبانی مثل C نگاهی پایه‌ای و خوبی از برنامه‌نویسی به شما میده که به نظرم بسیار مفیده.
    در نهایت بهتره بگم به نظرم مشکلی از نظر پیشنهادهای شغلی با لیست بلندی از توانمندی‌ها و تکنولوژی‌ها نیست، اونها معمولا همه‌چیز رو مینویسن، بعد از پیدا کردن کار اول و سپری کردن یکی دو سال خودتون در هر زمینه‌ای باشید تا حد خیلی خوبی متوجه میشید چطور رزومه‌تون رو بهتر کنید.
    اگر برنامه‌نویسی رو به عنوان شغلتون انتخاب کردید امیدوارم از کارتون نهایت لذتو ببرید
    از پاسخ شما نهایت تشکر رو دارم

درباره پایتون
    خیلی تحقیق کردم و به این نتیجه رسیدم که syntax پایتون نسبت به php آسون تر هست ولی باتوجه به اینکه پایتون یک زبان general purpose هست سطح گستردگی مطالب هم بسیار بالاست. از طرفی فعلا در ایران جا نیفتاده و بازارش جالب نیست.

درباره راه اندازی استارت آپ کاملا حق با شماست و نیاز به یک تیم کامل داره. البته منظور من از donation راه اندازی یک سایت برای جمع آوری کمک نبود بلکه منظور سایتی هست که خدمات رایگان ارائه میده و با کمک های مالی کاربران اداره میشه.
    پادکست هایی که معرفی کردید فوق العاده س

از یک ماه پیش یادگیری رو شروع کردم و چند کتاب و ویدیو آموزشی تهیه کردم ولی مشکل اینجاست که یک منتور که راه رو نشونم بده پیدا نکردم و هربار که یادگیری رو از سر میگیرم حس میکنم دارم راه رو اشتباه میرم یا حتی دور خودم میگردم.

زبان php procedural رو تا حدودی یاد گرفتم و 2 تا پروژه cms راه اندازی کردم ولی نمیدونم الان باید برم سراغ یادگیری composer , unit test , FIG یا باید اول شی گرایی رو یاد بگیرم
    مشکل اصلی من اینه که مسیر درست رو نمیدونم و این باعث نا امیدی من شده. نمیدونم چه چیزهایی رو لازمه یاد بگیرم و چه چیزهایی لازم نیست. این roadmap رو پیدا کردم ولی خیلی کلی نوشته و حتی oop رو نیاورده و مشخص نیست چه چیزهایی رو نیاز دارم.
    https://github.com/kamranahmedse/developer-roadmap

اگر آموزش جامعی سراغ دارید ممنون میشم معرفی کنید.

19. تعداد تشکر ها ازAhmad652 به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)