نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: کسب درامد با نصب برنامه pivot

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    83
    تشکر شده در
    44 پست

پیش فرض کسب درامد با نصب برنامه pivot

������دوستان چند روزی هست که یک اپلیکیشن شبکه اجتماعی همانند اینستاگرام داره دست به دست میشه که با توجه به فعالیت کاربران، حدود 4 بیتکوین در روز بین اعضاء پخش میکنه.کمی برسی کردم و اعضای زیادی به خودش گرفته و بنده نیز نصب کردم تا دقیق برسیش کنم.میتونید شما هم نصب کنید چون خیلیها ازش بی اطلاع هستند ولی به مرور فراگیر میشه.
    اما روش کار رو خیلی خلاصه میگم:در این اپلیکیشن شما ارز PIVOT جمع میکنید که یک ایردراپ هستدر ابتدا فقط باید با گوشی اندرویدیتون وارد لینک زیر بشید و با ورود توسط اکانت جیمیلتون از گوگل پلی نرم افزار رو دانلود و نصب کنید.و با جی میل خودتون واردش بشید.������

لینک برنامه

بعد که نصب کردید شما با جمع کردن پاور میتونید به درآمدزایی برسید و هر چی پاورتون بیشتر باشه سهم بیشتری از بیتکوین پخش شده به شما تعلق میگیرهنحوه جمع آوری پاور :������ شما با خوندن پستهای شبکه های اجتماعی 200 پاور میگیرید������با معرفی هر نفر 10000 پاور میگیرید.������با پست گذاشتن و حتی مطالعه ی پست ها و لایک کردنشون 200 پاور میگیرید➖نیازی هم نیست حتما پستهارو بخونید ➖فقط کافیه تو پستها گزینه ی Get read power را بزنید تا میزان پاداشتون رو بگیرید.������فقط با گوشی اندرویدی

دوستان یک نکته در رابطه با این اپ بگم کههر روز پاورهایی که جمع میکنید مربوط به همون روزه و روز بعد ریست میشه و هر چه پاور بیشتری جمع کرده باشید سهم بیشتری از ۴ بیتکوین پخش شده در اون روز رو میبریدروز بعد کارکرد روز قبلتون رو لحاظ میکنه و وقتی به ۶۰ هزارساتوشی برسید واریز میکنه.لینک ورود و دانلود از گوگل پلی( باگوشی اندرویدی وارد بشید)

������دوستان سهم من در pivot 20 دلار شد تنها در یک روز و درخواست پرداخت دادم و طی 2 روز کاری گفتند واریز میشه.������هر روز با مشاهده پستها حداکثر 4000 پاور میتونید جمع کنید یعنی 20 تا پست رو بخونید که البته نیازی به خوندن نیست فقط کافیه تو پستها گزینه ی Get read power را بزنید تا میزان پاداشتون رو بگیرید.������با معرفی هر نفر هم 10000 پاور میگیرید.������هر اندازه که در pivot پاور جمع کرده باشید ذخیره میشه و فردای اون روز سهم شما مشخص میشه از این استخر 4 بیتکوینی روزانه.������فقط باید با گوشی اندرویدیتون وارد لینک بالا بشید و از گوگل پلی نرم افزار رو دانلود و نصب کنید.و با جی میل خودتون واردش بشید.
    ویرایش توسط anisagostar : September 30th, 2018 در ساعت 18:53

2. # ADS

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

پیش فرض پاسخ : کسب درامد با نصب برنامه pivot

به گفته کاربران کلاهبرداری است...
    برنامه نویسی ارکید
    https://orchiddev.ir
    طلاهاست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    83
    تشکر شده در
    44 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Raymvnd نمایش پست ها
    به گفته کاربران کلاهبرداری است...
    گفته کاربران دلیل منطقی نیست من خودم استفاده کردم درخواست برداشتی دادم.منتظر واریزی هستم.بعداز واریزی اینجا اعلام خواهد شد

عضو انجمن سیدرضا بازیار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,740
    تشکر تشکر شده 
    1,021
    تشکر شده در
    701 پست

کاملا مشخصه این کار آخرش به کلاهبرداری ختم میشه

یه لحضه خودت رو بزار جای طراح این اپلیکیشن! چه درآمدی واسه اون داره که به شما بیت کوین بده؟؟؟
    دوستدار کتاب بلیان

6. تعداد تشکر ها ازسیدرضا بازیار به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    152
    تشکر تشکر شده 
    83
    تشکر شده در
    44 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها
    کاملا مشخصه این کار آخرش به کلاهبرداری ختم میشه

یه لحضه خودت رو بزار جای طراح این اپلیکیشن! چه درآمدی واسه اون داره که به شما بیت کوین بده؟؟؟
    حرف شما قبول ولی یه طراح نمیاد یه اپلیکشن بزنه که براش سودی نداشته باشه.یه سربه این افزونه بزنید.کاملا مشابه اینستاگرام هستش و طبیعی هست طراح از تبلیغات و پیچ های بزرگ کسب درامد میکنه.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

وقتی برداشتی داشتی اعلام کن ؛ دلخوشی کاذب ندیم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)