نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: خرید از هاست های خارجی یا واسطه های ایرانی؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض خرید از هاست های خارجی یا واسطه های ایرانی؟

سلام دوستان، من یک سایت انگلیسی زبان دارم که user generated content هست و مخاطب سایت هم بیشتر از آمریکاست. در حال حاضر من از هاست ****** استفاده میکنم، آیا لازمه با توجه به اینکه مخاطب سایت انگلیسی زبانه من سایت رو ببرم روی هاست های خارجی یا نه با همین هاست هم مشکلی نیست؟

مسئله بعدی اینه که این سایت امکان بحث و گفتگوی آزادانه در رابطه با هر موضوعی رو به کاربران میده. با توجه به قوانین سایت های هاستینگ ایرانی که اگر محتوای سایت خلاف قوانین جمهوری اسلامی باشه سایت رو معلق میکنند و یا امکان پیگیری توسط مراجع قانونی داخل ایران رو داره، آیا بهتره که من سایت رو انتقال بدم به یک هاست یا سرور خارجی؟ چون چند وقت دیگه نمی خوام برام دردسر بشه. بعدم برای پرداخت هزینه این هاست ها با توجه به تحریم ها مشکل دارم و کسی هم در خارج ندارم که این کار و برام انجام بده.

در کل با توجه به موارد بالا سوالم اینه که روی همین هاستی که هستم باشم یا به فکر تهیه هاست خارجی باشم؟

2. # ADS

عضو انجمن 0060 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    826
    تشکر تشکر شده 
    1,020
    تشکر شده در
    586 پست

پیش فرض پاسخ : خرید از هاست های خارجی یا واسطه های ایرانی؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sabig نمایش پست ها
    سلام دوستان، من یک سایت انگلیسی زبان دارم که user generated content هست و مخاطب سایت هم بیشتر از آمریکاست. در حال حاضر من از هاست ****** استفاده میکنم، آیا لازمه با توجه به اینکه مخاطب سایت انگلیسی زبانه من سایت رو ببرم روی هاست های خارجی یا نه با همین هاست هم مشکلی نیست؟

مسئله بعدی اینه که این سایت امکان بحث و گفتگوی آزادانه در رابطه با هر موضوعی رو به کاربران میده. با توجه به قوانین سایت های هاستینگ ایرانی که اگر محتوای سایت خلاف قوانین جمهوری اسلامی باشه سایت رو معلق میکنند و یا امکان پیگیری توسط مراجع قانونی داخل ایران رو داره، آیا بهتره که من سایت رو انتقال بدم به یک هاست یا سرور خارجی؟ چون چند وقت دیگه نمی خوام برام دردسر بشه. بعدم برای پرداخت هزینه این هاست ها با توجه به تحریم ها مشکل دارم و کسی هم در خارج ندارم که این کار و برام انجام بده.

در کل با توجه به موارد بالا سوالم اینه که روی همین هاستی که هستم باشم یا به فکر تهیه هاست خارجی باشم؟
    برای خرید از خارج از کشورد چند مورد نیازه یکی همین تسلط به زبان انگلیسی که شما چون ساییتتون انگلیسی فکر نکنم مشکلی داشته باشید یکی هم همین پرداخت هزینه هست که چون هزینه هاست پایین هست کمتر کسی براتون پرداخت میکنه چون اکثرا با ارقام بالا پرداخت قبول میکنن.

در خوب بودن هاست ****** شکی نیست ولی زیادی به اینجور موضوعات قوانین گیر میدن امکانش زیاد هست در این مورد به مشکل بخورید.

اگه بتونید خرید مستقیم انجام بدید خیلی بهتره اگر شرایطشو ندارید از سرویس دهنده ایرانی معتبری بگیرید و قبلش هم در مورد موضوع سایتتون بهش بگید که بعد به مشکل نخورید.
    12 سال سابقه ورود به سایت!

4. تعداد تشکر ها از0060 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    126
    تشکر شده در
    101 پست

میتونید از هاستینگهای خارجی استفاده کنید
    بعدش بدید براتون پرداخت کنند

6. تعداد تشکر ها از majid67 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    118
    تشکر شده در
    84 پست

در مورد موضوع سایت، اگر خلاف قوانین فعلی باشه طبیعتا میزبان سایت شما رو رد گیری می کنند و بهش اخطار میدن که پشتیبانی از این سایت رو قطع بکن (زمان این کار معلوم نیست) و طبیعتا ****** هم مجبوره عذر شما رو بخواد.
    بهتره برای این موضوعات به فکر میزبان خارج از کشور باشید.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    224
    تشکر تشکر شده 
    396
    تشکر شده در
    316 پست

اگه قوانین رو هم در نظر نگیرید (ایران)
    برای پایین آوردن load سایت و دست رسی‌ سریع تر مشتریان بهتر هست که اول ببینید از کدوم کشور بیشترین میزبان رو دارید (که گفتید آمریکا) و از همون کشور هاست رو تامین کنید، چون سایت به زبان انگلیسی‌ هم هست فکر نکنم حتا ۱% هم تحریم‌ها گریبان گیر شما بشه.
    به نظر من از همون آمریکا هاست خود رو خریداری کنید یا میتونید از فرشندگان ایرانی‌ که سرور‌هاشون تو آمریکا هست خرید رو انجام بدید.

9. تعداد تشکر ها از1oveless به دلیل پست مفید

عضو انجمن ezat1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    52
    تشکر تشکر شده 
    588
    تشکر شده در
    486 پست

به نظر من از آمریکا بگیرید خیلی براتون بهتر میشه @ اما این محتویات که میگید اکثرا ایران گیر بیخود میده خارجی ها مشکلی باهاش ندارن ! اما اگه انگلیسی بلدی مستقیم بگیر ! و بده اینجا واست پرداخت کنن من دادم به کسی تو انقلاب تهران با شخصیت لهستانی برام واریز کرد

11. تعداد تشکر ها ازezat1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن iraniserver آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    204
    تشکر تشکر شده 
    197
    تشکر شده در
    145 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sabig نمایش پست ها

با سلام

به چند نکته زیر توجه داشته باشید :

اکثر هاستینگهای خارجی کیفیت نسبتا خوبی دارند ( به دیلیل سرورها قدرتمند )
    برای سفارش هاست در هاستینگهای خارجی نیاز زیادی به دانستن زبان انگلیسی ندارین . کاملا واضح هست مراحل
    باید دقت داشته باشید با کمپانی هایی که با ایران مشکل دارند حساس تر باشید ، چون هر لحظه ممکنه لو بره که شما ایرانی هستین ( پیشنهاد میشه برای پرداخت از کسانی استفاده کنید که کارشون این هست و مشکلی پیش نمیاد ، چون مدارک و حساب هاشون خارجی هست نه ایرانی)

سایت شما یک سایت خاص هست ، با یک موضوع خاص , اگه تمایل دارین خودتون میتونید به هاستینگهای خارجی مراجعه کنید

موفق باشید

13. تعداد تشکر ها ازiraniserver به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

با تشکر از همه دوستانی که پاسخ دادند. خیلی ها گفتند که از آمریکا بگیرم بهتره، اما حداقل فعلا امکانش برام نیست تا به صورت مستقیم این کارو انجام بدم.

محتوای سایت چیزی خلاف قانون نیست ولی چون فعالیت و گفتگو برای کاربران با هر مذهب، گرایش و عقیده ای در هر زمینه ای آزاده، و همونطور که میدونید، با وجود یک همچین مواردی در محتوای سایت، خیلی راحت میتونن به صاحب سایت اتهام بزنن یا طرف رو اگر در ایران باشه پیگیری کنند، واسه همینه که میترسیم و نمیخواهیم بعدا برامون دردسر شه.

یک سری از دوستان در قسمت فروش هاست و سرور در همین سایت فعالیت میکنند. آیا کسی قابل اطمینان هست که بشه هاست یا سرور مجازی یا اختصاصی در آمریکا ازشون گرفت و یا به عنوان واسطه هزینه های سرور رو برای ما پرداخت کنند؟ و در عین حال به ما پشتیبانی هم بدن؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    46
    تشکر شده در
    36 پست

فکر کنم قوانین تحریم ها دو سال پیش یه تغییراتی کرد. الان شما با هویت ایرانی می تونی از هر کشوری به جز امریکا بدون واسطه vps تهیه کنی. سرویسهایی که در dcهای امریکایی داده میشه اغلب کیفیت بالاتری دارن منتها معنیش این نیست که سرویس سایر جاها مناسب نیست. بیشتر از یکسال هست از کانادا vps دارم کیفیتش هم چندان تفاوتی با سرویسهای که تو امریکا هاست شده نداره. به نظرم مستقیم خرید کن، فقط بده یه فرد مطمئن برات پرداخت کنه.

16. تعداد تشکر ها از xerox به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)