نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: مکاتبه مستقیم با Let's Encrypt و دریافت پاسخ، چقدر میشه اعتماد کرد ؟

عضو انجمن ali0000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    784
    تشکر تشکر شده 
    781
    تشکر شده در
    483 پست

Post مکاتبه مستقیم با Let's Encrypt و دریافت پاسخ، چقدر میشه اعتماد کرد ؟

درود بر همه دوستان، مدتی بود فکرم مشغول این موضوع بود گاها ً در بعضی از تاپیک ها یا سایتهای دیگر گواهینامه ssl کمپانی Let's Encrypt که بصورت رایگان بروی cpanel قرار گرفته بعنوان گواهینامه بی ارزش یا مجانی یا بی اعتبار یا عباراتی چون نفوذ پذیر و ضعیف قلمداد میکنن چون شخصا در بعضی از پست های دوستان این موارد را ملاحظه کردم به هر حال برای بخش های مختلف این کمپانی ایمیل ارسال کردم و در نهایت این پاسخ به بنده داده شد ! یعنی مدعی هستن کمپانی هایی چون مایکروسافت و گوگل و اپل و حتی بلک بری !!! باهاشون کار میکنه! به هر حال از نظر دوستان حرفه ایی و آشنا به امور گواهینامه های SSL این پاسخ تایید میشه یا خیر ، البته نا گفته نماند که ظاهرا این خدمات به cpanel بصورت تجاری ارائه میشه یعنی Cpanel برای کاربرانش رایگان ارائه میده!

Email: security@letsencrypt.org
    Encrypted Communication

Dear Sir
    Thank you for contacting us
    We announced it Our root is now trusted by all major root programs, including Microsoft, Google, Apple, Mozilla, Oracle, and Blackberry
    Encoding of SCTs in certificates, There is essentially no difference, and this is a business service to your company and sold to your company

2. # ADS

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

پیش فرض پاسخ : مکاتبه مستقیم با Let's Encrypt و دریافت پاسخ، چقدر میشه اعتماد کرد ؟

کاملا قابل اعتماد هست از نظر امنیتی که همراه می آورد اما مشکلی که دارد این است که رایگان است و باعث شده بسیاری سایت های فیشینگ و ... از آن استفاده کنند و مقداری گول زننده تر شوند! برای همین بازدید کننده های یک وب سایت باید دقت کنند که دیگه صرفا داشتن ssl و https باعث اعتماد به سایت نمی شود.

البته ssl های تجاری که در نوار سبز رنگ نام کمپانی را درج می کنند و... باعث میشوند کمی قابل اطمینانتر باشند.

در کل خود گواهینامه قابل اطمینانه ولی سایت هایی که از آن استفاده می کنند ممکنه قابل اطمینان نباشند!

4. تعداد تشکر ها ازshivahost به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)