با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان
یکی از کاربران جناب is24 (آقای پرستش) هستم که ایشون رو خیلی زحمت دادم و ایشون هم همیشه ما رو شرمنده خودشون میکنن ( انشالله که لطف ایشون رو جبران کنیم ) و تصمیم گرفتم اینجا مطرح کنم ، امیدوارم دوستان و اساتید عزیز جواب صریحی به بنده حقیر بدن.البته پیشاپیش تشکر ویژه ازتون.
حدود یک ماه پیش دامینی ثبت کردم ، که ثبت کننده اصلی کس دیگه ای بود و پول دامین و باقی اطلاعات و مالکیتهای دیگر(administrator)و... دامین پای من و به نام من هست ولی registrant اصلی دامین کس دیگری هست.یک سری مشکلات با ایشون پیش اومد برای من ، قطعی سرور و پشتیبانی نداشتن خوب و جواب های بی سر و ته و آی پی فیلتر کردن بنده و ... !!!!!! که جناب پرستش در جریان هستند چون خیلی به بنده تو اون شرایط سخت کمک کردند ، حالا ، برم سر اصل مطلب ، اینکه دامینی که ثبت کردم حدودا 40 روز از ثبت اون میگذره و تو این 40 روز رنک 3 گوگل + 16 میلیون رتبه الکسا شکوندن و ... در عرض یک ماه و روزانه بازدید حدودا 30 هزار بازدید که به شخصه روی سئو و بهینه سازی کار کردم ، و ... ، من هم با رجیستر کننده اصلی دامین با دعوا و .... پنل دامین رو تونستم بگیرم ، مشکل من اینه که اگر یک سال دیگه که مدت دامین به پایان برسه و بخوام شارژ کنم دامین رو ، منی که با ثبت کننده اصلی مشکل داشتم ، به مشکل بر نمیخورم ؟ آیا راهی هست که دامین رو انتقال بدم به نام خودم یا خیر ؟ اصلا راهی هست ، چون احتمال قریب به 99 % این آقا اذیت کردنش گل کنه و ... و من هم میخوام از همین اول جلوش رو بگیرم و در جا نبضشو بگیرم و با خیال راحت کارم رو بکنم وگرنه یه دامین 8 هزار تومانی که اینطور حرفها رو نداره ، ولی دامینی که رتبه ای داره ، ارزش اون هم بیشتر میشه.
از دوستان خواهشمندم ، جواب صریحی بفرمایند ، و من ناشی در این امور رو راهنمایی بفرمایند که چه راهکارهایی وجود داره که پس فردا به مشکل بر نخورم.
ببخشید طولانی شد ، تا حدودی کامل نوشتم تا شاید شک و شبه ای نمونه.
ممنون
منتظر هستم