نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: تجربه وحشتناک اورسل در افرانت سرور - afranetserver.ir

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض تجربه وحشتناک اورسل در افرانت سرور - afranetserver.ir

سلام، وقت همگی به خیر
    اینجا من تجربه خرید از افرانت سرور به ادرس afranetserver.ir رو با بقیه به اشتراک میگذارم
    امیدوارم خودشون اینجا پاسخگو باشند. اگر هم مدیران برای اثبات این تاپیک دسترسی خواستند به مدارک من تقدیم میکنم یا دسترسی کنسول رو میدم خودشون بررسی کنند.

من یوزر حرفه ای هستم و تازه کار نیستم که مزاحم کسی بشم یا کاری رو بلد نباشم بندازم گردن فروشنده

شروع داستان:
    حدود 2 ماه پیش از ایشان چند سرویس vps از هتزنر داشتیم که کیفیت و منابع خوب بود. به همین دلیل چند سرور رو منتقل کردیم روی سرور ایشان
    اما حدود 2 هفته ای هست اورسل کردند سرورهاشون رو اونم به طرز بسیار وحشتناک که من که از 2009 در این فروم می چرخم و تا کنون از بسیاری از دوستان سرویس داشتم نظیر این رو ندیدم

امروز صبرم به آخر رسید و برای تنویر افکار عمومی، همکاران و مشتریانی که قصد خرید از ایشان رو دارند این تاپیک رو باز کردم
    با این شرایط ارزی طبیعی هست بسیاری از فروشنده های دست چندم مثل ایشون اینطوری اورسل کنند ولی نه ریستارت 10 دقیقه ای
    این وی پی اس رم 3 گیگ هست با هارد SSD و 2 کور cpu

امروز vps رو نیاز شد ریستارت کنم
    ریستارت که شد بالا نمی اومد.
    از کنسول vsphere که دادند بررسی کردم و نتایج رو در اسکرین شات زیر قرار دادم براتون ببینید.

ریستارت در 7:15 زده شده.
    در 7:16 انجام شده این حدود 1 دقیقه برای اجرای کامند ریستارت در سرور!!!

بعد تا 7:25 طول کشیده تا وی پی اس شروع به بوت شدن کنه و بالا بیاد
    خلاصه تقریبا ریستارت یک وی پی اس روی سرور هتزنر ایشون که سرویس حرفه ای و هارد SSD هست 10 دقیقه طول می کشه از پورت و لیمیت رزرو cpu و رم دیگه می گذرم که بیشتر وقت شما رو نگیرم.
    حدود 18 روز قبل که تازه گرفته بودیم ریستارت نهایت 5 ثانیه طول می کشید کم کم شد 1 دقیقه و 4 دقیقه و الان 10 دقیقه

ویرایش توسط r.ahmadi : July 6th, 2018 در ساعت 19:52 دلیل: تصحیح غلط املایی

2. # ADS

عضو انجمن NetworkFA آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    685
    تشکر شده در
    488 پست

پیش فرض پاسخ : تجربه وحشتناک اورسل در افرانت سرور - afranetserver.ir

نقل قول نوشته اصلی توسط r.ahmadi نمایش پست ها
    سلام، وقت همگی به خیر
    اینجا من تجربه خرید از افرانت سرور به ادرس afranetserver.ir رو با بقیه به اشتراک میگذارم
    امیدوارم خودشون اینجا پاسخگو باشند. اگر هم مدیران برای اثبات این تاپیک دسترسی خواستند به مدارک من تقدیم میکنم یا دسترسی کنسول رو میدم خودشون بررسی کنند.

من یوزر حرفه ای هستم و تازه کار نیستم که مزاحم کسی بشم یا کاری رو بلد نباشم بندازم گردن فروشنده

شروع داستان:
    حدود 2 ماه پیش از ایشان چند سرویس vps از هتزنر داشتیم که کیفیت و منابع خوب بود. به همین دلیل چند سرور رو منتقل کردیم روی سرور ایشان
    اما حدود 2 هفته ای هست اورسل کردند سرورهاشون رو اونم به طرز بسیار وحشتناک که من که از 2009 در این فروم می چرخم و تا کنون از بسیاری از دوستان سرویس داشتم نظیر این رو ندیدم

امروز صبرم به آخر رسید و برای تنویر افکار عمومی، همکاران و مشتریانی که قصد خرید از ایشان رو دارند این تاپیک رو باز کردم
    با این شرایط ارزی طبیعی هست بسیاری از فروشنده های دست چندم مثل ایشون اینطوری اورسل کنند ولی نه ریستارت 10 دقیقه ای
    این وی پی اس رم 3 گیگ هست با هارد SSD و 2 کور cpu

امروز vps رو نیاز شد ریستارت کنم
    ریستارت که شد بالا نمی اومد.
    از کنسول vsphere که دادند بررسی کردم و نتایج رو در اسکرین شات زیر قرار دادم براتون ببینید.

ریستارت در 7:15 زده شده.
    در 7:16 انجام شده این حدود 1 دقیقه برای اجرای کامند ریستارت در سرور!!!

بعد تا 7:25 طول کشیده تا وی پی اس شروع به بوت شدن کنه و بالا بیاد
    خلاصه تقریبا ریستارت یک وی پی اس روی سرور هتزنر ایشون که سرویس حرفه ای و هارد SSD هست 10 دقیقه طول می کشه از پورت و لیمیت رزرو cpu و رم دیگه می گذرم که بیشتر وقت شما رو نگیرم.
    حدود 18 روز قبل که تازه گرفته بودیم ریستارت نهایت 5 ثانیه طول می کشید کم کم شد 1 دقیقه و 4 دقیقه و الان 10 دقیقه

بهتر هست بجای خراب کردن افراد
    این رو اطلاع داشته باشید منابع سرور اشتراکی هست
    بیشتر این مشکلات خاطر IOPS بالا روی سرور پیش میاد حتی روی Nvme SSD

پیشنهاد من به شما این هست که سرور های ابری تهیه کنید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)