نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: ایرانسل با امنیت ترین اپراتور ایران

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    284
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    216 پست

Red face ایرانسل با امنیت ترین اپراتور ایران

ایرانسل گواهینامه انطباق سامانه مدیریت امنیت اطلاعات در حوزه مدیریت حساب مشترکین، شارژینگ و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات را دریافت کرد. ایرانسل نخستین اپراتور دریافت کننده این گواهینامه در حوزه‌های ذکر شده است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، بنا بر ممیزی‌های انجام شده توسط شرکت پایانه داده‌های نوین، دارنده پروانه خدمات ممیزی در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما) و تأیید انطباق سیستم مدیریت امنیت اطلاعات پیاده سازی شده، ایرانسل گواهی انطباق در قلمرو «واحد مدیریت حساب مشترکین، شارژینگ و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات» را که به تأیید معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران رسیده است، دریافت کرد.
    بزرگترین اپراتور دیتای کشور، ایرانسل، همواره در حال به‌روزرسانی و بهبود سیستم‌ها و فرایند‌های شبکه خود است تا مشترکان با اطمینان بیشتری از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوند.
    گواهینامه نظام مدیریت امنیت اطلاعات مهمترین گواهینامه حوزه امنیت در کشور قلمداد می‌شود که ایرانسل در جریان ارزیابی‌های انجام شده به عنوان تنها اپراتور تلفن همراه کشور موفق به دریافت آن در حوزه‌های مدیریت حساب مشترکان، شارژینگ و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات شده است.
    ایرانسل به عنوان اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری طی ارزیابی‌های انجام شده بالاترین امتیازهای لازم در حوزه‌های مدیریت ریسک تجاری، فرایندهای تست، بازبینی امنیتی شبکه و سیستم‌ها و نظارت‌های امنیتی را به دست آورده است.

با توجه به عناوین :

• ایرانسل هیچگاه در سورس سایت ها ( HTTP ) دست نبرده و نوار ابزار یا تبلیغات خود را به نمایش در نیاورده است .
    • ایرانسل تنها اوپراتوری نبود که دیتابیس آن پخش شد و همواره هم می شود .
    • ایرانسل ...

https://irancell.ir/portal/home/?new...B9%D8%A7%D8%AA
    همه کاره و هیچکاره که میگن منم من

2. # ADS

عضو انجمن ParsWebIT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    409
    تشکر تشکر شده 
    846
    تشکر شده در
    557 پست

پیش فرض پاسخ : ایرانسل با امنیت ترین اپراتور ایران

یه چیزی که هست من جدیدا دیدم روی لنز که ترافیکش روی ایرانسل رایگان هست حجم اینترنت کم میشه
    من فوتبال دیدم قبلش چک کردم 960 مگ مونده بعدش چک کردم 500 مگ مونده
    اگه کم میکنه باید حداقل برای 90 دقیقه آنلاین دیدن 960 مگ رو میزد
    اگه نمیکنه پس اون حجمی که کم شده کجا رفته یا شاید نیم بها کرده ترافیک رو و اعلام نکرده بره تو پاچه ملت؟
    برای دقیق شدن تست من در فایروال روی گوشی دسترسی تمام برنامه ها و همه چیز رو به اینترنت بستم که ترافیک مصرفی معلوم باشه برام.

خلاصه از اون روز به بعد یه سیم کارت بدون شارژ ایرانسل دارم اونو برای دیدن فوتبالا استفاده میکنم و مشکلی هم نبوده. موندم جریان چیه
    اگه دوستان تست زدن در همین تاپیک این داستان رو اعلام کنند.
    فناوری وب پارس
    هاست ویژه وردپرس | هاست حرفه ای | هاست ویژه پرستاشاپ
    ۰۲۱-۲۸۴۲-۱۵۴۵ بهینه سازی شده برای انواع CMS

4. تعداد تشکر ها از ParsWebIT به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    584
    تشکر تشکر شده 
    119
    تشکر شده در
    91 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amlaaki نمایش پست ها
    ایرانسل گواهینامه انطباق سامانه مدیریت امنیت اطلاعات در حوزه مدیریت حساب مشترکین، شارژینگ و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات را دریافت کرد. ایرانسل نخستین اپراتور دریافت کننده این گواهینامه در حوزه‌های ذکر شده است.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، بنا بر ممیزی‌های انجام شده توسط شرکت پایانه داده‌های نوین، دارنده پروانه خدمات ممیزی در نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما) و تأیید انطباق سیستم مدیریت امنیت اطلاعات پیاده سازی شده، ایرانسل گواهی انطباق در قلمرو «واحد مدیریت حساب مشترکین، شارژینگ و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات» را که به تأیید معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران رسیده است، دریافت کرد.
    بزرگترین اپراتور دیتای کشور، ایرانسل، همواره در حال به‌روزرسانی و بهبود سیستم‌ها و فرایند‌های شبکه خود است تا مشترکان با اطمینان بیشتری از خدمات متنوع این شرکت بهره‌مند شوند.
    گواهینامه نظام مدیریت امنیت اطلاعات مهمترین گواهینامه حوزه امنیت در کشور قلمداد می‌شود که ایرانسل در جریان ارزیابی‌های انجام شده به عنوان تنها اپراتور تلفن همراه کشور موفق به دریافت آن در حوزه‌های مدیریت حساب مشترکان، شارژینگ و مدیریت خدمات فناوری اطلاعات شده است.
    ایرانسل به عنوان اپراتور پیشرو در کسب رضایت مشتری طی ارزیابی‌های انجام شده بالاترین امتیازهای لازم در حوزه‌های مدیریت ریسک تجاری، فرایندهای تست، بازبینی امنیتی شبکه و سیستم‌ها و نظارت‌های امنیتی را به دست آورده است.

با توجه به عناوین :

• ایرانسل هیچگاه در سورس سایت ها ( HTTP ) دست نبرده و نوار ابزار یا تبلیغات خود را به نمایش در نیاورده است .
    • ایرانسل تنها اوپراتوری نبود که دیتابیس آن پخش شد و همواره هم می شود .
    • ایرانسل ...

https://irancell.ir/portal/home/?new...B9%D8%A7%D8%AA
    ایرانسل مثل لحاف های چهل تیکه قدیمی میمونه .
    منتهی چون شرکتی هست خصوصی با مالکان گردن کلفت دولتی فعلا دست درازی بهش نکردند .

6. تعداد تشکر ها از shervin110 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    284
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    216 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ParsWebIT نمایش پست ها
    یه چیزی که هست من جدیدا دیدم روی لنز که ترافیکش روی ایرانسل رایگان هست حجم اینترنت کم میشه
    من فوتبال دیدم قبلش چک کردم 960 مگ مونده بعدش چک کردم 500 مگ مونده
    اگه کم میکنه باید حداقل برای 90 دقیقه آنلاین دیدن 960 مگ رو میزد
    اگه نمیکنه پس اون حجمی که کم شده کجا رفته یا شاید نیم بها کرده ترافیک رو و اعلام نکرده بره تو پاچه ملت؟
    برای دقیق شدن تست من در فایروال روی گوشی دسترسی تمام برنامه ها و همه چیز رو به اینترنت بستم که ترافیک مصرفی معلوم باشه برام.

خلاصه از اون روز به بعد یه سیم کارت بدون شارژ ایرانسل دارم اونو برای دیدن فوتبالا استفاده میکنم و مشکلی هم نبوده. موندم جریان چیه
    اگه دوستان تست زدن در همین تاپیک این داستان رو اعلام کنند.
    همون فیلیمو و... هم همینطور بود ...

همراه اولم دست کمی نداره ...

+ توی اپراتور ها فقط رایتلو قبول دارم ... (البته رایتلم به روش دیگه ای ***ی میکنه ... پول بیمه رو امسل چرا گران کردند ؟ مگه رئیس جمهور مملکت نگفت رکود 9 درصدم کاهش داشته ؟ به جای ارزان کردن گرانش کردند ... :: در جریان هستید که رایتل متعلق به تامین اجتمایه ...) .
    همه کاره و هیچکاره که میگن منم من

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)