صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 28 , از مجموع 28

موضوع: معرفی ارزان ترین نرخ دامین دات کام

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : معرفی ارزان ترین نرخ دامین دات کام

نقل قول نوشته اصلی توسط SamaN DL نمایش پست ها
    تایید میشه میتونید خرید کنید ازشون

دلیل گرانی هم کاملا مشخصه
    خب اگه بخوام با قیمتهای 140 و 150 خرید کنم که سایتهای خیلی معروف تر از اینایی که داخل این تاپیک هست هم همین قیمتها رو میدن ، این تاپیک زده ارزون ترین نرخ دامین دات کام ولی هیچکدوم ارزون نیس .

2. # ADS

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط qholi نمایش پست ها
    سلام ، ببخشید من هر چی لینک معرفی ثبت دامنه در این تاپیک بود رو رفتم ولی هیچکدوم ارزون نبود و قیمتهاش با قیمتهای اینجا فرق داشت ، مثله همین نمونه ای که نقل قول کردم ، آیا دیگه سایتی نیس که دامنه دات کام ارزون بده ؟
    خب اگه بخوام با قیمتهای 140 و 150 خرید کنم که سایتهای خیلی معروف تر از اینایی که داخل این تاپیک هست هم همین قیمتها رو میدن ، این تاپیک زده ارزون ترین نرخ دامین دات کام ولی هیچکدوم ارزون نیس .
    تو مملکتی گه نیم ساعت به نیم ساعت قیمت ارز تغییر میکنه شما اومدی تاپیک چهار ماه قبل این بنده خدا را بالا آوردی و شاکی هستی چرا قیمت ها تغییر کردن و با همان قیمت نمیدن ؟ برو ببین چهار ماه قبل دلار چند بود الان چنده ؟ بعد میزان افزایش را با میزان گران کردن آفردهنده ها مقایسه کن میبینی نه گران که نکردن هیچ بنده خداها ارزان تر هم دارن میفروشن وگرنه قیمت دامنه ir هیچ کدام اگه آرشیوهاشون را نگاه کنی گران نشده ....
    سایت معروف و غیر معروف باید حدود ده دلار بده دامنه را برای شما ثبت کنه و این دیگه هاست و سرورمجازی نیست که کیفیت و اورسل توش نقش داشته باشه
    ده دلار دیگه متاسفانه اورسل نداره وگرنه یکی میداد شش تومان اون یکی میداد 130 تومان و بخش دامنه هم مثل بخش سرورمجازی اختلاف قیمت هاش دو رقمی بود !

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

4. تعداد تشکر ها ازiraniam2000 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    تو مملکتی گه نیم ساعت به نیم ساعت قیمت ارز تغییر میکنه شما اومدی تاپیک چهار ماه قبل این بنده خدا را بالا آوردی و شاکی هستی چرا قیمت ها تغییر کردن و با همان قیمت نمیدن ؟ برو ببین چهار ماه قبل دلار چند بود الان چنده ؟ بعد میزان افزایش را با میزان گران کردن آفردهنده ها مقایسه کن میبینی نه گران که نکردن هیچ بنده خداها ارزان تر هم دارن میفروشن وگرنه قیمت دامنه ir هیچ کدام اگه آرشیوهاشون را نگاه کنی گران نشده ....
    سایت معروف و غیر معروف باید حدود ده دلار بده دامنه را برای شما ثبت کنه و این دیگه هاست و سرورمجازی نیست که کیفیت و اورسل توش نقش داشته باشه
    ده دلار دیگه متاسفانه اورسل نداره وگرنه یکی میداد شش تومان اون یکی میداد 130 تومان و بخش دامنه هم مثل بخش سرورمجازی اختلاف قیمت هاش دو رقمی بود !
    والا من از کسی شاکی نیستم و با کسی هم دعوا ندارم که شما اینجوری حرف میزنی ! اولا منظورم از سایت معروف و غیرمعروف ، اعتبار و برند و سابقه فعالیتشون بود که بعضی از سایتها رو قابل اعتمادتر از برخی دیگه میکنه ، درثانی منظور بنده از بالاآوردن این تاپیک این بود که ببینم سایتی هست که بتونه دامنه ارزان تر از چیزی که بقیه سایتها ارائه میدن ثبت کنه یا نه ؟ اگه میدونستم شما ناراحت میشی تاپیک رو بالا نمیاوردم !

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

والا من از کسی شاکی نیستم و با کسی هم دعوا ندارم که شما اینجوری حرف میزنی ! اولا منظورم از سایت معروف و غیرمعروف ، اعتبار و برند و سابقه فعالیتشون بود که بعضی از سایتها رو قابل اعتمادتر از برخی دیگه میکنه ، درثانی منظور بنده از بالاآوردن این تاپیک این بود که ببینم سایتی هست که بتونه دامنه ارزان تر از چیزی که بقیه سایتها ارائه میدن ثبت کنه یا نه ؟ اگه میدونستم شما ناراحت میشی تاپیک رو بالا نمیاوردم !
    نه دوست عزیز من ناراحت نشدم ولی مطمئنا اونهایی که تو تاپیک آفر دادن و شما اینجا نامعتبر خطابشون کردید ناراحت شدن
    شما که خودت اینقدر دل نازک هستی که بابت حرف حق بدون توهین ناراحت میشی چطور بقیه را نامعتبر خطاب میکنی ؟ دامنه که دیگه هاست نیست و اگر پنل بهتون بدن هر زمان خواستی میتونی منتقل کنی
    من این جمله شما را گفتم که بعد چهار ماه انتظار نداشته باشید قیمت همان قیمت بمانه و این بندگان خدا ارز گران شده که قیمتهاشون فرق کرده نه اینکه احتکار کرده باشن امروز گران شده باشه بفروشن

سلام ، ببخشید من هر چی لینک معرفی ثبت دامنه در این تاپیک بود رو رفتم ولی هیچکدوم ارزون نبود و قیمتهاش با قیمتهای اینجا فرق داشت ، مثله همین نمونه ای که نقل قول کردم ، آیا دیگه سایتی نیس که دامنه دات کام ارزون بده ؟
    انتظار داری که با این افزایش قیمت ارز قیمت ها چهار ماه ثابت بمانند و تغییری نداشته باشند ؟ شما تاپیک جدید بزن قیمت روز بگیر اگه کسی قیمت متفاوت داد اونوقت شاکی شدی حق داری

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    45
    تشکر تشکر شده 
    37
    تشکر شده در
    31 پست

8. تعداد تشکر ها از amirpub به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    نه دوست عزیز من ناراحت نشدم ولی مطمئنا اونهایی که تو تاپیک آفر دادن و شما اینجا نامعتبر خطابشون کردید ناراحت شدن
    شما که خودت اینقدر دل نازک هستی که بابت حرف حق بدون توهین ناراحت میشی چطور بقیه را نامعتبر خطاب میکنی ؟ دامنه که دیگه هاست نیست و اگر پنل بهتون بدن هر زمان خواستی میتونی منتقل کنی
    من این جمله شما را گفتم که بعد چهار ماه انتظار نداشته باشید قیمت همان قیمت بمانه و این بندگان خدا ارز گران شده که قیمتهاشون فرق کرده نه اینکه احتکار کرده باشن امروز گران شده باشه بفروشن

انتظار داری که با این افزایش قیمت ارز قیمت ها چهار ماه ثابت بمانند و تغییری نداشته باشند ؟ شما تاپیک جدید بزن قیمت روز بگیر اگه کسی قیمت متفاوت داد اونوقت شاکی شدی حق داری

قربون شکل ماهت ، من بچه 5 ساله نیستم که دل نازک باشم ولی ظاهرا شما مدافع حقوق بشر هستید که اومدید اینجا از حق بقیه دفاع کنید ؛ بنده این تاپیک رو بالا نیاوردم که بخوام با شما بحث کنم ، اونم بحثی که هیچ ثمر و فایده ای نداره ، اون آفرهایی هم که میفرمایید اگه مشکلی داشتن ، خودشون میومدن عنوان میکردن و نیازی به حمایت شما از اونها نیس ؛ اگر در زمینه موضوع تاپیک حرف و نظری دارید ممنون میشم عنوان کنید وگرنه بهتره که بحث تاپیک رو به حاشیه نکشید ، چون خلاف قوانینه انجمن هست .

ضمن اینکه تاجاییکه یادم میاد ، بنده هیچ شخص و یا سایتی رو نامعتبر اعلام نکردم که شما مشکل پیدا کردی ، من فقط از سابقه و فعالیتشون حرف زدم و واسه این حرفم هم دلیل دارم ، چون چندساله که دامنه و هاست و سرور خریداری میکنم و تا حدی با قوانین این سرویس ها آشنایی دارم ، اگر نمیدونی دوست عزیزم این رو بدون که اگه در ثبت دامین هم حواست نباشه ، به راحتی میشه کلاهبرداری شکل بگیره ، چون همون سایتهایی که میگی بهت پنل میدن ، بعضیاشون ، محدودیت ( حتی چندماهه ) واسه انتقال دامنه درنظر میگیرن و شما در هر بازه ی زمانی که دوست داشته باشی نمیتونی دامنه ت رو منتقل کنی ، و برخی دیگه مالکیت 100درصد به دامنه نمیدن و موارد دیگه ای که به نظرم اینجا جای بحث نداره که بخوام واسه شما توضیح بدم ؛ فقط در همین حد گفتم که بدونی اونجوریام که شما فکر میکنی و خوش خیال هستی نسبت به ثبت دامنه ، نیس و خیلی سوء استفاده ها و مشکلات بعدی و کلاهبرداری ها هم میتونه در همین بستر شکل بگیره .

نقل قول نوشته اصلی توسط amirpub نمایش پست ها
    والا من الان سایت شما رو دیدم ، هیچکدوم از تخفیفاتون به درد من نمیخوره ، چون بنده ، هم هاست دارم و هم دامنه ، و الان فقط میخوام دامنه م رو منتقل و واسه یکسال دیگه تمدید کنم که قیمت این سرویس شما 160 هزار تومنه که از خیلی از سایتهای دیگه گرون تره . به هر حال ممنون از شما بخاطر پستی که گذاشتید .

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,570
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    423 پست

در انتهای آفر عرض شده :

به جهت اعمال تخفیف در ارتباط باشید :

https://vatanwebhost.com/fa

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    4
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibion نمایش پست ها
    در انتهای آفر عرض شده :

به جهت اعمال تخفیف در ارتباط باشید :

https://vatanwebhost.com/fa
    با کجا در ارتباط باشم ؟ این لینکی که دادید لینک ثبت دامنه هست و جایی واسه در ارتباط بودن نداره ! فقط یه لینک کانال تلگرام هم داره که اونم چیزی نداشت ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)