صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 27 , از مجموع 27

موضوع: فرق گوگل بات و ویزیتور واقعی

عضو جدید AlienX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

پیش فرض پاسخ : فرق گوگل بات و ویزیتور واقعی

بنده اون برنامه رو به یکی از دوستان که سوال کرده بود معرفی کردم چون فکر می‌کنم کامل هستش و هیچوقت نمیام نتیجه زحمت چند ساله خودمون رو تحت اختیار کسی قرار بدم اما باید خدمت شما عرض کنم که اون برنامه کلا ‌ای پی ایرانی به سایت ارسال نمی‌کنه اما از نظر کارایی فکر می‌کنم برنامه کاملی باشه و فقط فیلم کارکردش رو دیدم، برنامه‌ای که ما داریم همونطور که عرض کردم نوشته دست خودمون و فردی خارج از ایران هستش که قسمت‌های مختلف اون تغییر کرده تبدیل شده به اون چیزی که ما میخواستیم و الان هم داره بهمون جواب میده، اگر تونستین همون برنامه Traffic botpro رو تهیه کنید باهاش کار کنید خودتون متوجه میشید که با هیچ کدوم از این برنامه‌ها نمی‌شه ‌ای پی ایرانی ارسال کرد و باز هم تاکید می‌کنم شما با هیچ برنامه‌ای نمیتونید ورودی مستقیم از گوگل دقیقا مثل کاربر واقعی ارسال کنید و بهش دستور بدید که دقیقا داخل سایت چیکار کنه. وسلام

اگر سایت داری داخل خصوصی سایت رو بده تا واست در عرض ۱ ساعت ۵۰۰ تا ورودی از گوگل واسه تست ارسال کنم بعد برو ای پی تک تکشون رو در بیار ببین از کجای ایران اومدن و چه کسی هستن، و از این ساعت به بعد ۵ سال بهت زمان میدم که بتونی چنین کاری رو واسه من انجام بدی و ۱۰۰ تا ورودی داخل ۱ ساعت واسم ارسال کنی، فکر کنم راحت باشه
    ویرایش توسط AlienX : June 19th, 2018 در ساعت 08:42
    ارسال بازدید مستقیم از گوگل با کلمات کلیدی، افزایش CTR و افزایش رتبه و کاهش Position در گوگل
    در تلگرام با ما در تماس باشید. https://t.me/A_lien

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlienX نمایش پست ها
    بنده اون برنامه رو به یکی از دوستان که سوال کرده بود معرفی کردم چون فکر می‌کنم کامل هستش و هیچوقت نمیام نتیجه زحمت چند ساله خودمون رو تحت اختیار کسی قرار بدم اما باید خدمت شما عرض کنم که اون برنامه کلا ‌ای پی ایرانی به سایت ارسال نمی‌کنه اما از نظر کارایی فکر می‌کنم برنامه کاملی باشه و فقط فیلم کارکردش رو دیدم، برنامه‌ای که ما داریم همونطور که عرض کردم نوشته دست خودمون و فردی خارج از ایران هستش که قسمت‌های مختلف اون تغییر کرده تبدیل شده به اون چیزی که ما میخواستیم و الان هم داره بهمون جواب میده، اگر تونستین همون برنامه Traffic botpro رو تهیه کنید باهاش کار کنید خودتون متوجه میشید که با هیچ کدوم از این برنامه‌ها نمی‌شه ‌ای پی ایرانی ارسال کرد و باز هم تاکید می‌کنم شما با هیچ برنامه‌ای نمیتونید ورودی مستقیم از گوگل دقیقا مثل کاربر واقعی ارسال کنید و بهش دستور بدید که دقیقا داخل سایت چیکار کنه. وسلام

اگر سایت داری داخل خصوصی سایت رو بده تا واست در عرض ۱ ساعت ۵۰۰ تا ورودی از گوگل واسه تست ارسال کنم بعد برو ای پی تک تکشون رو در بیار ببین از کجای ایران اومدن و چه کسی هستن، و از این ساعت به بعد ۵ سال بهت زمان میدم که بتونی چنین کاری رو واسه من انجام بدی و ۱۰۰ تا ورودی داخل ۱ ساعت واسم ارسال کنی، فکر کنم راحت باشه
    نیازی به تست نیست. من صحبت های شما رو زیر سوال نبردم که لازم باشه با ارسال ورودی بصورت تستی حرفهاتون رو ثابت کنین

به نظر میاد که معمولا افراد موضع منفی نسبت به سرویس شما دارن و این مساله باعث شده که صحبت های من رو هم منفی تصور کنید و یکم گارد بگیرید

من پیام هایی که در این رابطه فرستادم رو مجددا در ادامه نقل میکنم که مرور کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaxiv نمایش پست ها
    سلام
    آی پی هایی که ارسال می کنید از ایران هستن؟
    این همه آی پی ایرانی رو چطور به دست آوردین؟ ویروس؟
    من نه قصد بحث و جدل دارم نه میخوام از سرویستون استفاده کنم. فقط برام جالب بود که چطور این همه آی پی از ایران تهیه کردین. فکر میکردم خودتون نرم افزار مورد استفاده تون رو نوشتین و میخواستم خواهش کنم که درمورد قسمت بولد شده یکم توضیح بدین که دیدم در یکی از پست هاتون به traffic bot pro اشاره کردین و احتمالا خودتون هم نمیدونید که این آی پی ها چطور تهیه میشن
    موفق باشید
    پیام ها واضحه اما جهت تاکید بیشتر:
    - من نمیخوام از سرویس شما استفاده کنم
    - من نمیخوام سرویسی مشابه شما ارائه کنم
    - من نمیخوام کارایی و کیفیت سرویس شما رو زیر سوال ببرم و فکر میکنم که اگه این کار بصورت صحیح انجام بشه کاملا موثره

من نه مشتری هستم، نه رقیب و نه مخالف. فقط و فقط از سر کنجکاوی میخوام ببینم که آی پی های ایرانی چطور تامین میشن و درک میکنم که اگر به هر دلیلی ترجیح بدین به این سوال جواب ندین
    ...

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

عرض کردم اون دست از افرادی که میان میگن سایت پنالتی می‌شه یا هر چیز دیگه مطالعه درستی در زمینه اینترنت ندارن و فقط از کامپیوتر کپی پیست یاد گرفتن و تمام، اتفاقا ما داریم با افرادی کار می‌کنیم که خودشون جز بزرگان سئو ایران هستن و چندین کار درخشان داخل کارنامه دارن و خودم شخصا بهشون احترام میزارم و سعی می‌کنم باهاشون در ارتباط باشم، اونا میدونن که چطور از سیستم ما استفاده کنن و هر روز یه استراتژی جدید واسه بازدید میدن که واسشون انجام بدیم و هر هفته و هر ماه تغییر می‌کنه و اینطوری که خودشون میگن خیلی نتیجه گرفتن، ما زیاد دخالتی نمی‌کنیم و گذاشتیم به عهده خودشون و واسه ما خیلی راحت تره چون بهمون گفته می‌شه که به چه صورت ورودی ارسال کنیم اما واسه افراد مبتدی واقعا اعصاب نمیمونه واسه آدم چون باید همه کارها رو ما واسشون انجام بدیم

حالا که همه چیو گفتم بذار نحوه تولید ‌ای پی ایرانی رو هم توضیح بدم، داخل برنامه یک اسکنر هوشمند طراحی شده که تمامی رنج ‌ای پی‌های شرکت‌های اینترنتی موجود در ایران بهش داده شده و ۲۴ ساعت در حال اسکن کردن هستش و تمامی ای پی هایی که در لحظه آنلاین هستن و به اینترنت وصل هستن رو استخراج می‌کنه و هر کدوم رو به یک ربات اختصاص میده و مشخصات اون ای پی رو طبق Whois از جمله نوع سیستم عامل و بروسر و همه‌رو سریع به دست میاره و تقدیم ربات می‌کنه و بعدش اینها رو به قسمت داخلی برنامه ارجاع میده و بعد از اون وارد سایت میشن و طبقه دستوراتی که از قبل واسه هر ربات تعریف شده در سایت گشت و گذار می‌کنن
    به این میگن قدرت مطلق در زمینه برنامه نویسی و وب
    ویرایش توسط AlienX : June 19th, 2018 در ساعت 16:08
    ارسال بازدید مستقیم از گوگل با کلمات کلیدی، افزایش CTR و افزایش رتبه و کاهش Position در گوگل

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlienX نمایش پست ها
    عرض کردم اون دست از افرادی که میان میگن سایت پنالتی می‌شه یا هر چیز دیگه مطالعه درستی در زمینه اینترنت ندارن و فقط از کامپیوتر کپی پیست یاد گرفتن و تمام، اتفاقا ما داریم با افرادی کار می‌کنیم که خودشون جز بزرگان سئو ایران هستن و چندین کار درخشان داخل کارنامه دارن و خودم شخصا بهشون احترام میزارم و سعی می‌کنم باهاشون در ارتباط باشم، اونا میدونن که چطور از سیستم ما استفاده کنن و هر روز یه استراتژی جدید واسه بازدید میدن که واسشون انجام بدیم و هر هفته و هر ماه تغییر می‌کنه و اینطوری که خودشون میگن خیلی نتیجه گرفتن، ما زیاد دخالتی نمی‌کنیم و گذاشتیم به عهده خودشون و واسه ما خیلی راحت تره چون بهمون گفته می‌شه که به چه صورت ورودی ارسال کنیم اما واسه افراد مبتدی واقعا اعصاب نمیمونه واسه آدم چون باید همه کارها رو ما واسشون انجام بدیم

حالا که همه چیو گفتم بذار نحوه تولید ‌ای پی ایرانی رو هم توضیح بدم، داخل برنامه یک اسکنر هوشمند طراحی شده که تمامی رنج ‌ای پی‌های شرکت‌های اینترنتی موجود در ایران بهش داده شده و ۲۴ ساعت در حال اسکن کردن هستش و تمامی ای پی هایی که در لحظه آنلاین هستن و به اینترنت وصل هستن رو استخراج می‌کنه و هر کدوم رو به یک ربات اختصاص میده و مشخصات اون ای پی رو طبق Whois از جمله نوع سیستم عامل و بروسر و همه‌رو سریع به دست میاره و تقدیم ربات می‌کنه و بعدش اینها رو به قسمت داخلی برنامه ارجاع میده و بعد از اون وارد سایت میشن و طبقه دستوراتی که از قبل واسه هر ربات تعریف شده در سایت گشت و گذار می‌کنن
    به این میگن قدرت مطلق در زمینه برنامه نویسی و وب
    ممنون که پاسخ میدین

موردی که فرمودین رو میشه به سه بخش کلی تقسیم کرد. بخش اول شیوه استخراج آی پی های آنلاین هست که پیچیدگی خاصی نداره. بخش دوم اختصاص دادن این آی پی ها به ربات هاست. بخش سوم هم مواردی که ربات انجام میده که کاری باهاش نداریم

سوال من در مورد بخش دوم هست

ربات ها چطوری میتونن از یک آی پی که متعلق به کس دیگه ای هست استفاده کنن؟
    اگه بخوام با اصل اوکام به مساله نگاه کنم جواب میشه اینکه شما به سادگی یه هدر xff برای گوگل ارسال می کنید که در این حالت باید برای گوگل افسوس خورد که اینجوری گول میخوره
    اگه قضیه xff نیست، چیزی بجز ویروس و هک و این مدل کارها به ذهنم نمیاد
    ممنون میشم اگه یه شفاف سازی بکنید

من خیلی از شبکه سر در نمیارم. دوستانی که مطلع هستن لطفا بگن که الان هرکسی که بخواد میتونه بدون اینکه کامپیوتر یا سایر اجزای شبکه من رو هک کنه، با آی پی من در اینترنت گشت و گزار کنه؟
    ویرایش توسط nimaxiv : June 19th, 2018 در ساعت 16:42
    ...

عضو انجمن AMIB آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    131
    تشکر شده در
    106 پست

ابتدا پاسخ به پرسش اصلی موضوع:

هر مرورگر که به سایت شما متصل بشود، خود را معرفی می‌کند. همچنین ربات گوگل خودش را معرفی می‌کند که این معرفی با User Agent شناخته می‌شود
    البته این احتمال وجود دارد که هر کسی خودش را نادرست معرفی کند مثلا با نصب یک افزونه روی فایرفاکس هر کسی می‌تواند خود را ربات گوگل معرفی کند ولی از طرف گوگل این اتفاق نمی‌افتد.

روش دیگری که برای شناسایی ربات گوگل می‌تواند مورد استفاده باشد، این است که مجموعه IP های ربات گوگل در جایی ذخیره شود و با آن مقایسه شود که آیا این درخواست از سمت IPهای ربات گوگل است یا نه

موضوع دوم: مطالب دیگری است که در پاسخ به سوال تاپیک گفته شده
    اغلب این مطالب بی پایه هستند

هیچ کس نمی‌تواند بدون داشتن دسترسی روی کامپیوتر دارای IP، از طریق آن IP درخواستی ارسال کند.

از نظر فنی امکان ارسال درخواست به اسم IP دیگر وجود دارد، به عبارت دیگر هر درخواست که به سرور ارسال می‌کنید، حاوی یک آدرس برگشت است که نشان می‌دهد پاسخ این درخواست به کجا باید ارسال شود
    برای مثال اگر من در ایران باشم، می‌توانم یک نامه برای یک فرد در چین بفرستم و بگویم که من از آمریکا با شما تماس می‌گیرم. احتمال اینکه نامه من به دست فرد چینی نرسد وجود دارد. زیرا در بین راه افراد متعددی هستند که شاید ببینند آدرس فرستنده اشتباه است و نامه را به مقصد نبرند.
    در صورتی که نامه به دست فرد چینی برسد، پاسخ مرا به آمریکا خواهد فرستاد و پاسخ هیچ گاه به دست من نمی‌رسد. به همین دلیل، من نمی‌توانم متوجه بشوم که چه اتفاقی برای درخواست من افتاده است
    از طرف دیگر، گیرنده پاسخ در آمریکا ممکن است پاسخ را به فرد چینی عودت دهد و بگوید که این نامه مربوط به من نیست

- - - Updated - - -

به ارسال درخواست با IP غیر از IP خودمان IP Spoofing گفته می‌شود

7. تعداد تشکر ها ازAMIB به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

من خیلی از شبکه سر در نمیارم. دوستانی که مطلع هستن لطفا بگن که الان هرکسی که بخواد میتونه بدون اینکه کامپیوتر یا سایر اجزای شبکه من رو هک کنه، با آی پی من در اینترنت گشت و گزار کنه؟
    هر کسی بخواد نه اما شاید افراد کمی بتونن این کار رو انجام بدن که برنامه نویس ما تونسته طوری کد نویسی کنه که این امر براورده بشه، من ای پی شما رو ندارم و شما رو هم نمیشناسم حتی نمیدونم از کجا هستین اما مطمئن هستم که شما بارها و بارها یکی از ربات‌های ما شدین و خواهید شد که البته ضرری برای شما یا افراد دیگه نداره، چون نه از اینترنت شما چیزی کشیده می‌شه نه به چیزی دسترسی خواهیم داشت. ما هکر نیستیم فقط یه کم نشستیم بیشتراز بقیه فکر کردیم، بنده این پست رو در همینجا رها می‌کنم و فکر می‌کنم تا همینجا کافی باشه

کلام آخر : یک موضوع رو همیشه در نظر داشته باش، در این دنیا همیشه دست بالای دست زیاد هستش و هستن افرادی که فکر می‌کنن خیلی بلدن و دیگه جلو همه چیو می‌تونن بگیرن، دقیقا فکری که الان گوگل داره می‌کنه و فکر می‌کنه کسی نمیتونه دورش بزنه، شما کاملا درست گفتی، گوگل خیلی راحت داره گول می‌خوره و هیچ وقت هم متوجه نمی‌شه، یه موتور هوشمند هر چقدر هم که کامل و قوی باشه باز هم در برابر ذهن انسان بازنده هستش
    ویرایش توسط AlienX : June 19th, 2018 در ساعت 21:34

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    191
    تشکر تشکر شده 
    84
    تشکر شده در
    69 پست

سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم، خود گوگل فقط بازدیدهای واقعی رو حساب میکنه اما بعضی از آمارگیرها مثل histats بات ها هم نشون میدادن (الان بیشتر از یک ساله که از این آمارگیر استفاده نکردم و نمیدونم الان توی چه وضعیتی هست اما قبلا بات ها رو هم نشون میداد).

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)