صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 27

موضوع: فرق گوگل بات و ویزیتور واقعی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : فرق گوگل بات و ویزیتور واقعی

نقل قول نوشته اصلی توسط AlienX نمایش پست ها
    عرض کردم که تعداد کلیک بستگی به سایت و کلمات داره، شاید یک سایت با روزی ۱۰۰ تا کلیک بالا بیاد اما یک سایت مثل سایت‌های فروش شارژ با روزی ۱۰۰۰۰ تا کلیک هم بالا نیاد، من طبق تجربه و مشتری هایی که داریم اینا رو گفتم، و اما در مورد اینکه شما میگی یک سایت با محصول خاص رو در ۳ هفته بالا آوردن کاملا درسته چون خودتون دارید میگید محصول خاص. یادم میاد پارسال یه بنده خدایی یه سفارش داشت که می‌خواست یکی از صفحات سایتش رو که یک مقالهٔ خاص بود بیاره بالا، اون لحظه مقاله در صفحه ۷ گوگل بود و بازدید هم اصلا نداشت، ما اومدیم روزی ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ تا بازدید به این مقاله دادیم و بعد از ۳ روز اومد لینک ۲ صفحه اول و همونجا موند، همه چی بستگی به رقابت داره، معمولان ما اکثر سفارش هایی که داریم میخوان صفحه اصلی سایتشون بیاد بالا نه اینکه یک صفحه خاص و اکثرا سایت‌های پر رقابت مثل موزیک و ویدئو و فیلم و فروش کالا هستن که در صفحات اول روزانه نزدیک به یک میلیون کلیک میخورن پس ما باید روزانه ۱۰۰۰۰۰ تا کلیک به اینا بدیم تا برسن به صفحه اول وگرنه شانسی برای رسیدن به رقبا ندارن.

این عکس رو ببین، این مربوط به سایت هایی هستش که در صفحات اول گوگل هستن، البته عکس رو خودم نگرفتم از کسی درخواست کردم واسم ارسال کرد، حالا سایتش هم بماند که در مورد چی هستش اما به نظرت چطور میشه با همچین سایتی که در لحظه یک میلیون بازدید داره رقابت کرد؟ با روزی 100 تا کلیک؟ جواب خیر هستش، باید با رقابت با همچین سایتی کلا خداحافظی کرد مگر اینکه ما هم سایتمون روزی 500 هزار تا کلیک بخوره
    فایل پیوست 38143
    پس با توجه به توضیحاتی که شما نوشتی باید به طور دائم از این بات ها استفاده کرده در غیر این صورت رتبه سایت افت می کنه در این شرایط باید هر هفته کلید واژه ها تغییر داد؟

و سوال دیگه در مورد منابع مصرفی سایته چون صد هزار آی پی در روز منابع بالایی مصرف می کنه. من یک وی پی اس دارم که چند تا سایت روی این وی پی اس هست.. 8 گیگ رم داره 2 هسته سی پی یو هارد هم ssd هست... این سایت ها هم خیلی مصرف بالایی ندارن.. برای صد هزار تا ویزیتور در روز این منابع کفایت می کنه؟

2. # ADS

عضو جدید AlienX آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal3702 نمایش پست ها
    پس با توجه به توضیحاتی که شما نوشتی باید به طور دائم از این بات ها استفاده کرده در غیر این صورت رتبه سایت افت می کنه در این شرایط باید هر هفته کلید واژه ها تغییر داد؟

و سوال دیگه در مورد منابع مصرفی سایته چون صد هزار آی پی در روز منابع بالایی مصرف می کنه. من یک وی پی اس دارم که چند تا سایت روی این وی پی اس هست.. 8 گیگ رم داره 2 هسته سی پی یو هارد هم ssd هست... این سایت ها هم خیلی مصرف بالایی ندارن.. برای صد هزار تا ویزیتور در روز این منابع کفایت می کنه؟
    زمانی که سایت شما چه توسط افراد عادی چه توسط ربات از بازدید خوبی برخوردار بشه و در گوگل جایگاه خوبی پیدا کنه همه چی نرمال هستش اما زمانی که بازدید به کل قطع بشه یا خیلی کم بشه گوگل این رو در نظر میگیره که سایت شما یک مشکلی پیدا کرده که این همه بازدید کننده رو یک دفعه از دست داده و دیگه نمیاد بشینه تست کنه که چرا و چگونه این اتفاق افتاده، خیلی سریع رتبه رو افت میده و جای سایت رو با سایت‌های بهتر از اون پر می‌کنه پس در نتیجه می‌شه گفت که همیشه باید این روند بازدید طی بشه تا زمانی که سایت خودش بازدید کننده‌های مورد قبول و زیاد پیدا کنه مثل سایت‌های فیلم و سریال که در حالت عادی هم بازدید کننده خوبی دارن و ربات‌ها فقط به رقابت با رقبا کمک می‌کنن که بالاتر باشن.

در مورد سوال بعدی شما اینکه روزی ۱۰۰ هزار ورودی برای سرور شما خیلی سنگین هستش و خیلی سریع منابع رو نابود می‌کنه و در اصل سایت دان می‌شه، برای سرور شما ماهی ۱۰۰ هزار ورودی کافی هستش
    ارسال بازدید مستقیم از گوگل با کلمات کلیدی، افزایش CTR و افزایش رتبه و کاهش Position در گوگل
    در تلگرام با ما در تماس باشید. https://t.me/A_lien

4. تعداد تشکر ها از AlienX به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

زمانی که سایت شما چه توسط افراد عادی چه توسط ربات از بازدید خوبی برخوردار بشه و در گوگل جایگاه خوبی پیدا کنه همه چی نرمال هستش اما زمانی که بازدید به کل قطع بشه یا خیلی کم بشه گوگل این رو در نظر میگیره که سایت شما یک مشکلی پیدا کرده که این همه بازدید کننده رو یک دفعه از دست داده و دیگه نمیاد بشینه تست کنه که چرا و چگونه این اتفاق افتاده، خیلی سریع رتبه رو افت میده و جای سایت رو با سایت‌های بهتر از اون پر می‌کنه پس در نتیجه می‌شه گفت که همیشه باید این روند بازدید طی بشه تا زمانی که سایت خودش بازدید کننده‌های مورد قبول و زیاد پیدا کنه مثل سایت‌های فیلم و سریال که در حالت عادی هم بازدید کننده خوبی دارن و ربات‌ها فقط به رقابت با رقبا کمک می‌کنن که بالاتر باشن.

در مورد سوال بعدی شما اینکه روزی ۱۰۰ هزار ورودی برای سرور شما خیلی سنگین هستش و خیلی سریع منابع رو نابود می‌کنه و در اصل سایت دان می‌شه، برای سرور شما ماهی ۱۰۰ هزار ورودی کافی هستش
    من اگر روزانه 1000 ورودی واقعی از گوگل بگیرم برام کافیه یعنی رنک سایت به حدی برسه که گوگل خود به خود 1000 یا 2000 وردی واقعی در روز به من بده...برای رسیدن به این حالتر وزانه چند بات باید خریداری کنم؟

یک نکته ذر مورد سایتم بگم که رقبا خیلی زیاد هستن... ولی خوشبختانه کلمات کلیدی اصلی هم زیاد هستن یعنی هزارن کلمه کلیدی می شه استفاده کرد با توجه به این شرایط بهتره کلمات کلیدی هر چند وقت یک بار عوض بشن؟ یا این که فقط روی یک تعداد کلمات کلیدی خاص دائم مانور بدیم؟ یا این که به مرور کلمات کلیدی را باید اضافه کنیم؟

و سوال آخرم این که اگر بخوام از سرویس شما استفاده کنم هزینه هر 1000 بات چقدر می شه؟

ممنونم

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط jamal3702 نمایش پست ها
    من اگر روزانه 1000 ورودی واقعی از گوگل بگیرم برام کافیه یعنی رنک سایت به حدی برسه که گوگل خود به خود 1000 یا 2000 وردی واقعی در روز به من بده...برای رسیدن به این حالتر وزانه چند بات باید خریداری کنم؟

یک نکته ذر مورد سایتم بگم که رقبا خیلی زیاد هستن... ولی خوشبختانه کلمات کلیدی اصلی هم زیاد هستن یعنی هزارن کلمه کلیدی می شه استفاده کرد با توجه به این شرایط بهتره کلمات کلیدی هر چند وقت یک بار عوض بشن؟ یا این که فقط روی یک تعداد کلمات کلیدی خاص دائم مانور بدیم؟ یا این که به مرور کلمات کلیدی را باید اضافه کنیم؟

و سوال آخرم این که اگر بخوام از سرویس شما استفاده کنم هزینه هر 1000 بات چقدر می شه؟

ممنونم
    اول از همه باید ببینی سایت شما در چه صفحه از گوگل هستش؟ آیا در ۱۰ یا ۲۰ صفحه اول هستش یا هنوز داخل صفحات نیومده؟ خب اگر در صفحات باشه که باید تازه بشینیم بررسی کنیم که رقابت در چه حدی هستش و چقدر باید کلیک بدیم که بیاد وارد صفحات اول تا سوم بشه و بعد کم کم بیاد صفحه اول، و اما اگر اصلا داخل صفحات ۱ تا ۲۰ هم نباشه تازه باید بشینیم بکشیمش داخل صفحات که اونم خودش پروسه خودش رو داره، هر کدوم قیمت مخصوص به خودشون رو دارن و اول باید سایت شما رو ببینم بعد بگم که چیکار کنیم، شاید اصلا سایت شما از نظر سئو ضعیف باشه و اول باید سئو سایت رو ببری بالا که اونم بعد از بررسی عرض می‌کنم و اگر مشکلی داشته باشه مثلا میگم اینجاش رو درست کن یا اون قسمت رو حذف کن و مسائل دیگه.

واسه کلمات کلیدی هم باید فقط روی ۲-۳ تا کلمه اصلی زوم کنی و بقیه کلمات مشابه خودشون همراه با اونا میان بالا و نیازی نیست همه رو بکشی بالا.

هزینه کلیک هم بستگی به سایت و رقابت داره که بعد از بررسی سایت بهتون گفت می‌شه
    ارسال بازدید مستقیم از گوگل با کلمات کلیدی، افزایش CTR و افزایش رتبه و کاهش Position در گوگل

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    13
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

اول از همه باید ببینی سایت شما در چه صفحه از گوگل هستش؟ آیا در ۱۰ یا ۲۰ صفحه اول هستش یا هنوز داخل صفحات نیومده؟ خب اگر در صفحات باشه که باید تازه بشینیم بررسی کنیم که رقابت در چه حدی هستش و چقدر باید کلیک بدیم که بیاد وارد صفحات اول تا سوم بشه و بعد کم کم بیاد صفحه اول، و اما اگر اصلا داخل صفحات ۱ تا ۲۰ هم نباشه تازه باید بشینیم بکشیمش داخل صفحات که اونم خودش پروسه خودش رو داره، هر کدوم قیمت مخصوص به خودشون رو دارن و اول باید سایت شما رو ببینم بعد بگم که چیکار کنیم، شاید اصلا سایت شما از نظر سئو ضعیف باشه و اول باید سئو سایت رو ببری بالا که اونم بعد از بررسی عرض می‌کنم و اگر مشکلی داشته باشه مثلا میگم اینجاش رو درست کن یا اون قسمت رو حذف کن و مسائل دیگه.

واسه کلمات کلیدی هم باید فقط روی ۲-۳ تا کلمه اصلی زوم کنی و بقیه کلمات مشابه خودشون همراه با اونا میان بالا و نیازی نیست همه رو بکشی بالا.

هزینه کلیک هم بستگی به سایت و رقابت داره که بعد از بررسی سایت بهتون گفت می‌شه

والا از دیروز تا الان نزدیک ده نفر به من تو خصوصی پیام دادن که می گن افزایش رنک سایت با بات شدنی نیست و در نهایت گوگل می فهمه و پنالتی می کنه
    من با چند نفر دیگه هم که تو کار سئو بودن صحبت کردم نظرشون اینه که باتها برای این که درست کار کنن حتما" باید پراکسی با تعداد آی پی بالا در دسترس داشته باشن و از اونجایی که گوگل همه این آی پی ها را شناسایی می کنه در نتیجه تاثیر منفی روی سایت می گذاره
    آی پی های اختصاصی و residential هم خیلی گرون هستن عملا" به صرفه نیستن...
    نظر شما در این مورد چیه؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

سلام، قبل از اینکه شروع کنم باید بگم که این مطلبی رو که الان می‌خوام واسه شما توضیح بدم نتیجه ۲ سال تجربه بنده در کار کردن با انواع ربات‌ها و کاربرهای واقعی در بازدید از سایت هستش و در کل کار بنده همین هستش.

ببینید در حالت کلی تفاوتی بین یک انسان و یک ربات وجود نداره و هیچ موتور جستجوگری و هیچ آنالیزگری نمیتونه تفاوت بین اینها رو تشخیص بده چون هر دو دارای ‌ای پی منحصر به فردی هستن با این تفاوت که انسان تصمیم میگیره که داخل سایت چیکار کنه اما ربات دستور میگیره که چیکار کنه. و اما در مورد اینکه بعضی از ربات‌ها از طرف چه کسی و کجا میان هم مهم هستش، ربات هایی که از طرف گوگل میان معمولاً توسط ما دیده نمیشن و اگر هم توسط آنالیزگری شمارش بشن داخل هیچ رتبه یا امتیازی واسه سایت محسوب نمیشن چون اونها فقط واسه بررسی سایت هستن، این در مورد گوگل بات که شما پرسیدی، و اما در مورد ربات هایی بگم که توسط ما انسان‌ها به سایت فرستاده میشن، خوشبختانه امروزه اونقدر سازنده‌های ربات‌ها قوی هستن که ربات هایی مینویسن که دقیقا مثل انسان عمل می‌کنه و کافیه بهش بگی بره داخل سایت و چیکار کنه و دقیقا همون کار‌ها رو واسمون انجام میدن و جالب تر اینجاست که هر کدوم با یک‌ای پی متفاوت وارد میشن و حتی هر کدوم یک مرورگر مخصوص به خود رو دارن مثل اینکه هر کدوم یه شخص باشن که پشت یک سیستم نشستن و دارن از سایت بازدید می‌کنن و جالب تر اینکه هر کدوم یک سیستم عامل متفاوت از هم دارن و بعضی از اونها با موبایل وارد میشن، تمامی اینها در گوگل آنالیتیکس شمارش میشن و گوگل تحت هیچ شرایطی حتی می‌تونم به جرات بگم تا چند سال آینده از هیچ طریقی نمیتونه متوجه بشه که اینها ربات هستن یا انسان چون اگر قرار بشه یکی از اینها رو بلاک کنه باید انسان‌ها رو هم اشتباهی بلاک کنه چون تفاوتی بین این دو نیست، الان بنده یک مشتری دارم که نزدیک به ۱ سال هستش هر روز به طور مداوم داره از ما خدمات بازدید میگیره و روزانه بین ۵۰ تا ۱۰۰ هزار ربات به سایت ایشون ارسال می‌کنیم و سایتش از صفحه ۸ اومد رسید به ۱ و ثابت موند، اگر گوگل حتی ۱% هم داخل این ۱ سال شک میکرد سریع پنالتی میکرد اما همونطور که عرض کردم نه گوگل میتونه متوجه بشه نه هیچکس دیگه
    سلام
    آی پی هایی که ارسال می کنید از ایران هستن؟
    ...

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

اگر قرار بود گوگل بفهمه تا الان بیش از صد‌ها سایت در صفحات اول جریمه شده بودن، ما الان با سایت‌های معتبری داریم کار می‌کنیم که اگر اسم اون‌ها رو بگم خودتون تعجب می‌کنید که چرا این‌ها اصلا دارن این کار رو انجام میدن یا اصلا چه لزومی داره این کارو کنن وقتی خودشون معتبر هستن ( از بردن اسم معذورم گفتن که اسم نبرید چون در این انجمن هم هستن ) اما باید بگم که این کار واسه رقابت نیاز هستش و اگر انجام نشه یعنی بازدید کننده کمتر و در نتیجه پایین تر بودن نسبت به رقبا

اون دست از افرادی هم که میگن با ربات نمی‌شه افزایش رنک داد یا کلا چیزی در این مورد نمیدونن یا اینکه یه جایی یکی سرشون رو کلاه گذاشته به جای ربات بهشون پروکسی رایگان قالب کرده، این کار علم مخصوص به خودش رو می‌خواد و کار هر کسی نیست و فکر می‌کنم داخل ایران کلا تعداد انگشت شماری باشن که این کارو به صورت اصولی انجام میدن و بقیه فیک هستن

ای پی هایی که ما ارسال می‌کنیم کاملا متعلق به افراد واقعی هستش و پروکسی نیستن و همگی از ایران هستن ( این ۱۰۰۰ بار ) ما از پروکسی استفاده نمی‌کنیم به همین دلیل هزینه سرویس واسه خودمون گرون در میاد

به نظر من شما اگر ۱% هم به این مسائل شک داری کلا از فکرش بیا بیرون و به سئو ادامه بده ایشالا که موفق میشی
    ویرایش توسط AlienX : June 18th, 2018 در ساعت 09:45

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

اگر قرار بود گوگل بفهمه تا الان بیش از صد‌ها سایت در صفحات اول جریمه شده بودن، ما الان با سایت‌های معتبری داریم کار می‌کنیم که اگر اسم اون‌ها رو بگم خودتون تعجب می‌کنید که چرا این‌ها اصلا دارن این کار رو انجام میدن یا اصلا چه لزومی داره این کارو کنن وقتی خودشون معتبر هستن ( از بردن اسم معذورم گفتن که اسم نبرید چون در این انجمن هم هستن ) اما باید بگم که این کار واسه رقابت نیاز هستش و اگر انجام نشه یعنی بازدید کننده کمتر و در نتیجه پایین تر بودن نسبت به رقبا

اون دست از افرادی هم که میگن با ربات نمی‌شه افزایش رنک داد یا کلا چیزی در این مورد نمیدونن یا اینکه یه جایی یکی سرشون رو کلاه گذاشته به جای ربات بهشون پروکسی رایگان قالب کرده، این کار علم مخصوص به خودش رو می‌خواد و کار هر کسی نیست و فکر می‌کنم داخل ایران کلا تعداد انگشت شماری باشن که این کارو به صورت اصولی انجام میدن و بقیه فیک هستن

ای پی هایی که ما ارسال می‌کنیم کاملا متعلق به افراد واقعی هستش و پروکسی نیستن و همگی از ایران هستن ( این ۱۰۰۰ بار ) ما از پروکسی استفاده نمی‌کنیم به همین دلیل هزینه سرویس واسه خودمون گرون در میاد

به نظر من شما اگر ۱% هم به این مسائل شک داری کلا از فکرش بیا بیرون و به سئو ادامه بده ایشالا که موفق میشی
    این همه آی پی ایرانی رو چطور به دست آوردین؟ ویروس؟
    ...

تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    40 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaxiv نمایش پست ها
    این همه آی پی ایرانی رو چطور به دست آوردین؟ ویروس؟
    ویروس؟ ویروس چیه دیگه؟ مگه می‌شه با ویروس ‌ای پی به دست آورد؟ داخل پست‌های قبل گفتم که این برنامه فوق‌العاده حرفه‌ای ساخته شده، نحوه کار این ربات‌ها به این شکل هستش که میگردن ببینن کدوم کاربر داخل ایران به اینترنت وصل هست و در اصل ‌ای پی زنده هستش و اون‌ای پی رو میگیرن و تبدیل میشن به همون فرد و تمام خواص سیستم و بروسر اون رو هم دارن و بعدش میان داخل سایت دقیقا انگار که خود فرد اومده و خیلی مسائل دیگه، بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم، فکر کنم تا همینجا هم اضافی بود، دونستن این مسائل واسه مشتری لازم نیست
    ویرایش توسط AlienX : June 18th, 2018 در ساعت 22:58

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

مگه می‌شه با ویروس ‌ای پی به دست آورد؟
    اره میشه
    ویروس؟ ویروس چیه دیگه؟ مگه می‌شه با ویروس ‌ای پی به دست آورد؟ داخل پست‌های قبل گفتم که این برنامه فوق‌العاده حرفه‌ای ساخته شده، نحوه کار این ربات‌ها به این شکل هستش که میگردن ببینن کدوم کاربر داخل ایران به اینترنت وصل هست و در اصل ‌ای پی زنده هستش و اون‌ای پی رو میگیرن و تبدیل میشن به همون فرد و تمام خواص سیستم و بروسر اون رو هم دارن و بعدش میان داخل سایت دقیقا انگار که خود فرد اومده و خیلی مسائل دیگه، بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم، فکر کنم تا همینجا هم اضافی بود، دونستن این مسائل واسه مشتری لازم نیست
    من نه قصد بحث و جدل دارم نه میخوام از سرویستون استفاده کنم. فقط برام جالب بود که چطور این همه آی پی از ایران تهیه کردین. فکر میکردم خودتون نرم افزار مورد استفاده تون رو نوشتین و میخواستم خواهش کنم که درمورد قسمت بولد شده یکم توضیح بدین که دیدم در یکی از پست هاتون به traffic bot pro اشاره کردین و احتمالا خودتون هم نمیدونید که این آی پی ها چطور تهیه میشن

موفق باشید
    ...

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)