صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 , از مجموع 33

موضوع: فراپال ، چند روزه نیست تسویه هم نزده

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

پیش فرض پاسخ : فراپال ، چند روزه نیست تسویه هم نزده

نقل قول نوشته اصلی توسط yasserhost نمایش پست ها
    1. نمیخوام اینجا رو زیاد شلوغ کنم .
    2. اولا در مورد مشتری بودن من مشتری شما نبودم و نخواهم بود گفتی بک لینک میزنی و به قول خودت زدی که نزدی این بک لینک هایی که به دامین من ارسال شده از سمت یکی از کاربران همین انجمن هست در صورت نیاز ایشون رو احضار کنم.
    3. در مورد دلار هکی که دارید بدون دلیل حرف میزنید و بدون اثبات اولا ریسلر رایگان بهت دادم چندماهی هیج پولی ندادی پولم ندادم دلیل اینکه سرور اختصاصی برگشت وجه نداره . فاکتور رو اقای مهدی لو پرداخت کردن میتونید ازشون بپرسید . کلی سرور تو پنل بود دلیلش هم بارها گفتیم . میتونید از مدیر سرور گیت هم سوال کنید مشکل مارو داشتند.
    4. شما که خیلی ادعا داری برو تاپیک های کلاه برداریت رو جمع کن . با این تاپیکها اسمت بالا رفته.

اگر حرفی زده باشم و عمل نکردم بخاطر دوستی بینمون که خودت خرابش کردی با ... خوش باشید .
    1-جالبه میگید نمیخوام شلوغ کنم 5 تا از رفیقاتو فرستادی داخل این تاپیک که کاربر من نیستن !!!
    2-اون بالا گفتید بک لینک گرفتم الان میگید مشتری من نیستید !! تسویه حسابتو انجام بده گزارش بک لینک هارو همین جا میذارم
    3-سروری تحویل دادی ؟که بخوای برگشت بدی؟سرور تحویل ندادی گفتی پنلمو بستن پول هیچی ندارم ،بیا توی سرور فرانسه ام شریک شو (گفتم نمیخوام ) راجب نمایندگی که گفتی سر رفاقت رایگان بوده قبل از خرید سرور چرا رایگان نبود ؟ نگفتی تا وقتی که پولتو جور میکنم یه ریسلر داشته باش ؟
    4- کلاهبرداریم قبول شما بدهیتو صاف کن داخل گروه های تلگرام برو بگو فلانی کلاهبرداره (اسکریپت منو که رو هاست شما بود ***یدی گفتی مال منه فلانی ***ه و .....) بعد از رفاقت صحبت میکنی شما؟!!!
    سرور تحویل ندادی گفتی پول ندارم پول داشته باشم بدم (سرور های هتزنر 14 روز بعد فاکتورش زده میشه )شما چطوری همون روز پرداخت کردی؟
    بک لینک گرفتی پولشو ندادی !!!
    میای میگی این هرموقع پول کم میاره میاد و میاره ؟
    کی بود فلش 8 گیگ براش پر قالب کردم فرستادم گفتی یه کم پول بیاد دستم برات واریز میکنم ؟
    خودت به کارهات فکر کن پسر خوب با این کارها نمیری بالا
    بعد از این پاسخ دیگری به شما نخواهم داد
    موفق باشید
    فعالیتی ندارم اینجاتاپیکی هم درمورد من زده شده ازش بگذرید مسلما تخریبه وگرنه کسی از پولش نمیگذره

2. # ADS

عضو انجمن yasserhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    497
    تشکر تشکر شده 
    446
    تشکر شده در
    338 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها
    1-جالبه میگید نمیخوام شلوغ کنم 5 تا از رفیقاتو فرستادی داخل این تاپیک که کاربر من نیستن !!!
    2-اون بالا گفتید بک لینک گرفتم الان میگید مشتری من نیستید !! تسویه حسابتو انجام بده گزارش بک لینک هارو همین جا میذارم
    3-سروری تحویل دادی ؟که بخوای برگشت بدی؟سرور تحویل ندادی گفتی پنلمو بستن پول هیچی ندارم ،بیا توی سرور فرانسه ام شریک شو (گفتم نمیخوام ) راجب نمایندگی که گفتی سر رفاقت رایگان بوده قبل از خرید سرور چرا رایگان نبود ؟ نگفتی تا وقتی که پولتو جور میکنم یه ریسلر داشته باش ؟
    4- کلاهبرداریم قبول شما بدهیتو صاف کن داخل گروه های تلگرام برو بگو فلانی کلاهبرداره (اسکریپت منو که رو هاست شما بود ***یدی گفتی مال منه فلانی ***ه و .....) بعد از رفاقت صحبت میکنی شما؟!!!
    سرور تحویل ندادی گفتی پول ندارم پول داشته باشم بدم (سرور های هتزنر 14 روز بعد فاکتورش زده میشه )شما چطوری همون روز پرداخت کردی؟
    بک لینک گرفتی پولشو ندادی !!!
    میای میگی این هرموقع پول کم میاره میاد و میاره ؟
    کی بود فلش 8 گیگ براش پر قالب کردم فرستادم گفتی یه کم پول بیاد دستم برات واریز میکنم ؟
    خودت به کارهات فکر کن پسر خوب با این کارها نمیری بالا
    بعد از این پاسخ دیگری به شما نخواهم داد
    موفق باشید
    ما به کسی بدهکار نیستیم و هیچ دوستی نفرستادم که به شما چیزی بگه .
    دروغات و ... به من مربوط نیست . پولی کم ندارم خداروشکر پول زیاده . سرور هم 20 روز کار کرده الان پیدا میکنم ای پی رو + چقدر کار کرده . حرف های چرندت برای خودت باشه حوصله کل کل و بحث های بیهوده و دروغین رو ندارم . موفق باشید.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

سلام منم 5 روز تسویه زدم خبری ازشون نیست نه تلفن جواب میدن نه تیکت کسی با این سایت کارنکرده؟
    جهت ارتباط با ای دی تلگرام من در ارتباط باشید

https://telegram.me/mojtaba0123

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)