نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: فروش افزونه وردپرس گوگل آنالیتیکس (Google Analytics)

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    899
    تشکر تشکر شده 
    660
    تشکر شده در
    457 پست

پیش فرض فروش افزونه وردپرس گوگل آنالیتیکس (Google Analytics)

افزونه وردپرس گوگل آنالیتکس ، ابزار تحلیل‌گر شرکت گوگل است که با نامهای گوگل آنالیز و گوگل آنالیتیک نیز شناخته می‌شود. این ابزار آمار بازدیدکنندگان یک وبسایت را نشان می‌دهد که دستاورد مهمی برای بازاریابان و وبمسترها جهت واکاوی وب است. سیستم گوگل آنالیتیکس امکان بررسی و تحلیل ورودیها، صفحات ورودی دهنده، کاربران وارد شده، فعالیتهای کاربران، زمان حضور و مسیر خروجی آنها را ارائه می‌کند. به این ترتیب، گستره وسیعی از اطلاعات در اختیار مدیریت سایت قرار خواهد گرفت.

برخی از سوالاتی که گوگل آنالیتیکس می‌تواند به آنها پاسخ دهد عبارتند از:

1. چند نفر از وبسایت من بازدید می‌کنند؟
    2. چه کلمات کلیدی باعث هدایت کاربر به وبسایت من شده‌اند؟
    3. جایگاه وبسایت من برای یک کلمه کلیدی خاص در نتایج گوگل کجاست؟
    4. افراد به طور متوسط چه مقدار زمانی در وبسایت من وقت می‌گذرانند؟
    5. خوانندگان وبسایت من به چه مطالب و موضوعاتی علاقمند هستند؟
    6. بازدیدکنندگان من در چه شهرها و کشورهایی زندگی می‌کنند؟
    7. آیا داشتن یک وب‌سایت واکنش‌گرا و مناسب گوشی برای من لازم است؟
    8. بازدیدکنندگان از طریق چه وبسایتی به ‌سایت من هدایت می‌شوند؟
    9. کدام تکنیکهای بازاریابی بیشترین تاثیر را بروی ترافیک وبسایت من دارند؟
    10. کدام صفحات وبسایت من دارای بیشترین میزان محبوبیت هستند؟

گوگل آنالیتیکس می‌تواند آمار مربوط به وبسایت شما را تبدیل به یک منبع ارزشمند برای شناخت کاربران و بهینه‌سازی وبسایت برای آنها کند. پس یک لحظه هم در استفاده از آن شک نکنید.
    در زبانه نشست‌ها می‌توانید اطلاعات کلی بازدیدکنندگان را مشاهده کنید و از آنها برای آنالیز رفتار کاربران بهره ببرید. برخی از پارامترهای صفحه نشست افزونه وردپرس گوگل آنالیتکس:

• درصد نشست‌های جدید، تخمینی از تعداد کاربرانی را نشان می‌دهد که برای اولین بار به وبسایت شما می‌آیند. بالا بودن این درصد می‌تواند یک عامل منفی باشد زیرا نشان می‌دهد بازدیدکنندگان شما تمایلی به بازگشت و استفاده مجدد از وبسایت شما ندارند.
    • نرخ دفع کاربر، درصد کاربرانی را نشان می‌دهد که پس از باز کردن وبسایت شما، بدون هیچ گونه تعاملی آن را بسته و از وبسایت شما خارج شده‌اند. بالا بودن این درصد یک عامل منفی است زیرا نشان می‌دهد وبسایت شما قادر به نگهداری بازدیدکنندگان نیست.
    • میانگین زمانی نشست بیانگر مدت زمانی است که یک بازدیدکننده به صورت میانگین در وبسایت شما سپری می‌کند. بالا بودن میانگین زمانی نشست نشان‌دهنده موفقیت وبسایت شما در نگهداری بازدیدکنندگان است.
    • برگه / نشست بیانگر تعداد برگه‌هایی است که یک بازدیدکننده در وبسایت شما مشاهده کرده است. بالا بودن این پارامتر نشان دهنده جذاب بودن وبسایت و الزام بازدیدکننده به تعامل با وبسایت می‌باشد.

افزونه Google Analytics قادر است تا فهرستی از کلمات کلیدی که باعث هدایت بازدیدکنندگان به وبسایت شما شده است را تهیه و نمایش دهد.

همچنین موقعیت نسبی وبسایت شما برای آن کلمه کلیدی خاص در نتایج گوگل را نیز نشان می‌دهد. به این ترتیب می‌توانید جایگاه خود را بین رقبا و همکاران تشخیص دهید.
    رضا قلعه‌خانی: وردپرس و WHMCS - طراحی و راه‌اندازی انواع وب‌سایت شخصی، شرکتی و فروشگاهی

تماس: ارسال ایمیل

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    899
    تشکر تشکر شده 
    660
    تشکر شده در
    457 پست

پیش فرض پاسخ : فروش افزونه وردپرس گوگل آنالیتیکس (Google Analytics)

عدم نیاز به ف*ی*ل*ت*رش*ک*ن!

از آنجا که سرویس آنالیتیکس گوگل به صورت پیشفرض بر روی کشور ایران تحریم شده است، جهت اتصال این افزونه به سرویس آنالیتیکس گوگل، دو روش تعبیه نموده‌ایم:

۱- تنظیمات سریع: در این روش، بدون نیاز به هر گونه ابزار دور زدن تحریم‌ها، می‌توانید افزونه را به سرویس آنالیتیکس گوگل متصل کنید.

۲- تنظیمات پیشرفته: در این روش به منظور تعریف اپلیکیشن گوگل اختصاصی خود لازم است در ابتدای تنظیمات افزونه، به ف*ی*ل*ت*رش*ک*ن متصل باشید.
    اما بعد از نصب و تنظیم اولیه، بدون نیاز به هر گونه ف*ی*ل*ت*رش*ک*ن، می‌توانید اطلاعات آماری آنالیتیکس را در پیشخوان وردپرس خود مشاهده کنید.
    رضا قلعه‌خانی: وردپرس و WHMCS - طراحی و راه‌اندازی انواع وب‌سایت شخصی، شرکتی و فروشگاهی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    899
    تشکر تشکر شده 
    660
    تشکر شده در
    457 پست

پیش فرض پاسخ : فروش افزونه وردپرس گوگل آنالیتیکس (Google Analytics)

افزونه وردپرس گوگل آنالیتیکس در تاریخ ۰۴ بهمن ماه ۱۳۹۷ به نسخه 2.0.4 به روز رسانی شد.

مشاهده توضیحات و خرید آنلاین: https://goo.gl/QJGgWP

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)