صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 72

موضوع: ضعف امنیتی پیام رسان سروش !

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

پیش فرض پاسخ : ضعف امنیتی پیام رسان سروش !

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi5731 نمایش پست ها
    من باشم با فیل**تر شکنم وارد تلگرام میشم اما وارد سروش نمیشم ! میدونید چرا ؟ نه اینکه بگم ایرانیه و... !! (حتی من خودم میخوام از اپلیکیشن های ایرانی طرف داری کنم تا یه روزی بگن ایرانیا فلان برنامه رو زدن) !! برای اینکه میان یه مشت دروغ تحویل میدن !! بجای اینکه بیان و رفع باگ کنند اومدن دروغ میگن درباره ی تلگرام !! اخه چرا؟ چرا باید بیاد بگه که ما پیشرفتمون از تلگرام بیشتر بوده؟ وقتی یک فرد عادی مثل من میتونه شماره دیگران رو دربیاره و خیلی کارای دیگه بکنه یعنی پیشرفت ؟ تلگرام درحال حاظر هیچ باگی پیدا نشده ازش ! و رمزنگاری شدست تلگرام ! اما همه ی برنامه های ایرانی باگ دارند مثل : سروش .. نت دیتا .. روبیکا و....
    من دوست داشتم برم سراغ سروش اما خودشون باعث شدن نزدیکش نرم !!
    یه جا هم خوندم سروش مخفف " سامانه ردگیری و شنود" هستش ! (صرفا جهت شوخی ! شایدم جدی ! )
    البته یه تشکرم از اقای روحانی بکنیم که گفتند کام مردم رو تلخ نمیکنند ! انشالله مثل دفعه قبلی نشه
    هیچ برنامه ای تو دنیا نیست که باگ نداشته باشه ، تلگرام هم باگ داره و خیلی از مواقع در کانالهای ایرانی تلگرام منتشر میشه ، اگر غیر از این بود آپدیت ماهانه برای تلگرام منتشر نمیشد

یک روایت از پاول دروف (ص) : فرمودند اگر کسی به سرورهای تلگرام نفوذ کنن جایزش یه شوکولاته ، حالا مهم نیست اگر به اکانتهای مردم نفوذ کنی و حتی ثابت کنی که بابا اگه این نفوذ به سرور نیست پس چیه ؟ یتی شماها در حد امام پیامبر این طرفو میپرستید اینقدر برنامه نویسای ایرانی رو نکوبید خودتونم میدونید که مشکل از برنامه نویسا نیست ، بجای اینکه بیاید از برنامه نویسای داخلی حمایت کنید دارید گورشونو میکنید و زندگی رو براشون سخت میکنید

آقا مخالفت شماها با نظام چه ربطی به برنامه نویس بد بخت داره آخه

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    هیچ برنامه ای تو دنیا نیست که باگ نداشته باشه ، تلگرام هم باگ داره و خیلی از مواقع در کانالهای ایرانی تلگرام منتشر میشه ، اگر غیر از این بود آپدیت ماهانه برای تلگرام منتشر نمیشد

یک روایت از پاول دروف (ص) : فرمودند اگر کسی به سرورهای تلگرام نفوذ کنن جایزش یه شوکولاته ، حالا مهم نیست اگر به اکانتهای مردم نفوذ کنی و حتی ثابت کنی که بابا اگه این نفوذ به سرور نیست پس چیه ؟ یتی شماها در حد امام پیامبر این طرفو میپرستید اینقدر برنامه نویسای ایرانی رو نکوبید خودتونم میدونید که مشکل از برنامه نویسا نیست ، بجای اینکه بیاید از برنامه نویسای داخلی حمایت کنید دارید گورشونو میکنید و زندگی رو براشون سخت میکنید

آقا مخالفت شماها با نظام چه ربطی به برنامه نویس بد بخت داره آخه
    جناب شما میشه با مدارک اثبات کنید چه باگی در تلگرام بوده که موجب از دست رفتن اطلاعات شخصی کاربران شده؟
    شما ظاهرا با اصول اولیه طراحی یک نرم فزار هم آشنا نیستید

هر سیستمی باگ داره، بله ولی چه نوع باگی؟
    تفاوت زیادی هست بین باگی که یکی از سرویس های نرم افزار شمارو در مواقعی با مشکل روبرو می کنه یا باگی که حریم شخصی و اطلاعات کاربران شما رو به خطر میندازه.
    باگ اول از هر سیستمی تا تعدادی قابل قبول هست و اتفاقی هست که همیشه رخ میده ولی باگ دوم (یا بهتر بگیم ضعف امنیتی) چیزی هست که از هیچ برنامه ای قابل پذیرش نیست.

در مورد نفوذ به اکانت های کاربران (که بچه های کم سن و سال خیلی اصرار دارند اسم هک روی اون بزارند) به چه شکل انجام میشه؟ شما برای دسترسی به اطلاعات حساب یک کاربر در هر سرویسی 2 راه دارید:
    1 - نفوذ مستقیم به سرور های سرویس دهنده.
    2 - نفوذ به خود کاربر یا سیستم های مورد استفاده کاربر.

در سیستم های بزرگ معمولا انجام مورد اول بسیار سخت هست و تیم خیلی بزرگی پشت این اتفاق ها هست با بودجه و منابع ای بالا که در نهایت هم منجرب به فاجعه میشه و اطلاعات میلیون ها کاربر از دست میره نه فقط شخص خاصی و اینطور نیست که صداش در نیاد و کسی متوجه نشه.
    در نتیجه برای بدست آوردن اطلاعات یک کاربر سعی در نفوذ یا به عبارتی هک خود کاربر می کنند. استفاده از اطلاعات پایین کاربر برای گول زدن کاربر و وادار کردن کاربر به انجام یک کار اشتباه مثل ارسال کد تایید تلگرام.

این مورد اصلا ربطی به سرویس دهنده نداره و تماما به سطح اطلاع و آگاهی کاربر بر می گرده که به نظر من تا حد زیادی بر می گرده و ضعف آموزشی در کشور.

در مورد برنامه نویس های ایرانی:
    بنده متوجه نمی شم. چون ایرانی هستند باید ازشون حمایت بشه؟ برنامه نویس هایی که از شماره تماس کاربر ها برای ای دی استفاده می کنند؟
    برنامه نویسانی که اطلاعات کاربرانشون رو بر روی بستر http منتقل می کنن؟
    برنامه نویسانی که هیچ تعهدی نسبت به حریم شخصی کاربرانشون ندارند؟
    برنامه نویسانی که توانایی تولید یک نرم افزار استاندارد رو ندارند ولی حرف از رقابت با یک نرم افزار موفق در سطح جهانی می زنند؟

بنده هیچ دلیلی برای حمایت از برنامه نویس هایی که اصول اولیه فنی و اخلاقی رو در توسعه یک نرم افزار رعایت نمی کنند نمی بینم.

شما هم لطف کنید حداقل اگر حرفی می زنید در مورد اون اطلاعات اولیه رو داشته باشید.
    انجمن تخصصی هست دوست عزیز و دوستان همه در زمینه کاری خودشون تخصص دارند
    مهد کودک که نیست که هر ایده خنده دار و فاقد اعتبار رو بدون هیچ مدرکی جار بزنید و فک کنید مربی ها هم تشویقتون می کنن.
    به فکر خودتون و فکری که بقیه در مورد شما می کنن نیستید لاقل به شعور بقیه توهین نکنید
    ویرایش توسط navid2zp : April 5th, 2018 در ساعت 15:05

4. تعداد تشکر ها ازnavid2zp به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2zp نمایش پست ها
    جناب شما میشه با مدارک اثبات کنید چه باگی در تلگرام بوده که موجب از دست رفتن اطلاعات شخصی کاربران شده؟
    شما ظاهرا با اصول اولیه طراحی یک نرم فزار هم آشنا نیستید

هر سیستمی باگ داره، بله ولی چه نوع باگی؟
    تفاوت زیادی هست بین باگی که یکی از سرویس های نرم افزار شمارو در مواقعی با مشکل روبرو می کنه یا باگی که حریم شخصی و اطلاعات کاربران شما رو به خطر میندازه.
    باگ اول از هر سیستمی تا تعدادی قابل قبول هست و اتفاقی هست که همیشه رخ میده ولی باگ دوم (یا بهتر بگیم ضعف امنیتی) چیزی هست که از هیچ برنامه ای قابل پذیرش نیست.

در مورد نفوذ به اکانت های کاربران (که بچه های کم سن و سال خیلی اصرار دارند اسم هک روی اون بزارند) به چه شکل انجام میشه؟ شما برای دسترسی به اطلاعات حساب یک کاربر در هر سرویسی 2 راه دارید:
    1 - نفوذ مستقیم به سرور های سرویس دهنده.
    2 - نفوذ به خود کاربر یا سیستم های مورد استفاده کاربر.

در سیستم های بزرگ معمولا انجام مورد اول بسیار سخت هست و تیم خیلی بزرگی پشت این اتفاق ها هست با بودجه و منابع ای بالا که در نهایت هم منجرب به فاجعه میشه و اطلاعات میلیون ها کاربر از دست میره نه فقط شخص خاصی و اینطور نیست که صداش در نیاد و کسی متوجه نشه.
    در نتیجه برای بدست آوردن اطلاعات یک کاربر سعی در نفوذ یا به عبارتی هک خود کاربر می کنند. استفاده از اطلاعات پایین کاربر برای گول زدن کاربر و وادار کردن کاربر به انجام یک کار اشتباه مثل ارسال کد تایید تلگرام.

این مورد اصلا ربطی به سرویس دهنده نداره و تماما به سطح اطلاع و آگاهی کاربر بر می گرده که به نظر من تا حد زیادی بر می گرده و ضعف آموزشی در کشور.

در مورد برنامه نویس های ایرانی:
    بنده متوجه نمی شم. چون ایرانی هستند باید ازشون حمایت بشه؟ برنامه نویس هایی که از شماره تماس کاربر ها برای ای دی استفاده می کنند؟
    برنامه نویسانی که اطلاعات کاربرانشون رو بر روی بستر http منتقل می کنن؟
    برنامه نویسانی که هیچ تعهدی نسبت به حریم شخصی کاربرانشون ندارند؟
    برنامه نویسانی که توانایی تولید یک نرم افزار استاندارد رو ندارند ولی حرف از رقابت با یک نرم افزار موفق در سطح جهانی می زنند؟

بنده هیچ دلیلی برای حمایت از برنامه نویس هایی که اصول اولیه فنی و اخلاقی رو در توسعه یک نرم افزار رعایت نمی کنند نمی بینم.

شما هم لطف کنید حداقل اگر حرفی می زنید در مورد اون اطلاعات اولیه رو داشته باشید.
    انجمن تخصصی هست دوست عزیز و دوستان همه در زمینه کاری خودشون تخصص دارند
    مهد کودک که نیست که هر ایده خنده دار و فاقد اعتبار رو بدون هیچ مدرکی جار بزنید و فک کنید مربی ها هم تشویقتون می کنن.
    به فکر خودتون و فکری که بقیه در مورد شما می کنن نیستید لاقل به شعور بقیه توهین نکنید
    ببین دوست عزیز
    همه ما داریم در یک خط حرکت میکنیم ، این ینی چی ؟
    ینی تو گوگل به فارسی سرچ کن باگ xss ، یادمه یه بنده خدایی میگفت من آخر نتونستم به جماعتی مثل خیلی از کاربران انجمنای ایرانی ثابت کنم xss ینی ضعف امنیتی نه باگ

وقتی پشت همکارتو خالی میکنی خودتم پیشرفت نمیکنی ، نیازی هم نیست بیشتر از این توضیح بدم فقط کافیه تو گوگل سرچ کنی تا ببینی ایرانیا xss رو باگ میدونن نه ضعف امنیتی

اینجاست که به اشتباه خودت پی میبری ، تا زمانی که امثال شما اینطوری پشت برنامه نویسارو خالی میکنن ، در نتیجه پیشرفتی هم حاصل نخواهد شد بلکه پس رفت هم وجود داره

نمونش همین استایلهایی که در همین انجمن برای وردپرس نوشته میشه و طرف میگه امنیت استایل ربطی نویسنده نداره

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

ببین دوست عزیز
    همه ما داریم در یک خط حرکت میکنیم ، این ینی چی ؟
    ینی تو گوگل به فارسی سرچ کن باگ xss ، یادمه یه بنده خدایی میگفت من آخر نتونستم به جماعتی مثل خیلی از کاربران انجمنای ایرانی ثابت کنم xss ینی ضعف امنیتی نه باگ

وقتی پشت همکارتو خالی میکنی خودتم پیشرفت نمیکنی ، نیازی هم نیست بیشتر از این توضیح بدم فقط کافیه تو گوگل سرچ کنی تا ببینی ایرانیا xss رو باگ میدونن نه ضعف امنیتی

اینجاست که به اشتباه خودت پی میبری ، تا زمانی که امثال شما اینطوری پشت برنامه نویسارو خالی میکنن ، در نتیجه پیشرفتی هم حاصل نخواهد شد بلکه پس رفت هم وجود داره

نمونش همین استایلهایی که در همین انجمن برای وردپرس نوشته میشه و طرف میگه امنیت استایل ربطی نویسنده نداره
    الان این چه ربطی به تلگرام داره؟
    بنده از شما خواستم مدرکی مبنی بر وجود باگ/ضعف امنیتی در تلگرام که منجرب به از دست رفتن اطلاعات حساس کاربران میشه ارائه بدید.
    چرا در مورد تفاوت تعریف باگ و ضعف امنیتی حرف می زنید؟

این ادعای شما در صفحه اول هست:

سلام
    من کاری به عقاید و دولتها ندارم اما در خود تلگرام بارها و بارها باگهایی پیدا شده که این شنودها در مقابلش هیچ بوده ، جناب پاول دروف هم جایزه خیلی از هکرهای ایرانی رو تقدیم نکردن و همه اینا چرتو پرت بوده
    یاحق
    شما اعلام کردید که در خود تلگرام بار ها باگ هایی پیدا شده که قابل مقایسه با مشکلات سروش نیست.

خوب بنده از شما درخواست کردم به بنده مدرک ارائه بدید.
    بعد شما از بنده می خواید در مورد xss جستجو کنم؟!!

در مورد خالی کردن پشت همکار.
    شما همکارتون بخواد آدم بکشه پشتش در میاد چون همکارتونه؟ اگر بله براتون متاسفم

چه اشتباهی؟ اگر بنده ادعایی کردم که شما توانایی اثبات خلافش رو دارید بنده خوشحال میشم حرف های شمارو بشنوم.

در مورد پیشرفت:
    یکی از اصلی ترین دلایل عدم پیشرفت کشور وجود افرادی مثل شماست.
    افرادی که فکر می کنن صرفا همکار بودن یا در اینجا ایرانی بودن یک تولید کننده باید منجرب به حمایت از اون بشه.
    پیشرفت وقتی رخ میده که یک کشور و تولید کنندگان اون همیشه در حال پیشرفت باشند و محصولات با کیفیت تولید کنند و اگر موفق نشدند شکست بخورند.
    در واقع این شکست هست که منجرب به پیشرفت میشه
    شما می خواید در همین مرحله هر محصول بی کیفیتی که تولید شد حمایت کنید و این نتیجش میشه عدم پیشرفت چون تولید کننده نیازی به پیشرفت نداره و در هر صورت محصولش مورد استقبال قرار میگیره
    و حتی اگر محصول با کیفیتی رو تولید کنه مجدد تمایلی به بهبود اون نداره چون رقابتی وجود نداره

مجدد بنده تکرار می کنم:
    لطفا در مواردی که اطلاعاتی در اون زمینه ندارید نظریه ندید. خیلی کار زشتی هست.
    شما نه در مورد توسعه نرم افزار اطلاع دارید
    نه اطلاعاتی در مورد مسائل امنیتی دارید
    نه حتی می دونید بازار و رقابت چطور کار می کنه
    نه می دونید پیشرفت به چه شکل حاصل میشه

تمام این موراد هم مطالب ابتدایی برای شرکت در چنین بحث هایی هست.

7. تعداد تشکر ها ازnavid2zp به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

بنده از شما خواستم مدرکی مبنی بر وجود باگ/ضعف امنیتی در تلگرام که منجرب به از دست رفتن اطلاعات حساس کاربران میشه ارائه بدید.
    چرا در مورد تفاوت تعریف باگ و ضعف امنیتی حرف می زنید؟
    این ادعای شما در صفحه اول هست:
    شما اعلام کردید که در خود تلگرام بار ها باگ هایی پیدا شده که قابل مقایسه با مشکلات سروش نیست
    در مورد خالی کردن پشت همکار.
    شما همکارتون بخواد آدم بکشه پشتش در میاد چون همکارتونه؟ اگر بله براتون متاسفم

چه اشتباهی؟ اگر بنده ادعایی کردم که شما توانایی اثبات خلافش رو دارید بنده خوشحال میشم حرف های شمارو بشنوم.
    چون در رابطه با عنوان تاپیک که ضعف امنیتی هست پاسخ دادم
    بله اگر یک بستری باشه که در این وسعت مثل تلگرام آزمون خطا بشه ما هم پیشرفت میکنیم ، تا زمانی که آزمون خطا در این وسعت نباشه و بخاطر مشکلات و کینه های شخصی افرادی مثل شما با نظام بیایم برنامه نویسارو دار بزنیم هیچ پیشرفتی حاصل نمیشه

بنده نگفتم که از سروش استفاده کنید ، اگر خیلی مستعدی حداقل میتونی یک مشاوره به همکارات بدی ، تاحالا سعی کردی بری تو یه تیم مثل تیم برنامه نویسی سروش باهاشون همکاری کنی ؟ پس این ضعف خودته که باعث مشکلاتت شده
    در واقع این شکست هست که منجرب به پیشرفت میشه
    باید بسترش فراهم بشه یا نه ؟ شما که داری راه پیشرفت 4 نفر دیگه رم میبندی

شما از چه پلتفرمایی استفاده میکنی ؟ هیچ وقت براشون آپدیتی ارائه نمیشه ؟ مشکل امنیتی نداره ، چند ساله دارن روی این پلتفرم ها کار میکنن ؟ هزینه ای هم بابت لایسنس این پلتفرمها ارائه میکنید ؟

اگر هزینه ای برای لایسنس هست بهتره برای داخلی هم باشه تا دلگرم بشن ، مشکل اینجاست که همه چیز باید مجانی باشه کسی حاظر نیست بره این چیزا بهایی بده

ایرانی ینی خرید کالای خارجی استفاده از محصولات خارجی ، نابود کردن کسب و کار داخلی ، کوبیدن افراد جامعه ، اینا تجربه من از آدمایی مثل شماست که نمیذارن ایرانی پیشرفت کنه چون خارجیام یه زمانی این مشکلاتو داشتن اما ازشون حمایت شده

لطف کنید یک منبع در رابطه با باگها و ضعف امنیتی سروش ارائه بدید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

چون در رابطه با عنوان تاپیک که ضعف امنیتی هست پاسخ دادم
    بله اگر یک بستری باشه که در این وسعت مثل تلگرام آزمون خطا بشه ما هم پیشرفت میکنیم ، تا زمانی که آزمون خطا در این وسعت نباشه و بخاطر مشکلات و کینه های شخصی افرادی مثل شما با نظام بیایم برنامه نویسارو دار بزنیم هیچ پیشرفتی حاصل نمیشه

بنده نگفتم که از سروش استفاده کنید ، اگر خیلی مستعدی حداقل میتونی یک مشاوره به همکارات بدی ، تاحالا سعی کردی بری تو یه تیم مثل تیم برنامه نویسی سروش باهاشون همکاری کنی ؟ پس این ضعف خودته که باعث مشکلاتت شده

باید بسترش فراهم بشه یا نه ؟ شما که داری راه پیشرفت 4 نفر دیگه رم میبندی

شما از چه پلتفرمایی استفاده میکنی ؟ هیچ وقت براشون آپدیتی ارائه نمیشه ؟ مشکل امنیتی نداره ، چند ساله دارن روی این پلتفرم ها کار میکنن ؟ هزینه ای هم بابت لایسنس این پلتفرمها ارائه میکنید ؟

اگر هزینه ای برای لایسنس هست بهتره برای داخلی هم باشه تا دلگرم بشن ، مشکل اینجاست که همه چیز باید مجانی باشه کسی حاظر نیست بره این چیزا بهایی بده

ایرانی ینی خرید کالای خارجی استفاده از محصولات خارجی ، نابود کردن کسب و کار داخلی ، کوبیدن افراد جامعه ، اینا تجربه من از آدمایی مثل شماست که نمیذارن ایرانی پیشرفت کنه چون خارجیام یه زمانی این مشکلاتو داشتن اما ازشون حمایت شده

لطف کنید یک منبع در رابطه با باگها و ضعف امنیتی سروش ارائه بدید

بنده باز هم مدرکی از شما مبنی بر وجود باگ های بدتر از باگ های سروش طبق ادعاتون دریافت نکردم
    در مورد منبع برای باگ سروش هم صفحه اول رو بخونید و همینطور خودتون گفتید "تلگرام بارها و بارها باگهایی پیدا شده که این شنودها در مقابلش هیچ بوده" یعنی خودتون هم قبول دارید که سروش مشکل داره. پس الان یا می خواید خودتون رو گول بزنید یا بنده رو

در مورد همکاری:
    از بنده درخواست مشاوره نشده. هر وقت خواستند بنده در خدمتشون هستم.
    در مورد سابقه بنده هم بله پروژه های بسیاری بوده که درصد بالایی هم ایرانی بودند و موفقیت هم در این زمینه داشتند و بنده هیچ وقت مشکلی در مورد عدم استقبال کاربران به دلیل ایرانی بودن محصول خودم نداشتم. هر زمان محصول مناسبی رو تولید کردم با استقبال روبرو شدم. منتقد هم همیشه بوده که به ما لطف داشتند و در حل مشکلات کمکمون کردند.
    همین لحظه هم رو پروژه ای کار می کنم که تمام اعضای فعال ایرانی هستند.

پلتفرم هایی هم که بنده استفاده می کنم بله براشون آپدیت ارائه میشه به صورت مرتب ولی هیچگاه ضعف امنیتی در این حد نداشتند و اگر داشتند بنده دیگه استفاده ای از اون پلتفرم نداشتم.
    بله لایسنس هم تهیه شده. چه محصولات داخلی و چه محصولات خارجی و چیز عجیبی نیست اصلا.

در نتیجه بنده فکر نمی کنم شما در جایگاهی باشید که بنده رو در کمک به پیشرفت کشور زیر سوال ببرید. بنده حداقل اینجا دارم شمارو به عنوان یک ایرانی از مسیر اشتباه به مسیر درست راهنمایی می کنم.

و در انتها بنده هنوز مدرکی مبنی بر وجود ضعف یا باگ امنیتی در تلگرام که موجب از دست رفتن اطلاعات حساس کاربر میشه طبق ادعای شما دریافت نکردم
    همچنان منتظرم شما برای ادعاتون مدرک ارائه کنید

10. تعداد تشکر ها ازnavid2zp به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

بنده باز هم مدرکی از شما مبنی بر وجود باگ های بدتر از باگ های سروش طبق ادعاتون دریافت نکردم
    در مورد منبع برای باگ سروش هم صفحه اول رو بخونید و همینطور خودتون گفتید "تلگرام بارها و بارها باگهایی پیدا شده که این شنودها در مقابلش هیچ بوده" یعنی خودتون هم قبول دارید که سروش مشکل داره. پس الان یا می خواید خودتون رو گول بزنید یا بنده رو

در مورد همکاری:
    از بنده درخواست مشاوره نشده. هر وقت خواستند بنده در خدمتشون هستم.
    در مورد سابقه بنده هم بله پروژه های بسیاری بوده که درصد بالایی هم ایرانی بودند و موفقیت هم در این زمینه داشتند و بنده هیچ وقت مشکلی در مورد عدم استقبال کاربران به دلیل ایرانی بودن محصول خودم نداشتم. هر زمان محصول مناسبی رو تولید کردم با استقبال روبرو شدم. منتقد هم همیشه بوده که به ما لطف داشتند و در حل مشکلات کمکمون کردند.
    همین لحظه هم رو پروژه ای کار می کنم که تمام اعضای فعال ایرانی هستند.

پلتفرم هایی هم که بنده استفاده می کنم بله براشون آپدیت ارائه میشه به صورت مرتب ولی هیچگاه ضعف امنیتی در این حد نداشتند و اگر داشتند بنده دیگه استفاده ای از اون پلتفرم نداشتم.
    بله لایسنس هم تهیه شده. چه محصولات داخلی و چه محصولات خارجی و چیز عجیبی نیست اصلا.

در نتیجه بنده فکر نمی کنم شما در جایگاهی باشید که بنده رو در کمک به پیشرفت کشور زیر سوال ببرید. بنده حداقل اینجا دارم شمارو به عنوان یک ایرانی از مسیر اشتباه به مسیر درست راهنمایی می کنم.

و در انتها بنده هنوز مدرکی مبنی بر وجود ضعف یا باگ امنیتی در تلگرام که موجب از دست رفتن اطلاعات حساس کاربر میشه طبق ادعای شما دریافت نکردم
    همچنان منتظرم شما برای ادعاتون مدرک ارائه کنید
    این تاپیک که نشد مدرک دوست عزیز ، شما هر زمان مدرکی ارائه کردید بنده هم ارائه میکنم

باز هم میگم اگر آزمون و خطایی باشه در پلتفرمها و زبان های اختصاصی یا دیده نمیشه و یا کم هست مخصوصا اگر encrypt باشه

اگر شما چیزی هستید که میگید ، چرا صبح تا شب در این انجمن همکاران داخلی رو میکوبید ؟ مگه چقدر وقت آزاد دارید ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

این تاپیک که نشد مدرک دوست عزیز ، شما هر زمان مدرکی ارائه کردید بنده هم ارائه میکنم

باز هم میگم اگر آزمون و خطایی باشه در پلتفرمها و زبان های اختصاصی یا دیده نمیشه و یا کم هست مخصوصا اگر encrypt باشه

اگر شما چیزی هستید که میگید ، چرا صبح تا شب در این انجمن همکاران داخلی رو میکوبید ؟ مگه چقدر وقت آزاد دارید ؟

اولا که شما در ابتدا ادعا کردید که تلگرام مشکل داره
    همینطور که در پست قبل هم گفتم اون رو مقایسه کردید با مشکلات سروش و اعلام کردید که مشکلات تلگرام بزرگتر هستند پس بدون شک باید خودتون بدونید که مشکل وجود داره
    ولی مشکلی نیست بنده یک مدرک برای اثبات وجود مشکل از دست رفتن شماره تماس ها ارائه می کنم:
    https://twitter.com/MSayedsalehi/sta...11666808533001
    توییت مدیر پیام رسان سروش که وجود این مشکل امنیتی رو تایید می کنند. یعنی شما می خواید بگید تایید مدیر این پیامرسان برای وجود چنین مشکلی سندیت نداره ولی حرف شما که آشنایی با اصول اولیه امنیت رو ندارید داره؟!
    مدارک دیگه زیادی هم موجود هست
    نمونش استفاده از HTTP که مشخص هست و موارد دیگه

همینطور در مورد آزمون خطا باید عرض کنم که تست ها و به قول شما آزمون خطا در مورد اطلاعات حساس کاربر باید قبل از لانچ پروژه به صورت عمومی انجام بشه نه در نسخه اصلی و عمومی که خوب عدم اطلاع از این مورد هم باز هم بر می گرده به این که شما هیچ اطلاعی در زمینه توسعه یک نرم افزار ندارید.

در مورد جمله بلد اخر هم:
    بنده به خاطر ندارم بی دلیل کسی رو کوبیده باشم
    اصلا بنده به خاطر ندارم کسی رو کوبیده باشم. اگر بنده نقدی به کسی یا شرکتی می کنم به این دلیل هست که نقد باید انجام بشه تا افراد به سمت جلو حرکت کنند. همه جای دنیا همین هست. وجود فیدبک و بررسی دقیق اون همیشه موجب پیشرفت هست که حالا اگر شما فک می کنید هر کاری شما می کنید درست هست باز هم بر می گرده به عدم اطلاع شما از مدیریت رفتار و تولیدات خودتون که توصیه می کنم چند کتاب در این زمینه مطالعه کنید.

در مورد صبح تا شب هم بنده باز هم از شما می خوام مدرکی ارائه کنید مبنی بر این که بنده صبح تا شب در این انجمن در حال فعالیت هستم.
    بنده علاقه خاصی به این انجمن دارم و همیشه روی یک تب باز هست و اگر فرصتی باشه نگاهی میندازم و اگر فرصت بیشتری باشه توی بحثی شرکت می کنم
    در مورد وقت آزاد هم فک نمی کنم بیشتر از شما وقت خالی داشته باشم
    تاریخ عضویت بنده ماه دوم سال 2011 هست و بنده 206 پست در بخش های اصلی دارم و میانگین 0.08 پست در طول روز.
    تاریخ عضویت شما ماه هفتم سال 2014 هست با324 پست و میانگین 0.24 پست در طول روز یعنی چیزی حدود 3 برابر بنده

اگر بر خلاف موارد امنیت و توسعه نرم افزار اگر با ریاضیات ابتدایی آشنا باشید با یه محاسبات ساده متوجه میشید که بنده همچین وقت خالی زیادی هم ندارم و اگر هم زیاد باشه باز هم با توجه به آمار شما، فک نمی کنم شما در جایگاهی باشید که در این مورد بخواید نقدی رو به بنده وارد کنید.

در نهایت بنده مدرک رو خدمتتون ارائه دادم
    پاسخ ادعا های هرچند بی اعتبار و خنده دار شما رو هم دادم
    و مجدد منتظرم شما مدرکی برای اثبات ادعاتون ارائه کنید.
    البته اگر احترامی برای خودتون قائل هستید در غیر این صورت موفق باشید
    ویرایش توسط navid2zp : April 5th, 2018 در ساعت 16:42

13. تعداد تشکر ها ازnavid2zp به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

اولا که شما در ابتدا ادعا کردید که تلگرام مشکل داره
    همینطور که در پست قبل هم گفتم اون رو مقایسه کردید با مشکلات سروش و اعلام کردید که مشکلات تلگرام بزرگتر هستند پس بدون شک باید خودتون بدونید که مشکل وجود داره
    ولی مشکلی نیست بنده یک مدرک برای اثبات وجود مشکل از دست رفتن شماره تماس ها ارائه می کنم:
    https://twitter.com/MSayedsalehi/sta...11666808533001
    توییت مدیر پیام رسان سروش که وجود این مشکل امنیتی رو تایید می کنند. یعنی شما می خواید بگید تایید مدیر این پیامرسان برای وجود چنین مشکلی سندیت نداره ولی حرف شما که آشنایی با اصول اولیه امنیت رو ندارید داره؟!
    مدارک دیگه زیادی هم موجود هست
    نمونش استفاده از HTTP که مشخص هست و موارد دیگه

همینطور در مورد آزمون خطا باید عرض کنم که تست ها و به قول شما آزمون خطا در مورد اطلاعات حساس کاربر باید قبل از لانچ پروژه به صورت عمومی انجام بشه نه در نسخه اصلی و عمومی که خوب عدم اطلاع از این مورد هم باز هم بر می گرده به این که شما هیچ اطلاعی در زمینه توسعه یک نرم افزار ندارید.

در مورد جمله بلد اخر هم:
    بنده به خاطر ندارم بی دلیل کسی رو کوبیده باشم
    اصلا بنده به خاطر ندارم کسی رو کوبیده باشم. اگر بنده نقدی به کسی یا شرکتی می کنم به این دلیل هست که نقد باید انجام بشه تا افراد به سمت جلو حرکت کنند. همه جای دنیا همین هست. وجود فیدبک و بررسی دقیق اون همیشه موجب پیشرفت هست که حالا اگر شما فک می کنید هر کاری شما می کنید درست هست باز هم بر می گرده به عدم اطلاع شما از مدیریت رفتار و تولیدات خودتون که توصیه می کنم چند کتاب در این زمینه مطالعه کنید.

در مورد صبح تا شب هم بنده باز هم از شما می خوام مدرکی ارائه کنید مبنی بر این که بنده صبح تا شب در این انجمن در حال فعالیت هستم.
    بنده علاقه خاصی به این انجمن دارم و همیشه روی یک تب باز هست و اگر فرصتی باشه نگاهی میندازم و اگر فرصت بیشتری باشه توی بحثی شرکت می کنم
    در مورد وقت آزاد هم فک نمی کنم بیشتر از شما وقت خالی داشته باشم
    تاریخ عضویت بنده ماه دوم سال 2011 هست و بنده 206 پست در بخش های اصلی دارم و میانگین 0.08 پست در طول روز.
    تاریخ عضویت شما ماه هفتم سال 2014 هست با324 پست و میانگین 0.24 پست در طول روز یعنی چیزی حدود 3 برابر بنده

اگر بر خلاف موارد امنیت و توسعه نرم افزار اگر با ریاضیات ابتدایی آشنا باشید با یه محاسبات ساده متوجه میشید که بنده همچین وقت خالی زیادی هم ندارم و اگر هم زیاد باشه باز هم با توجه به آمار شما، فک نمی کنم شما در جایگاهی باشید که در این مورد بخواید نقدی رو به بنده وارد کنید.

در نهایت بنده مدرک رو خدمتتون ارائه دادم
    پاسخ ادعا های هرچند بی اعتبار و خنده دار شما رو هم دادم
    و مجدد منتظرم شما مدرکی برای اثبات ادعاتون ارائه کنید.
    البته اگر احترامی برای خودتون قائل هستید در غیر این صورت موفق باشید
    دوست عزیز میشه اینقدر فرافکنی نکنی ؟ این که نشد مدرک اثبات باگ ، ایشون فرمودن این مشکلی نیست اون طور که امثال شما فرافکنی میکنید
    اگه اون مدرکه این چیه ؟
    این هم مدرک مستند
    شما هم یک مدرک مستند ارائه کنید
    https://steemit.com/cryptocurrency/@...pp-is-unsecure
    اصلا لازم نمیبینم با شما بحث کنم ، کسانی که در این انجمن بنده رو میشناسن میدونن حوزه کاری بنده در چه ضمینه ای هست

مشکل شما اینه که خود بزرگ بین هستید
    کسی که از خودش تعریف میکنه چیزی برای از دست دادن نداره
    الکی که خرج نمیکنن بره ما

ادوارد اسنودن بحث می کند که چرا برنامه TELEGRAM نا امن است

به عنوان یک کاربر مشتاق از برنامه telegram (به طور خاص با استفاده از LATIUM من)، من این را یک تحلیل جالب در توییتر یافتم. همچنین، Cryptocurrency LATIUM را بررسی کنید.

برای کسانی که از برنامه TELEGRAM استفاده می کنند، این بحث را توسط اسنودن در توییتر بررسی کنید.

بسیاری به نظر نمی رسند که چرا من مخالف @ Telegram با داشتن کانال های عمومی ناامن و غیر قابل انکار در یک برنامه که به عنوان یک پیام رسان رسمی تبلیغ شده است، مخالفم. برخی معتقدند که من فقط نمی فهمم که چگونه کانال ها کار می کنند. بنابراین بگذارید در مورد آن صحبت کنیم:

سابقه و هدف:Telegram موقعیت خاصی در ایران دارد "کانال های عمومی" آن منبع مهم اخبار برای بسیاری از کاربران کم فن است. خدمات رقابتی اغلب مسدود می شوند، اما Telegram مزایا را برای جلوگیری از این امر مانند تنظیم CDN های محلی ایجاد می کند

این هم خوب و بد است از یک طرف، نگه داشتن افرادی که درک نمی کنند و نخواهند فهمید که Tor و ***s چه ارتباطی با ا***یستم ارتباطات بزرگ و سخت و متوسط ​​دارند، ارزشمند است، در حالی که دولت عمدتا دارای دو حرکت است: "بلوک" یا "بلوک" "

از سوی دیگر، به این معنی است که Telegram در طول زمان با افزایش تقاضا برای همکاری با درخواست های دولت ایران برای این یا آن مواجه خواهد شد. امروز ما دیدیم وزیر ارتباطات خواستار یک کانال بزرگ می شود تعطیل. و اینجا جایی است که ما شروع به پیچیدگی می کنیم.

افکار شما در مورد TELEGRAM به طور خاص یا تکنولوژی چت به طور کلی چیست؟ من معمولا به ادعای "امنیت" اعتماد ندارم. آیا به هر حال برای ایجاد چت واسط امن است؟ این یک مشکل است که به نظر نمی رسد که با یک بلوک زنجیره غیر متمرکز حل شود
    ویرایش توسط live : April 5th, 2018 در ساعت 16:58

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    524
    تشکر تشکر شده 
    1,363
    تشکر شده در
    624 پست

دوست عزیز میشه اینقدر فرافکنی نکنی ؟ این که نشد مدرک اثبات باگ ، ایشون فرمودن این مشکلی نیست اون طور که امثال شما فرافکنی میکنید
    اگه اون مدرکه این چیه ؟
    این هم مدرک مستند
    شما هم یک مدرک مستند ارائه کنید
    https://steemit.com/cryptocurrency/@...pp-is-unsecure
    اصلا لازم نمیبینم با شما بحث کنم ، کسانی که در این انجمن بنده رو میشناسن میدونن حوزه کاری بنده در چه ضمینه ای هست

مشکل شما اینه که خود بزرگ بین هستید
    کسی که از خودش تعریف میکنه چیزی برای از دست دادن نداره
    شما ظاهرا با معانی لغات فارسی هم آشنایی ندارید!

ایشون فرمودند هک نیست ولی ایراد مهمی هست. بنده نمیدونم تو فرهنگ نامه شما ایراد به چه معناست واقعا
    ایشون به وضوح پذیرفتن که شماره تماس کاربران به دلیل وجود ایراد مهمی در سرویسشون در اختیار بقیه قرار میگیره.
    باز هم بنده نمیدونم شما چه تعاریف عجیبی رو برای خودتون دارید ولی در دنیای نرم افزار شماره تماس کاربران یک اطلاعات حساس و شخصی به حساب میاد.
    صفحه اول هم دوستمون زحمت کشیدند تصویری رو ضمیمه کردند که این مورد رو نشون میده و همینطور استفاده از http رو تایید می کنه.
    اگر این موارد برای شما مدرک نیست پس باز هم جای تاسف داره

در مورد لینکی هم که ارائه کردید
    اسنودن نظریه ای رو مبنی بر این که فشار های ایران باعث میشه تلگرام کاری رو که دولت ایران درخواست می کنه رو انجام بده. و مثال هم آوردن که پایین کشیدن یک کانال بوده.
    به عبارتی ایشون تلگرام رو به غیر قابل اعتماد بودن برای تصمیماتی که ممکن هست بگیرند متهم کرده و از نظر ایشون ممکن هست چنین تصمیماتی از طرف تلگرام گرفته بشه که نه تنها اصلا ربطی به وجود مشکل امنیتی در نرم افزار تلگرام نداره بلکه خود این موضوع هم فقط یک نظریه هست و هیچ اثباتی براش وجود نداره در صورتی که بنده مدرکی برای اثبات وجود مشکل در نرم افزار سروش برای شما ارائه کردم

رفتار شما واقعا جای تاسف داره و بنده به شدت امیدوارم شما فقط روز خوبی رو نداشتید وگرنه با ادعا ها و صحبت های که امروز کردید واقعا باید نگران بود

در مورد این که در انجمن شما رو میشناسن، 100 البته و بنده به شما تضمین میدم الان خیلی بهتر شمارو میشناسند که امیدوارم در همکاری های بعدی از این شناخت استفاده کنند.
    موفق باشید

16. تعداد تشکر ها ازnavid2zp به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 8 نخستنخست 1234567 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)