صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 63

موضوع: سئو بهتره یاتبلیغات گوگل ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    411
    تشکر شده در
    235 پست

پیش فرض پاسخ : سئو بهتره یاتبلیغات گوگل ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط adamak2013 نمایش پست ها
    دوستان میدونم جاش اینجا نیست ولی چون بحثتون در مورد تبلیغاته نظرتون راجب تبلیغاتی که توی سایت ها گذاشته میشه و هی تغییر میکنه چیه نسبت به گوگل خیلی خیلی ارزون تره قیمت هر کلیک

- - - Updated - - -

فکر کنم گوگل ادوز همونجوریه ولی نسخه های ایرانیش که میان مثل یک باکس هستش شما میای مبلغ رو به سایت تبلیغ دهنده میدی و اون میاد لینک شما رو میزاره و به ازای هر کلیک مبلغی رو بر میداره اسمش یادم نمیاد مثال ایرانی که بگم

مردم تبلیغات می کنن یا دیده بشن که به عنوان برند شناخته بشن یا محصولاتی در سریع ترین زمان ممکن یا در طولانی ترین زمان به فروش برسونن

ولی این سایت ها شما تبلیغات می کنید آیا به عنوان برندینگ این کار رو می کنید یا محصولی بفروشید باید از خودتون سوال کنید که هدفتون چیه
    خیلی ها میان تبلیغات بازدید میگیرن که الکساشون بره بالا ولی آیا برای یه فروشگاه اینترنتی بالا رفتن الکسا چه قدر مهم باشه؟

2. # ADS

عضو انجمن M.Abooali آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    149
    تشکر تشکر شده 
    841
    تشکر شده در
    385 پست

نظر بنده این هست که پول خود را با تبلیغات گوگل هدر ندهید.

ساده ترین کار این هست که با کلیک های سوری روی تبلیغات شما توسط رقبا و کسانی که کار سئو می کنند روی همون کلمات ... گوگل از کردیت شما کسر می کند بدون آنکه بازدید کننده واقعی راهی سایت شما شده باشد چه برسه بحث تبدیل بازدید به مشتری را بابت اون محدود کلیک های واقعی هم بخواهیم بگیم.

پولی که صرف تبلیغات گوگل می کنید، صرف هر نوع تبلیغ دیگه ای کنید بازدهی به مراتب بهتری خواهید داشت. گوگل بر خلاف تصور عموم افراد اصلا بستر مناسبی برای تبلیغات نیست. فقط اگر پول اضاف دارید و براش برنامه ندارید شاید تبلیغ در گوگل یا موتورهای جستجو توجیح داشته باشد... خاصه این که امروزه افراد خودکار چشمانشان ***** می کنه لینک های تبلیغاتی در نتایج را ...
    [ فعالیت تجاری در اینجا ندارم | پاسخ سوالات فقط در تاپیک | اطلاعات بیشتر درباره من: https://abooali.ir ]

4. تعداد تشکر ها از M.Abooali به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    411
    تشکر شده در
    235 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Abooali نمایش پست ها
    ساده ترین کار این هست که با کلیک های سوری روی تبلیغات شما توسط رقبا و کسانی که کار سئو می کنند روی همون کلمات ... گوگل از کردیت شما کسر می کند بدون آنکه بازدید کننده واقعی راهی سایت شما شده باشد چه برسه بحث تبدیل بازدید به مشتری را بابت اون محدود کلیک های واقعی هم بخواهیم بگیم.
    نه اقا مگه تبلیغات گوگل کیلویی هست که این طوری می گید
    رقیب بیاد دائما کلیک کنه و پول شما کم بشه
    گوگل فاکتور های خاصی داره و در 24 ساعت 1 نفر بیشتر نمی تونه کلیک کنه
    به فرض هم کلیک کنه خود گوگل متوجه invalid click بودنش میشه و اگر پولی کم کرده باشه بر می گردونه یا کلا اون کلیک هارو محاسبه نمیکنه
    کشکی نیست که هر کی از راه برسه شروع کنه به کلیک کردن

پولی که صرف تبلیغات گوگل می کنید، صرف هر نوع تبلیغ دیگه ای کنید بازدهی به مراتب بهتری خواهید داشت. گوگل بر خلاف تصور عموم افراد اصلا بستر مناسبی برای تبلیغات نیست. فقط اگر پول اضاف دارید و براش برنامه ندارید شاید تبلیغ در گوگل یا موتورهای جستجو توجیح داشته باشد... خاصه این که امروزه افراد خودکار چشمانشان ***** می کنه لینک های تبلیغاتی در نتایج را ...

آیا استدلالی برای این گفتتون دارید که گوگل بر خلاف تصور عموم اصلا بستر مناسبی نیست؟

اصلا می دونید تو چه شرایطی توی گوگل باید تبلیغ کنید؟
    ویرایش توسط BazPardakht.Com : April 7th, 2018 در ساعت 18:21

6. تعداد تشکر ها ازBazPardakht.Com به دلیل پست مفید

عضو انجمن M.Abooali آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    149
    تشکر تشکر شده 
    841
    تشکر شده در
    385 پست

صرفا نظر شخصی خودم را گفتم.

شما یا هر فرد دیگری که دلش خواست اصلا بهش فکر هم نکند و ردش کند. من اعتراضی نمی کنم.

اونها هم که خواستند روش فکر کنند شاید قبولش کردند. به همین سادگی.

آیا استدلالی برای این گفتتون دارید که گوگل بر خلاف تصور عموم اصلا بستر مناسبی نیست؟
    اصلا می دونید تو چه شرایطی توی گوگل باید تبلیغ کنید؟
    نتیجه کار هر کس میزان دانش و درستی یا نادرستی نظراتش هست، نیاز به بحث و شرح مفصل نداره
    [ فعالیت تجاری در اینجا ندارم | پاسخ سوالات فقط در تاپیک | اطلاعات بیشتر درباره من: https://abooali.ir ]

عضو جدید s3cure آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

دوست عزیز گوگل برای اینکار سرویس اینولید کلیک رو لحاظ کرده !

9. تعداد تشکر ها از s3cure به دلیل پست مفید

عضو انجمن سیدرضا بازیار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,740
    تشکر تشکر شده 
    1,021
    تشکر شده در
    701 پست

بدون شک سئو
    هم ارزان تر هست و هم زمان بیشتری بازدید کنندگان مراجعه میکنند

- - - Updated - - -

کاملا با حرف شما موافق هستم
    متاسفانه منم مشاهده کردم در برخی سایت های باکسی مثلا یه نفر میاد درخواست ۱۰۰۰ ورودی گوگل میکنه که هر ورودی شاید بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان باشه. مثلا ۲۰۰ هزار تومان پرداخت میکنه واسه این ۱۰۰۰ ورودی. سپس همه ورودی ها رو درخواست میکنه که بر روی اون تبلیغات گوگل انجام بشه. در این حالت تبلیغ دهنده واسه هر کلیک حدود 5 دلار پرداخت کرده که جمعا میشه 5000 دلار! حالا رقیبش تونسته با ۲۰۰ هزار تومان یه ضرر ۵هزار دلاری به اون وارد کنه!

سایت های باکسی هم به ازای هر کلیک بر روی یک لینک خاص در گوگل به هر کاربر با آی پی متفاوت مثلا ۱۰۰ تومان پرداخت میکنند...

نمیخوام بگم همیشه تبلیغات گوگل بد هست! خیلی وقت ها هم عالیه!
    اما بدون شک سئو رو باید در اولویت بزارید.

اگه تبلیغات گوگل بگیرید اما سئو رو نادیده بگیرید، هرگز نمیتونید در یک کسب و کار طولانی مدت موفق باشید!
    اما اگه سئو در اولویت قرار بدهید، بدون تبلیغات گوگل هم میتونید در کسب و کار طولانی موفق باشید. با تبلیغات گوگل میتونید موفق تر باشید
    دوستدار کتاب بلیان

11. تعداد تشکر ها از سیدرضا بازیار به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

سلام
    یکی از نکاتی که خیلی از دوستان متاسفانه به اون توجه نمی کنند موضوع بسیار مهم ctr هست.
    قطعا برای همه ثابت شده که درصد کلیک روی نتایج طبیعی در اکثر مواقع از ادورز بیشتره .
    حداقل توی خیلی از صنف ها اینطوریه.

تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها
    بدون شک سئو
    هم ارزان تر هست و هم زمان بیشتری بازدید کنندگان مراجعه میکنند

- - - Updated - - -

کاملا با حرف شما موافق هستم
    متاسفانه منم مشاهده کردم در برخی سایت های باکسی مثلا یه نفر میاد درخواست ۱۰۰۰ ورودی گوگل میکنه که هر ورودی شاید بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ تومان باشه. مثلا ۲۰۰ هزار تومان پرداخت میکنه واسه این ۱۰۰۰ ورودی. سپس همه ورودی ها رو درخواست میکنه که بر روی اون تبلیغات گوگل انجام بشه. در این حالت تبلیغ دهنده واسه هر کلیک حدود 5 دلار پرداخت کرده که جمعا میشه 5000 دلار! حالا رقیبش تونسته با ۲۰۰ هزار تومان یه ضرر ۵هزار دلاری به اون وارد کنه!

سایت های باکسی هم به ازای هر کلیک بر روی یک لینک خاص در گوگل به هر کاربر با آی پی متفاوت مثلا ۱۰۰ تومان پرداخت میکنند...

نمیخوام بگم همیشه تبلیغات گوگل بد هست! خیلی وقت ها هم عالیه!
    اما بدون شک سئو رو باید در اولویت بزارید.

اگه تبلیغات گوگل بگیرید اما سئو رو نادیده بگیرید، هرگز نمیتونید در یک کسب و کار طولانی مدت موفق باشید!
    اما اگه سئو در اولویت قرار بدهید، بدون تبلیغات گوگل هم میتونید در کسب و کار طولانی موفق باشید. با تبلیغات گوگل میتونید موفق تر باشید
    دوست عزیز
    این تصوری که شما در مورد گوگل و تبلیغات گوگل دارید کاملا غلط هستش.
    در هر صورت گوگل میتونه این کلیک های اشتباه و فیک رو شناسایی کنه و از اون حساب کم کنه باز ...

عضو انجمن N4vid12 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    42 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط BazPardakht.Com نمایش پست ها
    این دیگه تخصص کسی که تبلیغات می بنده هست
    وقتی کوالتی اسکور رو به 10 برسونید دیگه اون قیمت نخواهد بود

- - - Updated - - -

پس شما نون نمی خورید یا احتمالا ایران تشریف ندارید
    الان مردم تو ایران به ریال در میارن ولی به دلار خرج می کن
    شما این پلان 500 دلاری رو از کجا آوردید من نمی دونم
    الان ما حداقل هزینه تبلیغاتمون حدود 220 هزار تومنه چه طوری شما 2.5 میلیونی در آوردید
    در ضمن وقتی شما محصولی برای فروش دارید تبلیغات گوگل هدفمندترین کاری هست که میشه انجام داد
    بحث سئو رو پیش کشیدید آیا به صورت دائم شما توی همه کیورد ها توی صفحه اصلی خواهید بود؟
    ولی توی تبلیغات شما می تونید هر لحظه لینک رو عوض کنید یا عنوان ها و توضیحات رو تغییر بدید و توی تمام کیورد ها باشید
    الان مشتریان ما وقتی دارن در میارن اصلا قیمت دلار براشون اهمیت نداره چون هزینه ای که می کنن حداقل 3 تا 5 برابر در میارن
    ولی شما مهمترین چیز رو در نظر نگرفتید "زمان" بله مهمترین چیز در کسب و کار زمان هست

- - - Updated - - -

آیا تا به حال شما تبلیغات گوگل انجام دادید؟
    اگر انجام دادید برای چه کسب و کاری؟
    چه قدر هزینه کردید؟
    از طریق نماینده های ایرانی انجام دادید؟
    از طریق کدوم شرکت؟
    بنده قبلا تبلیغات دادم اون پلن 220 تومانی که شما میگید کلا انگار اصلا نمایش نداره!! شاید از هر 10 هزار بار جستجو یک بار با اون کلمه بیاید! دیدم که میگم عزیز من الان 220 تومان میشه تقریبا 35 دلار! پلن 35 دلاری اصلا برای گوگل ارزش نمایش نداره! خود شما توی گوگل کار کنی 35 دلار رو اصلا نگاه میکنی؟ وقتی حقوقت دست کم 15 هزار دلاره؟؟ منطقی حرف بزنید روی هوا یک چیزی نگید برای جذب مشتری شما هم کارت اینه بنده هم قصد تخریب کار شمارو ندارم انشاالل... روزی 100 تا مشتری بگیری ولی 30 35 دلار پولی برای گوگل نیست که ارزش نمایش تبلیغ داشته باشه

حرف اصلی من کار شما نیست قیمت دلار هست که با ریال دیگه قابل مقایسه نیست! و تمام این تبلیغات به دلار هست! پلنی که شما میگید 220 تومن دلار بشه 7 هزار تومن هم 220 تومنه؟ قطعآ قیمت اصلی میشه 550 تومن تازه اونم بازم مطمئن باش بیشتر میشه ولی شما از ناچاری کارت به جای مثلا روزی 3 دلار روی 1.5 دلار برای تبلیغات اختصاص میدین و میدونم شما هم مجبورین! ولی اینکه اینجا میاید میگید گوگل عالیه بهتر از گوگل نیست قیمتاش تو ایران فرق داره اینا خودتونم میدونید خیلی ببخشید چرندیاتی بیش نیست مام همینجا داریم زندگی میکنیم توی فضا نیستیم والا

تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    6
    تشکر شده در
    5 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط N4vid12 نمایش پست ها
    بنده قبلا تبلیغات دادم اون پلن 220 تومانی که شما میگید کلا انگار اصلا نمایش نداره!! شاید از هر 10 هزار بار جستجو یک بار با اون کلمه بیاید! دیدم که میگم عزیز من الان 220 تومان میشه تقریبا 35 دلار! پلن 35 دلاری اصلا برای گوگل ارزش نمایش نداره! خود شما توی گوگل کار کنی 35 دلار رو اصلا نگاه میکنی؟ وقتی حقوقت دست کم 15 هزار دلاره؟؟ منطقی حرف بزنید روی هوا یک چیزی نگید برای جذب مشتری شما هم کارت اینه بنده هم قصد تخریب کار شمارو ندارم انشاالل... روزی 100 تا مشتری بگیری ولی 30 35 دلار پولی برای گوگل نیست که ارزش نمایش تبلیغ داشته باشه

حرف اصلی من کار شما نیست قیمت دلار هست که با ریال دیگه قابل مقایسه نیست! و تمام این تبلیغات به دلار هست! پلنی که شما میگید 220 تومن دلار بشه 7 هزار تومن هم 220 تومنه؟ قطعآ قیمت اصلی میشه 550 تومن تازه اونم بازم مطمئن باش بیشتر میشه ولی شما از ناچاری کارت به جای مثلا روزی 3 دلار روی 1.5 دلار برای تبلیغات اختصاص میدین و میدونم شما هم مجبورین! ولی اینکه اینجا میاید میگید گوگل عالیه بهتر از گوگل نیست قیمتاش تو ایران فرق داره اینا خودتونم میدونید خیلی ببخشید چرندیاتی بیش نیست مام همینجا داریم زندگی میکنیم توی فضا نیستیم والا
    دوستان این اصلا مقایسه جالبی نیست !
    اول اینکه این پلن هایی که میگین ساخته و پرداخته گوگل نیست، گوگل اصلا پلنی به این شکل نداره ... این پلن ها رو بیشتر، شرکت های واسط برای مشتری ترسیم میکنند.
    بعد اینکه من سایتی بوده با روزی 4-5 دلار تو صفحه اول نگه داشتم و یه سایتی هم با روزی 700 دلار !
    به خیلی فاکتور ها بستگی داره که حتما خوتون استاد هستین.
    در هر صورت من علت این بحث ها رو نمیفهمم اصلا مقایسه کردن گوگل و انجام سئو هم مثل مقایسه کردن نیاز بدن به آب خوردن یا حمام کردن میمونه ! هر کدوم کاربرد خودش رو داره.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط N4vid12 نمایش پست ها

دوستان این اصلا مقایسه جالبی نیست !
    اول اینکه این پلن هایی که میگین ساخته و پرداخته گوگل نیست، گوگل اصلا پلنی به این شکل نداره ... این پلن ها رو بیشتر، شرکت های واسط برای مشتری ترسیم میکنند.
    بعد اینکه من سایتی بوده با روزی 4-5 دلار تو صفحه اول نگه داشتم و یه سایتی هم با روزی 700 دلار !
    به خیلی فاکتور ها بستگی داره که حتما خوتون استاد هستین.
    در هر صورت من علت این بحث ها رو نمیفهمم اصلا مقایسه کردن گوگل و انجام سئو هم مثل مقایسه کردن نیاز بدن به آب خوردن یا حمام کردن میمونه ! هر کدوم کاربرد خودش رو داره.

16. تعداد تشکر ها از s3cure به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)