صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: نظر در مورد Liferay

عضو انجمن iacbook آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    445
    تشکر تشکر شده 
    530
    تشکر شده در
    305 پست

پیش فرض پاسخ : نظر در مورد Liferay

نقل قول نوشته اصلی توسط irlogo نمایش پست ها
    این خیلی خوبه که چنین سرویسی رو معرفی می کنید
    این سیستم اعتبار و رتبه خوبی داره اما از دلایلی که این سیستم بمانند جوملا! و ورد پرس معروف نشده است کم بودن منابع و امکانات جانبی این سیستم هست
    اما برای پروژه های ارزشمندی که وجه خوبی برای وب سایت پرداخت می کنند خیلی خوب هست زیرا طراح و برنامه نویس با هم روی این کار می کنند و هم از حیث اختصاصی بودن گرافیکی و هم از حیث امنیت برجستگی نمایانی خواهد داشت
    به نظرم این سیستم اونقدر گسترده هست که کمتر نیاز به امکانات جانبی و گسترش دهنده ها داشته باشه و حتی برنامه نویسی و خصوصی سازی سایت های ساخته شده با این سیستم زیاد پیچیده نیست ، فقط یکی از دلایلی که این سیستم توی ایران رشد پیدا نکرده اینه که سایتی اون رو پشتیبانی نمی کنه و مثل سیستم هایی مثل جوملا و غیره نیست که ماژول های اون ریخته باشه و هزارتا سایت پیدا بشن و ماژول هاش رو رایگان فارسی کنند ... در کل یک مقدار تخصصی تره ، اما برای کسی که برنامه نویس خوبی باشه خیلی سیستم حرفه ای و ساده تری نسبت به جوملا هست ......

--- پایگاه تخصصی ایاک بوک - شرکت هنر عمران ایرانیان ---

2. تعداد تشکر ها از iacbook به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام
    من هم مدتی هست که با لایفری کار می کنم و با همه فرمایشاتون در مورد خوبی هاش و قدرتش و رتبه یکیش و... موافقم ولی یه سوال دارم، حالا که مثلا من شدم یک لایفری کار فقط باید پرتال های جامع و یزرگ بزنم و اگه کسی ازم درخواست کوچکی داشت ردش کنم و فقط منتظر کارهای بزرگ و... باشم؟؟!!! یعنی منظورم اینه که با توجه به سنگینی لایفری نسبت به جوملا ،ورد پرس و... کسی می دونه چه جوری می شه باهاش سایت های کوچک مثل یه فروشگاه کوچک را هندل کرد.
    با تشکر.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    126
    تشکر شده در
    82 پست

دوست گرامی

راه اندازی و نگهداری Liferay داستان های پیچیده مربوط به خودش رو داره ....

اگر خواستین راه اندازی کنین به من خبر بدید.

نمونه سایت لایفری : گروه وکلای یاسا

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

مازیار جان عزیز اگه دقت کرده باشی عرض کردم که مدتی باهاش دارم کار میکنم و الآنم تقریبأ یه چیزاشو بلدم ، !(البته این طوری میگم که باب بر خود ستایی نباشه واگرنه...)
    سوالم رو دوباره یه جور دیگه می پرسم ، ما که میگیم جایگزین خوبی برا جوملاو... آیا با توجه به سنگینیش بدرد سایت های کوچیک هم می خوره(توضیحاتی در این قبیل،)
    و این هم درست نیس که عوض جواب به سوالات مردم در چنین جاهایی به فکر بازاریابی و ... باشیم بنده خودم تاحالا بیش از 170 پورتلت سنگین در لایفری نوشتم و به بازار ارائه کردم. الآنم سوالم نسبت به پروژه های کوچیکه چون تاحالا یه بارم پروژه کوچیک انجام ندادم.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    126
    تشکر شده در
    82 پست

دوست عزیز جواب شما برای من خیلی جالب بود ...

1 - شما فرمودین بیش از 170 پرتلت نوشتین و روانه بازار کردین ... ممکن 2 تاشو به ما هم معرفی کنید که ما هم اسمش رو بدونیم ؟ ( کل کامینوتی لایفری بعید می دونم بیش از 100 پرتلت داشته باشه .... !!!! )

2 - دوست عزیز کسی که بیش از 170 پرتلت برای لایفری نوشته مطمئنن از معماری J2EE و ساختار کلی پرتال لایفری آشنا بوده و مفهوم مقایسه یک پرتال که یکی از سرویس های زیر مجموعه آن CMS آن می باشد، حالا مقایسه شود با CMS با معماری بسیار محدودی به نام Joomla

3 - به عنوان یک دوست پیشنهاد می کنم وقت خودتون را روی سیستم های مدیریت محتوای PHP بذارید تا در وقتتون و هزینه هاتون صرفه جویی کنید.

4 - در ایران تنها یک شرکت هست که بصورت کاملا تخصصی از معماری این پرتال با خبر است و کلیه پروژه های سازمانی بزرگ که در حال حاضر در حال ارائه سرویس هستند انجام و پشتیبانی می شود.

همچنین توجه داشته باشید بنده قصد کمک داشتم و نه کسب و کار، چون هزینه های انجام پروژه با این پرتال به اندازه ای می باشد که در این فروم نگنجه ....

با تشکر و احترام

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

واقعأ خیلی برا خودم متأسفم که کسی می تونه انقد راحت تا این حد اطلاعات ناقص داشته باشه و تو یه فروم که تعداد نامشحصی مراجعه کننده داره انقد بی فکرانه اطلاعات غلط بده!
    اگه کسی بهتون یاد نداده ،لازم که بدونین اولأ این طور جاها ساخته نشده برا کل کل و ضایع کردن دیگران ، که من بخوام 170 پورتلت برات نام ببرم که فقط... ! اصلأ فرض کنیم من بلف زدم(که در ادامه میگم بلف کی زده) شما اگه راس میگی جواب سوالی که پرسیده شده(اگه بلدی) بده چرا حاشیه میری ، مگه مجبوری ؟نمیدونی هیچی نکو کسی نمیگه...
    دومأ هزاران تیم هستند که خودشون با توجه به نیازشون پورتلت مورد نیازشون رو می نویسن ، دلیل نمیشه که تعداد کامپوننت های خود لایفری 100 تاس پس کسی نباید بتونه بیشتر زده باشه خیلی ضایع بود ،
    سومأ لازمه که بدونین خیلی جاها الآن از این پرتال استفاده میکنن. برا این که بیشتر از این شمارا متوجه بی سوادیت و نا آگاهیت نکنم ، تعداد پرتال های جامع که در سطح ملی (مث پرتال وزارت علوم تحقیقات و فناوری) با لایفری فقط توسط شرکت حودمون زده شده را معرفی نمیکنم. واگزار می کنم به خودت گه اگه حد اقل سواد یه سرچ ساده را داشته باشی.
    در آخر هم شما یه فکری یه حال خودت بکن نیاز نیس کسی رو راهنمایی کنی ، من فقط یه سوال پرسیده بودم دیدی چه جوری مطلبی رو که می تونست باعث بشه به درد 4 نفر بخوره گند زدی بهش با این دخالتت...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    126
    تشکر شده در
    82 پست

لطف کنید 2 تا از پرتلت هایی که نوشته اید را اعلام کنید

لطفا اعلام کنید چگونه پرتلت ها را در پرتال Deploy کردید

لطفا کد استانداردی که پرتلت ها را نوشته اید اعلام کنید (متوجه منظورم شدید JSR1...... )

لطفا 2 نمونه از پرتال هایی که بالا دارید و روی آنها پرتلت نوشته اید اعلام کنید.

با تشکر و احترام

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

از مدیر محترم سایت خواهش میکنم این تاپیک ها که بیشتر جنبه بچه بازی و کل کل و ... داره را نراره تو سایت آپ بشه. من یه مدت پیش یه سوالی برام پیش اومد اشتباه کردم تو این سایت مطرح کردم حالا هم بعد از این که چندین بار تلاش کردم به آقایان محترم به خیال خودشون دانا بفهمونم که اینجا جای این کارا نیس نتونستم تازه دارن ازم سوالاتی مبنی بر تصدیق نوشته های قبلیم می پرسن.و این آخرین نوشته من تو اینجاس.

و اما آقا مازیار:
    1- من مجبور نیستم سوالاتتون رو جواب بدم ولی اگرم بخوام جواب بدم ،آخه از سوالاتت سطح سوادت مشخصه دیگه T،به خیالت نشستی فک کردی سوال سخت پرسیدی تازه راهنمایی هم میکنی(JSR) ؛آخه آدم ساده پرسیدن این سوالا چیزی جز سبکی برات نداره! چرا::چون معمولأاین طور مساحبات حضوری انجام میشه نه اینترنتی چرا که تو اینترنتی اولأ اگه بلد باشم که هیچ جواب میدم و ضایع میشی. دومأ اگه بلد نباشم ، خوب کاری نداره که یه سرچ میزنم جواب بدست میاد و میگم و بازم ضایع میشی.
    پس چون در هر صورت ضایع میشی منم برا این که ضایع نشی هیچی نمیگم.
    2- برا هممون متأسفم که کسی مث شما تو این مملکت ادعای علمش میشه کشور دست گلمون رو امسال شما به گند کشیده. این کارارو کردین که کسی هیچ رغبتی به انتقال علم و ... را نداره ، فرض کنیم من یه فرد بی سواد و... اگر کسی بهم این بی احترامی ها که شما کردین را نمی کرد و باعث نمیشد که این آخرین تاپیکم باشه شاید از شما فرد با سواد یه چیزی یاد میگرفتم و به درد چند نفر میخوردم که این چیزا نهایتأ منجر به پیشرفت علم و فرهنگ... کشورمون میشه.
    در آخر هم میتونم بهتون فقط بگم که براتون واقعأمتأسفم باور کنین اگه هیچی نگین کسی نمیگه...یا نه عقده حرف زدن و خود نشون دادن داری حرف بزن ولی لاقل کمی قبلش فکر کن.آحه اینم حرفه میگی تو ایران هنوز هیشگی لایفری... یه سر به گروهJ2eeList بزن .لازم که یاد آور شم گروه جاوا کارای ایران(نه همشون)ولی اکثر جاوا کارا توش عضون ازشون بپرس کی با لایفری کار میکنه . هم تعداد جوایارو ببین هم ببین 150 تا 200 تا پورتلت زدن اصلأ چیزی به حساب میاد یا نه که برا شما که انقــــــــــــــــد از همه چی دوری که انقــــــــــد 170 پورتلت برات قبولش سخت یود.من اصلأ روم نمیشد بگم حدود 170....

الآنم خجالت میکشم از خودم که تو چنین جایی مجبور به نوشتن اینا شدم که اگه یکی بحونه به این نوشته ها بحنده و چیزی جز .... به این نوشته ها نگه. آدم با سواد شما می تونستی بجا این چرت و پرتات کمی به درد کسی بخوری البته میدونم برات نا مفهومه چنین واژه ای(به درد کسی خوردن) ولی میشد.......
    بدرود ««« برای آخرین بار بود چیزی اینجا نوشتم »»»»

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    126
    تشکر شده در
    82 پست

دوست عزیز

شمایی که بیش از 170 تا پرتلت حرفه ای نوشتید و لایفری با جوملا رو مقایسه می کنید کار سختی نیست جواب سوال من ...

واقعا سخت که آدرس 2 تا از پروژه هایی که انجام دادید رو بدید ؟

می خوایین من به جای شما 5 تا آدرس لایفری با سرویس و پرتلت ها خوب بدم ؟؟؟

مشکلی نیستا ......

با تشکر و احترام

عضو انجمن iMohsen آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    160
    تشکر تشکر شده 
    517
    تشکر شده در
    379 پست

4 - در ایران تنها یک شرکت هست که بصورت کاملا تخصصی از معماری این پرتال با خبر است و کلیه پروژه های سازمانی بزرگ که در حال حاضر در حال ارائه سرویس هستند انجام و پشتیبانی می شود.

همچنین توجه داشته باشید بنده قصد کمک داشتم و نه کسب و کار، چون هزینه های انجام پروژه با این پرتال به اندازه ای می باشد که در این فروم نگنجه ....
    احیانا منظورتون سورن شریف نیست ؟
    ▪ نصب و کانفیگ انواع نرم افزارهای مانیتورینگ
    ▪ پشتیبانی سرورهای لینوکس

پروفایل در Linkedin

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)