صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36

موضوع: حمابت از یک پروژه Open Source (پرداخت آنلاین،حسابداری،فروش فایل)

عضو انجمن ShirazSoft.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    126 پست

6 حمابت از یک پروژه Open Source (پرداخت آنلاین،حسابداری،فروش فایل)

سلام
    وقت همه دوستان عزیز بخیر.

مدتی است که یک پروژه Open Source و رایگان را شروع کردیم که نام آن ShirazPlatform است و قسمت های اولیه آن را بنا کردیم، این پروژه با فریم ورک لارول در دست تهیه است که دوستان عزیز برنامه نویسی و فنی به صورت کامل با مزیت های آن آشنایی دارند.

پروژه در واقع یک بستر مالی است که امکانات زیر برای آن در نظر گرفته شده است: (کلی گفته شده است به مرور در سایت خودم توضیحات کامل را ارائه می کنم)
    1- پرداخت آزاد
    2-حسابداری ساده
    3-فروش فایل
    4-بات تلگرام پرداخت
    5-فاکتور فروش و خرید

سایر امکاناتی که برای سیستم در نظر گرفته شده است: (کلی گفته شده است به مرور در سایت خودم توضیحات کامل را ارائه می کنم)
    1-مدیریت صفحات
    2-مدیریت اخبار
    3-سیستم تیکتینگ
    4-سیستم فروم

در حال حاضر درگاه های زیر پشتیبانی می شوند:

• ایران کیش
    • سامان کیش
    • پارسیان
    • ملت
    • پاسارگاد
    • مبنا کارت صادرات
    • سداد ملی
    • آسان پرداخت
    • زرین پال
    • Pay.IR

(در صورتی که می خواهید درگاه واسط شما نیز اضافه شود از طریق ShirazSoft/Gateway اقدام کنید یا اینکه با پرداخت هزینه از طریق پرداخت آزاد نرم افزار شیراز با حمایت از این بستر نرم افزاری اجازه بدهید ما آن را اضافه کنیم قیمت در نظر گرفته شده 300 هزار تومان می باشد.)

ما برای پروژه یک نقشه راه در نظر گرفته ایم که به شرح زیر است:
    نسخه 1rc: ابتدای فروردین 97
    امکانات شامل:
    1-پرداخت آزاد
    2-فروش فایل
    3-سیستم تیکت
    4-ربات اطلاع رسانی

نسخه1: میانه های اردیبهشت97
    باگ ضدایی موارد نسخه RC

نسخه1.1:
    1-سیستم فاکتور و حساب داری
    2-فاکتور های دوره ای و ...

نسخه 1.2:
    1-فروش فایل اشتراکی (قابلیت اینکه سایرکاربرها فایل برای فروش بگذارند)
    2-راه اندازی سیستم نصب برنامه ها

نسخه 1.3:
    1-فروم

نسخه 2:
    بروز رسانی laravel و افزودن امکانات اطلاع رسانی و درگاه واسط ابتدای سال 98

ما هدفمون این هست که این پروژه رایگان باشد و همه دوستان بتوانند از آن استفاده کنند و بسته های حمایتی به صورت Branding Free و یا خدماتی باشد که فکر می کنم این سیاست شفاف بودن کار ما را نشان می دهد.
    دوستان عزیزی که می خواهند روند توسعه نرم افزار را ببینید می توانند به آدرس https://github.com/ShirazSoft/ShirazPlatform مراجعه کنند که سورس نیز از طریق مخزن GitHub در دست رس است.

همانطوری که گفتم بسته حمایتی به صورت Branding Free است یعنی بدین معنا که شما لینک " قدرت گرفته از ShirazPlatform محصول گروه نرم افزاری شیراز " را نخواهید داشت و آدرس سایت خودتون ذکر خواهد شد ما برای نسخه 1 بسته حمایتی را 100 هزارتومن تعیین کرده ایم ولی با توجه به تکمیل نبودن نرم افزار تصمیم گرفتیم این بسته حمایتی را با دو مشوق ارائه کنیم:

1- 50 درصد تخفیف یعنی 50 هزارتومان
    2- ثبت لینک سایت شما در صفحه حامیان نرم افزار به مدت یک سال پس از Release نسخه 1

که در صورت Release نسخه 1 ما چنین بسته ای را نخواهیم داشت و Branding Free افزایش قیمت خواهد داشت.
    اگر فردی از دوستان می خواهد امکانات خاصی در این بستر ویژه خود داشته باشد نیز ما با او می توانیم همکاری داشته باشیم و به صورت حمایتی با ما کار کنند.

دوست عزیزی که می خواهند پرداخت داشته باشند و از ما به هر نحوی حمایت کنند می توانند از طریق لینک زیر با نوشتن توضیحات وجه حمایتی خود را پرداخت کنند.

جهت نصب نیز می توانید با پرداخت فقط 30 هزارتومان در خواست نصب داشته باشید البته به زودی آموزش نصب قرار خواهد گرفت.
    نمونه آنلاین نرم افزار بر روی سایت www.ShirazSoft.com در حال اجرا است که دوستان عزیز می توانند آن را مشاهده کنند.

تعدادی از تصاویر سیستم:

4.png1.png2.png3.png

چنانچه دوستان سوالی دارند یا اینکه می خواهند پیشنهادی به ما بدهند می توانند از طریق تلگرام من AGhasemzadeh با من در تماس باشند.

ویرایش توسط ShirazSoft.com : March 6th, 2018 در ساعت 20:04
    گروه نرم افزار شیراز
    www.ShirazSoft.com
    Telegram:ITGhasemzadeh
    0917886099

2. تعداد تشکر ها ازShirazSoft.com به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    126 پست

پیش فرض پاسخ : حمابت از یک پروژه Open Source (پرداخت آنلاین،حسابداری،فروش فایل)

سلام
    دوستان عزیز کسی نظری ندارد؟
    گروه نرم افزار شیراز
    www.ShirazSoft.com
    0917886099

5. تعداد تشکر ها ازShirazSoft.com به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    126 پست

سلام
    قابلیت اطلاع رسانی پرداخت ها از طریق ربات تلگرام نیز افزوده شد که امشب merge خواهد شد

.Screenshot_2018-03-06-13-48-00.jpg
    گروه نرم افزار شیراز
    www.ShirazSoft.com
    0917886099

7. تعداد تشکر ها ازShirazSoft.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    130
    تشکر شده در
    104 پست

بسیار عالی
    امیداورم فقط دلسرد تشید.

9. تعداد تشکر ها از vistaix به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    126 پست

سلام
    ان شاالله نخواهیم شد.
    بخصوص اگر دوستان عزیز نظر بدهند که حتما ما اصلاح خواهیم کرد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط vistaix نمایش پست ها
    بسیار عالی
    امیداورم فقط دلسرد تشید.
    گروه نرم افزار شیراز
    www.ShirazSoft.com
    0917886099

11. تعداد تشکر ها ازShirazSoft.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    171
    تشکر شده در
    142 پست

سلام
    وقت بخیر.
    1 پروژه های اپن سورس تعریف مشخصی دارند که در اونهایی که حد اقل من دیدم هیچ کدوم اسم شرکت و آدرس شرکت نبوده و نیست.
    2 پروژه های اپن سورس ساختار کلی و مشخصی دارند که نصب به پروژه های بسته ( تجاری ) متن باز تفکیک می شوند.
    3 این مدل کار ها در ایران جواب گو نیست و نخواهد بود

13. تعداد تشکر ها ازAhrimanSefid به دلیل پست مفید

عضو جدید Alireza2079 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    27
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    28 پست

به نظر بنده بسیار پروژه قشنگ و منظمی هستش
    امیدوارم موفق باشید

15. تعداد تشکر ها از Alireza2079 به دلیل پست مفید

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AhrimanSefid نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر.
    1 پروژه های اپن سورس تعریف مشخصی دارند که در اونهایی که حد اقل من دیدم هیچ کدوم اسم شرکت و آدرس شرکت نبوده و نیست.
    2 پروژه های اپن سورس ساختار کلی و مشخصی دارند که نصب به پروژه های بسته ( تجاری ) متن باز تفکیک می شوند.
    سلام،
    فکر میکنم وردپرس مثال نقض خوبی برای فرمایش اول شماست... اپن سورس هست ولی اسم شرکت سازنده به وضوح مشخصه!
    بسیاری پروژه ها وجود دارند که تمام پلن هاشون اپن سورس هست و این فقط برای این هست که کسی که داره استفاده می کنه، خیالش از امنیت داده هاش راحت باشه و نگران مشکلات امنیتی اسکریپت و این چیزا نباشه. در همین انجمن بسیار افرادی هستند که پروژه هاشون رو به صورت اپن سورس ارائه می کنند و مشکلی ندارند!
    این مورد ربطی به ایران و خارج از ایران نداره! همش ارتباط به فروشنده داره که چطور برخورد می کنه با ناقضین کپی رایت.

استارتر محترم، پروژه بسیار خوبیست، انشالله موفق باشید و پیشرفتتون سرعت بیشتری هم بگیره.

با احترام.
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    648
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    814 پست

درود؛

استارتر گرامی، امیدوارم ناراحت نشید اما؛

سورس موجود در گیت هاب، بیشتر شبیه پروژه های آزمایشی و تمرینی لاراول هست!!! که البته تعداد پروژه هایی از این دست، در گیت فراوان و بیشمار است!!!

به نظر خودتون، چه کسی و در چه ابعادی از کسب و کار، حاضره از سورس شما استفاده کنه؟!

ساده تر بگم؛

سورس یا پروژه شما قراره چه مشکلی رو حل کنه که هنوز در دنیای پرداخت آراد، مالی، تیکتینگ و... حل نشده؟!

تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    126 پست

سلام علیکم
    با تشکر از دوستان عزیز.

همان طور که از نام سیستم مشخص است این پروژه یک Platfrom است که البته به خود خود کارهای مانند:
    1-فروش فایل
    2-پرداخت آزاد
    3-حساب داری ساده
    را پشتیبانی می کند اما در آینده به آن موارد دیگری نیز اضافه خواهیم کرد.

اگر Roadmap را مطالعه کنید هنوز نرم افزار در حال توسعه است و Release نهایی ابتدای اردیبهشت است و هم اکنون فقط پرداخت آزاد قابلیت استفاده دارد. برای اینکه در مورد مخزن یک سورس GitHub نظر بدهید بهتره آپدیت بودن آن توجه کنید، تقریبا میشه گفت ما هر روز در حال بروز رسانی و توسعه هستیم لذا اندکی صبور باشید تا Release نهایی آماده شود. من اطمینان دارم مواردی را که برای نرم افزار دیده ام برای بسیاری از دوستان کاربرد دارد.

من فکر می کنم فقط پرداخت آزاد خواهان زیادی داشته باشد چون ما اکثر بانک ها را پشتیبانی می کنیم و همین الان نیاز نیست شما دنبال افزونه بانک خود بگردید.

لیست بانک ها به شرح زیر است.

1. MELLAT
    2. SADAD (MELLI)
    3. SAMAN
    4. PARSIAN
    5. PASARGAD
    6. ZARINPAL
    7. PAYPAL
    8. ASAN PARDAKHT
    9. PAY.IR
    10. SADERAT
    11. IRANKISH

نقل قول نوشته اصلی توسط iranian-portal نمایش پست ها
    درود؛

استارتر گرامی، امیدوارم ناراحت نشید اما؛

سورس موجود در گیت هاب، بیشتر شبیه پروژه های آزمایشی و تمرینی لاراول هست!!! که البته تعداد پروژه هایی از این دست، در گیت فراوان و بیشمار است!!!

به نظر خودتون، چه کسی و در چه ابعادی از کسب و کار، حاضره از سورس شما استفاده کنه؟!

ساده تر بگم؛

سورس یا پروژه شما قراره چه مشکلی رو حل کنه که هنوز در دنیای پرداخت آراد، مالی، تیکتینگ و... حل نشده؟!

ممنون.
    من تمام تلاش را می کنم که پروژه همواره رایگان بماند چون فکر می کنم واقعا به چنین چیزی در دنیای وب ایران نیاز داریم.
    واقعا ممنون که قوت قلب من بودید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Farid Saadat نمایش پست ها
    سلام،
    فکر میکنم وردپرس مثال نقض خوبی برای فرمایش اول شماست... اپن سورس هست ولی اسم شرکت سازنده به وضوح مشخصه!
    بسیاری پروژه ها وجود دارند که تمام پلن هاشون اپن سورس هست و این فقط برای این هست که کسی که داره استفاده می کنه، خیالش از امنیت داده هاش راحت باشه و نگران مشکلات امنیتی اسکریپت و این چیزا نباشه. در همین انجمن بسیار افرادی هستند که پروژه هاشون رو به صورت اپن سورس ارائه می کنند و مشکلی ندارند!
    این مورد ربطی به ایران و خارج از ایران نداره! همش ارتباط به فروشنده داره که چطور برخورد می کنه با ناقضین کپی رایت.

استارتر محترم، پروژه بسیار خوبیست، انشالله موفق باشید و پیشرفتتون سرعت بیشتری هم بگیره.

با احترام.
    واقعا ممنون که قوت قلب من بودید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza2079 نمایش پست ها
    به نظر بنده بسیار پروژه قشنگ و منظمی هستش
    امیدوارم موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid Saadat نمایش پست ها
    سلام،

با احترام.

خیر.
    پروژه های Open Source حتی می توانند تجاری هم باشند.
    هیچ ایرادی ندارد شاید من دوست داشته باشم نام خودم را بگذارم لذا مشکلی ندارد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط AhrimanSefid نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر.
    ویرایش توسط ShirazSoft.com : March 9th, 2018 در ساعت 13:26
    گروه نرم افزار شیراز
    www.ShirazSoft.com
    0917886099

19. تعداد تشکر ها از ShirazSoft.com به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)