صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 21

موضوع: نیاز به شارژ نیک هندل خیلی ارزان+آموزش برای صاحب هندل

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

پیش فرض پاسخ : نیاز به شارژ نیک هندل خیلی ارزان+آموزش برای صاحب هندل

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri113 نمایش پست ها
    برای 2 يونيت بهتر هستش که با سايت های بالا کار کنيد. يا اينکه پشتيبانی ماليتون رو بالاتر ببريد و بتونيد حداقل برای 10 يونيت سرمايه گذاری کنيد.
    در مورد متوجه شدن يا نشدن هم بايد بگم که شما به زودی چه بخواين چه نخواين مجبوريد با نمايندگان کار کنيد. چون قوانين nic در حال تغيير هستش.
    ميتونيد تو سايتی مثل redreseller.com عضو بشيد و از همين الان به فکر بالا بردن سطح کاربری خودتون باشيد.

التماس دعا
    با تشکر
    علی امیری
    ممنونم
    ميشه بيشتر توضيح بديد؟ منظور از نمايندگان همون شارژ يونيته يا سايتايي مثل اس اي 1601 و پرشين رجيستر؟
    پس شما توصيه ميكنيد از چنين سايتايي استفاده كنم و براي هر مشتري يه اكانت بسازم ولي نگذارم بفهمند؟ يا اينكه يونيت شارژ كنم؟

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط daadaa نمایش پست ها
    ممنونم
    ميشه بيشتر توضيح بديد؟ منظور از نمايندگان همون شارژ يونيته يا سايتايي مثل اس اي 1601 و پرشين رجيستر؟
    پس شما توصيه ميكنيد از چنين سايتايي استفاده كنم و براي هر مشتري يه اكانت بسازم ولي نگذارم بفهمند؟ يا اينكه يونيت شارژ كنم؟
    یه اکانت بساز برای خودت! بعد برای هر کی خواستی به نام خودش دامینو ثبت کن! (1. ثبت نام 2. پرداخت هزینه 3. ثبت دامین)

4. تعداد تشکر ها از1eng.ir به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    69
    تشکر شده در
    53 پست

محمد خودمون هم تایید میشه
    آقای امیری هم تایید میشه سایت اقای امیر فول اتوماتیکه یونیت بخواین بخرین از این اسونتر دیگه نمیشه

6. تعداد تشکر ها ازSkoot به دلیل پست مفید

عضو انجمن amiri113 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

اتفاقا بفمن هم مشکلی پيش نمياد.
    تا پايان امسال فروش يونيت حذف ميشه و همه دامين ها بايد از طريق epp ای که در اختيار نمايندگان هستش ثبت بشه.
    شما بايد سعی کنيد با يکی از نماينده ها کار کنيد و فردا پس فردا که فروش يونيت قطع ميشه شما ميتونيد خيلی راحتتر به کارتون ادامه بديد. چون کارکردتون بالا رفته و ميتونيد قيمت های مناسبتری نسبت به مشتری معمولی بگيريد.

التماس دعا
    با تشکر
    علی امیری
    تاييد مالی آنلاين دامنه های ملی (ir) در سايت sa1601.ir
    مشاهده تعرفه های روزانه اس ای 1601

8. تعداد تشکر ها ازamiri113 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    69
    تشکر تشکر شده 
    295
    تشکر شده در
    153 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amiri113 نمایش پست ها
    اتفاقا بفمن هم مشکلی پيش نمياد.
    تا پايان امسال فروش يونيت حذف ميشه و همه دامين ها بايد از طريق epp ای که در اختيار نمايندگان هستش ثبت بشه.
    شما بايد سعی کنيد با يکی از نماينده ها کار کنيد و فردا پس فردا که فروش يونيت قطع ميشه شما ميتونيد خيلی راحتتر به کارتون ادامه بديد. چون کارکردتون بالا رفته و ميتونيد قيمت های مناسبتری نسبت به مشتری معمولی بگيريد.

التماس دعا
    با تشکر
    علی امیری
    گفته های جناب امیری تایید می شود. دقت داشته باشید اگر از الان نتونید برای مشتریانتون جا بندازید که نماینده ای در پشت قضیه ثبت و تمدید دامنه های آی آر است و ترس از این داشته باشید که مشتری شما مستقیم به نماینده مراجعه می کند. با حذف فروش یونیت دقیقا همین اتفاق خواهد افتاد. با توجه به اینکه سایت redreseller امکان ثبت و تمدید آنلاین دارد و پلن های قیمتی آن متناسب با خرید های شما کاهش می یابد توصیه من هم به شما این است که از این سایت اقدام کنید تا هم مشتریان شما از الان به وجود نماینده عادت کنند و هم شما بتوانید خیلی زود به قیمت های پایین تر دست پیدا کنید.

شرکت پویاسازان فناوری اطلاعات
    فروش هاست و دامین
    نماینده رسمی فروش محصولات پاراللز(کنترل پنل پلسک) در ایران-نماینده رسمی nic.ir

10. تعداد تشکر ها از pouyasazan به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

با سلام و تشکر بابت جوابها
    1- خب پس باید بیخیال شارز یونیت بشیم.لان میریم سر اصل مطلب.
    سایت پرشین رجیستر 3600 ثبت میکنه.(دو یونیت)
    سایت sa1601 چقدر؟ 3940؟
    سایت ردریسیلر 4500 شارژ میکنه.با توجه به اینکه میخواهیم به سود بیشتر برسیم بهتره از ارزانترین ها شروع کنیم.شما کدام را پیشنهاد میکنید؟
    آیا سایت دیگری هست؟(sa1601 رو قبلا آشنایی داشتم باهاشون اما بقیه چی؟ اونایی که ارزونتره.)

2- یکی از دوستان فرمود که یه پنل برای خودم بسازم و به نام مشتری دامنه ثبت کنم.منظورش از این روش کدوم بود؟ یعنی توی سایت های ثبت آنلاینی که نام بردیم نظیر پرشین رجیستر و اس ای 1601 اکانت بسازم و با ایمیل و
    مشخصات مشتری توش ثبت کنم؟ یا اینکه برای هر مشتری یه اکانت جدا بسازم؟
    منظور من اینه که سایتی مثل sa1601 برای هر نفر یک پنل و ایمیل داره.یعنی نمیشه نام ها رو تغییر داد و به نام کس دیگه ای با یه کنترل پنل دامنه ثبت کرد فکر کنم.آیا منظور شما از اینکه
    گفتید یک اکانت بسازم و به نام مشتری ثبت کنم کدام سایتها بود ؟ redreseller یا سایتهای ثبت آنلاین؟ redreseller با سایتهای دیگه مثل sa1601 فرق داره؟

3- من مثل دامنه رو ثبت میکنم برای مشتری به قیمت 7000 تومان.حالا میایم و توی یکی از سایتها آنلاین ثبت میکنیم.بعد از اندی مشتری فهمید که آنلاین ثبت کردیم اومد خِرِمون رو گرفت که چرا ازم 7000 تومان گرفتی و خودت 3600 ثبت کردی؟ چی جوابشو بدیم؟

4- طریقه کار این سایتهای ثبت آنلاین چیه؟ دیگه نیازی هست تا نیک هندل مکشتری رو بگیریم ازش؟

یه اکانت بساز برای خودت! بعد برای هر کی خواستی به نام خودش دامینو ثبت کن! (1. ثبت نام 2. پرداخت هزینه 3. ثبت دامین)
    sa1601 ثبت نام نداره که.

لطف کنید دو شماره را جواب دهید.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    167
    تشکر تشکر شده 
    457
    تشکر شده در
    348 پست

ثبت آنلان در همان لحظه ، دامین 1 ساله 3600 و 5 ساله 10900 http://egostar.ir

تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

با سلام و تشکر بابت جوابها
    1- خب پس باید بیخیال شارز یونیت بشیم.لان میریم سر اصل مطلب.
    سایت پرشین رجیستر 3600 ثبت میکنه.(دو یونیت)
    سایت sa1601 چقدر؟ 3940؟
    سایت ردریسیلر 4500 شارژ میکنه.با توجه به اینکه میخواهیم به سود بیشتر برسیم بهتره از ارزانترین ها شروع کنیم.شما کدام را پیشنهاد میکنید؟
    آیا سایت دیگری هست؟(sa1601 رو قبلا آشنایی داشتم باهاشون اما بقیه چی؟ اونایی که ارزونتره.)

2- یکی از دوستان فرمود که یه پنل برای خودم بسازم و به نام مشتری دامنه ثبت کنم.منظورش از این روش کدوم بود؟ یعنی توی سایت های ثبت آنلاینی که نام بردیم نظیر پرشین رجیستر و اس ای 1601 اکانت بسازم و با ایمیل و
    مشخصات مشتری توش ثبت کنم؟ یا اینکه برای هر مشتری یه اکانت جدا بسازم؟
    منظور من اینه که سایتی مثل sa1601 برای هر نفر یک پنل و ایمیل داره.یعنی نمیشه نام ها رو تغییر داد و به نام کس دیگه ای با یه کنترل پنل دامنه ثبت کرد فکر کنم.آیا منظور شما از اینکه
    گفتید یک اکانت بسازم و به نام مشتری ثبت کنم کدام سایتها بود ؟ redreseller یا سایتهای ثبت آنلاین؟ redreseller با سایتهای دیگه مثل sa1601 فرق داره؟

3- من مثل دامنه رو ثبت میکنم برای مشتری به قیمت 7000 تومان.حالا میایم و توی یکی از سایتها آنلاین ثبت میکنیم.بعد از اندی مشتری فهمید که آنلاین ثبت کردیم اومد خِرِمون رو گرفت که چرا ازم 7000 تومان گرفتی و خودت 3600 ثبت کردی؟ چی جوابشو بدیم؟

4- طریقه کار این سایتهای ثبت آنلاین چیه؟ دیگه نیازی هست تا نیک هندل مکشتری رو بگیریم ازش؟

sa1601 ثبت نام نداره که.

لطف کنید دو شماره را جواب دهید.
    1. اول از همه اينکه دنبال ارزون بی خود نباشيد وسعی کنيد منطقی خريد کنيد. قيمت تمام شده يونيت در بهترين حالت 1800 تومان هستش و 2*1800=3600 . کسی که کار منطقی ميکنه هيچوقت نمياد چيزی رو به قيمت خريد بفروشه و سعی ميکنه حداقل يک سودی بکنه.
    2. سايت redreseller.com اسلب بندی داره و به خاطر همين به شما ميگيم سعی کنيد از همين الان از فرصت استفاده کنيد و اسلب رو بالا ببريد. توی redreseller فعلا (و تا پايان بهمن) قيمت ثبت دامين 3650 هستش. و بعد از اون اسلب بندی ها اجرا ميشه. اين رو هم در نظر بگيريد که به کمک سايت redreseller شما به api ای دسترسی خواهيد داشت که بتونيد آنلاين دامين ثبت کنيد. يعنی سايتی شبيه sa1601.ir رو به صورت شخصی و برای خودتون داشته باشيد.
    3. سايت sa1601 همه کارها رو سريع کرده و ثبت نام نداره.
    4. هر 3 سايت معرفی شده بالا دامين رو توی پنل معرفی شده توسط خريدار در nic ثبت ميکنن. يعنی مشتری شما دامين خودش رو داخل پنل nic خودش خواهد داشت. کافی هستش شما تو يکی از سايتها عضو بشيد و دامين رو برای مشتريتون تو nic ثبت کنيد.

التماس دعا
    با تشکر
    علی امیری

14. تعداد تشکر ها از amiri113 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

در مورد طرز كار رد ريسلر:
    گفته شده به قيمت خاصي كه دامنه فروخته شد به اسلاب برنزي ميرسيم.اگر مثلا به قيمت سي هزار تومان دامنه فروخته شد كسر قيمت دامنه داره؟يا حتما بايد به سطح تعيين شده برسه؟

2. در مورد سايت هايي مثل اس اي 1601 يه آدرس ايميل و نام و فاميل ، نيك هندل ميخواد،اگر خواستيم براي مشتري ثبت كنيم ولي موقع تمديد به خودم ايميل بشه ولي اطلاعات هويز اون مال مشتري باشه،بايد چگونه اطلاعات رو موقع ثبت وارد كرد؟ يعني اينكه مشتري نفهمه فعلا چه جوري ثبت كردم و در ضمن اطلاعات چه طوري پر بشه كه من رو باخبر كنه ولي ايميل و مشخصات دامنه مال مشتري باشه.

تشکر تشکر کرده 
    1,315
    تشکر تشکر شده 
    1,642
    تشکر شده در
    853 پست

در مورد طرز كار رد ريسلر:
    گفته شده به قيمت خاصي كه دامنه فروخته شد به اسلاب برنزي ميرسيم.اگر مثلا به قيمت سي هزار تومان دامنه فروخته شد كسر قيمت دامنه داره؟يا حتما بايد به سطح تعيين شده برسه؟

2. در مورد سايت هايي مثل اس اي 1601 يه آدرس ايميل و نام و فاميل ، نيك هندل ميخواد،اگر خواستيم براي مشتري ثبت كنيم ولي موقع تمديد به خودم ايميل بشه ولي اطلاعات هويز اون مال مشتري باشه،بايد چگونه اطلاعات رو موقع ثبت وارد كرد؟ يعني اينكه مشتري نفهمه فعلا چه جوري ثبت كردم و در ضمن اطلاعات چه طوري پر بشه كه من رو باخبر كنه ولي ايميل و مشخصات دامنه مال مشتري باشه.

شما بايد حتما اسلب ها رو رد کنيد تا قيمت ها کاهش پيدا کنه.
    حالا يا از اول مثلا به اندازه اسلب بعدی شارژ کنيد و دامين ها رو ثبت کنيد يا اينکه خورد خورد شارژ کنيد تا به اون اسلب برسيد.

برای sa1601 بايد ايميل خودتون رو وارد کنيد ولی تو مرحله بعدش هندل nic مشتری رو ثبت کنيد. تو اين شرايط که ميخواين برای مشتری باشه پيشنهاد من استفاده از سايتهایی مثل redreseller يا persianregister هستش.

التماس دعا
    با تشکر
    علی امیری

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)