صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: جزئیات برنامه بانک مرکزی/ سود سپرده ویژه ۲۰ درصد شد!!!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    76
    تشکر شده در
    33 پست

پیش فرض پاسخ : جزئیات برنامه بانک مرکزی/ سود سپرده ویژه ۲۰ درصد شد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    اگر دولت و بانک مرکزی این مورد رو اجرایی کنه ینی مردمو بازی داده ، مگه میشه رئیس جمهوری که قول داده مشکلاتو حل کنه بدون حساب کتاب یکاری انجام بده بعد بگه نه ببخشید اشتباه شد برگردیم سر خونه اول بعد بگه کی بود کی بود من نبودم ، تقسیرارو بندازه گردن اینو اون

مردم این همه ضرر دادن الانم دلار و طلا ارزون شده ، هی اوراق میارن میدن دست مردم سال دیگه دوباره نرخ ارز میره بالا نرخ طلا میره بالا بعد میگن بیت کویین نخرید

بخدا دیگه نمیدونم باید چیکار کرد ، معلوم نیست کی راست میگه کی دروغ
    منو شناختي حالا هي از اينا حمايت كن. همه مردم ايران يك مشكل اساسي و واحد دارن اونم وضعيت بد اقتصاديه. با اين وضعيت من كه هيچ اميدی‌ به آينده بهتر ندارم . داريم تاوان اشتباهات و گيج زندن هاي مسئولين رو ميديم خودشون كه ماشاالله وضعشون توپه،شكمشون پر، دلشون شاد بي خيال، مردم كيلويي چند. يه عده اند اومدن تا پايان عمرشون كيف كنن و برن و اين وسط بيچاره مردم تا آخر عمر بايد پای اينا با زندگي فقيرانه بسازن و بسوزن...

2. تعداد تشکر ها ازrfm به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2zp نمایش پست ها
    در مورد جمله اولتون:
    اصلا مگه در طول این 40 سال شده رئیس جمهوری بیاد و همه کاراش رو حساب کتاب باشه؟
    اصلا اومدنشون روی حساب و کتاب نبوده چه برسه کاراشون.

نفر اول مملکت هر کاری می خواد می کنه بدون این که اصلا ربطی داشته باشه بهش یا تخصصی داشته باشه آخرشم میگه به من ربطی نداره بعد شما گرفتی رئیس جمهوری که اصلا کاره ای نیست؟

به قول دوستمون 40 ساله میگن شاه فلان رفت و فلان شد انگار نه انگار بدتر شده که بهتر نشده
    کلا ایرانی ها عادت دارن قبل از بهتر کردن یه چیزی بزنن عملا نابودش کنن با مجموعه ای از تصمیمات اشتباه بعد که دیگه وضعیت به مرحله نابودی کشیده شد تازه بیان که درستش کنن

حالا ایشالله که ایندفعه هم زودتر مردم بفهمن و همینطور اشتباه 40 سال پیش و مرتکب نشن و مملکت رو ندن دست یه مشت *** و دروغگو که جز تخصص در این امور در هیچ چیز دیگه ای تخصص ندارن. باز تو اداره مملکت هم یکم تخصص داشتن بازم با وجود اینهمه ***ی و ... وضعیت به اینجا نمیرسید
    من حقیقتش سر دو راهی گیر کردم که اگر با جنگ داخلی رژیم عوض بشه چه بلایی سر مردم و ایران میاد ، از طرفی وقتی به بدبختی مردم نگاه میکنم نمیتونم ازش حرف نزم

تمام ذخائر نفتی و معادن در حال نابودی هست و بهتر بگیم تموم شده ، هر کسیم که تو این مملکت رئیس بوده برداشته برده ، همین الانم خانواده هاشون بیشتر تو آمریکا زندگی میکنن ، فقط به فکر خودشونن ، مثل کرم افتادن به جون این ملت فقط دارن میخورن ، اگر حرف بزنی میگن حرف سیاسی زده

با کدوم پول آینده رو بسازیم ؟ ایرانی باقی میمونه ؟ مردم از بدبختی نجات پیدا میکنن ؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    3 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gigarayaneh نمایش پست ها
    دوستان یه مشکلی که همه دارند این است که نمیدانند خرید تمام مواد اولیه کشور وابسته به دلار هست

خب همین دیگه !

پس کو اون استقلالی که براش انقلاب کردن ؟ الان که آشغال خر جنس های چینی شدیم مستقل شدیم ینی ؟

یا انقلاب کردن مملکتمون از کفر آزاد بشه و مثل الان پاک و مطهر بشه ؟

ادمای خوب اون موقع که از جونشون گذشتن که میگن جوونای امام بودن ما هم که بد و کافر شدیم جوونای شاهیم لابد

ظلم هیچوقت نمونده الانم نمیمونه مخصوصا الان که مردم جونشون دیگه به لبشون رسیده

6. تعداد تشکر ها ازhostoina به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hostoina نمایش پست ها
    خب همین دیگه !

پس کو اون استقلالی که براش انقلاب کردن ؟ الان که آشغال خر جنس های چینی شدیم مستقل شدیم ینی ؟

یا انقلاب کردن مملکتمون از کفر آزاد بشه و مثل الان پاک و مطهر بشه ؟

ادمای خوب اون موقع که از جونشون گذشتن که میگن جوونای امام بودن ما هم که بد و کافر شدیم جوونای شاهیم لابد

ظلم هیچوقت نمونده الانم نمیمونه مخصوصا الان که مردم جونشون دیگه به لبشون رسیده
    ظلم همیشه برای کشوری که هرکسی به فکر خودشه پا برجاست
    انسان خون دوست داره ، میخواد غذا بخوره خون میریزه تمام حیوانات رو میکشه که غذا بخوره ، به فجیغ ترین شکل ممکنم میکشه
    سرنوشت هر قوم و ملتی به دست خودشه

ادامه رو برای کسایی که هنوز اعتقاد دارن نوشتم ، عزیز شما دوست نداری نخون

در همون صدر اسلام وقتی پیامبر از دنیا رفت چند روز بعد دخترشو کشتن و بعد دامادشو ، نوه هاشو سر بریدن ، همین الانم این مسائل هست نه تنها تو اسلام بلکه در تمام ادیان
    میخواد مال بدست بیاره آدمارو میکشه ، کشورگشایی کنه آدم میکشه ، کشور تجزیه میکنه آدم میکشه ، جنایات کم نبوده در طول تاریح ، از ابتدا انسان خون ریز بوده از زمان هابیل و قابیل

8. تعداد تشکر ها ازlive به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    3 پست

الان وضعیت کنونی ایران چیزی بدتر قرون وسطی اروپاست

برای درک بهترش به جای روحانیون بزرگوارمون کشیش ها را تصور کنید !

یعنی میری مجلس پر کشیش هست

میری دادگاه پر کشیش هست

استاندار و شهردار و .... همه کشیش هستند

رئیس ادارت و .... همه کشیش هستند

رئیس جمهور مملکت کشیشه و الی آخر

اگر همچین مملکتی یه جای دیگه ببینید تعجب نمی کنید ؟

ما چون توی این جامعه بزرگ شدیم وجود آخوندها در هر مقامی برامون عادی شده ولی واقعا یه چیزی مثل همون قرون وسطا و حکمرانی کلیسا هاست

و تا دین از سیاست جدا نشه همین میمونه

با تعویض رئیس جمهور و .... هم حل نمیشه

مشکل از ریشه و بنیاد هست
    ویرایش توسط hostoina : February 15th, 2018 در ساعت 21:18

10. تعداد تشکر ها ازhostoina به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    82
    تشکر تشکر شده 
    76
    تشکر شده در
    33 پست

عزيز شما حتما بخون
    من خودم آدم معتقدي هستم نه افراط نه تفریط .امام علي (ع) فرمودن: لاَ تَرَى الْجَاهِلَ إِلاَّ مُفْرِطاً أَوْ مُفَرِّطاً. هميشه جاهل را يا افراط گر مى بينى و يا تفريط كار!. اما با اين همه ميگم دين و نماز خوندن يه چيز شخصيه نميشه دست يكي رو به زور بگيري ببري بهشت. طرف بايد خودش قانع بشه الان با اين وضعيت بخور بخور تو اين مملكت فكر ميكني نسل جديد چقدر اعتقاد دارن؟! هر روز دارن نفرت پيدا ميكنن. الان من نماز ميخونم برا خودم ميخونم،نخونم باز برا خودم مربوطه.اما اگه بيام تو جامعه حق مردم رو بخورم اين ديگه شخصي نميشه بايد بگيرن طبق قانون رفتار كنن. اصلا به من چه طرف خونش م ..ش.. روب ميخوره اما مشروب بخوره بياد تو خيابون عربده بكشه مزاحم ناموس اين و اون بشه اينو بايد طبق قانون مجازات كرد.برا اين ميگم كه يه كارهايي هست كه شخصيه و يه كارهايي هست كه جنبه عمومي داره. بگذريم الان مشكل اصلي مردم اقتصاديه، فقر مومن و كافر نميشناسه هر مومني هم تو خونش بچه گرسنه داشته باشه و راه رو بسته ببينه آخرش ***ي ميكنه مطمئن باش.

12. تعداد تشکر ها از rfm به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)