صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: ♣ مشاوره برای دریافت نمایندگی هاست♣

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

Exclamation ♣ مشاوره برای دریافت نمایندگی هاست♣

سلام.
    من میخواستم قبل از هر کاری از دوستان اینجا مشاوره بگیرم.

من یه سایت هاستینگ رو کامل طراحی کردم و همه چیز آماده است و حتی بسته ها و قیمت رو هم توش گذاشتم.و آپلود شده است.تبلیغات هم تا حدودی انجام شده . یعنی اینکه من سایتم دو ماهی هست که بالا اومده . حالا اول در مورد این دو ماه میگم:
    من از یه سایت دیگه نمایندگی درصدی با 30 درصد گرفتم.دی ان اس اختصاصی هم بهم داد.اما در طول این دو ماهی که سایتبالا بود هیچ مشتری ای نداشتم.سایت سرویس دهنده که ازش نمیاندگی درصدی گرفته بودم ورشکست شد یا چه مشکلی براش پیش اومد تمام اکانت ها رو واگذار کرد به یه شرکت دیگه . من با شرکته جدید مذاکره کردم و گفتند که میتونند بهم سی درصد نمایندگی بدند . اما دی ان اس و ... رو نه.و باید سفارش توی سایت اونا باشه.

خب من حالا میخوام نمایندگی بگیرم . یعنی با یه شرکتی که اتفاقا همه تون باهاش شاید کار کردید صحبت کردم و گفتند بهم نمایندگی ارزون میدند.whm میدن.ده گیگ یا پنج گیگ نمیاندگی رو ارزون بهم میدن. حالا من باید در مورد خودم بهتون بگم:
    سه سال هست که حرفه ای طراحی وب میکنم.کار اصلیم طراحی قالب و سایت هست.اما مشتری زیادی نداشتم.و بیشتر دوستان بودند.الان دیگه وقتشه بعد از این همه مدت که توی اینترنت پول خرج کردم یکمی درآمد هم داشته باشم.اما متاسفانه توی همین دو ماه هم هیچ مشتری نداشتم.در ضمن اینو هم یگم.هیچ سرمایه ای برای کار ندارم.اما خب میتونم ماهیانه یه چیزی بگم.مثلا 5 تومنی که که گفتند بابت نمایندگی بهشون بدم.خب تا اینجا در مورد قبل بود.اما الان :
    من مثل شما از ریسلر کلاب نمیاندگی دارم.قطعا مهم اینه که نمایندگی دامنه رو دارم فعلا.هاستای دایرکتی هم که نمیصرفه و whm بهتر باشه فکر کنم.
    در مورد اطالاعاتم هم باید بگم که مهمترین چیز همین دانش و اطلاعاته.من خودم هم به همین دلیل میترسم قدم بذارم تو راه.در کار با سی پنل و این مسائل مشکلی ندارم . اما تا به حال whm رو کار نکردم.کنترل پنل ریسلر کلاب رو هم در حد تقریبی همین آموزشای فارسی که دوستان گذاشتند میدونم.آموزش کار با whm رو هم مطالعه کردم و یکمی هم با دمو کار کردم تا با محیطش آشنا شم.اگر در ادامه مشکلی داشتم قطعا روی کمک دوستان وبهاستینگ تاک حساب کرده ام.

حالا با این توصیفات دوستان پیشنهاد میکنند من شروع به کار کنم؟ آیا نمایندگی رو بگیرم؟ و در ادامه اینکه این شرکتی که بهم گفته نمایندگی رو میده زیاد پشتیبانی سریع و خوبی نداره.سرشون خیلی شلوغه.اما سرورهاشون مطمئنه. آیا دوستان که میتونند توی این مسئله یه چند ماهی به من کمک کنند میتونند یه نمایندگی با این حجمو قیمت بهم بدند تا منم دلم قرص باشه اگه مشکلی پیش اومد کمکم میکنند سریع؟.چند تا از شرکتایی که فوق العاده پشیبانی خوبی داشتند حجم کمی مثل یه گیگ رو میگن ماهیانه 10 تومان.خیلی زوره.اما اینجا من میتونم ده گیگ بگیرم با قیمت نصفه.
    اگر دوستانی که دستتشون تو کاره و منو حمایت میکنند میتونند یه نمایندگی با این قیمت بهم بدند و در مشکلات کمکم کنند اینجا بگن.

درضمن یه چند تا سوال داشتم.اگه مشکلی برای سرور پیش بیاد و مجبور به انتقال سرور و نمیدونم پس دادن پول مشتری ها ... یا مثلا هک شدن هاستها و و و و .... پیش بیاد من باید مشکلات رو رفع کنم یا مدیر سرور و سرویس دهنده؟ این کارا با ریسلر هست یا مدیر سرور؟ مثلا اگه اکانتهای سرور باید منتقل بشن ریسلر باید انتقال بده یا مدیر سرور؟چون من اینترنتم دیال اپه و جایی که ما هستیم سرعت اینترنت adsl بسیار پایینه و فرقی با دایل آپ نمیکنه.در ضمن فکر اطلاعات جزئی منم باشید.

در کل این تمام حرفای من بود.سایتم آمادس.نیاز شدید دارم تا بالاخره بعد از چند سال خرج کردن یه کمی هم طعم پول در آوردن رو بچشم.....
    حیفه که بخوام حالا که سایتم آمادس و حتی دو ماه بالا بوده بیام معلقش کنم.در ضمن سرمایه اولیه هم که ندارم.در ضمن چون مشغله درسی دارم نمیخوام مشتری هام زیاد شن فعلا.در حد ده بیست تا بسه.شاید بعد از یک سال و یا وقتی کنکور قبول شدم همه چیز رو منتقل کنم به جایی که ازش نمایندگی گرفتم و برم.

پس با این حساب من هنوز نمایندگی رو نگرفتم.میدونم که حداقل چند ماه دیگه هم اگه مشتری نداشته باشم باید ماهیانه یه چیزی هم از جیبم بدم بابت نمایندگی.اینجا اگه دوستانی هستند که لطف دارن و میتونند کمکم کنند تا کارم راه بیفته پیشنهاد بدند من در خدمتم.واقعا چند ماهی در شروع کار به کمکتون نیاز دارم.

2. # ADS

عضو دائم Rezash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

پیش فرض پاسخ : ♣ مشاوره برای دریافت نمایندگی هاست♣

سه سال هست که حرفه ای طراحی وب میکنم.کار اصلیم طراحی قالب و سایت هست.
    من كارم برنامه نويسي php هست.
    مدت زيادي هست تو اين انجمن هستم و اطلاعات زيادي از مديريت سرور و ... بدست آوردم.
    مهمتر از همه با خيلي از افراد با تجربه اينجا رابطه خوبي دارم تا اگه سرورم به مشكل خورد و خارج از كنترل من بود بتونن كمك كنن و سايت مشتري رو هوا نمونه.
    از لحاظ مالي ميتونم هزينه سرور رو براي اينكار بدم.
    اما با تمام اينها دور هاستينگ رو خط كشيدم. تخصص من كد نويسي هست.به جاي اينكه بشينم و به حرفه هاي ديگه فكر كنم همه تلاشم رو روي تخصص خودم متمركز مي كنم تا بهترين بازدهي رو داشته باشم.
    با شرايطي كه گفتيد ،‌زدن هاستينگ يعني : به خطر انداختن اعتبار خودتون بين مشتري هاتون بر اساس مشكلات احتمالي اي كه پيش مياد، بازي كردن با اطلاعات مشتري ها و ...
    اما در طول این دو ماهی که سایتبالا بود هیچ مشتری ای نداشتم.
    حیفه که بخوام حالا که سایتم آمادس و حتی دو ماه بالا بوده بیام معلقش کنم.در ضمن سرمایه اولیه هم که ندارم.در ضمن چون مشغله درسی دارم نمیخوام مشتری هام زیاد شن فعلا
    هاستينگ اولين مرحلش جذب مشتري هست كه چند درصد وقت ميخواد ، اما چند برابرش وقت ميخواد كه به مشتري ساپورت بديد ...
    مثلا 5 تومنی که که گفتند بابت نمایندگی بهشون بدم.
    5 الي 10 گيگ نمايندگي ماهي 5 تومن ؟ اصلا معقولانه نيست ...
    ادامه اینکه این شرکتی که بهم گفته نمایندگی رو میده زیاد پشتیبانی سریع و خوبی نداره
    پس با این حساب من هنوز نمایندگی رو نگرفتم.میدونم که حداقل چند ماه دیگه هم اگه مشتری نداشته باشم باید ماهیانه یه چیزی هم از جیبم بدم بابت نمایندگی
    ==
    خودتون مي گيد وقت نداريد ، سرمايه نداريد و احتمال زياد متضرر ميشيد،پشتيباني هاستينگ اصلي خوب نيست و ... .در مجموع با اين شرايط توصيه اكيد مي كنم وارد اينكار نشيد.
    بک آپ بگیرید قبل از آنکه پشیمان شوید!
    تشخیص سیستم مدیریت محتوای سایت - سایت شخصی

4. تعداد تشکر ها ازRezash به دلیل پست مفید

عضو انجمن Qomes-Host.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    139
    تشکر تشکر شده 
    166
    تشکر شده در
    123 پست

شما باید حتما نمایندگی رو از جایی بگیرید که ساپورت سریع و مطمئنی داشته باشه چراکه مشتریهاتون از شما ساپورت و سرویس میخوان و شما جز ساپورت جایی که ازش نمایندگی گرفتید به هیچ چیز دیگه دسترسی برای حل بسیاری از مشکلات نخواهید داشت ( مشکلات سرور / بازگردانی بکاپ و ....)

مسئول حل مشکلات سرور مدیر سرور هست نه شما همینطور تهیه بکاپ و بازگردانی( حتما از جایی خرید کنید که بکاپ گیری منظم داشته باشه که در صورت هک و .. به مشکل نخورید)

در پایان اگر سرویس مطمئن با آپتایم و سرعت ایده آل خواستید در خدمتیم.
    قیمتها هم در مقابل امکانات بسیار مناسبند.

بکاپ روزانه - هفتگی - ماهانه در دو سرور گرفته میشه.
    همینطور پشتیبانی مطمئن:

قومس هاست >> Linux Reseller Hosting >>> نمایندگی میزبانی وب
    QomesHost.com|VPS|Reseller Hosting|Hosting|Domain Reseller|Domain
    Support: Live Support|Ticket
    info @ qomeshost.com
    ::WEB21.ir|Web Design

6. تعداد تشکر ها از Qomes-Host.ir به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    548
    تشکر تشکر شده 
    887
    تشکر شده در
    694 پست

سلام دوست عزیز من می توانم برای 2-3ماه بهتون با حداکثر تا 25-30درصد تخفیف نسبت به قیمت های نمایندگی حجمی سایت بهتون تخفیف بدم
    قیمت ها رو ملاحظه بفرمایید
    اگر تمایل به همکاری با ما را داشتید تماس بگیرید
    09353370406

میزبانی وب، نمایندگی هاست و دامین، سرور مجازی

عضو دائم mohsen1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,225
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,163 پست

ایکاش بیشتر از اینکه آفر بدید به این دوست عزیز کمک کنید!
    در ریسیلری شما دسترسی به اینکه مشکلات سرور رو بر طرف بکنید ندارید و مشکلات رو باید به ادمین سرورتون ارجاع بدید.
    Whm محیط سختی نداره و بیشتر کاری که شما با اون دارید اینه که ابتدا پکیج درست کنید و بعد اکانت ایجاد ، ساسپند و یا حذف کنید. ندرتا پیش میاد که احتیاج به این داشته باشید که با dns یه دامنه قرار باشه کار متید و تغییری بدید.
    انتقال اکانت ، وظیفه ی ادمین سرور هست و شما نمی تونید اینکار رو انجام بدید.
    اگر از جایی سرویس گرفتید ، از ابتدا طی کنید که انتقال رو رایگان انجام میدن یا هزینه می گیرن.
    ریسیلری یه بدی که داره اینه که ادمین سرور هیچ گونه رحمی به سایت های شما و اعتبار شما نمی کنه و به محض اینکه وب سایت مشتری های شما به سرور کوچکترین فشاری بیارن سایتشون رو می بنده و برای بک آپ گرفتن باید با ادمین سرور دعوا کنید!!!
    به نظر من رسیلری برا کسی مناسبه که می خواد سایت های شخصی رو یکجا داشته باشه و مدیریت کنه یا هاست به مشتری بفروشه که تازه کار باشه و سایتش بازدید بالایی نداشته باشه.
    این حساسیت رابطه ی مستقیم داره با هزینه ای که شما واسه ریسلری می کنید.هزینه ی کم ==> مسدود شدن سریع اکانت ها!!! (تجربه ی شخصی)
    در هر حال به عقیده ی من وب مستر بودن بهتر هست از ادمین سرور بودن ... .
    فروش دامنه های رند و با ارزش - بسیار ارزان
    برای خرید کلیک کنید

9. تعداد تشکر ها ازmohsen1 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

با تشكر از همراهيتان.من فكر ميكنم بهتره ريسلر بگيرم.
    اگه كسي ويژگي هايي كه دوستان گفتند رو براي كمك به من در اختيارم ميذارن اينجا آفر بدند.
    بكاپ منظم روزانه يا هفتگي
    ريستور بكاپ و انتقال اكانت رايگان
    امنيت بالا.امنيت بالا.امنيت بالا
    *پشتيباني سريع.از همه چيز بيشتر بهش نياز دارم.
    * قيمت اوني كه گفتم.

دو مورد آخري + امنيت از همه چيز مهمتره.دوستان لااقل واسه يكسال اول اون قيمتي كه گفتم رو بهم بدند.حالا 10 گيگ 5 تومان يا 5 گيگ 3 تومان.واقعا اهل كمك هستيد آفر بديد.حتما باهاتون تماس ميگيرم.
    از همكاريتون سپاسگذارم.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    171
    تشکر تشکر شده 
    595
    تشکر شده در
    424 پست

شما که مشتری ندارید برای شروع 10 گیگ به چه دردتون میخوره؟
    جای 10 گیگ بی کیفیت، 1 گیگ با کیفیت بگیر حدودا 5 تومن، کم کم ارتقا بده.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    548
    تشکر تشکر شده 
    887
    تشکر شده در
    694 پست

من هم با طلاهاست موافقم
    شما از کم شروع کن مشتری بگیر بعد پلن رسلریت رو ارتقا بده تا بتونی بهتر مدیریت کنی
    این جوری هم زیاد ضرر نمی کنی هم می تونی کارت رو به تدریج و اصولی ارتقا بدی و پیشرفت کنی
    ویرایش توسط قزوین هاست : January 14th, 2011 در ساعت 00:46

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    55
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

اولا اون ده گيگ كيفيتش خوبه و حسن ديگش ارزون بودنشه و حجم بالاش.فقط چون طرف خيلي دستش تو كاره ارزون گفته به من،وگرنه اصلا نمايندگي نميده.
    دوما اينكه مشكل من ساپورتشه و كمك به منه.سرشون شلوغه و قطعا واسه من وقتي ندارن.پس من دنبال اينم كه سرويس دهندم هوامو يه مدتي داشته باشه تا تجربه و تواناييم به يه حدي برسه.
    سوما من بسته هام كمش دويستاس.ارزون ميدم در ضمن .اهل گروني نيستم. من هيچ وقت نميام يه گيگ ريسلر بگيرم اونم ماهيانه پنج تومان تا بعد از اولين مشتري كه يه پونصد مگي سفارش داد بخوام دوباره واسه نمايندگي دو گيگ ده تومان بدم.واسه ده گيگ پنج تومان ميدم نه واسه يه گيگ.
    چهارما اينكه شرايط منو درنظر بگيريد . واسم امنيت،كمك به من،هزينه كم مهمه.راستش شديدا تو چند وقت اول نياز به كمكتون دارم.پس پيشنهاداتونو با درنظر گرفتن اين موارد بدين.

از آفراتون ممنون.بازم منتظر پيشنهاداتتون هستم.حرفاتونو قبول دارم.از پاسخاتون تشكر ميكنم.
    بفرماييد......

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    548
    تشکر تشکر شده 
    887
    تشکر شده در
    694 پست

ببین عزیز جایی 10گیگ نمیاد بده 5000ت که!!!!این جا هم گفته حالاشاید به گفته شما برای کمک به شما باشه ولی اگر شما می خوای کارت رو شروع کنی چرا 10گیگ؟فکر نکنم از دوستان اینجا اینقدر کم بدن

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)