صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 29

موضوع: درخواست لایسنس cxs.

عضو دائم majidisaloo1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست لایسنس cxs.

نقل قول نوشته اصلی توسط company_hosting نمایش پست ها
    سلام

شما برای تماس با جناب حسینی میتوانید با ایشون در تماس باشید یا پیام خصوصی بدهید به ایشان اعلام کنم

درمورد صحبت بنده هم واقعیت بود اگر به کسی برمیخورد خودش از طریق پیام خصوصی اعلام کند

نیاز به طرفداری شما نمیباشد و این حرف میتوانستید در پیام بزنید که بنوعی انتقاد باشد نه اینکه در پست اعلام کنید ، ایا کار شما درست است اگر انتقاد کردید ؟

شما مشخص قصد داشتید اما بنده قصد اطلاع رسانی به درخواست دهنده داشتم

با تشکر
    با سلام
    کسی که میاد همکارانش رو صحیح یا ناصحیح اونطور زیر سوال میبره باید هم همینطور در عموم اعلام بشه که کارش درست نبوده . . .
    کاره نا درست نادرست است حالا حسینی یا من یا هر کسه دیگه فرقی ندارد .
    وقتی شما همکاران و مشتری های خودتون رو به پوست شاید بی ارزش تر از خیار به فروش میرسانید امید واریم که اطلاعات مشتریانتان را به امانت پیش خود نگاه دارید چون به شما اعتماد کرده اند . . .
    از طرف دیگه 4 نفر اینجا قبل از شما پست داشته بر فرض مثال شما دارید دروغ میگید به غیر از اخلاقیات بخواهیم در نظر بگیم ، هیچ یک نباید طبق استدلال شما شکایتی بکنند . اگر اینطور باشه همه ادعا خواهند کرد و چون ادعاست و کسی رو نمیگیره نباید هم اعتراضی بکنند و شما به بلوف هایتان باید ادامه بدید در این شرایط؟ منظور از بلف در زمانی است که هیچ یک از این 4 عزیز از شما سرویس نداشته باشند و شما لاف آن را زده باشید .

نیازی نیست با آقای حسینی در ارتباط باشیم چندین سال است که کاری به کارشان نداریم و صرفا جهت اینکه بخواهیم به صنف خودمون احترام بگذاریم اعلام نظر کردم.
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

2. تعداد تشکر ها ازmajidisaloo1 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم company_hosting آواتار ها
    myredstation.ir/ myhetzner.ir / myovh.ir/ myleaseweb.ir
    تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    182 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط majidisaloo1 نمایش پست ها
    با سلام
    کسی که میاد همکارانش رو صحیح یا ناصحیح اونطور زیر سوال میبره باید هم همینطور در عموم اعلام بشه که کارش درست نبوده . . .
    کاره نا درست نادرست است حالا حسینی یا من یا هر کسه دیگه فرقی ندارد .
    وقتی شما همکاران و مشتری های خودتون رو به پوست شاید بی ارزش تر از خیار به فروش میرسانید امید واریم که اطلاعات مشتریانتان را به امانت پیش خود نگاه دارید چون به شما اعتماد کرده اند . . .
    از طرف دیگه 4 نفر اینجا قبل از شما پست داشته بر فرض مثال شما دارید دروغ میگید به غیر از اخلاقیات بخواهیم در نظر بگیم ، هیچ یک نباید طبق استدلال شما شکایتی بکنند . اگر اینطور باشه همه ادعا خواهند کرد و چون ادعاست و کسی رو نمیگیره نباید هم اعتراضی بکنند و شما به بلوف هایتان باید ادامه بدید در این شرایط؟ منظور از بلف در زمانی است که هیچ یک از این 4 عزیز از شما سرویس نداشته باشند و شما لاف آن را زده باشید .

نیازی نیست با آقای حسینی در ارتباط باشیم چندین سال است که کاری به کارشان نداریم و صرفا جهت اینکه بخواهیم به صنف خودمون احترام بگذاریم اعلام نظر کردم.

سلام

پس شما ابتدا انتقاد کردن یاد بگیرید و مطمئن بشوید با چه کسی صحبت میکنید بعد اسم از کسی و شخصی ببرید و ...

بنده انقدر جرات دارم و اجازه این مورد را از گروه جناب حسینی گرفتم اگر کسی بخواهم معرفی کنم با نام معرفی میکنم و بصوت ومشخص حرفم بزنم

شما اگر تمایل به افر دادن داشتید خب پست میداد اگر در توان نداشتید ، با اسم بردن هدف شما مشخص است از بیان اون موارد که شما مثلا خواستید طرفداری کنید از بقیه دوستان

درمورد بلوف زدن در پست دوم به شما گفتم هدفم چه بوده و شما متاسف باشید که این خیال پردازی شما است که با این شدت، تفکر خود را مینویسید و بیان میکنید بدون این که طرف مقابل بشناسید یا اسم اون شخص ، مجدد تفکر کنید ،این انتقاد نیست و نخواهد بود

کمی تفکر و بعد بیان نیاز هر شخص و متعصب در هر صنف است که از بیان (بلوف ،خیار ، ادعا ، امانت اطلاعات مشتریان ) خودداری کند که هدفی نداشته باشد

من با شما صحبت کردم شما از دیگران صحبت کنید و قاضی یکطرفه رفتن در بیان مشخص است اما برای که و کجا نامعلوم

در مورد صنف ، احترام گذاشتن به این معنی است که انتقاد در عموم کنید ؟ یا بیان یا نشان از حضور یا ....

و در آخر نوشتید که با اقای حسینی چندین سال کاری به کارشان ندارم مجدد مشخص چه دیدی دارید که به این شکل بیان میکنید ان هم به من که همکارشان هستم

گذشته شما با ایشان یا دیگران دوستان ربطی به بنده ندارد اما شکل جدید و جالبی برای بیان بود
    شرکت(داده گستر سینا شیراز ) به شماره ثبت: 38085 "پشتیبانی سایت"
    برای مشاوره تخصصی با ما در تماس باشید:حسینی 09372186266 / 22912645-021

تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

پس شما ابتدا انتقاد کردن یاد بگیرید و مطمئن بشوید با چه کسی صحبت میکنید بعد اسم از
    کسی و شخصی
    ببرید و ...
    آقای حسینی نه گروه آقای حسینی فرقی ندارد و ایشان باید روی گفته های شما نظارت داشته باشند و نیروشون رو توجیه بکنند که شخصیت بقیه فروشنده ها رو زیر سوال نبرید با گفته هاتون

بنده انقدر جرات دارم و اجازه این مورد را از گروه جناب حسینی گرفتم اگر کسی بخواهم معرفی کنم با نام معرفی میکنم و بصوت ومشخص حرفم بزنم
    ارتباطی به جرات ندارد ، هر کس جرات بی احترامی به حقوق بقیه رو میده رو بهش نمیگن جرات باد بگیرید که حقوق بقیه رو تضییع نکنید .

شما اگر تمایل به افر دادن داشتید خب پست میداد اگر در توان نداشتید ، با اسم بردن هدف شما مشخص است از بیان اون موارد که شما مثلا خواستید طرفداری کنید از بقیه دوستان
    انقدر تجربه و مشتری داریم که نه نیاز به آفر دادن های مفت و رایگان داریم و هم قدرت مالی انجامش را داریم . همونطور که دیدید اصلا به اینکه چرا آفر دادید یا اینکه کم دادید یا زیاد دادید اشاره ای نکردم به خودتون مربوطه ولی گفته شما توهین به بقیه افرادی است که آفر داده اند . این کار اینجا اتفاق افتاده فردا زیر پست هایی که ما آفر میدیم هم به وجود میاد و اسمش رو میگذارید جرات . . .

درمورد بلوف زدن در پست دوم به شما گفتم هدفم چه بوده و شما متاسف باشید که این خیال پردازی شما است که با این شدت، تفکر خود را مینویسید و بیان میکنید بدون این که طرف مقابل بشناسید یا اسم اون شخص ، مجدد تفکر کنید ،این انتقاد نیست و نخواهد بود

کمی تفکر و بعد بیان نیاز هر شخص و متعصب در هر
    صنف است که از بیان (بلوف ،خیار ، ادعا ، امانت اطلاعات مشتریان ) خودداری کند که هدفی نداشته باشد

من با شما صحبت کردم شما از دیگران صحبت کنید و قاضی یکطرفه رفتن در بیان مشخص است اما برای که و کجا نامعلوم

در مورد صنف ، احترام گذاشتن به این معنی است که انتقاد در عموم کنید ؟ یا بیان یا نشان از حضور یا ....

و در آخر نوشتید که با اقای حسینی چندین سال کاری به کارشان ندارم مجدد مشخص چه دیدی دارید که به این شکل بیان میکنید ان هم به من که همکارشان هستم

گذشته شما با ایشان یا دیگران دوستان ربطی به بنده ندارد اما شکل جدید و جالبی برای بیان بود
    همانطور که به شما گفته شد ، اشتباه اشتباهه اصلا حسینی و عیسی لو یا هر کسه دیگر فرقی ندارد .
    با گذشته خودم و حسینی کاری ندارم و اولشم گفتم احترامی که قائلم پس بحث گذشته رو نمیخوام به پیش بکشم و اصلا یادم نمیارم که چی بوده و چی نیست .
    در مورد اینکه در عموم انتقال کردم بدین دلیل است که شما نیز در عموم این مورد را مطرح کردید پس باید در عموم جواب میگرفتید همونطور که دارید در عموم به من جواب میدید .
    وقتی چیزی را میگید و به خودتون جرات میدید در عموم آن را مطرح بکنید پس باید منتظر جرات بقیه هم باشید که در عموم به شما و گروه شما بخواهند جواب بدهند .

تمام گفته های بنده از حرف های خودتون است و کماکان حرفتون رو کاملا ناپسند میدانم و اگر به تشکر های زیر پست نگاه بکنید بقیه تشکر کرده اند که به غیر از یک فرد بقیه رو نمیشناسم .

قبل اینکه کسی به حساب شما رسیدگی بکند ، خودتان به حساب خودتان برسید ببینید چند چند هستید و حرفی که میزنید درست است یا خیر ...
    شرکت میزبان داده پاسارگاد با نام تجاری آنلاین سرور | شماره ثبت : 5315 | تلفن تماس : 54634 - 021 | onlineserver.ir
    آدرس : تهران -شهریار-خیابان مصطفی خمینی(کرشته) - پلاک 101 - مجتمع اداری نور-طبقه 3 -واحد 12

6. تعداد تشکر ها از majidisaloo1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    284
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    216 پست

خوبه والا یک جا ما نیومدیم به کسی گیر بدیم یکی دیگه جامون گیر داد

اوس کریم رحمتتو ...
    همه کاره و هیچکاره که میگن منم من

8. تعداد تشکر ها ازAmlaaki به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amlaaki نمایش پست ها
    خوبه والا یک جا ما نیومدیم به کسی گیر بدیم یکی دیگه جامون گیر داد

اوس کریم رحمتتو ...
    گیر ندادم بلکه بهشون اعلام کردم که کارشون درست نبود میتونستند اصلاح بکنند و پیام خصوصی بدهند که پستم رو حذف بکنم اما سعی میکنند حرفشون رو ازش دفاع بکنند .

10. تعداد تشکر ها از majidisaloo1 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    182 پست

آقای حسینی نه گروه آقای حسینی فرقی ندارد و ایشان باید روی گفته های شما نظارت داشته باشند و نیروشون رو توجیه بکنند که شخصیت بقیه فروشنده ها رو زیر سوال نبرید با گفته هاتون
    ارتباطی به جرات ندارد ، هر کس جرات بی احترامی به حقوق بقیه رو میده رو بهش نمیگن جرات باد بگیرید که حقوق بقیه رو تضییع نکنید .
    انقدر تجربه و مشتری داریم که نه نیاز به آفر دادن های مفت و رایگان داریم و هم قدرت مالی انجامش را داریم . همونطور که دیدید اصلا به اینکه چرا آفر دادید یا اینکه کم دادید یا زیاد دادید اشاره ای نکردم به خودتون مربوطه ولی گفته شما توهین به بقیه افرادی است که آفر داده اند . این کار اینجا اتفاق افتاده فردا زیر پست هایی که ما آفر میدیم هم به وجود میاد و اسمش رو میگذارید جرات . . .
    همانطور که به شما گفته شد ، اشتباه اشتباهه اصلا حسینی و عیسی لو یا هر کسه دیگر فرقی ندارد .
    با گذشته خودم و حسینی کاری ندارم و اولشم گفتم احترامی که قائلم پس بحث گذشته رو نمیخوام به پیش بکشم و اصلا یادم نمیارم که چی بوده و چی نیست .
    در مورد اینکه در عموم انتقال کردم بدین دلیل است که شما نیز در عموم این مورد را مطرح کردید پس باید در عموم جواب میگرفتید همونطور که دارید در عموم به من جواب میدید .
    وقتی چیزی را میگید و به خودتون جرات میدید در عموم آن را مطرح بکنید پس باید منتظر جرات بقیه هم باشید که در عموم به شما و گروه شما بخواهند جواب بدهند .
    تمام گفته های بنده از حرف های خودتون است و کماکان حرفتون رو کاملا ناپسند میدانم و اگر به تشکر های زیر پست نگاه بکنید بقیه تشکر کرده اند که به غیر از یک فرد بقیه رو نمیشناسم .
    قبل اینکه کسی به حساب شما رسیدگی بکند ، خودتان به حساب خودتان برسید ببینید چند چند هستید و حرفی که میزنید درست است یا خیر ...

گویا شماکم سن سالید که بحث ادماه میدهید و به خودتان حق بر حق
    که قاضی باشید قضاوت کنید ، دخالت کنید ، رای بدهید اسم ببرید بدون داشتن هیچ یک از این موارد

دلیل این موارد

1 شما از اقای حسینی اسم میبرید بعد میگوید این شخش یا ان شخص یا من یا ... در پست قبل صحبت کردم حرف از دیگران میزنید بعد از اسم بردن برای توجبه
    2 اینجا پست فروش است نه انتقاد شخصی یا عمومی که به خود حق میدهید تا انتقاد کنید که همه موارد اعلام میکنید که بر حقید اگر میدانید حق چیست باید بدانید در کجاست یا جایش کجاست ،
    3 دیگران تشکر کردند شما خوشحال شدید منم تشکر کنم بیشتر خوشحال بشوید
    4 میگید با گذشته کاری ندارم اما در این پست مجدد تکرار میکنم به من مربوط نیست پس چرا اسم می برید اگر گذشته ی بوده ؟ که میگید نمیخام پیش بکشم چه حرفیه ؟ شما که میگید بر حقید ... چه ربطی داشت ، شما اگر میتوانید از من انتقاد بکنید نه بازی با کلمات با اسم دیگران ، اخرش کجا به چی میخواهید برسید ؟

من متوجه نشدم از کجا به کجا رفتید ، دور بزنید یک نگاهی بندازید

اول کار اسم میبرید
    بعدش اسم جمع و دیگران قاطی میکنید برای بزرگ کردن تغییر جهت
    بعد حرف از صنف ، شما سخنگوی صنفید ؟ خیار ، بلوف اینها چیه ؟ انتقاد کجا رفت ؟
    بعد شما میگید اقای حسینی نه گروه حسینی ....
    جناب حسینی هیچ زمان از کاربران خود اسمی نبردند در این چند سال ، اما شما اسامی در سایت خود داشتید برای چه بودند ؟ اسامی ارگانی .... منظورم ؟ برای بزرگ کردن شما ؟

شما هدفی دارید ان را در یک پیام خصوصی میتوانستید اعلام کنید
    من یک جمله نوشتم چون درست و حقیقت داشت (
    خیلی از همکاران از ما تهیه کردند ...
    ) اکی شما حق گفتید در عالم غیب ، حق با شما است و ادامه بدهید و شما به اخرش گویا فکر نکردید ادامه دادید
    از مدیران درخواست دارم این پست ها حذف بشوند ، چون سر تهش معلوم نیست و گویا ایشون دنبال پیداکردن مرید هستند یا افزایش تشکر یا بزرگ کردن خودن با بحث کردن

با تشکر

- - - Updated - - -

گیر ندادم بلکه بهشون اعلام کردم که کارشون درست نبود میتونستند اصلاح بکنند و پیام خصوصی بدهند که پستم رو حذف بکنم اما سعی میکنند حرفشون رو ازش دفاع بکنند .

گویاشما نمی توانستید

یا حق خودت نظری بر بنده بر حقت بکن

تشکر تشکر کرده 
    558
    تشکر تشکر شده 
    4,623
    تشکر شده در
    3,198 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط company_hosting نمایش پست ها
    گویا شماکم سن سالید که بحث ادماه میدهید و به خودتان حق بر حق
    که قاضی باشید قضاوت کنید ، دخالت کنید ، رای بدهید اسم ببرید بدون داشتن هیچ یک از این موارد

دلیل این موارد

1 شما از اقای حسینی اسم میبرید بعد میگوید این شخش یا ان شخص یا من یا ... در پست قبل صحبت کردم حرف از دیگران میزنید بعد از اسم بردن برای توجبه
    2 اینجا پست فروش است نه انتقاد شخصی یا عمومی که به خود حق میدهید تا انتقاد کنید که همه موارد اعلام میکنید که بر حقید اگر میدانید حق چیست باید بدانید در کجاست یا جایش کجاست ،
    3 دیگران تشکر کردند شما خوشحال شدید منم تشکر کنم بیشتر خوشحال بشوید
    4 میگید با گذشته کاری ندارم اما در این پست مجدد تکرار میکنم به من مربوط نیست پس چرا اسم می برید اگر گذشته ی بوده ؟ که میگید نمیخام پیش بکشم چه حرفیه ؟ شما که میگید بر حقید ... چه ربطی داشت ، شما اگر میتوانید از من انتقاد بکنید نه بازی با کلمات با اسم دیگران ، اخرش کجا به چی میخواهید برسید ؟

من متوجه نشدم از کجا به کجا رفتید ، دور بزنید یک نگاهی بندازید

اول کار اسم میبرید
    بعدش اسم جمع و دیگران قاطی میکنید برای بزرگ کردن تغییر جهت
    بعد حرف از صنف ، شما سخنگوی صنفید ؟ خیار ، بلوف اینها چیه ؟ انتقاد کجا رفت ؟
    بعد شما میگید اقای حسینی نه گروه حسینی ....
    جناب حسینی هیچ زمان از کاربران خود اسمی نبردند در این چند سال ، اما شما اسامی در سایت خود داشتید برای چه بودند ؟ اسامی ارگانی .... منظورم ؟ برای بزرگ کردن شما ؟

شما هدفی دارید ان را در یک پیام خصوصی میتوانستید اعلام کنید
    من یک جمله نوشتم چون درست و حقیقت داشت (
    خیلی از همکاران از ما تهیه کردند ...
    ) اکی شما حق گفتید در عالم غیب ، حق با شما است و ادامه بدهید و شما به اخرش گویا فکر نکردید ادامه دادید
    از مدیران درخواست دارم این پست ها حذف بشوند ، چون سر تهش معلوم نیست و گویا ایشون دنبال پیداکردن مرید هستند یا افزایش تشکر یا بزرگ کردن خودن با بحث کردن

با تشکر

- - - Updated - - -

گویاشما نمی توانستید

یا حق خودت نظری بر بنده بر حقت بکن
    وقتم حیف این است که بخوام بهتون جواب بدم
    مغلطه نکنید و به بچه بازی خودتون ادامه بدهید .
    خودتون میگید گذشته بعد میگید چرا از گذشته جرف میزنید اول تکلیف خودت رو با خودت روشن بکن
    وقت جواب دادن بهتون رو ندارم و وقت مطالعه همه اون ها رو هم نداشتم و نخوندم و به چند خط اول بسنده کردم .
    آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند . سعی کنیم حداقل بشیم جزء اون کسایی که نمیدونن و میدونن که نمیدونن که بتونن لنگون لنگون جرکشون رو از پل بکشند بیرون.
    کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودش رو به خواب زده خیر .

موفق باشید .

تشکر تشکر کرده 
    41
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    182 پست

گیر ندادم بلکه بهشون اعلام کردم که کارشون درست نبود 1 میتونستند اصلاح بکنند و پیام خصوصی بدهند که پستم رو حذف بکنم اما سعی میکنند حرفشون رو ازش دفاع بکنند .
    وقتم حیف این است که بخوام بهتون جواب بدم
    مغلطه نکنید و به بچه بازی خودتون ادامه بدهید .
    خودتون میگید گذشته بعد میگید چرا از گذشته جرف میزنید اول تکلیف خودت رو با خودت روشن بکن
    وقت جواب دادن بهتون رو ندارم و وقت مطالعه همه اون ها رو هم نداشتم و نخوندم و به چند خط اول بسنده کردم .
    2 آنکس که نداند و نداند که نداند در جهل مرکب ابدالدهر بماند . سعی کنیم حداقل بشیم جزء اون کسایی که نمیدونن و میدونن که نمیدونن که بتونن لنگون لنگون جرکشون رو از پل بکشند بیرون.
    کسی که خوابه رو میشه بیدار کرد اما کسی که خودش رو به خواب زده خیر .

موفق باشید .

در باب این جمله (وقتم حیف این است که بخوام بهتون جواب بدم)
    اگر اولش به اخرش فکر نکنی ، اخرش به شروعش یا اولش حتما فکر میکنی

1 پس می دانستید که میتوانستید اما از من انتظار !!!!!!!!!!! داشتید اطلاح کنم پیام بدم ، چاه مكن بهر كسی اول خودت، دوم كسی
    2 در جای عمل ،حرف زده شد ، بعد از حرف باز هم جا خالی

سخن دان داند در کجا و از کجا شروع کند و در پایان به کجا رود و با چه پایان دهد

من شخصا نگرفتم
    تو چه دانی که گویی :

انتقاد بود بگو
    توهین بود بگو
    اموزش بود بگو
    اعلام حضور بود بگو

چه بود که خودت دانی که فقط خودت میدانی ...

پست فروش و درخواست بود بکجا بردیم رفتیم

عضو انجمن xphost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,168
    تشکر تشکر شده 
    822
    تشکر شده در
    490 پست

درود
    جناب سنجری جزو معدود افرادی هستند در این انجمن که کارشون رو بلد هستند
    و هم قیمت مناسب رو بهتون پیشنهاد میدن هم کیفیت نصب و کانفیگشون بی نظیر
    پیشنهاد منم yasit.ir هستش
    ایران هاست،قدیمی ترین هاستینگ ایران

عضو انجمن tikweb.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    358
    تشکر تشکر شده 
    1,045
    تشکر شده در
    663 پست

خب الان که چی مثلا این جمله؟
    اقا اصلا شما صاحب کل هاستینگای ایرانی ، اصلا همه مدیرای هاستینگ زیر دست شما ! خیالتون راحت میشه اینجوری؟
    حالا دوتا همکار اومدن به ایشون اعتماد کردن و رو حساب همکاری اومدن از ایشون دوتا سرویس گرفتن باعث شدن ایشون توهم بزنن که ...

استارتر محترم لطفا برید از ایشون لایسنس تهیه کنید تا بیشتر از این سعی نکنن به هر روش و به هر نحوی شده خودشونو بزرگ (شما بخونید تو خالی) نشون بدن و مشتری جذب کنن
    زشته
    باور کنید زشته
    یکم شان خودتونو حفظ کنید ، ما که همکاریم هیچ یه نفر از بیرون بیاد این چیزا رو از یه به اصطلاح هاستینگ ببینه فکر میکنه همه مدیران هاستینگ دچار همچین جریانی هستن
    قصد بحث هم ندارم اصلا تایمش رو هم نداریم اما حداقل وقتی یه جمله اشتباهی میگید قبول کنید اینقدر توجیه نکنید و بخاطرش بیشتر خودتونو خراب نکنید...
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    ویرایش توسط tikweb.ir : February 1st, 2018 در ساعت 20:45
    :: گروه فناوری اطلاعات تیک وب | ارائه انواع خدمات وب هاستینگ و کانفیگ سرور و cms | طراحی انواع وب سایت
    :: دارنده نماد اعتماد دائم از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

16. تعداد تشکر ها ازtikweb.ir به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)