نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: اعطای نمایندگی اینترنت مبناتلکام

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    548
    تشکر تشکر شده 
    887
    تشکر شده در
    694 پست

پیش فرض اعطای نمایندگی اینترنت مبناتلکام

با سلام
    احتراما جهت بررسی میزان متقاضی و عملکرد آنها
    در صورتی که تمایل به دریافت نمایندگی مبناتلکام را در شهر یا استان خود دارید لطفا با ایمیل ما در ارتباط باشید.
    همانطور که می دانید دریافت نمایندگی مستقیم از شرکت های FCP نیازمند هزینه ها و سرمایه های زیاد و همچنین شرایط سخت می باشد.
    از این رو شرکت هوشمند سازان نماینده رسمی مبناتلکام در نظر دارد جهت افزایش میزان فروش و گسترش کار خود به افراد علاقه مند و مستعد نمایندگی اعطا نماید.
    متقاضیان محترم لطفا میزان فروش به صورت ماهانه و مراکز مخابراتی خود را در یک فایل اکسل به همراه ادرس محل کار + تلفن ثابت+ همراه به ادرس زیر ارسال نمایند.

فایل اکسل آماده:

caspiandata.ir/نمایندگی مبنا.xlsx

ایمیل:
    info @ caspiandata . ir

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    284
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    216 پست

پیش فرض پاسخ : اعطای نمایندگی اینترنت مبناتلکام

جهت افزایش میزان فروش و گسترش کار خود به افراد علاقه مند و مستعد نمایندگی اعطا نماید = یعنی یه عده بیان واسه اینکه فروش شما بره بالا واسه خودشون هزینه و دردسر درست کنند ؟

جسارتا سایت شما اصلا سایتی نیست که بهش اعتماد کرد !!! (بهم ریختگی و نوع قالب قدیمی و ...) و اینکه چه سودی واسه نمایندگی ها داره ؟

ورود مشتریکنتون هم که دو لینک دارین اولی که بالا نمیاد دومی هم که فریم روی فن آوا هست ...
    همه کاره و هیچکاره که میگن منم من

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    548
    تشکر تشکر شده 
    887
    تشکر شده در
    694 پست

سلام
    فکر می کنم شما هنوز متوجه موضوع نشدید. اعطای نمایندگی فروش adsl
    خودشون رو چطوری به دردسر بکشونند؟ با فروش adsl و دریافت پورسانت آنی با هر فروش جدید،تمدید،ترافیک درد سر داره؟ الان نمایندگان شاتل،اسیاتک،پارس انلاین و... خودشون رو به دردسر انداختند؟
    لطفا اول فکر بفرمایید بعد بیان کنید.

سایت نمایندگی ما netsabz.ir هست که هنوز در مرحله طراحی و ساخت cms اختصاصی است و لذا جهت سهولت از ادرس کاسپین دیتا استفاده شده است. کاسپین دیتا نماینده فن آوا هست و بسیاری از همین همکاران در اینجا در حال فروش اینترنت فناوا در سراسر کشور من جمله میبد یزد، طبس خراسان جنوبی و... هستند. بدون مشکل

همین طور جهت گسترس فعالیت های شرکت ، بعد از جلسه در هیئت مدیره تصمیم بر آن شد که برای افراد علاقه مند فروش اینترنت ،نمایندگی مبنا را بدهیم که قبل از آن ،نیازمند بررسی بازار می باشد.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    284
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    216 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط قزوین هاست نمایش پست ها
    سلام
    فکر می کنم شما هنوز متوجه موضوع نشدید. اعطای نمایندگی فروش adsl
    خودشون رو چطوری به دردسر بکشونند؟ با فروش adsl و دریافت پورسانت آنی با هر فروش جدید،تمدید،ترافیک درد سر داره؟ الان نمایندگان شاتل،اسیاتک،پارس انلاین و... خودشون رو به دردسر انداختند؟
    لطفا اول فکر بفرمایید بعد بیان کنید.

سایت نمایندگی ما netsabz.ir هست که هنوز در مرحله طراحی و ساخت cms اختصاصی است و لذا جهت سهولت از ادرس کاسپین دیتا استفاده شده است. کاسپین دیتا نماینده فن آوا هست و بسیاری از همین همکاران در اینجا در حال فروش اینترنت فناوا در سراسر کشور من جمله میبد یزد، طبس خراسان جنوبی و... هستند. بدون مشکل

همین طور جهت گسترس فعالیت های شرکت ، بعد از جلسه در هیئت مدیره تصمیم بر آن شد که برای افراد علاقه مند فروش اینترنت ،نمایندگی مبنا را بدهیم که قبل از آن ،نیازمند بررسی بازار می باشد.
    یک جور میگین cms اختصاصی انگار قراره مغز هوشمند طراحی کنید ! یک اسکریپت بسیار ساده کمتر از 2 روز زمان بره ...

پس اول خودتون سایتتون رو تکمیل کنید بعد به فکر زیر مجموعه باشید .

دردسر هم بله داره : مرتب کاربر ها تماس میگیرند و ... آخرشم فحش رو به کسی میدند که شما میگین دردسری نمیکشند !

-- CMS در حال طراحیه و ... ::: شما که حالا دارین از دیتالایف انجین استفاده میکنید و گذشته از همه بحث ها این حرف هارو ما ده سال پیش به کاربران - دوستان - مشتریان میزدیم واسه پیچوندن ...

ولی بگذریم فن آوا خودش چی هست که زیر مجموعه زیر مجموعش بخواد ...

در پناه حق .
    همه کاره و هیچکاره که میگن منم من

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)