صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: این چه اخلاقیه که بسیاری از افراد معروف تو حوزه وب ایران دارند؟

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

پیش فرض این چه اخلاقیه که بسیاری از افراد معروف تو حوزه وب ایران دارند؟

سلام
    دوستان میخوام کوتاه عرض کنم مشکلم رو. بنده نیازه به بهینه سازی قالبم و افزایش سرعت اصولی و حرفه ای رو داشتم و لینکسازی حرفه ای خارجی.
    اقداماتی که کردم بنده شامل موارد زیر بوده.

1 - ارسال پیام و تیکت و... به افراد معروف در همین حوزه که ادعای بسیار دارند. ( به 7 نفر و 7 سایت مختلف پیام ارسال شد)
    2 - ایجاد پروژه در پونیشا و پارس کدرز (هر دو ویژه و برجسته)

کارهای بالا همگی انجام شد اما دریغ از 1 جواب در مورد شماره 1
    شماره 2 هم افراد بدون نمونه کار و غیر حرفه ای و ناشایست پیشنهاد میدادن.
    ====

و اما مشگل اصلی: این واقعاً چه اخلاق به شدت گند و مضخرفی هست که این افراد دارند؟؟؟؟ بنده داخل ایمیل زدم که اقا نیاز به بهینه سازی دارم در صورت تایید و عدم تایید حتماً بنده را مطلع کنید. اما واقعاً دریغ از کمی شعور و انسانیت از این ادمها واقعاً به شدت اخلاق زننده ایه.خب اقا وقتی قراره جواب ندی چرا وقت ملت رو با مطالعه ی صفخات سایتت و ارسال درخواست و منتظر موندن هدر میدی؟؟ از نظر بنده 2 حالت داره:

1 - یا این افراد درامد بسیار زیادی دارند و تا این حد مفلص شدند!
    2 - یا این افراد بیمار هستن.

نکته بسیار مهم: این مورد تنها در مورد سئو نبوده!! در همه موارد بنده دیدم و واقعاً واسم سواله!

نظر شما دوستان چی هست؟

ویرایش توسط ColdWorld : January 23rd, 2018 در ساعت 19:06

2. تعداد تشکر ها ازColdWorld به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    15
    تشکر شده در
    10 پست

پیش فرض پاسخ : این چه اخلاقیه که بسیاری از افراد معروف تو حوزه وب ایران دارند؟

نظر بنده اینه که بی جنبه هستن تا به جایی میرسن و حتما سریع نابود خواهند شد.

5. تعداد تشکر ها ازiarmanmanager به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    245
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    152 پست

برا منم زیاد این مورد پیش اومده
    به جهنم وقتی به ی سایتی پیام دادم جواب نداد هزار سال دیگه سمتش نمی رم تو هر زمینه ای که می خواد باشه
    یه مورد دیگه هم که داخل اکثر مشاغل تحت وب هستش هست بحث گرفتن پول و جواب ندادنه ، موقع سفارش خوب برخورد می کنن همین که پول رو واریز کردی فورا افلاین میشه دیگه خبری ازش نمیشه

7. تعداد تشکر ها ازاشکان به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    12 پست

من تو سایت پونیشا یک پروژه ایجاد کردم دوماه پیش سه نفر درخواست فرستادن , نفر اول میخواست اسکریپت خارجی 20 دلاری رو به قیمت 3 میلیون به من بفروشه ( این یوزر بعد از یک هفته اکانتش مسدود شد ) , نفر دومی بدون اینکه توضیحات را خونده باشه ! فقط درخواست داده بود و گفته از پس این کار برنمیاد ( این کاربر مسدود شد البته شاید به دلیل دیگر ) , نفر سوم هم پروژه را قبول کرد و یک ادم کلاهبردار بیش نبود , بعد از انجام 20 درصد کار مبلغی را براش آزاد کردم و فایلی که برام فرستاد بدون دیتابیس و بعد از تحقیق متوجه شدم این نوع برنامه نویسی تو ایران اصلا پشتیبانی نداره و الان 2 ماهه کل فک و مالیش مریض شدن و بهانه های مختلف کارم انجام نشده و پول هم برگشت نداده ( این کاربر هم در پونیشا مسدود شد )

سایت پونیشا قبل از تغییر قالب یک امکانی داشت به اسم اختلاف که حتی با آزاد کردن پول میشد جلوگیری از برداشت توسط فریلنسر شد ولی الان من در سایتش ایجاد اختلاف رو نمیبینم ! واقعا برای پونیشا متاسفم که این مسئولیت را از روی دوش خودش برداشت و سهم خودشو از پروژه ای که به پایان نرسیده برداشته و دیگه توجهی به کارفرما نمیکنه.

9. تعداد تشکر ها از reza-g به دلیل پست مفید

عضو انجمن saeed1988m آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    445
    تشکر تشکر شده 
    741
    تشکر شده در
    515 پست

درود بر شما
    احتمال این هم هست که حجم پیام ها زیاد باشه البته وقتی زمان پاسخ خیلی بشه دیگه داستان فرق داره شاید نهایتش اینه که میزنن سفارش نمیپذیریم همین
    مشکل میدونید چی هست فردی با سواد که در کارش قوی هم باشه به فرض گیر بیارید ولی بخواد شما رو اذیت کنه از هر نظر این خودش هم یه مساله هست برا خودش حداقل برا من که پیش اومد و مطمئنا شدیدا اون فرد هم ضربه این بی توجهی و ... رو در زندگیش خواهد خورد

11. تعداد تشکر ها از saeed1988m به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    475
    تشکر تشکر شده 
    595
    تشکر شده در
    428 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ColdWorld نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میخوام کوتاه عرض کنم مشکلم رو. بنده نیازه به بهینه سازی قالبم و افزایش سرعت اصولی و حرفه ای رو داشتم و لینکسازی حرفه ای خارجی.
    اقداماتی که کردم بنده شامل موارد زیر بوده.

1 - ارسال پیام و تیکت و... به افراد معروف در همین حوزه که ادعای بسیار دارند. ( به 7 نفر و 7 سایت مختلف پیام ارسال شد)
    2 - ایجاد پروژه در پونیشا و پارس کدرز (هر دو ویژه و برجسته)

کارهای بالا همگی انجام شد اما دریغ از 1 جواب در مورد شماره 1
    شماره 2 هم افراد بدون نمونه کار و غیر حرفه ای و ناشایست پیشنهاد میدادن.
    ====

و اما مشگل اصلی: این واقعاً چه اخلاق به شدت گند و مضخرفی هست که این افراد دارند؟؟؟؟ بنده داخل ایمیل زدم که اقا نیاز به بهینه سازی دارم در صورت تایید و عدم تایید حتماً بنده را مطلع کنید. اما واقعاً دریغ از کمی شعور و انسانیت از این ادمها واقعاً به شدت اخلاق زننده ایه.خب اقا وقتی قراره جواب ندی چرا وقت ملت رو با مطالعه ی صفخات سایتت و ارسال درخواست و منتظر موندن هدر میدی؟؟ از نظر بنده 2 حالت داره:

1 - یا این افراد درامد بسیار زیادی دارند و تا این حد مفلص شدند!
    2 - یا این افراد بیمار هستن.

نکته بسیار مهم: این مورد تنها در مورد سئو نبوده!! در همه موارد بنده دیدم و واقعاً واسم سواله!

نظر شما دوستان چی هست؟

از این موارد خیلی پیش میاد

و 2 دلیل داره یا فراموش میکنه طرف و یا به احتمال 90 درصد از پس اون پروژه بر نمیاد که حتی جواب ایمیل هم نمیده !

13. تعداد تشکر ها از pc.rootall به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    284
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    216 پست

افراد حرفه ای 99 درصد اوقات نمیان واسه کسی کار بکنند بلکه پروژه های خود را موفق تر از سابق میکنند .

این کسانی که به دنبال کار هستند و به هر طریقی میان و میخوان واستون کار کنن ( حتی اگر خودتون بهشون گفته باشین ) ( تخصص لازم و کامل رو ندارند و قصدشون دوشیدن شما هست ) حالا چه در دنیای فیزیکی باشه چه مجازی .

در دنیای واقعی هم یک سری از افراد یک تیکه کاغذ بی ارزش ( دانشگاه آزاد ) گرفتند دستشون و میگند ما بیکاریم ! من در شهر های مختلف دوستان زیادی دارم : مهندس مکانیک - ارشد حقوق و ... ولی هیچکدومشون در رشتشون هیچی بلد نیستند و فقط رفتند و به هر ترتیبی شده مدرک تهیه کردند و کسی که بخواد هزینه بکنه نمیاد پولشو جایی خرج بکنه که نتیجه ای نده .

از نظر من کسی که واقعا حرفه ای بلد باشه هیچگاه بیکار نخواهد بود در هیچ کجای دنیا به جز اینکه واقعا خودش نخواهد کار کند .

شما هم به جای اینکه بروید و هزینه کنید واسه سئو بهتره خودتون تجربه کسب کنید هم در آینده مجازیتان کمکتان خواهد کرد هم از نظر مالی ( مقالات انگلیسی رو از پایه مطالعه کنید . ) .

موفق باشید دوست من .
    همه کاره و هیچکاره که میگن منم من

15. تعداد تشکر ها ازAmlaaki به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    108
    تشکر شده در
    70 پست

عزیز شاید سرش شلوغه فرصت نداره درخواستتو بررسی کنه

یا برای پیشنهاد شما ارزش قائل نبوده که وقت بزاره پاسخ بده

عضو انجمن ColdWorld آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    926
    تشکر تشکر شده 
    404
    تشکر شده در
    278 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Web-Hosting نمایش پست ها
    عزیز شاید سرش شلوغه فرصت نداره درخواستتو بررسی کنه

یا برای پیشنهاد شما ارزش قائل نبوده که وقت بزاره پاسخ بده
    مساله همینه! فکر نمیکنم کسی انقدر سرش شلوغ باشه که جواب کوتاه: اره یا نه رو نده. مرگ که نیست قرار نیست به خانواده و خودشون کسی فحشی بده.نهایت بگه نه یا اون صفحات که وقت ملت رو میگرن رو برداره. بنده از این مورد ناراحتم که 2 روزه تمامه دارم تحقیق میکنم که اینارو پیدا کردم از همه جزئیاتشون تجقیق کردم و جواب شده این.وقت مشتری رو بدجوری هدر میدن خب این میشه آزار و حقه بازی.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ColdWorld نمایش پست ها
    مساله همینه! فکر نمیکنم کسی انقدر سرش شلوغ باشه که جواب کوتاه: اره یا نه رو نده. مرگ که نیست قرار نیست به خانواده و خودشون کسی فحشی بده.نهایت بگه نه یا اون صفحات که وقت ملت رو میگرن رو برداره. بنده از این مورد ناراحتم که 2 روزه تمامه دارم تحقیق میکنم که اینارو پیدا کردم از همه جزئیاتشون تجقیق کردم و جواب شده این.وقت مشتری رو بدجوری هدر میدن خب این میشه آزار و حقه بازی.
    خیلیا هستن گروهی انجام نمیدن و تکی هستن

صفحه یک گوگلن روزی 20 تا درخواست میره براشون و واقعا وقتشو ندارن

شاید شما فکر کنی طرف بیکاره !!

اما خوب سرش شلوغه جواب نمیده ،شایدم اصلا تمایل به همکاری نداشته باشه دلیل نمیشه بگید بیشعور و انسان نیستن
    فعالیتی ندارم اینجاتاپیکی هم درمورد من زده شده ازش بگذرید مسلما تخریبه وگرنه کسی از پولش نمیگذره

19. تعداد تشکر ها از almandata به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)