نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: آموزش استخراج واقعی بیت کوین ، اتریوم و zcach بدون نیاز به سخت افزار !

عضو جدید mobile4persian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    12 پست

پیش فرض آموزش استخراج واقعی بیت کوین ، اتریوم و zcach بدون نیاز به سخت افزار !

سلام دوستان.
    همان طور که می دونید در چند ماه اخیر بحث ارزهای دیجیتال بسیار داغ بوده و هست ، من در این مقاله قصد دارم به شما روشی رو یاد بدم که می تونید از طریقش بدون نیاز به وارد شدن به پیچیدگی های سخت افزاری و تنظیمات استخراج (Mining) ، ارز دیجیتال به دست بیاورید.

نکته مهم اول: سایت های زیادی در این زمینه وجود دارند که من خیلی هاشون رو تست کردم و جعلی بودند ولی سایتی که بهتون معرفی می کنم صد در صد تست شده و خودم ازش جواب گرفتم.

نکته مهم دوم: با توجه به محدودیت ما ایرانی ها در خرید قراردادهای این سایت ها از طریق مستر کارت ، خوبی این روش این هست که شما از طریق بیت کوین هم می تونید مبلغی که سفارش میدید رو پرداخت کنید.

خب میریم سراغ مراحل کار:
    1) ابتدا از طریق این لینک توی سایت عضو بشید و کشور رو هرجایی دوست دارید انتخاب کنید. بعد از عضویت یک ایمیل فعال سازی براتون میاد که باید روش کلیک کنید.

2) خب حالا وارد سایت بشید و در قسمت سمت چپ بالای داشبود روی Buy Hashrate کلیک کنید ، در این قسمت می تونید میزان قدرت پردازشتون رو انتخاب و خریداری کنید:

3 ) خب حالا نکته مهم اینجاست شما برای خرید به این موارد باید توجه کنید:
    برای به دست آوردن بیت کوین می تونید از خرید قدرت پردازش برای دو مورد اول یعنی SHA-256 و Scrypt استفاده کنید. ( یعنی می تونید مقداری از اولی و مقداری هم از دومی بخرید)
    با بیتشر کردن قدرت پردازش باید بیشتر هزینه کنید و سود بیشتری خواهعید کرد.

4) برای به دست آوردن اتریوم در قسمت Buy hashrate گزینه ETASH را انتخاب کنید و برای به دست آوردن Zcach هم EQUIHASH رو انتخاب کنید.

5) بعد از این که میزان قدرت پردازش رو انتخاب کردید روی گزینه proceed گلیک کنید تا به مرحله پرداخت هدایت بشید ، در این مثال من 4.5 Mh/s از ETASH برای تولید اتریوم رو انتخاب کردم:

همون طور که در شکل زیر می بینید می تونید مبلغ رو هم از طریق بیت کوین و هم از طریق مسترکارت پرداخت کنید.

6) به بخش Setting برید و در قسمت BTC Wallet و سایر ارزها ، آدرسی که برای دریافت بیت کوین باید برای شما واریز بشه رو وارد کنید:

خب تا اینجا کار تمومه کافیه شما روی صندلی استراحت کنید تا برای شما ارز دیجیتال استخراج بشه ، ولی سوالی که ممکنه خیلی ها داشته باشند اینه که چه میزان قدرت پردازشی بخریم؟

دو تا مثال براتون میزنم :
    مثال اول: به ازای هر 130 Gh/s از SHA-256 که میخرید (با قیمت حدود $28 ) در یک سال میزان 0.00590205 بیت کوین یعنی حدود 71 دلار به دست خواهید آورید (با قیمت فعلی بیت کوین)

مثال دوم: به ازای هر 2 Mh/s از Scrypt که میخرید (با قیمت حدود $15 ) در یک سال میزان 0.00167535 بیت کوین یعنی حدود20 دلار به دست خواهید آورید (با قیمت فعلی بیت کوین)

بنابراین میشه نتیجه گرفت برای جواب گرفتن باید مبالغ سرمایه گذاریمون خیلی کم نباشه چون خیلی دیر به نتیجه میرسه ، پیشنهاد من حداقل مبلغ 100 تا 200 دلار هست، در ضمن خرید گزینه اولی به صرفه تر هست.
    در بخش History هم می تونید میزان بیت کوین ، اتریوم و zcach ای که هر روز به دست می آورید رو ببینید:

همچنین در داشبود صفحه اول می تونید میزان نهایی bitcoin ای که به دست آوردید رو ببینید و از طریق گزینه Withdraw به آدرسی که مشخص کردید در قسمت 6 واریز بشه (البته باید به یک سقفی برسه)

امیدوارم این آموزش براتون مفید باشه ، سوالی باشه در خدمتم.

2. تعداد تشکر ها ازmobile4persian به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن dertgtr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,342
    تشکر تشکر شده 
    3,638
    تشکر شده در
    2,848 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش استخراج واقعی بیت کوین ، اتریوم و zcach بدون نیاز به سخت افزار !

سرمایه گذاری که خودتون انجام دادید و به نتیجه رسیدید چقدر بوده؟
    سرور مجازی ایران - آلمان - آمریکا my.xdlhost.com
    قیمت و کیفیت را مقایسه کنید !! تلگرام : Xdlhost

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش استخراج واقعی بیت کوین ، اتریوم و zcach بدون نیاز به سخت افزار !

درود...این سایت ایران رو تحریم کرده معلومه نمیشه با آی پی ایران کار کرد...
    برنامه نویسی ارکید
    https://orchiddev.ir
    طلاهاست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    130
    تشکر شده در
    104 پست

چه فرقی با هایپ داره؟
    همونه که برادر

عضو جدید mobile4persian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    12 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dertgtr نمایش پست ها
    سلام عزیز من در حال حاضر حدود 0.02 بیت کوین به دست آوردم با سرمایه گذاری حدود 200 دلار.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Raymvnd نمایش پست ها
    درود...این سایت ایران رو تحریم کرده معلومه نمیشه با آی پی ایران کار کرد...
    ایران در لیست کشورهاش نیست ولی من خودم بدون قن د شکن دارم کار می کنم و مشکلی نداره ، برای اطمینان می تونید با ip های دیگه ثبت نام کنید و باهاش کار کنید.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط vistaix نمایش پست ها
    چه فرقی با هایپ داره؟
    همونه که برادر

حقیقتش من نمی دونم دقیق هایپ چه کار می کنه ولی اگر bitcoin mining رو سرچ کنید این استخراج هست و شما در اصل یک سخت افزاری رو با قدرت مشخص دارید برای یک سال اجاره می کنید.

عضو انجمن yasserhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    497
    تشکر تشکر شده 
    446
    تشکر شده در
    338 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dertgtr نمایش پست ها
    سلام مهندس این سایت رو من تست کردم واریز میکنه بیشتر از هزینه ای که خرجش کردم در اورده.

9. تعداد تشکر ها ازyasserhost به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)