نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: راه های جدید کسب و کار اینترنتی چیست؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    9 پست

Exclamation راه های جدید کسب و کار اینترنتی چیست؟

مدت زیادی انواع روش های درامد از اینترنت را امتحان کردم از هاستینگ گرفته تا فروشگاه های انلاین ولی در همه موارد نمونه هایی قوی تر از من و معتبر تر از من بودند وعملا به حدی حوزه های فعالیتی اشباع شده که واقعا فکر وارد شدن به این مسیر بدون پشتوانه های بزرگ غیرممکن شده

به نظر شما در چه حوزه ای از اینترنت میشه فعالیت کرد که زودتر جواب بده و با پشتوانه های کوچیک بشه توش پیشرفت کرد و موفق شد؟

از تمام دوستان خواهش میکنم نظرات خودشون رو بگن

2. # ADS

عضو انجمن abbas141 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    546
    تشکر تشکر شده 
    472
    تشکر شده در
    283 پست

پیش فرض پاسخ : راه های جدید کسب و کار اینترنتی چیست؟

سلام

بگردید ببینید در حوزه های مختلف کجا ها استخدام یا حذب کاراموزز و... دارند ، به نظرم ساده ترین و سریع ترین حالت رسیدن به کسب درامد هست .

بعد از این حالت فروش فایل به نظرم میتونه خیلی خوب باشه ، میتوانید در زمینه های مختلف در مارکت های مربوطه شروع به فروش فایل کنید .

به عنوان مثال اگر در زمینه وردپرس اطلاعات خوبی دارید ، میتوانید شروع کنید به کار کردن روی افزون ها و قالب های وردپرسی و یک محصول با کیفیت خروجی اوکی کنید و اون رو به فروش برسانید .

بعد از این حالت فعالیت به صورت فریلسنری ، که سایت هایی هستند که توشون میتوانید به صورت فریلنسری فعالیت کنید در حوزه های مختلف

حوزه بعدی تولید محتوا هست . که اگر علاقه به محتوا و نگارش دارید این حوزه میتونه منبع در امد خیلی خوبی برای شما باشه .

حوزه بعدی : برنامه نویسی وب و موبایل هست : اگر علاقه مند باشید میتوانید یادبگیرید و در اون حوزه ها سفارش قبول کنید

و حوزه های دیگر که اگر اعلام بفرمایید باز در چه حوزه هایی دقیقا علاقه دارید بیشتر میتوانم راهنمایی تون کنم .
    - سپیدار گیفت : فروش انواع فلش مموری تبلیغاتی و اختصاصی + فروش انواع پاور بانک تبلیغاتی و اختصاصی

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    74
    تشکر تشکر شده 
    77
    تشکر شده در
    40 پست

از بیانات شما این طور برداشت میکنم که برای کسب درآمد از اینترنت عجله دارید و دقیقا هم همین عجله شما باعث میشه که در سطح نت نتونید کار کنید.

برای کسب درامد در اینترنت باید سال ها بر روی کی پروژه وقت بزارید سایت های بزرگ امروز رو اگه به آرشیو تاریخشون نگاه کنید می بینید واقعا از صفر شروع کردند و تنها کاری که کردند پایداری و سماجت کارشون بوده

در اینترنت هر کاری بکنید درآمد داره براتون ولی نباید زود دلسرد بشید و کار رو رها کنید.
    ویرایش توسط تازه کار : January 7th, 2018 در ساعت 21:35

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    383
    تشکر تشکر شده 
    465
    تشکر شده در
    328 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط alizadeh99 نمایش پست ها
    مدت زیادی انواع روش های درامد از اینترنت را امتحان کردم از هاستینگ گرفته تا فروشگاه های انلاین ولی در همه موارد نمونه هایی قوی تر از من و معتبر تر از من بودند وعملا به حدی حوزه های فعالیتی اشباع شده که واقعا فکر وارد شدن به این مسیر بدون پشتوانه های بزرگ غیرممکن شده

به نظر شما در چه حوزه ای از اینترنت میشه فعالیت کرد که زودتر جواب بده و با پشتوانه های کوچیک بشه توش پیشرفت کرد و موفق شد؟

از تمام دوستان خواهش میکنم نظرات خودشون رو بگن
    با سلام خدمت شما
    کلی راه و روش وجود داره برای کسب در امد و..
    اولین گزینه نباید عجله داشته باشید و زود کنار بکشید!
    زمانی که رو یه پروژه تمرکز میکنید ممکن هست سال ها طول بکشه تا نتیجه بگیرید!
    باید ببینید علاقتون به کدوم حوزه بیشتر هست! روش وقت بزارید ، تحقیق کنید
    هیچ کاری بدون سعی و تلاش نتیجه نخواهد داد

عضو انجمن miladtnt آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    219
    تشکر تشکر شده 
    376
    تشکر شده در
    275 پست

اگر میخواهید کار های زودبازده انجام بدید میتونید فعالیتتون رو تو شبکه های اجتماعی بیشتر کنید و کمتر سمت سرور و سایت و هاست و ... برید !

برای مثال فروشگاه اینترنتی تو تلگرام که از یه ربات و کانال تشکیل شده موفق تر از یه سایتت تازه کار هست

عضو انجمن ShirazSoft.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    126 پست

سلام
    من مدت هاست که توی نت دارم کار می کنم حدود 15 سال هست که فعالیت دارم هم تجاری هم رایگان.
    دقیقا حرف دوستمون صحیح است شما باید آرام آرام روی یک پروژه کار کنید و مهارت های خودتون را برای همان پروژه تقویت کنید بعد از مدتی حتما کارتون حداقل مشتری را خواهد داشت.

نکته مهمی که هست اکثر فعالیت ها چه واقعی چه مجازی در 5 درصد آخر جواب می گیرند لذا اگر شما اون 5 درصد آخر که بعد از 95 درصد هست را خیلی قوی عمل کنید قطعا جواب خواهید گرفت.

نقل قول نوشته اصلی توسط تازه کار نمایش پست ها
    از بیانات شما این طور برداشت میکنم که برای کسب درآمد از اینترنت عجله دارید و دقیقا هم همین عجله شما باعث میشه که در سطح نت نتونید کار کنید.

برای کسب درامد در اینترنت باید سال ها بر روی کی پروژه وقت بزارید سایت های بزرگ امروز رو اگه به آرشیو تاریخشون نگاه کنید می بینید واقعا از صفر شروع کردند و تنها کاری که کردند پایداری و سماجت کارشون بوده

در اینترنت هر کاری بکنید درآمد داره براتون ولی نباید زود دلسرد بشید و کار رو رها کنید.
    گروه نرم افزار شیراز
    www.ShirazSoft.com
    Telegram:ITGhasemzadeh
    0917886099

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    32 پست

تو این ممکت توی زمینه آی تی کار کردن ریسک هست،
    فکر کنید کلی وقت بذارید و هزینه کنید برای یک روبوت تلگرام، فرداش تلگرام ***** میشه،
    وقت میذارید یه اَپ طراحی می کنید، فرداش فلیتر میشه یا گوگل می بنده...

کلا این وسط قشر فعال توی زمینه آی تی توی خط مقدم هستن، یا ***** میشن یا تحریم،

والا اگر این همه سال که وقت فعالیت اینترنتی کردیم لبو فروشی کرده بودیم الان یه سرمایه ای داشتیم...

عضو جدید pay- آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    15
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

میتونید با یک فکر بکر درهمان حوزه کاری خود نوآوری داشته باشید همه سایتهای قوی که در نت پابرجا کار میکنند اگر متد قدیمی خود را پیش میبردند و فکر ناب نداشتند که از یادها می رفتند همه چیز به همت خودتون و دانش تون بستگی داره

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    56
    تشکر تشکر شده 
    245
    تشکر شده در
    165 پست

چند مورد:
    1- درست هست از هر فعالیت اینترنتی و کلا هر کسب و کاری نباید انتظار پاسخ سریع داشته باشید ولی به این صورت هم نیست پا فشاری روی یک مسیر اشتباه منجر به نتیجه درست شود.
    2- اگر تخصص بالایی در ای تی ندارید سعی کنید کسب و کارهای سنتی را به حوزه ای تی بیارید. مثلا شما یک کسب و کار سنتی نقاشی ساختمان دارید، این فعالیت را به اینترنت بیارید و از اینترنت برای رونق کسب و کار کلاسیکتون استفاده کنید.
    3- ورود به حوزه ای تی نیاز به تخصص بالایی داره. مثلا با یک برنامه نویسی سطح متوسط php, html... انتظار موفقیت بالایی داشته باشید ولی همین الان حوزه ای تی خالی از خدمات سطح بالاست. مثلا گفتید خدمات هاستینگ ارائه میکردید و موفقیت خوبی نداشتید. من به شما تضمین میدم یک خدمت مشابه digitalocean با کیفیت مشابه ارائه کنید موفقیت بسیار بالای کسب میکنید. متاسفانه باید گفت نیروی متخصص کامپیوتر و ای تی در کشور ما بسیار محدود هست.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)