سلام
یک سری مشکلات دارم با این سیستم kloxo
1-با outlook میل نمی فرسته و هر بار که می خوام send کنم این error رو می ده(برای ایمیل های بغیر از ایمیل های سرور )
Task 'mail.gbuy.ir - Sending and Receiving' reported error (0x800CCC92) : 'Your e-mail server rejected your login. Verify your user name and password in your account properties. Under Tools, click E-mail accounts. The server responded: -ERR USER/PASS required.'
و بعد از این error یک میل به inbox میاد به این مظمون
Your message did not reach some or all of the intended recipients.

Subject: FW: for testing outlook
Sent: 7/3/2009 2:12 AM

The following recipient(s) could not be reached:

'fir3_ice@yahoo.com' on 7/3/2009 2:13 AM
553 sorry, that domain isn't in my list of allowed rcpthosts (#5.5.3 - chkuser)
جالب اینجاست که میل رو فقط میشه به ایمیل های دیگه که رو سرور هستند فرستاد که کاملا درست ارسال میشه مثلا از ایمیل info@1.com به ایمیل info@2.com میل می قرسته ولی برای جا های دیگه ارسال نمی شه که error مربوطه رو هم در بالا گفتم
2- بعضی مواقع هم این error رو میده
Sending' reported error (0x80042109) : 'Outlook is unable to connect to your outgoing (SMTP) e-mail server. If you continue to receive this message, contact your server administrator or Internet service provider (ISP).'
خوب باید چی کار کنم تا ایمیل ها ارسال بشه ؟
با وب سایت www.mail2web.com بر هر ایمیلی میشه ایمیل ارسال کرد ولی با outlook نمی شه که همه error ها رو گفنم
3-امکانش هست که ایمیل های ارسالی توسط outlook داخل send mail های وب میل خود kloxo هم ذخیره شه ؟مثلا هر ایمیلی که با outlook ارسال میشه یک کپی هم به وب میل بره که هر وقت وارد وب میل خود سایت شدی بتونی ببینی با outlook چه ایمیل هایی ارسال شده .!!! میشه ؟ چطور؟
یک سوال هم در مورد kloxo ولی مربوط به ایمیل نیست
4- اگه بخوام با kloxo دامین 1.com رو به دامین 2.com ریدایرکت کنم چی کار باید بکنم ؟
ممنون