صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 45 , از مجموع 45

موضوع: مقایسه حجم بین الملل سرویس های جدید نامحدود(!) غیرحجمی

عضو جدید ErbHosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    20 پست

پیش فرض پاسخ : مقایسه حجم بین الملل سرویس های جدید نامحدود(!) غیرحجمی

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    اولا شما ترافیک اضافه را 3 هزار تومان میخریدی ولی من ترافیک اضافه را 100 گیگ را 165 هزار میدادن که تو تمام مناسبت ها هم حداقل 40 تا 60 درصد تخفیف شرکت میداد که قیمتش میافتاد 85 هزار تومان ولی الان همان هشتاد هزار تومان شده 200 هزار تومان یا ترافیک شبانه را شرکت که ازش سرویس میگیرم هر گیگ را میداد 150 تومان ، البته خوب برای کسی که یک یا دو گیگ میخره ظاهرا ارزان شده ولی همین دو هزار تومان برای اینترنت بین المللی میشه چهار هزار تومان و خنده دار هست که بیایم بگیم خوب چون سایت های چهار تا نورچشمی تو لیست را میشه ارزان ازشون دانلود کرد پس اینترنت قیمتش ارزان شده ...
    100 گیگ را میداد 99 هزار تومان و 265 گیگ مازاد فقط برای دانلود بود

من مشتری آسیاتک نیستم ولی سرویس های مشابه و رقابتی زیادی وجود داشت که شرکت همارا که ازش سرویس دارم ارائه میکرد که سرویس فعلی من در منزل دقیقا مشابه همین طرح آسیاتک بود

سرویس فوق را 95 هزار تومان خریدم + 1000 گیگ دانلود شبانه 150 هزار تومان (سرویس هم 16 مگ هست )
    1000 گیگ دانلود شبانه 150 هزار تومان بود و راحت دانلودهام را میزاشتم برای شب
    حرف شما وقتی درست هست که مثلا تلگرام و سایت های پربازدید خارجی و یا داخلی که مالکان اونها نورچشمی نیستند را ببندیم بریم فالک نیوز سخنرانی فلانی را دانلود کنیم و نگاه کنیم اونوقت ، بله ، ارزان شده ، خیلی هم ارزان شده

کلا حرف بنده اینه که سرویس های فعلی مگه نمیگن به نفع مشتری هست ؟
    من نمیخوام و سرویس های قبلی را هم قرار بدن و انتخاب با خود من باشه
    چرا شماها میخواین به زور نظر خودتان که این به نفع شماست را به زور به خورد ملت بدین ؟
    انگار ماها هیچی نمیدانیم و همیشه یکی از ما بهترون مثل شما و این آقای وزیر باید برامون تصمیم بگیره
    من دوست دارم ضرر کنم و سرویس قبلی را باز هم خریداری کنم و سرویس فعلی را هم شما که فکر میکنی به نفعت هست انتخاب کن
    نه من تو کار شما دخالت کنم نه شما واسه من مصلحت اندیشی کن
    میشه ؟ آیا ؟

البته خوب از نظر امسال شما نظر همه غلط هست و پندار خودتان درست هست ، حتی اگه همه مخالف شما باشند
    من نمیگم نظر شما نادرست هست چون نظر شما هست ولی خوب شما و امسال شما همه را نادرست و خودتان را عقل کل میدانید ، نظر من از دید خودم درست هست حالا از نظر شما نادرست هست دلیل نمیشه حتما نادرست باشه و امر به نظر ندادن بنده کنید
    در مورد اینکه شرکت ها در آینده چیکار خواهند کرد ، پیشگو نیستم و دارم امروز را میبینم و با حرف های دیروز مقایسه میکنم ولی خوب شماها پیشگو هم هستید و در نظرات خودتان میتونید هزار سال دیگه را هم پیشبینی کنید

تو ظاهر بله ولی تو باطن و پشت پرده خیر
    بنده عرض کرده بودم که رقابت سبب ارائه اینترنت با پهنای باند بیشتر میشه و شما با فرمایشاتنون زوذ قضاوت می کنید و همه رو زیر سوال می برید
    برید ببیند که پیشگامان 1000 گیگ ترافیک بین الملل رو داره میده 80 تومن

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    98
    تشکر شده در
    89 پست

10 هزار گیگ حجم هم بدن ولی وقتی سرعت رو محدود میکنن چطوری باید دانلود کرد؟؟؟؟؟ من اینترنت مخابرات دارم درست بعد از تعرفه های جدید سرعت من 10 برابر کمتر شد من قبلا سرعت دانلود با سرویس دو مگ 700 کیلو بایت بود الان شده 80 کیلوبایت هی زنگ میزنم مخابرات یا میگن خط مشکل داره برو مخابرات شهرتون خط رو چک کنن اونا هم میگن خط مشکل نداره.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

وی پی ان ایران کسی استفاده کرده . زمانی که اتصال به سرور ایران با pptp برقرار شد ترافیک جزو داخلی حساب میشه ؟

عضو انجمن dertgtr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,336
    تشکر تشکر شده 
    3,636
    تشکر شده در
    2,846 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iron2020 نمایش پست ها
    وی پی ان ایران کسی استفاده کرده . زمانی که اتصال به سرور ایران با pptp برقرار شد ترافیک جزو داخلی حساب میشه ؟
    منم دنبال این قضیه هستم بعضی از دوستان ادعا می کنند با روش فوق میشه بعضی هم میگن نمیشه !
    سرور مجازی ایران - آلمان - آمریکا my.xdlhost.com
    قیمت و کیفیت را مقایسه کنید !! تلگرام : Xdlhost

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

با سلام

اخیرا از شرکتی به اسم صفرویک اینترنت پرسرعت گرفتم و راضی بودم. تعرفه هاشون برای اینترنت بین الملل و داخلی خیلی مناسبه. لطفا اونن رو هم به لیست اضافه کنین. ممنون

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)