صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45

موضوع: مقایسه حجم بین الملل سرویس های جدید نامحدود(!) غیرحجمی

عضو انجمن dertgtr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,342
    تشکر تشکر شده 
    3,638
    تشکر شده در
    2,848 پست

پیش فرض پاسخ : مقایسه حجم بین الملل سرویس های جدید نامحدود(!) غیرحجمی

نقل قول نوشته اصلی توسط AtrafNet نمایش پست ها
    ولی جداً خدایی تا حالا کسی تونسته حتی 5 گیگ ترافیک داخلی از 500 سایت منتخب داشته باشه که اینا این همه حجم داخلی گذاشتن؟؟

من پنل آسیاتکم رو چک کردم طی یک ماه گذشته با استفاده 5 نفر همزمان فقط 1 گیگ ترافیک داخلی داشتم
    د ز دی آشکار هست این قضیه ترافیک داخلی . مثل این می مونه که پولت رو بریزی سطل آشغال . جالبه تو لیست هم اثری از سایت های ایمیل ملی نیست مثل چاپار و غیره !
    سرور مجازی ایران - آلمان - آمریکا my.xdlhost.com
    قیمت و کیفیت را مقایسه کنید !! تلگرام : Xdlhost

2. تعداد تشکر ها از dertgtr به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن almanwebhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    414
    تشکر تشکر شده 
    1,139
    تشکر شده در
    790 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط .Hamed. نمایش پست ها
    سلام ؛ وقت بخیر
    اطلاع دارید چرا بعضی از شرکت ها یک به دو و یک به سه و یک به چهار هستند!؟
    بله تعرفه های ، های وب تغییر نکرده
    فایل پیوست 37224
    با احترام.
    چرا فعلا قیمت حجم ترافیک تغییر کرده
    و شاید فردا کلا سرویس های جدید جایگزین شوند

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    73
    تشکر شده در
    64 پست

سلام ؛ وقت بخیر
    بعد از گذشت 11 روز از 10 آذر تعرفه های ، های وب تغییر کرد
    اسکرین شات زیر از پنل کاربری خودم :
    Screenshot-2017-12-12 پنل کاربری.png
    با احترام.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    284
    تشکر تشکر شده 
    282
    تشکر شده در
    216 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط .Hamed. نمایش پست ها
    سلام ؛ وقت بخیر
    بعد از گذشت 11 روز از 10 آذر تعرفه های ، های وب تغییر کرد
    اسکرین شات زیر از پنل کاربری خودم :
    Screenshot-2017-12-12 پنل کاربری.png
    با احترام.
    به صرفه ترین پلن ها فعلا مال های وب و اگر شبانه هم میخواین فن آوا .

130 گبگ اینترنت ماهانه 50 ت :: اگر استفاده داخلی داشته باشین که میشه گفت نامحدوده دیگه ...

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

سلام
    من ماندم ما نخوایم دولت محترم جمپولی اسلامی تو کار شرکت ها دخالت نکنه کی را باید ببینیم ؟
    شرکت ها موظف هستند قانون را رعایت کنند ولی یک وزیر دروغگو میاد تو ظاهر از کاهش هزینه ها حرف میزنه ولی فهم مردم را باباش عوضی گرفته چون فرداش میاد قیمت ها را چند برابر میکنه و فکر میکنه کسی نفهمید !
    این قانونی هست که تصویب کردن و شرکت ها موف به اجرای اون هستن
    https://worldup.ir/file/7bde704055957.pdf

اگر دقت کنید اکثر شرکت ها قیمت هاشون یکسان هست ولی سوال اینه کدام شرکت قیمتش از سال قبل کمتر هست ؟
    نمونه آفر شرکت آسیاتک را با آفرهای امسال مقایسه کنید
    365 گیگ حجم بین الملل که 100 گیگ اون در ساعات معمولی و 265 گیگ اون محدود به 4 ساعت در عصر بود .
    این پیشنهاد جذاب فقط دو روز بعد مصاحبه وزیر وقت دولت راستگویان مبنی بر کاهش قیمت ، از سایت مذکور حذف شد

حالا یک نفر پیدا کنه ببینیم کدام سرویس و پلن جدید برابر با اون پیشنهاد هست که جناب وزیر از ارزان شدن حرف زدن ؟
    همان زمان مصاحبه وزیر را آقا رامین تو انجمن قرار دادن و همان زمان گفتم اینها مثل دیو تو شاهنامه هر چی بگن برعکس عمل میکنند
    کل حرف وزیر تو ظاهر کاهش قیمت و تو پشت پرده دعوا با شرکت های ISP که چه خبره افتادید تو دور رقابت و هر روز ارزان میکنید ، بود
    عمروعاصی هستن اینها برای خودشان
    خوب دیگه معلومه چه خبره و ما فقط فریب حرف های عده ای را که جز دروغگویی و پرخوری و دذدی هنری ندارند را مثل همیشه خوردیم و اون حرف ها را باور کردیم ( این حروف مشابه تو فارسی لااقل تو این انجمن به درد میخوره تا فیلطر کلمات را دور بزنیم )

اما در مورد سرویس های جدید و تعریفی که از اون شده چیه ؟
    سرویس‌های مصرف منصفانه (Fair Usage Policy) سرویس هایی هستند که کاربر نسبت به سرعت سرویس مبلغی ماهانه به عنوان اشتراک اینترنت پرداخت میکنه . برای هر یک از سطوح سرعت‌، یک آستانه مصرف منصفانه در نظر گرفته شده . به این معنی که تا زمانی که کاربران طبق الگوی عادی (منصفانه) مصرف کنند، می‌توانند از سرعت مورد نظر برخوردار شوند. با رسیدن مصرف کاربر به آستانه در نظر گرفته شده برای سرویس، سرعت سرویس مطابق میزان مشخص شده در مصوبه ۲۶۶ ( که فایل pdf اون را کمی بالاتر قرار دادم ) کاهش پیدا می‌کند ولی ارتباط اینترنتی کاربر قطع نمی‌شه. بنابر این سرویس‌های غیرحجمی یا مصرف منصفانه قطعی ندارند، به این معنی که پس از این با خرید اینترنت ADSL، همیشه ارتباط برقرار هست و با پایان محدودیت حجمی قطع نمیشه ولی یک صفحه دو کیلوبایتی هم دو ساعته براتون باز نمیشه تا مجبور به خرید حجم اضافه بشید و صفرهای جلو حساب های یک عده مرتبا زیاد بشه
    والسلام

ویرایش توسط iraniam2000 : December 13th, 2017 در ساعت 22:30

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

8. تعداد تشکر ها از iraniam2000 به دلیل پست مفید

عضو جدید ErbHosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    20 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    سلام
    من ماندم ما نخوایم دولت محترم جمپولی اسلامی تو کار شرکت ها دخالت نکنه کی را باید ببینیم ؟
    شرکت ها موظف هستند قانون را رعایت کنند ولی یک وزیر دروغگو میاد تو ظاهر از کاهش هزینه ها حرف میزنه ولی فهم مردم را باباش عوضی گرفته چون فرداش میاد قیمت ها را چند برابر میکنه و فکر میکنه کسی نفهمید !
    این قانونی هست که تصویب کردن و شرکت ها موف به اجرای اون هستن
    https://worldup.ir/file/7bde704055957.pdf

اگر دقت کنید اکثر شرکت ها قیمت هاشون یکسان هست ولی سوال اینه کدام شرکت قیمتش از سال قبل کمتر هست ؟
    نمونه آفر شرکت آسیاتک را با آفرهای امسال مقایسه کنید
    365 گیگ حجم بین الملل که 100 گیگ اون در ساعات معمولی و 265 گیگ اون محدود به 4 ساعت در عصر بود .
    این پیشنهاد جذاب فقط دو روز بعد مصاحبه وزیر وقت دولت راستگویان مبنی بر کاهش قیمت ، از سایت مذکور حذف شد

حالا یک نفر پیدا کنه ببینیم کدام سرویس و پلن جدید برابر با اون پیشنهاد هست که جناب وزیر از ارزان شدن حرف زدن ؟
    همان زمان مصاحبه وزیر را آقا رامین تو انجمن قرار دادن و همان زمان گفتم اینها مثل دیو تو شاهنامه هر چی بگن برعکس عمل میکنند
    کل حرف وزیر تو ظاهر کاهش قیمت و تو پشت پرده دعوا با شرکت های ISP که چه خبره افتادید تو دور رقابت و هر روز ارزان میکنید ، بود
    عمروعاصی هستن اینها برای خودشان
    خوب دیگه معلومه چه خبره و ما فقط فریب حرف های عده ای را که جز دروغگویی و پرخوری و دذدی هنری ندارند را مثل همیشه خوردیم و اون حرف ها را باور کردیم ( این حروف مشابه تو فارسی لااقل تو این انجمن به درد میخوره تا فیلطر کلمات را دور بزنیم )

اما در مورد سرویس های جدید و تعریفی که از اون شده چیه ؟
    سرویس‌های مصرف منصفانه (Fair Usage Policy) سرویس هایی هستند که کاربر نسبت به سرعت سرویس مبلغی ماهانه به عنوان اشتراک اینترنت پرداخت میکنه . برای هر یک از سطوح سرعت‌، یک آستانه مصرف منصفانه در نظر گرفته شده . به این معنی که تا زمانی که کاربران طبق الگوی عادی (منصفانه) مصرف کنند، می‌توانند از سرعت مورد نظر برخوردار شوند. با رسیدن مصرف کاربر به آستانه در نظر گرفته شده برای سرویس، سرعت سرویس مطابق میزان مشخص شده در مصوبه ۲۶۶ ( که فایل pdf اون را کمی بالاتر قرار دادم ) کاهش پیدا می‌کند ولی ارتباط اینترنتی کاربر قطع نمی‌شه. بنابر این سرویس‌های غیرحجمی یا مصرف منصفانه قطعی ندارند، به این معنی که پس از این با خرید اینترنت ADSL، همیشه ارتباط برقرار هست و با پایان محدودیت حجمی قطع نمیشه ولی یک صفحه دو کیلوبایتی هم دو ساعته براتون باز نمیشه تا مجبور به خرید حجم اضافه بشید و صفرهای جلو حساب های یک عده مرتبا زیاد بشه
    والسلام

برادر من شما میای میگی فلان شرکت در فلان ساعت فلان قد حجم میذاشت برای دانلود
    چرا میگید سیستم مشابهی نیست؟
    4 ساعت در روز میشد دانلود کرد به نظره من طرح بسیار چرتیه
    شما میای نظر میدی درست نظر بده
    قبلا بنده میومدم اینترنت می خریدم 90 گیگ 3 ماهه 140 تومن و این قیمت با 50% تخفیف و در طرح ویژه بود
    هر گیگ ترافیک اضافه 3000 تومان
    حالا میاید اینترنت می خرید 50000 تومان و 3 ماهه 150 تومان با 215 گیگ ترافیک بین الملل
    به نظره خودتون الان پست رفت داشتیم
    یه حرف بزنید قابل درک و درست و درمون باشه
    حالا این اوله راه هست
    در ادامه شرکت هایی که ببیند از قافله عقب موندن مطمئن باشید ترافیک ها رو بالا می برند و مطمئن باشید تا 6 ماه دیگه برای سرویس های 8 مگ که در حال حاضر تقریبا 100 گیگ حجم بین الملل میدن در آینده نزدیک به 500 گیگ خواهد رسید
    والسلام

عضو انجمن AtrafNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,584
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    417 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ErbHosting نمایش پست ها
    قبلا بنده میومدم اینترنت می خریدم 90 گیگ 3 ماهه 140 تومن و این قیمت با 50% تخفیف و در طرح ویژه بود
    حالا میاید اینترنت می خرید 50000 تومان و 3 ماهه 150 تومان با 215 گیگ ترافیک بین الملل
    حالا این اوله راه هست
    در ادامه شرکت هایی که ببیند از قافله عقب موندن مطمئن باشید ترافیک ها رو بالا می برند و مطمئن باشید تا 6 ماه دیگه برای سرویس های 8 مگ که در حال حاضر تقریبا 100 گیگ حجم بین الملل میدن در آینده نزدیک به 500 گیگ خواهد رسید
    والسلام

ببینید جناب طرح جدید حتی اگه فوق العاده هم باشه بازم اشتباهه می دونید چرا؟؟

چون دیکتاتوری و به زوره وگرنه اگه این طرح در کنار طرح های قدیم ارائه میشد هیچ کس هم شکایتی نمیکرد و غر هم نمیزد.

اما تا وقتی تو این مملکت همه چیز رو دوست دارن به زور به خورد مردم بدن همینه.

ببینید تو هر زمینه ای و در هر قسمتی همیشه موافقان و مخالفان وجود دارن مگه نه؟؟ خب این وسط دولت و حکومت باید یه واسط بی طرف باشه که نه طرف این وری ها رو بگیره نه اون وری ها.

برای همین باید در هر زمینه ای طرح ها انقدر باز و متنوع باشه همه مردم بتونن طبق سلیقه خودشون خریداری کنن.

اگه هدف ارزون تر کردنه چرا نباید همون سرویس های قبلی ارزون تر میشد؟؟

چرا مثلاً یکی که سرویس یک یا چند ساله خریده باید به جای امکان تمدید سرویس مورد علاقه خودش به زور و تحمیلی سراغ این سرویس بیاد؟؟

مگه ما هشت سال نجنگیدیم که کسی جرات نکنه چیزی رو به ما تحمیل کنه؟؟ مگه اسم اون 8 سال "جنگ تحمیلی" نیست خب چرا حالا خود دولت و حکومتی که دم از خوبی مردم رو خواستن میزنه باید تو هر زمینه ای اهداف خودش رو به صورت دیکتاتوری و زوری اعمال کنه؟؟

مگه ما همون مردمی نیستیم که این دولت و حکومت رو حمایت کردیم و به قدرت رسوندیمش چرا حالا بلانسبت انقدر نفهم شدیم که برای ساده ترین انتخاب های زندگیمون هم اونا باید تصمیمات اجباری بگیرن؟؟

11. تعداد تشکر ها از AtrafNet به دلیل پست مفید

عضو جدید ErbHosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    30
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    20 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AtrafNet نمایش پست ها
    ببینید جناب طرح جدید حتی اگه فوق العاده هم باشه بازم اشتباهه می دونید چرا؟؟

چون دیکتاتوری و به زوره وگرنه اگه این طرح در کنار طرح های قدیم ارائه میشد هیچ کس هم شکایتی نمیکرد و غر هم نمیزد.

اما تا وقتی تو این مملکت همه چیز رو دوست دارن به زور به خورد مردم بدن همینه.

ببینید تو هر زمینه ای و در هر قسمتی همیشه موافقان و مخالفان وجود دارن مگه نه؟؟ خب این وسط دولت و حکومت باید یه واسط بی طرف باشه که نه طرف این وری ها رو بگیره نه اون وری ها.

برای همین باید در هر زمینه ای طرح ها انقدر باز و متنوع باشه همه مردم بتونن طبق سلیقه خودشون خریداری کنن.

اگه هدف ارزون تر کردنه چرا نباید همون سرویس های قبلی ارزون تر میشد؟؟

چرا مثلاً یکی که سرویس یک یا چند ساله خریده باید به جای امکان تمدید سرویس مورد علاقه خودش به زور و تحمیلی سراغ این سرویس بیاد؟؟

مگه ما هشت سال نجنگیدیم که کسی جرات نکنه چیزی رو به ما تحمیل کنه؟؟ مگه اسم اون 8 سال "جنگ تحمیلی" نیست خب چرا حالا خود دولت و حکومتی که دم از خوبی مردم رو خواستن میزنه باید تو هر زمینه ای اهداف خودش رو به صورت دیکتاتوری و زوری اعمال کنه؟؟

مگه ما همون مردمی نیستیم که این دولت و حکومت رو حمایت کردیم و به قدرت رسوندیمش چرا حالا بلانسبت انقدر نفهم شدیم که برای ساده ترین انتخاب های زندگیمون هم اونا باید تصمیمات اجباری بگیرن؟؟
    دوست عزیز نظر شما محترمه
    اما اصلا بحث انتخاب نیست
    طرحهای قبلی اشتباه بود و باید برچیده می شد
    و اگر هم طرحهای قبلی بود جا برای دور زدن شرکت های ارایه دهنده سرویس بیشتر می شد
    برای پیشرفت باید از یک جایی شروع کرد
    اینترنت حجمی به اون صورت باید برچیده می شد و مثل بقیه چیزها اگر مخالفی وجود داره عین انتخابات باید به نظر اکثریت و درست کنار بیاد
    در ضمن بنده تنها وزیری که دیدم 4 کلمه حرف حساب می زنه ایشونه
    نه پسرخاله امه نه پسرداییم
    ایشون حرف حساب می زنه و حداقل 40 درصد سمت مردم میکشه و سرش درد می کنه برای کل کل با شرکت های ارائه دهنده اینترنت

عضو انجمن AtrafNet آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,584
    تشکر تشکر شده 
    729
    تشکر شده در
    417 پست

دوست عزیز نظر شما محترمه
    اما اصلا بحث انتخاب نیست
    طرحهای قبلی اشتباه بود و باید برچیده می شد
    و اگر هم طرحهای قبلی بود جا برای دور زدن شرکت های ارایه دهنده سرویس بیشتر می شد
    برای پیشرفت باید از یک جایی شروع کرد
    اینترنت حجمی به اون صورت باید برچیده می شد و مثل بقیه چیزها اگر مخالفی وجود داره عین انتخابات باید به نظر اکثریت و درست کنار بیاد
    در ضمن بنده تنها وزیری که دیدم 4 کلمه حرف حساب می زنه ایشونه
    نه پسرخاله امه نه پسرداییم
    ایشون حرف حساب می زنه و حداقل 40 درصد سمت مردم میکشه و سرش درد می کنه برای کل کل با شرکت های ارائه دهنده اینترنت

ببخشید جسارته ها ولی شما در چه موقعیتی هستید که بگید طرحی اشتباهه یا درسته؟؟

یا یه چیزی استفاده اش توسط مردم اشتباهه یا درسته؟؟

ببینید یه مثال میزنم تصور کنید پس از اختراع تلویزیون آیا درست بود که به زور میامدن به مردم میگفتن حق استفاده از رادیو رو ندارید چون تلویزیون بهتره و شما هایی هم که هنوز از رادیو استفاده میکنید بلانسبت نمیفهمید.

کاری ندارم سرویس های جدید به نظرتون عالیه و این وزیر بهترین وزیره یا نه اما اینکه بیایم برای مردم تصمیم بگیریم که بگیم قبلی ها بد بودن شما نمیفهمید الان جدید ها خوبه واقعاً کار زشتیه.

شاید افرادی مثل شما نتونسته بودن با سرویس های قبلی استفاده خوب و مقرون به صرفه ای داشته باشن اما خیلی ها هم می تونستن با برنامه ریزی های درست تو همون سرویس های قبلی هم به روش هایی که تازه چند برابر سرویس های فعلی استفاده کنن.خودم شخصاً اگه سرویس های قبلی هنوز بود خیلی برام ارزون تر تموم میشد چون با یه روش هایی خاص حتی ماهی بیش از 100 گیگ هم با قیمتی ناچیز دانلود میکردم و داخلی خارجی هم نداشتم.

اگه فقط تو این کشور فرهنگ سازی میشد و یاد میگرفتیم که به نظر همدیگه احترام بذاریم و برای همدیگه حق انتخاب قائل بشیم الان هیچ کس با هیچ کس دشمنی نداشت و هر کسی هم زندگی خودشو میکرد و لذت میبرد.

ولی متاسفانه برای همین روحیه اجبار گری و قوانین تحمیلانه و بعضاً بچگونه است که هرگز نمی تونیم نظام واقعی جمهوری و دموکراسی مردم سالارانه رو داشته باشیم و برای همینم هست که خیلی ها میگن به زودی با کره شمالی شعبه دو مواجه میشیم.

منظور اینا صرفاً غر زدن و همه چیز رو بد گفتن نیست بلکه منظور اینا گرفتن حق انتخابه مثل کشور کره شمالی که مردم بیچاره اش حتی حق انتخاب مدل موی خودشون هم ندارن چه برسه به یه زندگی درست و حسابی اگه دقت کنید تو این مملکت هم روز به روز حق انتخاب مردم تو هر زمینه ای داره کمتر و کمتر و کمتر و رو به انحصار میره.

پس با این اوصاف بلانسبت تفاوت ما با حیوون چیه؟؟ چون به حیوون هم یه الگو رو میدن تا آخر عمرش تکرار میکنه بدون هیچ خلاقیت و حق انتخابی پس آیا اینه اشرف مخلوقات از نظر حکومت ما که حتی حق انتخاب ساده ترین کار های زندگیش هم نداره؟؟
    ویرایش توسط AtrafNet : December 14th, 2017 در ساعت 14:49

14. تعداد تشکر ها ازAtrafNet به دلیل پست مفید

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

حالا این اوله راه هست
    والسلام
    اولا شما ترافیک اضافه را 3 هزار تومان میخریدی ولی من ترافیک اضافه را 100 گیگ را 165 هزار میدادن که تو تمام مناسبت ها هم حداقل 40 تا 60 درصد تخفیف شرکت میداد که قیمتش میافتاد 85 هزار تومان ولی الان همان هشتاد هزار تومان شده 200 هزار تومان یا ترافیک شبانه را شرکت که ازش سرویس میگیرم هر گیگ را میداد 150 تومان ، البته خوب برای کسی که یک یا دو گیگ میخره ظاهرا ارزان شده ولی همین دو هزار تومان برای اینترنت بین المللی میشه چهار هزار تومان و خنده دار هست که بیایم بگیم خوب چون سایت های چهار تا نورچشمی تو لیست را میشه ارزان ازشون دانلود کرد پس اینترنت قیمتش ارزان شده ...
    100 گیگ را میداد 99 هزار تومان و 265 گیگ مازاد فقط برای دانلود بود

من مشتری آسیاتک نیستم ولی سرویس های مشابه و رقابتی زیادی وجود داشت که شرکت همارا که ازش سرویس دارم ارائه میکرد که سرویس فعلی من در منزل دقیقا مشابه همین طرح آسیاتک بود

سرویس فوق را 95 هزار تومان خریدم + 1000 گیگ دانلود شبانه 150 هزار تومان (سرویس هم 16 مگ هست )
    1000 گیگ دانلود شبانه 150 هزار تومان بود و راحت دانلودهام را میزاشتم برای شب
    حرف شما وقتی درست هست که مثلا تلگرام و سایت های پربازدید خارجی و یا داخلی که مالکان اونها نورچشمی نیستند را ببندیم بریم فالک نیوز سخنرانی فلانی را دانلود کنیم و نگاه کنیم اونوقت ، بله ، ارزان شده ، خیلی هم ارزان شده

کلا حرف بنده اینه که سرویس های فعلی مگه نمیگن به نفع مشتری هست ؟
    من نمیخوام و سرویس های قبلی را هم قرار بدن و انتخاب با خود من باشه
    چرا شماها میخواین به زور نظر خودتان که این به نفع شماست را به زور به خورد ملت بدین ؟
    انگار ماها هیچی نمیدانیم و همیشه یکی از ما بهترون مثل شما و این آقای وزیر باید برامون تصمیم بگیره
    من دوست دارم ضرر کنم و سرویس قبلی را باز هم خریداری کنم و سرویس فعلی را هم شما که فکر میکنی به نفعت هست انتخاب کن
    نه من تو کار شما دخالت کنم نه شما واسه من مصلحت اندیشی کن
    میشه ؟ آیا ؟

البته خوب از نظر امسال شما نظر همه غلط هست و پندار خودتان درست هست ، حتی اگه همه مخالف شما باشند
    من نمیگم نظر شما نادرست هست چون نظر شما هست ولی خوب شما و امسال شما همه را نادرست و خودتان را عقل کل میدانید ، نظر من از دید خودم درست هست حالا از نظر شما نادرست هست دلیل نمیشه حتما نادرست باشه و امر به نظر ندادن بنده کنید
    در مورد اینکه شرکت ها در آینده چیکار خواهند کرد ، پیشگو نیستم و دارم امروز را میبینم و با حرف های دیروز مقایسه میکنم ولی خوب شماها پیشگو هم هستید و در نظرات خودتان میتونید هزار سال دیگه را هم پیشبینی کنید

تو ظاهر بله ولی تو باطن و پشت پرده خیر

agar gül bağdan ayrilsa;bulutlar dağdan ayrilsa ;manin istakli AZARBAYJAN, IRANdan ayrilmaz...

16. تعداد تشکر ها از iraniam2000 به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)