صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 14 , از مجموع 14

موضوع: جذب نویسنده (پست اختصاصی)

عضو جدید 3enator آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    11
    تشکر شده در
    8 پست

پیش فرض پاسخ : جذب نویسنده (پست اختصاصی)

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid Saadat نمایش پست ها
    سلام،
    دوستانه پیشنهاد بخوام بکنم اینه که ۳-۴ تا پست رو کم کنید و یک پست اختصاصی بخوایید تا یک نویسنده نیمه حرفه ای بتونه انجام بده واستون.
    تعرفه مد نظرتون بسیار کمه به نسبت عرف بازار. نرخ پست کپی ۵۰۰ الی ۷۵۰ هست. نرخ پست اختصاصی معمولا کلمه ای هست و از حداقل کلمه ای ۱۵ تومان به بالا اگر توسط بک نویسنده حرفه ای انجام بشه!
    به هر حال امیدوارم موفق باشید و کارجو مورد نظر رو پیدا کنید.

با احترام.
    من منظورتون رو از اختصاصی متوجه نمی شم، تعداد پست ها مشکلی نیست، اما اختصاصی بودنش هم چیز گنده ای نیست، آخه شما طوری دارید صحبت می کنید که انگار طرف می خواد اسکریپت رو خودش تولید کنه و به اشتراک بزاره ...
    من منظورم از اختصاصی اینه که نمونه داخلی (فارسی) اون توی سایت های دالی وجود نداشته باشه (اگه باشه کپی تلقی میشه)

اگه بتونید نمونه کارهای نویسنده ها هم پست کپی و هم پست اختصاصی رو بهم نشون بدید ممنون میشم، شاید دید من نسبت به مطلب زیاد باز نیست، ممنون می شم از دوستانی هم چون شما مکم بگیرم.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Santourio نمایش پست ها
    به نظرم برای سایت اسکریپت ، پست اختصاصی بین 5 تا 7 هزار تومان کافیه
    فکر نکنم قیمت معقولی باشه، خیلی زیاد هست.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط hadizr نمایش پست ها
    والا منم خواستم همینارو بگم بهشون ، گفتم شاید بهش بر بخوره . در هر صورت اگه خواستین من با 3000 تومن حداقل هم 600 واژه پست اختصاصی مینویسم .
    ما اینجا داریم گفتمان می کنیم بر سر یک مسئله مشخص، بنده آدمی نیستم که با گفتن مسائل اینچنینی بهم بر خوره و ...
    اگه واقعاً قیمتم کم هست، باید خروجی کار طرفین رو ببینم اگه دیدم خروجی مناسبی داره با کمال میل قبول می کنم، اما فعلاً قیمتم همین هست.
    شما نمونه کارهاتون رو برام بنده ارسال کنید تا خروجی کارتون رو ببینم، بعد در مورد قیمت با هم کنار میایم.

2. # ADS

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

برادر عزیز نرخ شما مال 10 سال پیش هست..احتمالا تازه سایت زدید یا تاحالا نویسنده استخدام نکردید...پست اختصاصی یعنی پستی که نوشته هاش هیچ کجا و هیچ سایتی نباشه..قیمت هم کم کم هر پست 3 تا 10 هزار تومان بسته به سختی کار هست..
    پست نیمه اختصاصی یعنی نصف بنویسه نصف کپی کنه قیمت کمی پایینتر هست مثلا 1500 به بالا هر پست..پست کاملا کپی هم داریم 500 تا 700 متغییر..

قیمت شما اگر نویسنده اختصاصی بود سایت زدن کاری نداره همه میزدند یه چند تا نویسنده اختصاصی هم مینداختن پاش!

میگید کاری نداره از نظر شما کاری نداره انی که پست میخواد بزنه اختصاصی باید وقتشو بزاره پای سایتتون کم کم 2 - 3 ساعت...شما خودت حاضری روزی 2 - 3 ساعت کار کنی اخر سر برای دستمزد یه چیپس بدیم دستت؟
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

4. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3enator نمایش پست ها
    من منظورتون رو از اختصاصی متوجه نمی شم، تعداد پست ها مشکلی نیست، اما اختصاصی بودنش هم چیز گنده ای نیست، آخه شما طوری دارید صحبت می کنید که انگار طرف می خواد اسکریپت رو خودش تولید کنه و به اشتراک بزاره ...
    من منظورم از اختصاصی اینه که نمونه داخلی (فارسی) اون توی سایت های دالی وجود نداشته باشه (اگه باشه کپی تلقی میشه)

اگه بتونید نمونه کارهای نویسنده ها هم پست کپی و هم پست اختصاصی رو بهم نشون بدید ممنون میشم، شاید دید من نسبت به مطلب زیاد باز نیست، ممنون می شم از دوستانی هم چون شما مکم بگیرم.

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

ما اینجا داریم گفتمان می کنیم بر سر یک مسئله مشخص، بنده آدمی نیستم که با گفتن مسائل اینچنینی بهم بر خوره و ...
    اگه واقعاً قیمتم کم هست، باید خروجی کار طرفین رو ببینم اگه دیدم خروجی مناسبی داره با کمال میل قبول می کنم، اما فعلاً قیمتم همین هست.
    شما نمونه کارهاتون رو برام بنده ارسال کنید تا خروجی کارتون رو ببینم، بعد در مورد قیمت با هم کنار میایم.
    سلام،
    پ.خ در ارتباط باشید براتون توضیح و تفاوت + انواع قیمت ها رو براتون ارسال کنم.

با احترام.
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    21
    تشکر تشکر شده 
    73
    تشکر شده در
    45 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 3enator نمایش پست ها

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

عزیز کی با 5 تومن اسکریپت مینویسه؟! 600 تومن رو کسی میگیره که بدون هیچ عکس یا اپلود و دانلودی یه پست رو کپی و پیست میکنه و ارسال! پست اختصاصی که نیاز به ترجمه داشته باشه به صورت کلمه ای معمولا محاسبه میشه و بسته به سطح سایت از 12 13 تومن به ازای هر کلمه شروع میشه و در سایت های معتبر حتی به کلمه ای 50 تومن هم میرسه. پس فکر اینکه با این هینه ها ( به قول دوستان پول یه چیپس ) کسی میاد سایتتون رو میاره پیج یک گوگل رو از سرتون بیرون کنید!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)