نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: آموزش حل مشکل imedated در centos 7

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

18 آموزش حل مشکل imedated در centos 7

سلام،
    دوستان عزیز زیادی مشکل imedated رو گزارش کرده بودند ( من اول یکی از دوستان این مشکل براش پیش اومده بود و بعد تاپیک رو در وب هاستینگ تاک دیدم ). مشکل این بود که یک پروسس به نام imedated ایجاد می شد و به کل سی پی یو سرور رو درگیر می کرد، سرور رو که ریبوت می کردند، 2-3 روز خوب بود و بعد مجدد مشکل دار میشد!
    نکته جالب این بود این مشکل رو فقط بین همکاران میدیدم و سرویس های دیگه مشکلی گزارش نشده بود واسمون! با همکاری یکی از دوستان و در اختیار قرار دادن یک سرور که این مشکل رو داشت، بررسی مشکل رو آغاز کردم. بعد از بررسی های سرور، متوجه شدم مشکل از سمت سی پنل نیست. روی دو سرور دیگه، یک دایرکت ادمین بالا آوردم، یک سی پنل، در هیچ کدوم مشکلی وجود نداشت و فقط یک سرور مشکل داشت که در حال بررسی بودم. مشکل خاصی در کامپوننت های سی پنل و نرم افزار های سی پنل و نصب شده بر روی سرور وجود نداشتند...
    به دلیل عدم وجود مشکل در این موارد و هم چنین نبود مشکل در این موارد، بنده به دو چیز شک کردم:
    1- لایسنس اشتراکی- چون سرور ها با لایسنس اورجینال این مشکل رو نداشتند و مشکل فقط با سروری بود که لایسنس اشتراکی استفاده کرده بود.
    2- ایزو سیستم عامل.

به پیشنهاد بنده، سیستم عاملی که بنده ارسال کردم، توسط دوستم نصب شد و مشکل رو حل کرد ( این موضوع در تاریخ 29 اکتبر انجام شد و تا الان که imedated مجدد ظاهر نشده ). بنابراین فیکس نسبتا قطعی ( با احتمال 99% ) تغییر سیستم عامل می باشد.
    در صورتی که ایزو بدون مشکل پیدا نکردید، پ.خ پیام ارسال بفرمایید تا بنده ایزو تست شده رو براتون ارسال کنم.
    البته این فیکس رو بنده فقط روی centos 7 تست کردم و هنوز وقت نکردم روی cloudlinux تست کنم. ولی کلودلینوکس این مشکل رو نباید داشته باشه، اگر دارید، مجدد از ابتدا فرآیند نصب رو آغاز کنید شاید حل بشه چون من روی کلودلینوکس وقت نکردم کار کنم. از دوستان عزیز اگر کسی برای کلودلینوکس وقت داشت کار کنه، نتیجه رو برای همه دوستا به اشتراک بگذاره. ترجیحا اگر مشکل کلودلینوکس رو با لایسنس اورجینال بررسی کنید بهتر هست چون آپدیت های مستقیم مطمئنا ارجح هست.

لینک تاپیک مشکل دوستان:
    http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=191559
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

2. # ADS

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    2,675
    تشکر تشکر شده 
    6,577
    تشکر شده در
    3,502 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش حل مشکل imedated در centos 7

باسلام.

در رابطه با توضیحات و تایمی که گذاشتید تشکر میکنم.

مشکل فوق کاملا مشاهده شده بر روی Centos 7 و کلادلینوکس 7 می باشد و در Centos 6 این مشکل دیده نشده است . حال شما این مشکل را بر روی کلادلینوکس 7 ندیده اید واقعا متعجبم و اینطور با اطمینان اعلام می کنید کلادلینوکس بروزتر است و اگر از CENTOS باشد نباید کلادلینوکس این مشکل را داشته باشد.

طی بررسی پشتیبانی سی پنل این مشکل حتی بر روی افرادی که لایسنس اورجینال نیز داشتند وجود داشته و این مشکل کاملا به هسته اصلی برنامه systemctl بر می گردد که در حال حاضر آخرین آپدیت ها توسط سازنده این برنامه منتشر شده و این مشکل رفع شده است اما هنوز در Repo ها rpm مناسب برای centos 7 منتشر نشده است که بتوانیم systemctl رابه آخرین ورژن ارتقا دهیم و مشکل رفع گردد. [ منبع : http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1705877 ]

اما هنوز نتوانستیم این را بدانیم که علت اینکه بر روی بعضی سرور ها فقط این مشکل دیده می شود و باقی خیر چیست....

دو نکته:

1- جناب سعادت توضیحات شما برای ما ارزشمند است اما اینکه به دنبال دلایل غیرواقعی باشید اصلا برای بنده قابل قبول نیست .

لطفا حتما زمانی در تاپیک دیگری اعلام می کنید یک راه حل قطعی برای حل مشکل پیدا شده و تاپیک باز می کنید حتما قبل از اعلام و ارسال پست مطمئن شوید راه حل قطعی دارید یا خیر؟ اگر دوستان می توانستند با OS Reload این مشکل را حل کنند خوب به همان Centos 6 به راحتی Revert می کردند دیگر چرا نیاز به دادن راه حل توسط شماست ؟؟ تا جایی که بنده اطلاع دارم 99درصد دوستان ایزو های CENTOS را از مرجع اصلی یعنی centos.org و میرور های آن دانلود می کنند و حتی اگر شما ایزوی 7.1 را دانلود کنید با آپدیت سیستم عامل به آخرین ورژن یعنی 7.4 ارتقا داده می شود و در نتیجه می شود همان ایزوی اخری که شما عرض می کنید!.

نقل قول از سمت شما:

کد:
    سلام،پس از پیگیری های انجام شده با دوستان، راه حلی پیدا کردم بنده و مشکل در طی اون به صورت کامل حل شد.
    تا امشب به جهت حل مشکل سراسری، این راه حل عمومی خواهد شد در انجمن.
    نیازی نیست به ورژن ۶ برگردید.

با احترام.
    2- این مشکل بر روی سرور هایی که لایسنس تریال نیز داشتند کاملا دیده شده و حتی لایسنس های اورجینال در نتیجه هیچوقت یک مشکل را به یک لایسنس ربط ندهید . [ منبع پست شماره http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1719358 ]

در اخر دوستان بهتر است از centos 6 آخرین ورژن و بروز استفاده کنند و نیاز نیست حتما از centos 7 استفاده شود.

موفق و پیروز.

4. تعداد تشکر ها ازYas-Host به دلیل پست مفید

عضو جدید رها-نیوز آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid Saadat نمایش پست ها
    سلام،
    دوستان عزیز زیادی مشکل imedated رو گزارش کرده بودند ( من اول یکی از دوستان این مشکل براش پیش اومده بود و بعد تاپیک رو در وب هاستینگ تاک دیدم ). مشکل این بود که یک پروسس به نام imedated ایجاد می شد و به کل سی پی یو سرور رو درگیر می کرد، سرور رو که ریبوت می کردند، 2-3 روز خوب بود و بعد مجدد مشکل دار میشد!
    نکته جالب این بود این مشکل رو فقط بین همکاران میدیدم و سرویس های دیگه مشکلی گزارش نشده بود واسمون! با همکاری یکی از دوستان و در اختیار قرار دادن یک سرور که این مشکل رو داشت، بررسی مشکل رو آغاز کردم. بعد از بررسی های سرور، متوجه شدم مشکل از سمت سی پنل نیست. روی دو سرور دیگه، یک دایرکت ادمین بالا آوردم، یک سی پنل، در هیچ کدوم مشکلی وجود نداشت و فقط یک سرور مشکل داشت که در حال بررسی بودم. مشکل خاصی در کامپوننت های سی پنل و نرم افزار های سی پنل و نصب شده بر روی سرور وجود نداشتند...
    به دلیل عدم وجود مشکل در این موارد و هم چنین نبود مشکل در این موارد، بنده به دو چیز شک کردم:
    1- لایسنس اشتراکی- چون سرور ها با لایسنس اورجینال این مشکل رو نداشتند و مشکل فقط با سروری بود که لایسنس اشتراکی استفاده کرده بود.
    2- ایزو سیستم عامل.

به پیشنهاد بنده، سیستم عاملی که بنده ارسال کردم، توسط دوستم نصب شد و مشکل رو حل کرد ( این موضوع در تاریخ 29 اکتبر انجام شد و تا الان که imedated مجدد ظاهر نشده ). بنابراین فیکس نسبتا قطعی ( با احتمال 99% ) تغییر سیستم عامل می باشد.
    در صورتی که ایزو بدون مشکل پیدا نکردید، پ.خ پیام ارسال بفرمایید تا بنده ایزو تست شده رو براتون ارسال کنم.
    البته این فیکس رو بنده فقط روی centos 7 تست کردم و هنوز وقت نکردم روی cloudlinux تست کنم. ولی کلودلینوکس این مشکل رو نباید داشته باشه، اگر دارید، مجدد از ابتدا فرآیند نصب رو آغاز کنید شاید حل بشه چون من روی کلودلینوکس وقت نکردم کار کنم. از دوستان عزیز اگر کسی برای کلودلینوکس وقت داشت کار کنه، نتیجه رو برای همه دوستا به اشتراک بگذاره. ترجیحا اگر مشکل کلودلینوکس رو با لایسنس اورجینال بررسی کنید بهتر هست چون آپدیت های مستقیم مطمئنا ارجح هست.

لینک تاپیک مشکل دوستان:
    http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=191559
    ممنون
    منم این مشکل رو تجربه داشتم .

عضو انجمن Iran Web Host آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    796
    تشکر شده در
    495 پست

ظاهرا با systemd 219 مشکل حل شده. بنده مدتیه که این مشکل و ندیدم

عضو دائم asrhosting آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    562
    تشکر تشکر شده 
    2,398
    تشکر شده در
    1,442 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran Web Host نمایش پست ها
    ظاهرا با systemd 219 مشکل حل شده. بنده مدتیه که این مشکل و ندیدم
    بیشتر توضیح میدین ؟
    روش حل چی شد آخر ؟
    میزبانی هاست لینوکس و ویندوز | نمایندگی دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک روی سرورهای ایران
    ارائه سرور مجازی از ایران با پهنای باند نامحدود و لایسنس رایگان دایرکت ادمین ، سی پنل ، پلسک

عضو انجمن Iran Web Host آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    268
    تشکر تشکر شده 
    796
    تشکر شده در
    495 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط asrhosting نمایش پست ها
    بیشتر توضیح میدین ؟
    روش حل چی شد آخر ؟
    کد:
    yum update systemd
    بزنید ببینید به ۲۱۹ آپگرید میشه یا نه

عضو انجمن reza21biologist آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    76
    تشکر تشکر شده 
    480
    تشکر شده در
    289 پست

ما فعلا ترجیه میدیم از Centos6.9 استفاده کنیم. چون مشکلات Centos7 + Cpanel همچنان آزار دهنده است.
    تا زمانی که systemd بتونه هماهنگی مناسب رو با پیدا کنه
    قوی ترین پشتیبانی ، بهترین عملکرد
    Email: info@serversetup.co Ticket: https://serversetup.co
    Tel: 05138919616
    Telegram: @serversetupsale

10. تعداد تشکر ها از reza21biologist به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)