صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39

موضوع: تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد !

عضو انجمن abbas141 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    546
    تشکر تشکر شده 
    472
    تشکر شده در
    283 پست

پیش فرض پاسخ : تعرفه‌های جدید اینترنت ثابت اعلام شد !

سلام

والا با این وضعیت که اینترنت ثابت ایران داره ، مفت گران هست .

من توی خیلی از شهر های ایران از اینترنت ثابت استفاده کردم ولی در اکثر موارد مشکلات داشتیم . و هیچ موقع میشه گفت من حداقل رضایت نداشتم با وجود این که همه جور هزینه ای هم کرده بودم .

یک روز می گفتن ، ***ه کابل ها رو خورده ، نت قطع میشد .

یک رو دیگه می گفتن ، لنگر کشی افتاده رو کابل ها ، نت قطع شده .

یک رو دیگه می گفتن ، نمیدونم نویز داره خط تون نت قطع

یک روز دیگه می گفتن کابل برگردون نت قطع .

حالا همون نت به ظاهر 16 مگ رو در بهترین وضعیت میای استفاده کنی ، سرعت دانلود 1 مگ هم نداری !!! ، اکتشاف که به عمل بیارید ، می بینید اون رو به 100 نفر دیگه هم شیر کردن ، و به اسم 16 مگ ولی موقعی که میخواهید استفاده کنید با یک اینترنت لاک پشتی طرف حساب هستید .

این کاهش هزینه هم طبیعتا پشتت ماجرایی هست . هیچ ارزونی الکی نیست .

ما الان نزدیک 1 سال اینترنت TD-Lte داریم ، خیلی ارزون تر از همین چیزی که دوستان دارن تازه اعلام میکنن ، در کمترین وضعیت 1 تا 4 مگ بر ثانیه و در بهترین وضعیت 8 تا 10 مگ برثانیه . سرعت دانلود داریم .
    - سپیدار گیفت : فروش انواع فلش مموری تبلیغاتی و اختصاصی + فروش انواع پاور بانک تبلیغاتی و اختصاصی

2. # ADS

عضو انجمن peym@n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    675
    تشکر تشکر شده 
    892
    تشکر شده در
    625 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas141 نمایش پست ها
    سلام

من توی خیلی از شهر های ایران از اینترنت ثابت استفاده کردم ولی در اکثر موارد مشکلات داشتیم . و هیچ موقع میشه گفت من حداقل رضایت نداشتم با وجود این که همه جور هزینه ای هم کرده بودم .

حالا همون نت به ظاهر 16 مگ رو در بهترین وضعیت میای استفاده کنی ، سرعت دانلود 1 مگ هم نداری !!! ، اکتشاف که به عمل بیارید ، می بینید اون رو به 100 نفر دیگه هم شیر کردن ، و به اسم 16 مگ ولی موقعی که میخواهید استفاده کنید با یک اینترنت لاک پشتی طرف حساب هستید .

ما الان نزدیک 1 سال اینترنت TD-Lte داریم ، خیلی ارزون تر از همین چیزی که دوستان دارن تازه اعلام میکنن ، در کمترین وضعیت 1 تا 4 مگ بر ثانیه و در بهترین وضعیت 8 تا 10 مگ برثانیه . سرعت دانلود داریم .
    درود

بسته پرمصرف چه بسته ای تهیه میکنید؟
    پارس وب هاست با 6 سال سابقه درخشان در زمینه هاست,دامین,سرور مجازی,سرور اختصاصی
    تلفن:02195119965
    پارس وب هاست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas141 نمایش پست ها
    سلام

به نظر شما دوره این چیزا تموم نشده ؟ من میدونم که الان اگر سیمکارت رایتل داشته باشید حتی کربلا هم میشه ازش استفاده کرد و سرعت خوبیم داره ، حالا بعضی جاها اگر جواب نداد میشه از ایرانسل یا همراه اولم استفاده کرد ، بالاخره یکیش جواب میده

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    25 پست

مقصر خود شما هستید!

من کل بحث تاپیک رو خوندم. وقتی خودتون حقتون رو کم تصور می کنید انتظار دارید دولت به فکر شما باشه؟

نمیدونم ما ایرانیها چرا اینطوری شدیم. الان استاندارد جهان واسه کاربر عادی (کسی که فیلم hd آنلاین میبینه، کلیپ میبینه، آموزش میبینه، موسیقی گوش میده و ...) حداقل 10 گیگابایت مصرف روزانه ست. آمار و ارقام هم نمیخواد. عقل حکم میکنه!

حالا شما اومدید میگید 20 گیگ ماهانه؟!!!!!!

خداییش ما ایرانیها هرچی سرمون بیاد حقمونه.

برادرا، سرعت منسوخ 8 مگابیت بر ثانیه، حتی نامحدوش هم با ماهی 50 هزار تومن هزینه، خییییییییییییییلی زیاده. چه برسه به مصرف منصفانه و مثلا ماهی 20 گیگ. واقعا که...

در ضمن، من الان با ماهی 20000 تومن، 18 گیگابایت حجم ماهانه و هر شب 23 گیگابایت دانلود شبانه دارم. یعنی حدودا 700 گیگابایت مصرف ماهانه به قیمت 20000 تومن و سرعت 8 مگابیت بر ثانیه. هر چیزی کمتر از این به من برسه یعنی کلاهبرداری و گوسفند فرض کردن من توسط دولت.

واقعا متاسفم واسه خودم و شما که همیشه به کم (کم که چه عرض کنم، لقمه ی سگ) راضی میشیم. حقمون هم همینه و اینطور که بوش میاد طی یه طرح تدریجی همین اینترنت هم ازمون میگیرند. حقمونه.
    ویرایش توسط server95 : November 16th, 2017 در ساعت 22:33

6. تعداد تشکر ها از server95 به دلیل پست مفید

عضو انجمن ali1232 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    551
    تشکر تشکر شده 
    107
    تشکر شده در
    86 پست

سلام ما ک زنگ زدیم 2020 گفت فقط حرف زدن و هنوز جیزی ب ما ابلاغ نکردن ... !!
    هنوز همون حجم فروشی را دارند خبری از غیر حجمی نیست
    زندگی زیبا با ارامش خاطر ما
    احادیث امام زمان

8. تعداد تشکر ها از ali1232 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    900
    تشکر شده در
    777 پست

جای اینکه روی کیفیت کار کنن تا مشتری رو از دست ندن مدام میخوان سر مشترک رو شیره بمالن
    اینکارها هم همه بعلت ورشکستگی مخابرات هست . وگرنه دلیلی بر هر روز تغییر دادن سرویس ها و یا تغییر همکاری با شرکت های مختلف هر روز نداشتند .

10. تعداد تشکر ها از hamra به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    25 پست

یکی از دوستان سوال پرسیده بود که من از کجا اینترنت دارم. چون هنوز امکان ارسال پیام خصوصی ندارم اینجا اعلام می کنم. بنده طرح مانا از مخابرات رو دارم. انصافا مخابرات در مقایسه با باقی شرکت ها تعرفه منصفانه تری داری.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1232 نمایش پست ها
    سلام ما ک زنگ زدیم 2020 گفت فقط حرف زدن و هنوز جیزی ب ما ابلاغ نکردن ... !!
    هنوز همون حجم فروشی را دارند خبری از غیر حجمی نیست
    بهتر! بیخودی دلتون رو صابون نزنید. دعا کنید که در حد همین حرف بمونه. تازه وضعیت اینترنت داشت توی ایران خوب میشد که این تز جدید رو دادند. مطمئن باشید که تز جدیدشون از وضعیت قبلی اینترنت به مراتب بدتره. در ضمن قراره رفته رفته کلا اینترنت جمع بشه و فقط شبکه داخلی و اینترنت کنترل شده داشته باشیم!

عضو انجمن سیدرضا بازیار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,740
    تشکر تشکر شده 
    1,021
    تشکر شده در
    701 پست

این طرح تقریبا همین الان هم توسط مخابرات اجرا شده
    مثلا در ماه بیشتر از ۳۰ گیگ نمیتونم استفاده کنم. به محض اینکه ۳۰ گیگ من تموم شد باید گیگ اضافه با قیمت بسیار بالاتر خریداری کنم (در صورت پس پرداخت بودن باید کل بدهی رو هم تا این لحظه صاف کنم...)
    با این کار شما مجبور میشید هم مالیات بیشتری واریز کنید و هم اینترنت گرانتر خریداری کنید

در اینده به دلیل گران شدن اینترنت، اینترنت داخلی رو ارزان تر میکنند و سایت ها کم کم به سرور های ایرانی منتقل میشن تا کاربر های داخلی شون بیشتر بشه و در اخر به راحتی طرح اینترنت ملی اجرا میشه و مجبورید بجای موتور های جستجوگر خارجی و سایت های خبری و تخصصی خارجی از موتور جستجوگر یوز استفاده کنید که فقط سایت های خاصی رو در صفحه اول ایندکس میکنه......

البته این پیش بینی من هست و فقط نظر شخصی من بود...
    دوستدار کتاب بلیان

13. تعداد تشکر ها از سیدرضا بازیار به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    29
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    25 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط سیدرضا بازیار نمایش پست ها
    این طرح تقریبا همین الان هم توسط مخابرات اجرا شده
    مثلا در ماه بیشتر از ۳۰ گیگ نمیتونم استفاده کنم. به محض اینکه ۳۰ گیگ من تموم شد باید گیگ اضافه با قیمت بسیار بالاتر خریداری کنم (در صورت پس پرداخت بودن باید کل بدهی رو هم تا این لحظه صاف کنم...)
    با این کار شما مجبور میشید هم مالیات بیشتری واریز کنید و هم اینترنت گرانتر خریداری کنید

در اینده به دلیل گران شدن اینترنت، اینترنت داخلی رو ارزان تر میکنند و سایت ها کم کم به سرور های ایرانی منتقل میشن تا کاربر های داخلی شون بیشتر بشه و در اخر به راحتی طرح اینترنت ملی اجرا میشه و مجبورید بجای موتور های جستجوگر خارجی و سایت های خبری و تخصصی خارجی از موتور جستجوگر یوز استفاده کنید که فقط سایت های خاصی رو در صفحه اول ایندکس میکنه......

البته این پیش بینی من هست و فقط نظر شخصی من بود...
    قطعا با یه برنامه حساب شده، به همین سمت هم پیش خواهند رفت. هدف محدود کردن دسترسی مردم به اینترنته. البته این طرح ممکنه به صورت مقطعی موفقیت آمیز باشه ولی قطعا در دراز مدت شکست خواهد خورد و فقط یه هزینه هنگفتی از بین خواهد رفت.

بحث شبکه ملی اطلاعات چیز بسیار خوبیه ولی به شرطی که چنین شبکه ای در کنار شبکه اینترنت باشه و به مردم حق انتخاب منصفانه داده بشه. نه اینکه اینترنت رو محدودش کنند.

من مثالی از کار خودم میزنم. یوتوب واسه کار من از خود خدا بهتر و کاربردی تره. هر آموزشی که بخوام رو داخلش به راحتی پیدا میکنم. آموزش های تخصصی و با کیفیت ارائه عالی. حالا فرض کنید دیگه به یوتوب دسترسی نداشته باشم. چی میاد جاش؟ آپارات؟!!! پس اون یوتوبرهایی که من دنبالشون میکنم چی میشه؟ کسی نباید حق انتخاب رو از من و شما بگیره...

15. تعداد تشکر ها از server95 به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)