صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: دانلود افزونه گفتگوی آنلاین رایچت برای Whmcs - اختصاصی پی سی وب

عضو انجمن abbas141 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    546
    تشکر تشکر شده 
    472
    تشکر شده در
    283 پست

پیش فرض دانلود افزونه گفتگوی آنلاین رایچت برای Whmcs - اختصاصی پی سی وب

باسلام و درود فراوان خدمت شما کاربران و بازدید کننده گان گرامی وب سایت پی سی وب ، با یک خبر فوق العاده داغ و هیچان انگیز در خدمت شما هستیم ، همان طور که در تاپیک (پیاده سازی ایده های کدنویسی و برنامه نویسی دوستان در پی سی وب) اعلام کرده بودیم . برترین و بهترین ایده های کاربران رو ما به مرور جمع اوری میکنیم و پیاده سازی میکنیم . این ایده هم توسط جناب آقای محسن آریان پور برای ما ارسال شده بود . که ما در راستای کمک به کاربران و پیاده سازی ایده های ناب + حمایت از استارت آپ های ایرانی اون رو در تیم پی سی وب پیاده سازی کردیم .

لینک دانلود : جهت دانلود آخرین نسخه پلاگین اینجا کلیک کنید .

برخی از ویژگی ها :

• نصب آسان تنها با چند کلیک
    • قابلیت فعال سازی نمایش برای کاربران عضو و مهمان
    • قابلیت نمایش در صفحات خاص
    • قابلیت نمایش فقط برای کاربران خاص
    • دارای سیستم عیب یابی هوشمند
    • سازگاری با تمامی نسخه های جدید whmcs - تست شده با تمامی نسخه های 6 به بالا
    • سازگاری کامل تا نسخه 7.3
    • قابلیت تنظیم سطح دسترسی برای اپراطور های مختلف
    • بهترین و کامل ترین افزونه گفتگوی آنلاین whmcs
    • و قابلیت های بسیار دیگر

اسکرین شات از بخش های مختلف :

در زیر میتوانید اسکرین شات از بخش های مختلف افزونه را مشاهده کنید

توضیحات بیشتر : در صورتی که مایل هستید توضیحات بیشتری رو در خصوص این افزونه به دست اوردید میتوانید به صفحه اصلی این افزونه (افزونه گفتگوی آنلاین رایچت) مراجعه نمایید .

توجه : رایچت یک سیستم گفتگوی آنلاین کاملا ایرانی هست و این پلاگین و سایر پلاگین ها به صورت کاملا بومی در ایران در حال پیاده سازی هست ، خوشحال میشویم با نظرات و انتقادات سازنده خودتون به پیشرفت این محصول ایرانی کمک کنید .
    ویرایش توسط abbas141 : October 26th, 2017 در ساعت 15:02
    - سپیدار گیفت : فروش انواع فلش مموری تبلیغاتی و اختصاصی + فروش انواع پاور بانک تبلیغاتی و اختصاصی

2. تعداد تشکر ها ازabbas141 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید Raspberry PI آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    53 پست

پیش فرض پاسخ : دانلود افزونه گفتگوی آنلاین رایچت برای Whmcs - اختصاصی پی سی وب

دوست گرامی لطفا دمو برای تست بزارید

5. تعداد تشکر ها از Raspberry PI به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    58
    تشکر تشکر شده 
    33
    تشکر شده در
    32 پست

سیستمشون باگ زیاد داره,خیلی دوست دارم بجای پلاگین و سرویس های خارجی از ایرانی ها استفاده کنم ,اما نصب کردم بعد از 3روز مجبور به قطع شدم.
    البته موضوع برای 1-2ماه پیش هست حتما رفع شده این مشکل.

ولی درکل سیستم خوبی هست + باید حمایت کنیم.

7. تعداد تشکر ها از AHFgroup به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    899
    تشکر تشکر شده 
    660
    تشکر شده در
    457 پست

خسته نباشید. دم شما گرم. زحمت کشیدید. اما منم حدود 2 ماه پیش از سیستم رایچت قبلا استفاده کردم.
    علاوه بر بازه رایگان، حتی 1 ماه هم نسخه پولیشو خریداری کردم ولی به دلیل مشکلات متعدد مجبور شدم بیخیالش شم.
    در حدی که از Crisp استفاده کنم و واترمارکشون رو تحمل میکنم.
    رضا قلعه‌خانی: وردپرس و WHMCS - طراحی و راه‌اندازی انواع وب‌سایت شخصی، شرکتی و فروشگاهی

تماس: ارسال ایمیل

9. تعداد تشکر ها از Reza G به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    546
    تشکر تشکر شده 
    472
    تشکر شده در
    283 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Raspberry PI نمایش پست ها
    دوست گرامی لطفا دمو برای تست بزارید
    سلام ، ابتدا تشکر میکنم از توجه شما پوزش بابت این که خیلی توضیح ندادم ، هدف فقط معرفی بود به خاطر این خیلی لینک از این ور اون نذاشتم . که تصور نشه تبلیغ هست و تاپیک حذف بشه

دموی زنده رو هم روی My.p30web.org میتونید مشاهده کنید .

توضیحات بیتشر هم از طریق لینک صفحه این افزونه ((افزونه گفتگوی آنلاین رایچت)) میتوانید مشاهده کنید . برخی از اسکرین شات هات هاش رو هم قرار میدهم :

اسکرین شات هایی از بخش های مختلف :

اسکرن شات 1 - بخش مدیریت

اسکرین شات 2 - بخش مدیریت

اسکرین شات 3 بخش مدیریت

اسکرین شات 4 - بخش مدیریت

اسکرین شات 5 - بخش مدیریت

اسکرین شات 1 - بخش کاربری

اسکرین شات 2 - بخش کاربری

اسکرین شات 3 - بخش کاربری

اسکرین شات 4 - بخش کاربری

خوشحال میشویم حتما بعد از بررسی نظرتون رو اعلام بفرمایید .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط AHFgroup نمایش پست ها
    سیستمشون باگ زیاد داره,خیلی دوست دارم بجای پلاگین و سرویس های خارجی از ایرانی ها استفاده کنم ,اما نصب کردم بعد از 3روز مجبور به قطع شدم.
    البته موضوع برای 1-2ماه پیش هست حتما رفع شده این مشکل.

ولی درکل سیستم خوبی هست + باید حمایت کنیم.
    سلام ، تشکر میکنم از نظرتون ، طبیعتا نظرات دوستان خودش بهترین حمایت هست . و همین نظرات میتونه کمک کنه که رایچت و سیستم های ایرانی دیگه قدرتمند شوند

طبیعتا هر سیستمی یک سری باگ ها و مشکلات داره که به مرور با نظرات کاربران رفع میشه . خوشحال میشم در مورد نظرتون بیشتر توضیح بدهید ، چه مشکلاتی داشتید ؟ و چرا بعد از 3 روز ان را قطع کردید ؟

حداقلش اینه که ما خودمون از این نظرات استفاده میکنیم . ما خودمون هم به عنوان یک کاربر از این سیستم هستیم و واقعیت این پلاگین و سایر پلاگین های دیگه رو ابتدا برای خودمون داریم مینویسیم .

مثلا یکی از مشکلاتی که سیستم های گفتگوی آنلاین دارند این هست که وقتی فعال میکنید در تمامی صفحات سایت شما نمایش داده میشوند و اگر اون پلاگین یک زمانی با مشکل روبرو بشه . ممکن در سرعت لود شما هم تاثیر بذاره . یا خطاهاش باعث میشه ، خطاهای سایت شما هم بیشتر بشه که به عنوان یک راهکار ما توی این پلاگین یک قابلیت گذاشتیم که شما مثلا بتوانید در صفحه اصلی یا برخی صفحات مهم تون اون رو غیرفعال کنید . که چنین مسئله ای ایجاد نشه .

باز هم بابت نظرتون متشکرم .

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza G نمایش پست ها
    خسته نباشید. دم شما گرم. زحمت کشیدید. اما منم حدود 2 ماه پیش از سیستم رایچت قبلا استفاده کردم.
    علاوه بر بازه رایگان، حتی 1 ماه هم نسخه پولیشو خریداری کردم ولی به دلیل مشکلات متعدد مجبور شدم بیخیالش شم.
    در حدی که از Crisp استفاده کنم و واترمارکشون رو تحمل میکنم.
    سلام ، ممنون بابت نظرتون والا ما و فکر کنم خیلی از کسب و کارهای اینترنتی سیستم گفتگوی آنلاین یکی از دغدغه هاشون هست . ما خودمون اول از لایو چت livechatinc.com استفاده میکردیم واقعا خوب بود به دلار 1 تا 2 هزار تومان ولی خوب بعدا تحریم شد و قیمت هاش بالا در می اومد و یا به خاطر *****ینگ کلا تو سایت لود نمیشد و...

سایر سیستم ها هم برای استفاده در ایران مناسب نبودند ،مورادی مثل : گران بودن ، عدم پشتیبانی از زبان فارسی ، دیر لود شدن و...

راهکار بعدی هم این هست که شما بیایید یا از سیستم های اپن سورس استفاده کنید و خودتون توسعه اشون بدید یا این که خودتون یک سیستم بنویسید که این هم زمان و هزینه زیادی باید صرف بشه اخر هم شاید باعث بشه از کسب و کارخودتون عقب بی افتید. مثلا کسب و کار ما برنامه نویسی و پشتیبانی سیتسم هایی مثل whmcs وردپرس هست ، این که بیاییم وقت خودمون رو بزاریم روی برنامه نویسی یک سیستم گفتگوی آنلاین باعث میشه از کسب و کاراصلی خودمون عقب بی افتیم .

اخرین سیستمی هم که استفاده میکردیم قبل از رایچت همین سیستم Crisp بود ، خوبی هایی داره مثل همون زبان فارسی ، که قشنگ از زبان فارسی پشتیبانی میکنه ولی شما اگر 10 تا کارشناس داشته باشید چاره ای ندارید یا از سرویس رایگانش استفاده کنید و 2 تا یوزر رو به 10 نفر بدید یا این که ماهی کلی هزینه کنید بدترین چیزی هم که روی اعصاب ترین چیزش هم همون واتر مارکش

خلاصه درحال حاظر بهترین چیزی که حداقل ما برای whmcs ، وردپرس پیدا کردیم رایچت بوده ، اگر دوستان به نظرشون این سیستم مشکل داره خوشحال میشیم مشکلات رو بگند که تا بشه یک راه حل هایی پیدا کرد .

مثال : اگر به نظرتون رایچت قطعی زیاد داره ، میشه همین پلاگین رو توسعه داد و بهش قابلیت سوییچ به سیستم های دیگه رو اضافه کرد .
    - سپیدار گیفت : فروش انواع فلش مموری تبلیغاتی و اختصاصی + فروش انواع پاور بانک تبلیغاتی و اختصاصی

11. تعداد تشکر ها ازabbas141 به دلیل پست مفید

عضو انجمن dertgtr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,342
    تشکر تشکر شده 
    3,638
    تشکر شده در
    2,848 پست

اگر
    بهش قابلیت سوییچ به سیستم های دیگه رو اضافه کنید که عالی میشه
    سرور مجازی ایران - آلمان - آمریکا my.xdlhost.com
    قیمت و کیفیت را مقایسه کنید !! تلگرام : Xdlhost

13. تعداد تشکر ها از dertgtr به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    546
    تشکر تشکر شده 
    472
    تشکر شده در
    283 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dertgtr نمایش پست ها
    اگر
    بهش قابلیت سوییچ به سیستم های دیگه رو اضافه کنید که عالی میشه
    سلام

بله ، درخواست زیاد داشتیم انشالله به زودی اضافه خواهیم کرد .

15. تعداد تشکر ها از abbas141 به دلیل پست مفید

عضو انجمن arminkit1 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    56
    تشکر تشکر شده 
    107
    تشکر شده در
    93 پست

با سلام و خسته نباشید
    بسیار عالی، اگر قابلیت فعال سازی همزمان روی وردپرس و whmcs رو داشت عالی بود

17. تعداد تشکر ها از arminkit1 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    899
    تشکر تشکر شده 
    660
    تشکر شده در
    457 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط arminkit1 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    بسیار عالی، اگر قابلیت فعال سازی همزمان روی وردپرس و whmcs رو داشت عالی بود
    برای وردپرس هم پلاگین جدا دارند: https://wordpress.org/plugins/raychat
    رضا قلعه‌خانی: وردپرس و WHMCS - طراحی و راه‌اندازی انواع وب‌سایت شخصی، شرکتی و فروشگاهی

تماس: ارسال ایمیل

19. تعداد تشکر ها ازReza G به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    546
    تشکر تشکر شده 
    472
    تشکر شده در
    283 پست

سلام

سپاس از استقبال دوستان ، نسخه جدیدی که قولش رو داده بودیم ، به زودی به صورت عمومی منتشر خواهد شد .

رایچت برای سیستم های دیگه هم پلاگین داره ، برای برخی از سیستم ها پلاگین نوشته شده است و برای برخی از سیستم ها هم پلاگین نوشته داره میشه . اگر شما کاربران گرامی برای هر سیستمی ، نیاز به پلاگین دارید میتوانید اعلام بفرمایید تا برای شما به صورت اختصاصی و کاملا رایگان برنامه نویسی شود .

گرچه نصب رایچت بسیار ساده هست و فقط کافی هست یک کد را در محل مخصوص قرار دهید اما با این حال در صورتی که شما علاقه مند هستید که به جای کد از پلاگین استفاده نمایید ، میتوانید از طریق همین تاپیک اعلام نمایید تا ماژول برای شما برنامه نویسی شود .

21. تعداد تشکر ها ازabbas141 به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)