صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 36

موضوع: پشتیبانی 24 ساعته (لطفا خود را معرفی کنند)

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

پیش فرض پاسخ : پشتیبانی 24 ساعته (لطفا خود را معرفی کنند)

به نظر بنده مانیتورینگ 24 ساعته چه به صورت فردی و یا خودکار بسیار با ارزش تر از پاسخ دهی 24 ساعته هست
    وگرنه زیر پتو هم میشه نوشت در حال بررسی و یک تیکت و در وضعیت Hold قرار داد تا فردا ظهر
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

2. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    به نظر بنده مانیتورینگ 24 ساعته چه به صورت فردی و یا خودکار بسیار با ارزش تر از پاسخ دهی 24 ساعته هست
    وگرنه زیر پتو هم میشه نوشت در حال بررسی و یک تیکت و در وضعیت Hold قرار داد تا فردا ظهر
    موفق باشید
    دقیقا، در تاپیک دیگرشون نوشتم پشتیبانی خوب یعنی اینکه مشتری اصلا نیاز به پشتیبانی پیدا نکند! یعنی همین مانیتورینگ

5. تعداد تشکر ها ازshivahost به دلیل پست مفید

عضو انجمن 98M!zban آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    79
    تشکر تشکر شده 
    1,132
    تشکر شده در
    610 پست

سلام

در 98 ميزبان به اين صورت بوده که 24 ساعته مي توانند با شماره ما تماس برقرار کنند به صورت تلفني

اما بحث پشتيباني موردي هست که بايد به شرايط و وضعيت سرويس شما هم مرتبط باشه . ببينيد هزينه هاي هاست چنان اين روزا رقابتي و پايين هست که خوب تقريبا انرژي پشتيباني رو از دست ميدن همکاران . و در اين بين هاستينگ هاي نوپا با سياست هاي اشتباه و تصميم هاي نادرست از روي مديريت توسط افراد کم سن سال که قالبا فاقد دانش فني قوي در زمينه مديريت هاستينگ هستند وضعيت رو بدتر کرده .

وقتي مشتري سرمايه هر هاستينگ شناخته نشه قطعا پشتيباني نتيجه خوبي نداره . اگر مشکل مشتري را مشکل خود بدانيم . اگر درک کنيم که استرس مشتري فقط براي مشکل در سرويسش هست . اگر از تماس کاربر خوشحال باشيم و موارد ديگه که همه و همه در بحث مشتري مداري مطرح ميشه مي تونيم بگيم باعث ميشن شما از پشتيباني راضي باشيد

در حال حاضر 3/4 فعالين اين انجمن اصلا با استرس ها و مسئوليت ها و تعهد ها و وظيفه هاي يک هاستينگ آشنا نيستند همين موارد باعث شد من فعاليت در اين انجمن رو کمتر کنيم . فکر مي کنند هاستينگ فقط لازمش داشتن يک سرور ديتاسنتر هتزنر و نصب سي پنل جهت ارائه هاست و کسب درآمد هست . ولي باور کنيد تجربه تمام اين سال ها به من ميگه هاستينگ دقيقا از لحظه فروش شروع ميشه و هيچوقت تمام نميشه . شما بعد از فروش تازه پر از مسئوليت هستيد براي تعهد به اعتماد کاربر . تمام مشکلات کاربران مشکلات اصلي شماست . اگر سايت مشتري بارگذاري نميشه شما دو برابر مشتري بايد غصه و دغدغه داشته باشيد چون قبل از مشتري شما مسئول اين سايت هستيد . اگر کاربر نياز به پشتيباني داره هر چند ساعت که زمان ببره شما موظف هستيد کاربر را راهنمايي به جا و درست کنيد و در آخر تا مطمئن نشدين مشکلات کاربر رفع نشده کاربر رو رها نکنيد . کاربر وقتي به هر دليلي از مجموعه شما رفت با تماس با کاربر دليليش رو بپرسيد و به صورت دوره اي کاربر را دعوت کنيد به مجموعه شما بازگردن و سرويس هاي جديد را تست کنند

اعتماد به قيمت ها و خدمات و کيفيت سرويس دهنده از سمت سرويس گيرنده بايد صورت بگيره و پشتيباني به موقع و خوب و مسئوليت پذيري بالا و ارائه سرويس آپتايم هم از سمت سرويس دهنده

من اصلا نه براي جنبه تبليغاتي فقط براي يک الگو براي همکاران جديد اينو ميگم که از ابتداي فعاليتم توي اين حرفه هميشه براي مشتري دغدغه داشتم . شب هاي زيادي را مجبور ماندم بيدار بمونم با اينکه نميشد کاري بکنم اما از جوش و غصه اينکه نکنه کاربر ضرري ببينه نشد استراحت هم بکنم .

در قسمت نظرات 98 ميزبان هم بيشترين تاکيد مشتريان ما روي بحث پشتيباني ما بوده

البته بزرگترين تلاش من هميشه اين بوده که اصلا کاربر نياز به پشتيباني پيدا نکنه و خوشحالم فعاليت دو سال اخير ما اينو نشون ميده که تعداد تيکت هاي کم باعث شده بار پشتيباني ما کمتر بشه و اين دليلش فقط کيفيت هست

https://www.98mizban.com/index.php?m=v_testimonial

بايد اين مورد درک بشه که حرفه هاستينگ حرفه پر از مسئوليت هست . يعني يک فرد اول بايد مسئوليت پذيري رو ياد داشته باشه تا بتونه يک مدير موفق هاستينگ باشه . اگر ما نسبت به مشتري خود بي مسئوليت باشيم مشتري چيزي رو از دست نمي دهد اين ما هستيم که يک مشتري خوب را با دستان خودمان تقديم رقبا و همکاران کرديم

توي سال 2017 دان تايم حتي يک ثانيه يک مورد کاملا غير منطقي هست . ( قطعي هايي از سمت ديتاسنتر و يا مشکل شبکه اي قطعا هاستينگ را نبايد مقصر کامل دانست )

به شما پيشنهاد مي کنم به دنبال هاستينگي باشيد که شما را جزو خانواده خودش بداند بر روي اين هاستينگ شما حتي با وجود هر 6 ماه يک بار قطعي باز هم بزرگترين سرمايه محسوب ميشيد که کارمندان يا مسئولين اون هاستينگ حاضرند همه چيزهاي خوبشان را از دست بدن اما شما رو نه

موفق باشيد و اگر کمکي نياز بود در خدمت شما و باقي دوستان هستم
    ویرایش توسط 98M!zban : October 26th, 2017 در ساعت 09:06
    ارائه هاست با هارد فول SSD و وب سرور لایت اسپید و کانفیگ فوق سرعتی و امنیتی
    گروه فناوری اطلاعات و ارتباطات 98 میزبان
    تلفن : 05135010908 - پشتیبانی تلگرام : mizban98_support

7. تعداد تشکر ها از98M!zban به دلیل پست مفید

عضو انجمن ShirazSoft.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    126 پست

سلام
    از شما تشکر می کنم
    پ

من از بقیه دوستان توقع داشتم که سرویس های 24 ساعت خودشون را معرفی کنند ولی بحث را به جای دیگر می برند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط 98M!zban نمایش پست ها
    سلام

در 98 ميزبان به اين صورت بوده که 24 ساعته مي توانند با شماره ما تماس برقرار کنند به صورت تلفني

اما بحث پشتيباني موردي هست که بايد به شرايط و وضعيت سرويس شما هم مرتبط باشه . ببينيد هزينه هاي هاست چنان اين روزا رقابتي و پايين هست که خوب تقريبا انرژي پشتيباني رو از دست ميدن همکاران . و در اين بين هاستينگ هاي نوپا با سياست هاي اشتباه و تصميم هاي نادرست از روي مديريت توسط افراد کم سن سال که قالبا فاقد دانش فني قوي در زمينه مديريت هاستينگ هستند وضعيت رو بدتر کرده .

وقتي مشتري سرمايه هر هاستينگ شناخته نشه قطعا پشتيباني نتيجه خوبي نداره . اگر مشکل مشتري را مشکل خود بدانيم . اگر درک کنيم که استرس مشتري فقط براي مشکل در سرويسش هست . اگر از تماس کاربر خوشحال باشيم و موارد ديگه که همه و همه در بحث مشتري مداري مطرح ميشه مي تونيم بگيم باعث ميشن شما از پشتيباني راضي باشيد

در حال حاضر 3/4 فعالين اين انجمن اصلا با استرس ها و مسئوليت ها و تعهد ها و وظيفه هاي يک هاستينگ آشنا نيستند همين موارد باعث شد من فعاليت در اين انجمن رو کمتر کنيم . فکر مي کنند هاستينگ فقط لازمش داشتن يک سرور ديتاسنتر هتزنر و نصب سي پنل جهت ارائه هاست و کسب درآمد هست . ولي باور کنيد تجربه تمام اين سال ها به من ميگه هاستينگ دقيقا از لحظه فروش شروع ميشه و هيچوقت تمام نميشه . شما بعد از فروش تازه پر از مسئوليت هستيد براي تعهد به اعتماد کاربر . تمام مشکلات کاربران مشکلات اصلي شماست . اگر سايت مشتري بارگذاري نميشه شما دو برابر مشتري بايد غصه و دغدغه داشته باشيد چون قبل از مشتري شما مسئول اين سايت هستيد . اگر کاربر نياز به پشتيباني داره هر چند ساعت که زمان ببره شما موظف هستيد کاربر را راهنمايي به جا و درست کنيد و در آخر تا مطمئن نشدين مشکلات کاربر رفع نشده کاربر رو رها نکنيد . کاربر وقتي به هر دليلي از مجموعه شما رفت با تماس با کاربر دليليش رو بپرسيد و به صورت دوره اي کاربر را دعوت کنيد به مجموعه شما بازگردن و سرويس هاي جديد را تست کنند

اعتماد به قيمت ها و خدمات و کيفيت سرويس دهنده از سمت سرويس گيرنده بايد صورت بگيره و پشتيباني به موقع و خوب و مسئوليت پذيري بالا و ارائه سرويس آپتايم هم از سمت سرويس دهنده

من اصلا نه براي جنبه تبليغاتي فقط براي يک الگو براي همکاران جديد اينو ميگم که از ابتداي فعاليتم توي اين حرفه هميشه براي مشتري دغدغه داشتم . شب هاي زيادي را مجبور ماندم بيدار بمونم با اينکه نميشد کاري بکنم اما از جوش و غصه اينکه نکنه کاربر ضرري ببينه نشد استراحت هم بکنم .

در قسمت نظرات 98 ميزبان هم بيشترين تاکيد مشتريان ما روي بحث پشتيباني ما بوده

البته بزرگترين تلاش من هميشه اين بوده که اصلا کاربر نياز به پشتيباني پيدا نکنه و خوشحالم فعاليت دو سال اخير ما اينو نشون ميده که تعداد تيکت هاي کم باعث شده بار پشتيباني ما کمتر بشه و اين دليلش فقط کيفيت هست

https://www.98mizban.com/index.php?m=v_testimonial

بايد اين مورد درک بشه که حرفه هاستينگ حرفه پر از مسئوليت هست . يعني يک فرد اول بايد مسئوليت پذيري رو ياد داشته باشه تا بتونه يک مدير موفق هاستينگ باشه . اگر ما نسبت به مشتري خود بي مسئوليت باشيم مشتري چيزي رو از دست نمي دهد اين ما هستيم که يک مشتري خوب را با دستان خودمان تقديم رقبا و همکاران کرديم

توي سال 2017 دان تايم حتي يک ثانيه يک مورد کاملا غير منطقي هست . ( قطعي هايي از سمت ديتاسنتر و يا مشکل شبکه اي قطعا هاستينگ را نبايد مقصر کامل دانست )

به شما پيشنهاد مي کنم به دنبال هاستينگي باشيد که شما را جزو خانواده خودش بداند بر روي اين هاستينگ شما حتي با وجود هر 6 ماه يک بار قطعي باز هم بزرگترين سرمايه محسوب ميشيد که کارمندان يا مسئولين اون هاستينگ حاضرند همه چيزهاي خوبشان را از دست بدن اما شما رو نه

موفق باشيد و اگر کمکي نياز بود در خدمت شما و باقي دوستان هستم
    گروه نرم افزار شیراز
    www.ShirazSoft.com
    Telegram:ITGhasemzadeh
    0917886099

عضو انجمن farhadhelix آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    40
    تشکر تشکر شده 
    447
    تشکر شده در
    384 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShirazSoft.com نمایش پست ها
    سلام
    وقت بخیر
    در ادامه مبحث : http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=192550
    لازم دیدم که برای به نتیجه رسیدن بحث این تاپیک را ایجاد کنیم
    لطفا سرویس دهنده های که پشتیبانی 24 ساعته دارند خودشان را معرفی کنند و میانگین زمان پاسخ دهی تیکت را بنویسند.

با تشکر

متاسفانه افرادی که جدید وارد خدمات هاستینگ و دنیای هاست و سرور مجازی میشوند عموما به فکر فروش هستند و پشتیبانی رو در نظر نمیگیرند

مشتری انتظار داره که کسی همیشه پشتش باشه و به قول معروف پشتش گرم باشه که اگر مشکلی برای سرویسش پیش اومد بدونه مشکلش رفع میشه در سریع ترین زمان

برای پاسخ دهی به تیکت ها و اطلاعیه جهت باز شدن تیکت ها و امور پشتیبانی باید مسیر هایی فراهم بشه که به ارائه دهنده سریعا اطلاع رسانی بشه و ایشون هم سعی در پاسخ دهی سریع کنند حالا در انجام هر کاری که هستند(اگر به فکر پیشرفت و موفقیت در این راه هستند)

تیکت های شخص خود بنده از مشتریان ما سوال کنید بین 5 دقیقه تا 2 ساعت پاسخ دهی میشه مگر زمان های خاص که مشکل جدی ای پیش اومده باشه این رسپانس تا 7 8 ساعت ممکنه پیش بیاد که البته شاید ماهی 1 بار هم این مورد نشه.

دیگه چیزی که همه دارند یک موبایل تا تبلت هست . نباید واقعا پشتیبانی و پاسخ دهی طول بکشه به مشتریان.

موفق باشید
    انجام کلیه امور تخصصی روتر های میکروتیک | طراحی و پیاده سازی شبکه و راه کارهای اجرایی | امنیت شبکه و راه کارهای مقابله با دیداس | Whatsapp : 09125803584 | Telegram : http://t.me/tsiran

عضو انجمن ashadata آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    696
    تشکر تشکر شده 
    549
    تشکر شده در
    429 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AtrafNet نمایش پست ها
    ولی دیجی کالا شماره پشتیبانی خودش هم خیلی دیر پاسخ میده یادمه نیم ساعت تو تلفن گویاش پشت خط بودم پاسخم که میدن اپراتوره عجله ای سریع میخواد تموم بشه قطع کنه
    برای منم پیش اومده
    بعد نیم ساعت تازه نفر 50 تو صف بودم که ناامید شدم و قطع کردم
    | تلگرام :‌ @pooyashf

11. تعداد تشکر ها از ashadata به دلیل پست مفید

عضو جدید Ringmoon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    131 پست

عزیز من بهتون وب داده پیشنهاد میکنم
    https://webdade.com/cpanel-hosting/
    از همین انجمن هم هستن
    اگه به این لینک که دادم مراجعه کنید
    2 تا مورد مهم نوشتن یکی اینکه اگه از سرویس راضی نبودید مبلغ کامل پس داده میشه
    یکی دیگه هم نوشته شده تیکت ها زیر 10 دقیقه پاسخ داده میشه البته من نمیدونم منظورشون تو ساعت کاری بوده یا نه 24 ساعته که این موردو میتونید بپرسید ازشون
    ولی مطمئن باشید هر مشکلی داشته باشید براتون حل میکنن کارایی میکنن که هاستینگ های دیگه خیلی وقتا فقط میگن خیر متاسفانه امکانش نیست ! ولی وب داده اینطور نیست و همیشه سعی میکنه حل کنه مشکلو ، مثلا من هاستی که میخواستم یه سری شرایط خاص لازم داره که با اکثر دوستان فعال این انجمن (معتبر ترین ها) صحبت کردم همه در جواب تیکتی که من 5 خط کامل توضیح داده بودم میگفتن نمیشه نمیتونیم یا برید سرور مجازی بگیریدو از این حرفا در صورتی که وب داده سریعا با انتقال هاست من به یک سرور دیگه مشکلمو حل کردن !
    این فقط تجربه من بود از این شرکت
    ویرایش توسط Ringmoon : October 28th, 2017 در ساعت 04:03

عضو انجمن deltamusic آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    159
    تشکر تشکر شده 
    486
    تشکر شده در
    305 پست

این تایپیک ها جز سنگین کردن دیتابیس چیزی ندارن!!

14. تعداد تشکر ها ازdeltamusic به دلیل پست مفید

عضو انجمن ShirazSoft.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    126 پست

متاسفانه ما به نظرات دیگران احترام که نمی گذاریم.

من به این نتیجه رسیدم که بهتر است ابتدا باید یک شرکت یا ارائه دهند سرویس با پشتیبانی مناسب پیدا کنم لذا این تاپیک را باز کردم و فکر می کنم راه صحیح تری است تا در خواست سرور مجازی بدهم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط deltamusic نمایش پست ها
    این تایپیک ها جز سنگین کردن دیتابیس چیزی ندارن!!
    گروه نرم افزار شیراز
    www.ShirazSoft.com
    Telegram:ITGhasemzadeh
    0917886099

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ShirazSoft.com نمایش پست ها
    متاسفانه ما به نظرات دیگران احترام که نمی گذاریم.

من به این نتیجه رسیدم که بهتر است ابتدا باید یک شرکت یا ارائه دهند سرویس با پشتیبانی مناسب پیدا کنم لذا این تاپیک را باز کردم و فکر می کنم راه صحیح تری است تا در خواست سرور مجازی بدهم.
    شما وسواس به خرج می دید دوست گرامی
    یه راه حل ساده
    بخش فروش سرور مجازی انجمن و باز کنید
    تشریف ببرید به تاپیک های 2 سال پیش به بالا
    بعد وارد ناحیه کاربری فروشنده مورد نظر شده و مشاهده کنید که هنوز فعالیت دارند یا خیر - وب سایت و... دیگر موارد مستند
    نهایتا همون سرویس دهنده و انتخاب بفرمایید برای یک بازه 6 ماه
    همیشه هم بک آپ خودتون داشته باشید
    هر 6 ماه این باز بینی و انجام بدید و اگر همچنان همون سرویس دهنده امتیاز مورد نیاز و داشت تمدید کنید یا تغییر سرویس بدید....
    مجدد تاکید می کنم سرویس دهنده ای که بود و هنوز هم فعالیت داره
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)