صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 32

موضوع: طراحی و راه اندازی وب سایت و ایده های شما

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

پیش فرض طراحی و راه اندازی وب سایت و ایده های شما

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان گرامی

با هزینه کاملا مناسب

بصورت کاملا ریسپانسیو و بهینه و کدنویسی اصولی

طراحی گرافیک (PSD ) - تبدیل psd به html - تبدیل html به وردپرس

نمونه کارها به زودی بصورت عکس و آنلاین قرار داده میشه

امکان عقد قرارداد با تمام افراد حقوقی و حقیقی فراهم هستش

برای تست ریسپانسیو و بهینه بودن سایت میتونید
    سایت اصلی شرکت ما رو بررسی کنید

http://pardazmizban.com

https://validator.w3.org/nu/?doc=htt...zmizban.com%2F

بعضی از نمونه کارها:

نمونه اول

نمونه دوم

راههای ارتباطی با شرکت فاطر ایده پردازان مهام

شماره تماس: 08433230259
    تلگرام : @pardazmizban

ارسال تیکت

نمونه های جدید و آنلاین بزودی در تاپیک درج خواهد شد

در صورت هرگونه سوال میتونید در داخل همین تاپیک،تلگرام،شماره تماس یا از طریق تیکت در ارتباط باشید

فعالیتی ندارم اینجاتاپیکی هم درمورد من زده شده ازش بگذرید مسلما تخریبه وگرنه کسی از پولش نمیگذره

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

پیش فرض پاسخ : طراحی و راه اندازی وب سایت و ایده های شما

نقل قول نوشته اصلی توسط psfa نمایش پست ها
    تصاویر و مدارک لطفا. ما برای همه ی حرفامون مستندات ارائه میکنیم چون باکی نداریم از چیزی. شما هم ارائه کنید لطفا این مواردی که میگین رو
    من گفتم بعد 14 روز اون کارها رو انجام دادین دقیق مدارک و تاریخ هاش رو قرار دادم. من 3 ماه جواب شما رو نمیدادم لطفا مدارکو قرار بدین ؟ من جواب شما رو همیشه دادم به غیر از زمانی که شروع به تهدید و الفاظ رکیک کردین که دیگه تو شان من نبود بخوام هر روز با شما دهن به دهن بشم. میخواستم طبق فاکتورخ ودتون پول کارهایی که کرده بودینو بدم اما شما اصرار داشتی که نه باید کامل بدی پول وبلاگ و ... رو هم بدی که من بار ها گفتم اگه هم دوست شما انجامش داده بود چیزی برای من ارسال نشده روی سایت هیچ تغییری نکرده شما فقط میگی انجام دادم انجام دادم من به شما بار ها گفتم انجام دادی کو؟ نیست؟ جوابی نداشتی بدی. الانم فقط همون حرف ها رو تکرار میکنین هیچ چیزی برای ارائه ندارین

- - - Updated - - -

ببخشید من نمیدونستم مارجین بحث پیچیده ای داره وگرنه واردش نمیشدم
    ویرایش چند کلمه توی اچ تی ام ال و اضافه کردن چند مورد کوچیک نمیدونستم این قدر هزینه بردار و حرفه ای هست

- - - Updated - - -

سطح شعور و فرهنگ جناب عالی مشخص هست
    سطح و شعور من هیچ ربطی به موضوع کااری ما نداره پس جو ندید لطفا !شما خوب

تو همین تاپیک گفتید 5 کار انجام دادم تو خصوصی گفتید شش کار انجام دادم(عکس پیام شما مشخص هستش ) متن پیام شما هم معلومه که اگر ویرایش نکنید

من کلا دیگه به شما پاسخی نمیدم چون وقتشو ندارم کلاهبرداری شما رو ثابت کنم هر ثانیه

دروغگوییتون همینجا ثابت شده تاپیکی هم ببینم اعلام میکنم بهتون

به این دوست و همکارمونم فردا میرم خطمو مجدد میگیرم میام تلگرام کامل عکس از وبلاگ و صحبت های شما میذارم قالب رو هم میارم رو سایت

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Oscar نمایش پست ها
    قالب کد شده نیست میتونید راحت از سایت هیکو بردارید
    یکسری رمز ها گذاشتیم تا اگر ادعا کردید کدنویسی کار شما بوده رو کنیم، باز میل خودتون برید سایت هیکو قالبو بر دارید تا ما هم مدارکمون رو رو کنیم
    و اینکه میگید ما باهم همکار و همدستیم هم توهم شماست بنده از پوریا دفاع نمیکنم، در اصل از خودم دفاع میکنم چون کاری که شما ادعا میکنید انجام دادید رو بنده انجام دادم و هزینشو دریافت کردم
    تاریخ شروع کار رو توی تلگرام ملاحظه کنید
    فایل پیوست 36875

- - - Updated - - -

بنده بیشتر از این وقت واسه این بحثا ندارم
    اگر توی دادگاه نیاز بود بنده در خدمتم
    شما هم جناب آلمان دیتا اگر واقعا به وجدان خودتون رجوع کنید هم تاخیر داشتید هم کاره نیمه کاره تحویل دادید، نباید بابتش هزینه دریافت کنید

من خودم تا حالا چندین بار بخاطر تاخیری که داشتم، کاری که بصورت 100% انجام داده بودم رو مشتری ازم تحیل نگرفته وپولی پرداخت نکرده و این مشکل منه که تاخیر داشتم نه مشتری
    فردا ظهر قالب رو میفرستم خدمتتون
    اگه کارو تحویل نمیگرفتن بحث دیگه بود
    تا اینکه وسط کار بدون اطلاع من دسترسی هارو عوض کنن و کارهایی که انجام دادم هزینه پرداخت نشده و هیچ جوابی ندن
    توی چت ها هم بهشون گفتم،معذرت خواهیم کردم ،که هیچکس اینطوری معذرت خواهی نمیکنه ،اونم فقط برای یک مورد که بحث ریسپانسیو بود که من بلد نبودم ،و به خودشونم گفتم بلد نیستم(هیچوقت هم ادعا نکردم بلدم بلدم بکنم ) بعد از اونور ایشون بخاطر اینکه من باهاشون رو راست بودم و گفتم که من بلد نیستم بیاد سواستفاده کنه بگه این هیچی بلد نیستش

من فالب رو تا فردا ظهر سعی میکنم بفرستم اگه نشد فردا شب حتما میفرستم خدمتتون چون نمیدونم کجا ذخیره کردم !
    فعالیتی ندارم اینجاتاپیکی هم درمورد من زده شده ازش بگذرید مسلما تخریبه وگرنه کسی از پولش نمیگذره

عضو انجمن psfa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,556
    تشکر تشکر شده 
    1,717
    تشکر شده در
    1,066 پست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

این قضیه کلا به هیچ عنوان به شما مربوط نیستش

تو همین تاپیک دروغگو بودن شما ثابت شد =d>

اینکه دوستانتونو بیارید بگن شما هیچ کاری نکردید در حد فرد حرفه ای نیستش

موفق باشید بزرگوار

عضو انجمن Oscar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    199
    تشکر تشکر شده 
    169
    تشکر شده در
    117 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط almandata نمایش پست ها

موفق باشید بزرگوار
    دوست عزیز بنده با هیچکس دوست نیستم
    چون اسمم رو جناب بابایی آوردن اومدم از حق خودم دفاع کنم
    چون قالبی که شما زده بودید رو با جناب بابایی نصب کردیم و همون موقع بهم گفتن که صفحات بلاگ (شامل اخبار و محصولات) و سینگل و برگه توسط شخص دیگه ای انجام شده که ما نصبش کردیم دیدیم انجام نشده و هزینه بیشتری بابت کدنویسی این صفحات گرفتیم (البته صفحه اخبار وجود داشت اما نه استایلی داشت نه اخبار رو میاورد، در حد گذاشتن چند کوئری کار شده بود که از 100% شاید 5% کار شده بود که من از اول انجامش دادم و پنل تنظیمات هم براش گذاشتم+ ابزارک)
    و همون موقع جناب بابایی گفتن اگر جناب آلمان دیتا (ببخشید اسم شریفتون رو نمیدونم) ادعا کردن که این صفحات رو انجام دادن شما بیاید و شفاف سازی کنید منم همون موقع قبول کردم چیزایی که با چشم دیدم رو بیام توضیح بدم تا حقی از کسی ضایع نشه، وگرنه من نه شمارو میشناسم نه با آقا پوریا رفاقت خیلی صمیمی دارم که بخوام بیام اینجا ازشون دفاع کنم
    مدارک و پیام های رد و بدل شده بین ماهم تماما موجوده که گفتم اگر کار به شکایت رسید حاضرم بیام شهادت بدم، با هزینه شخصی ایشون
    اما به نظرم واسه این مبلغ ناچیز بهتر بحث تموم بشه چون شما با تخریب تاپیک آقای بابایی این بحث رو شروع کردید و نتیجه کارتون رو توی تاپیک خودتون دیدید، شاید اگر این بحث نبود الان تاپیک شما حداقل یکی دوتا مشتری براتون داشت
    حالا یجوری با هم کنار بیاین تا هم شما بتونید کسب و کارتون رو داشته باشید هم ایشون، هم من ازین دعوا بیام بیرون بخدا خودم هزارجور گرفتاری دارم

من تو همین انجمن چندین بار سرم کلاه رفته ولی به سردردش نمیارزید که بیام تاپیک طرفو خراب کنم
    شماهم طبق شواهد مقصر اصلی هستید کار نصفه نیمه تحویل دادید با کلی تاخیر و توقع دارید هزینشو ایشون بدن که معقول نیست، ایشالا تو پروژه های آتی جبران میشه

با آرزوی موفقیت
    طراح رابط کاربری و برنامه نویس وب

7. تعداد تشکر ها از Oscar به دلیل پست مفید

عضو انجمن psfa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,556
    تشکر تشکر شده 
    1,717
    تشکر شده در
    1,066 پست

موفق باشید بزرگوار
    خنده داره واقعا
    چیه دروغ گو بودن من ثابت شده الان؟ الان تنها چیزی که ثابت شده اینه که جناب عالی چیزی برای گرفتن نداری و چند کلمه رو طوطی وار داری تکرار میکنی
    این تاپیک و شخصیت شما هم خیلی به بحث ما ربط داره
    چون ظاهرا عادت شما هست که بخواین از مردم پول مفت در بیارین. ولی ما از اوناش نیستیم
    من کل ارتباطیم که تا به امروز با جناب محبی داشتم فقط انجام همین یه دونه پروژه بوده و بس. این که چرا اومدن تو بحث شرکت کردن هم خودشون توضیحات رو ارائه کردن.
    موفقیت شما آرزوی ماست
    خدا شما رو به راه راست هدایت کنه

9. تعداد تشکر ها از psfa به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

خنده داره واقعا
    چیه دروغ گو بودن من ثابت شده الان؟ الان تنها چیزی که ثابت شده اینه که جناب عالی چیزی برای گرفتن نداری و چند کلمه رو طوطی وار داری تکرار میکنی
    این تاپیک و شخصیت شما هم خیلی به بحث ما ربط داره
    چون ظاهرا عادت شما هست که بخواین از مردم پول مفت در بیارین. ولی ما از اوناش نیستیم
    من کل ارتباطیم که تا به امروز با جناب محبی داشتم فقط انجام همین یه دونه پروژه بوده و بس. این که چرا اومدن تو بحث شرکت کردن هم خودشون توضیحات رو ارائه کردن.
    موفقیت شما آرزوی ماست
    خدا شما رو به راه راست هدایت کنه
    حرف زیاده،منم حوصله بحث با شما رو ندارم !

داخل همین تاپیک تعداد کارهایی که گفتید ما انجام دادیم ،با چیزی که داخل خصوصی فرستادید متفاوت بود که من بصورت عکس قرار دادم =d>

حالا باز بگو من فقط دو متن تغییر دادم

عضو انجمن psfa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,556
    تشکر تشکر شده 
    1,717
    تشکر شده در
    1,066 پست

حرف زیاده،منم حوصله بحث با شما رو ندارم !

داخل همین تاپیک تعداد کارهایی که گفتید ما انجام دادیم ،با چیزی که داخل خصوصی فرستادید متفاوت بود که من بصورت عکس قرار دادم =d>

حالا باز بگو من فقط دو متن تغییر دادم

ما همچنان منتظریم شما مدارک خودتون رو قرار بدین جای این صحبت های پوچ
    این کارها رو نکنین بیشتر خودتون رو مضحکه ی خاص و عام میکنید

- - - Updated - - -

خب ایشون به سلامتی حکم الهی رو هم برای ما صادر کردن و چه قدر مادب هستن ایشون. کاملا مشخصه حق با ایشونه اصلا
    دوست عزیز من بخوام کسیو بیارم براتون تاپیک بزنم که نصف یوزرای معتبر وب هاستینگ از دوستان من هستن. چرا بیراهه میرین؟ امیدوارم این قضیه براتون درس عبرتی شده باشه که یاد بگیرین نون مفت نمیشه از ملت گرفت
    همون بخش محصولات و لاگین رو هم من دیگه از شما قبول نمیکنم. چون بی مشکل نبود. چون مشتری ما از ما قبول نکرد. ما مجبور شدیم هزینه بدیم همونا رو هم جناب محبی برامون درستش کنه. کار ناقص و نصفه و نیمه و دیر تحویل دادی هزینه خودت که هیچ 10 برابرش رو از ما طلب میکنی؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

ما همچنان منتظریم شما مدارک خودتون رو قرار بدین جای این صحبت های پوچ
    این کارها رو نکنین بیشتر خودتون رو مضحکه ی خاص و عام میکنید

- - - Updated - - -

خب ایشون به سلامتی حکم الهی رو هم برای ما صادر کردن و چه قدر مادب هستن ایشون. کاملا مشخصه حق با ایشونه اصلا
    دوست عزیز من بخوام کسیو بیارم براتون تاپیک بزنم که نصف یوزرای معتبر وب هاستینگ از دوستان من هستن. چرا بیراهه میرین؟ امیدوارم این قضیه براتون درس عبرتی شده باشه که یاد بگیرین نون مفت نمیشه از ملت گرفت
    همون بخش محصولات و لاگین رو هم من دیگه از شما قبول نمیکنم. چون بی مشکل نبود. چون مشتری ما از ما قبول نکرد. ما مجبور شدیم هزینه بدیم همونا رو هم جناب محبی برامون درستش کنه. کار ناقص و نصفه و نیمه و دیر تحویل دادی هزینه خودت که هیچ 10 برابرش رو از ما طلب میکنی؟
    مجبور بودم بخاطر اثبات حرفام تلگرام رو فعال کنم که بصورت عکس قرار بدم که شما که حرفه ای هستید خوب متوجه قضیه بشید

http://s8.picofile.com/file/83082986...B%B1%DB%B9.jpg

http://s8.picofile.com/file/83082986...B%B1%DB%B0.jpg

http://s9.picofile.com/file/83082985...B%B5%DB%B0.jpg

http://s8.picofile.com/file/83082985...B%B0%DB%B6.jpg

این از عکس چت های من با شما

اول از اینکه بالای 5 روز بدقولی ما بخاطر لایسنس سی پنل شما بود که دو سه روز یک بار قطع میشد و تا فعال شدن دوباره یک یا دو روز طول کشید یکی از چت هارو گذاشتم برای اثبات این قضیه که از لایسنس اشتراکی استفاده میشده و دسترسی مسلما قطع میشده و به فایل ها دسترسی نداری(صرفا جهت اطلاع چون اعلام کردید بلد نیستید این قضیه )

کارهایی که شما مدنظرتون بود کامل انجام شد فقط یک مورد ریسپانسیو بود که من از دوستم خواستم و بدقول بودن و بهتون گفتم و گفتید مشکلی نیست فقط بگید زودتر انجام بدن

کد رو که دادیم بهتونن که ریسپانسیو بشه گفتید دادیم یکی دیگه که بهتون اعلام کردیم کل کار همین یک کد بوده و نیاز به هزینه اضافی نبوده که شما جوابی ندادید (یعنی حرف مارو قبول داشتید ) و گفتید فردا برای پرداخت هزینه پیام میدم (18 خرداد گفتید) و در تاریخ 15 تیر هیچ جوابی به ما ندادید تا داخل انجمن بهتون پیام دادیم

بخش وبلاگ رو هم کامل اماده بود (همه کارهاتون بصورت انلاین انجام میشد ،چون ویرایش بود پروژه شما )

بخش وبلاگ هم اعلام شده کامل هستش و شما هیچ ایرادی نگرفتید در تاریخ 9 خرداد ساعت 11:33 و بعد از اون که چک کردین رفتین سر بحث پلاگین و پنل کاربری که داخل عکس زیر قابل مشاهده هستش

http://s9.picofile.com/file/83083005...4%DB%B3_2_.jpg

اینکه الاف شدن یا هرچی شاید بیست درصد مقصر هستیم که ما کامل ازشون معذرت خواهیم کردیم

اما هشتاد درصد بدقولی ها بخاطر خودشون بوده ،یا گفتن پلاگین پیدا میکنیم ،یا لایسنس سرورشون مشکل داشته و .....

من اول کار هم بهشون گفتم که زمان خیلی کمه ،ایشون گفتن عجله ای هستش و ....

که وسطاش بخش وبلاگ اضافه شد ، محصولات اضافه شد که ما اینارو محاسبه نکردیم

داخل عکسها هم قابل مشاهده هستش که چندین بار قول تسویه دادن اخر سر میگن ما شیادیم پول الکی نمیدیم !

تاپیک های فروش مارو میارن میگن شیادی این فرد رو ببینید ! اون تاپیک هم وظیفه ما تحویل دامنه بوده،برای تغییر دی ان اس هم تیکت دادیم که وظیفه مونو انجام دادیم اینکه مشتری نمیفهمه نمیشه گفت ما شیادیم

و در اخر شیادی ما و کلاهبرداری ما فقط به کسی ربط داره سرش کلاه رفته نه شمایی که خودت داری کلاهبرداری میکنی برای تبرئه کردن خودتون میگید ما کلاهبرداریم

و در اخر که همه جا دارید میگید ما بچه ایم کسی که نماد اعتماد داره یعنی بالای 18 سال سن داره کسی که شرکت ثبت شده داره یعنی پایان خدمت داره پایان خدمت هم دو سال هستش 18+2 یعنی بیست سال

ایشالله بخاطر این حرفهای پرت بدهی تونو صاف کنید و حروم خوری نکنید

عضو انجمن psfa آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,556
    تشکر تشکر شده 
    1,717
    تشکر شده در
    1,066 پست

صفحه وبلاگ قالبی که تحویل ما شده: این رو هم کدنویس اول اوکی کرده نه ایشون:

بعد از تصحیح توسط آقای محبی :

ادامه مطلبی که این آقا اوکی کرده برای ما :

جناب محبی :

- - - Updated - - -

محصولات هم که سایز و ریسپانسیوشون مشکل داشت در صورت نیاز تصویر قرار داده میشه

- - - Updated - - -

حرف آخر ( من دیگه وقت شرکت تو این تاپیک رو ندارم و حرف ها زده شده ) : این مواردی که شما اوکی کردی ناقص بوده همش و مشتری از من قبول نکرد به دلیل نواقص که من بخوام از جناب عالی قبول کنم

- - - Updated - - -

در جواب به مشکل هاست:

در جواب به این آقا که میگه ما نگفتیم مشکلی نیست؟ همه چی ، واقعا همه چی مثل روز اولش بوده این آقا فقط لفظا میگفته اوکی کردیم. چیو اوکی کردی عزیز من؟

و حالا این آقا میگه ما ایشونو اذیت کردیم: برای این چند تا کار ساده ببینید با ما چی کار کردن. هی هر روز پیگیر هر روز پیگیر. بعضی وقتا یکی دو روز که جواب نمیداد ( کار باید کلا دو سه روزه تموم میشد ) بعد کلا هم که میومد جواب میداد به روی خودش نمیاورد

14. تعداد تشکر ها از psfa به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

صفحه وبلاگ قالبی که تحویل ما شده: این رو هم کدنویس اول اوکی کرده نه ایشون:

بعد از تصحیح توسط آقای محبی :

ادامه مطلبی که این آقا اوکی کرده برای ما :

جناب محبی :

- - - Updated - - -

محصولات هم که سایز و ریسپانسیوشون مشکل داشت در صورت نیاز تصویر قرار داده میشه

- - - Updated - - -

حرف آخر ( من دیگه وقت شرکت تو این تاپیک رو ندارم و حرف ها زده شده ) : این مواردی که شما اوکی کردی ناقص بوده همش و مشتری از من قبول نکرد به دلیل نواقص که من بخوام از جناب عالی قبول کنم

- - - Updated - - -

در جواب به مشکل هاست:

در جواب به این آقا که میگه ما نگفتیم مشکلی نیست؟ همه چی ، واقعا همه چی مثل روز اولش بوده این آقا فقط لفظا میگفته اوکی کردیم. چیو اوکی کردی عزیز من؟

و حالا این آقا میگه ما ایشونو اذیت کردیم: برای این چند تا کار ساده ببینید با ما چی کار کردن. هی هر روز پیگیر هر روز پیگیر. بعضی وقتا یکی دو روز که جواب نمیداد ( کار باید کلا دو سه روزه تموم میشد ) بعد کلا هم که میومد جواب میداد به روی خودش نمیاورد

کل حرفها و عکس ها گذاشته شد !ثابت هم شد من دروغگوم یا نه (داخل خصوصی یه چیزی گفتید،داخل همین پست یک حرف زدید،داخل انجمن دیگه یه حرف دیگه
    بار اول سرور شما سه روز لایسنس نداشت
    وقتی هم لایسنس نباشه دسترسی به هیچی وجود نداره
    اینکه کلاهبرداری شما اثبات شد برای من کافیه
    لطفا بحث رو ادامه ندید و اسپم نکنید تاپیک رو

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)