* این وب سایت متعلق به یکی از دوستان بنده هست و توضیحات از زبان خودشون هست و تنها راه ارتباطی با ایشون رو در پایین مطلب گذاشتم, لطفا با خودشون در ارتباط باشید چون در اینجا حساب کاربری نداشتند از من خواستند بزنم *
عرض کنم خدمتتون که واقعا فکر نمیکردم روزی بخوام سیب گراف رو بفروشم ولی باتوجه به اینکه برای آیندم برنامه های مختلفی دارم و هیچکدومم هیچ ربطی به فضای مجازی نداره مجبورم وقتم رو روی چیزای دیگه ای غیراز این حرفه بزارم
سرتونو درد نیارم الان از عمر سیب گراف تغریبا 4 سال میگذره البته چندماهی کمتر و واقعا توی این 4 سال زحمتای خیلی زیادی براش کشیدم و حتی بوده خیلی از شبا بخاطر اینکه یه کارو تموم کنم حتی نخوابیدم و البته این بخوابی واقعا برای بدن و سلامتیش ضرر داره و خوب خداروشکر نتیجه ی خوبی هم داده حاصل این زحمات … قبلا روزی شاید 8 ساعت روی سیب گراف و مسائل مختلفش وقت میزاشتم ولی الان یک ساعت هم فرصت نمیکنم … و خوب طبیعیه اگه به سیب گراف نرسم نتیجه ی خوبی نداره
حالا بگذریم درمورد سیب گراف توضیح بدم
توضیحات :
» موضوع سایت : ارائه خدمات وبلاگ و سایت نویسی
» میانگین بازدید روزانه : 4,000
» میزبان و فضای آپلود : سرویس رزبلاگ ، 3.5 گیگابایت فضای اختصاصی
» درآمد ماهیانه از تبلیغات , درآمد ماهیانه از سفارشات : تبلیغات : 100,000 تومن , سفارشات : میانگین 800,000 تومن
» آمار مطالب : 334 پست کاملا اختصاصی » تعداد نظرات ثبت شده : 4400 » کاربران ثبت شده : 14800
زیرمجموعه ها :
دامنه اصلی sibgraph.com شامل پوسته صفحه اصلی فوق حرفه ای و اختصاصی
تالارگفتمان با قالب حرفه ای و اختصاصی شامل 4500 پست http://sibgraph.com/forum
ارائه تگ های سیستم ها اختصاصی » آدرس این بخش tags.sibgraph.com/rozblog
ابزار ادیتور آنلاین و تست کدهای اختصاصی » آدرس این بخش editor.sibgraph.com
بخش افزایش اددلیست با قالب اختصاصی » آدرس این بخش add.sibgraph.com/yahoo
قسمت آموزش رزبلاگ » آدرس این بخش rozblog.sibgraph.com
بخش گالری تصاویر با قالب اختصاصی » آدرس این بخش gallery.sibgraph.com
بخش کتابخانه جی کوئری با قالب اختصاصی » آدرس این بخش jquery.sibgraph.com
بخش آرشیو قالب ها با قالب اختصاصی » آدرس این بخش ghaleb.sibgraph.com
بخش قرارگیری پیش نمایش ها » آدرس این بخش demo.sibgraph.com
بخش ارائه رنگ های فلت با قالب اختصاصی » آدرس این بخش color.sibgraph.com
درگاه پرداخت با قالب اختصاصی » آدرس این بخش sibgraph.com/payment
بخش دانلود فونت با قالب اختصاصی و فونت های اختصاصی » آدرس این بخش font.sibgraph.com
———————————————— —-
میتونم فایل sql مطالب رو بهتون بدم تا با کمی کار راحت بتونید به هر cms که خواستید تبدیل کنید
سایت از لحاظ لینک جایگاه خوبی داره و با کمی تحقیق میتونید متوجه بشید که 3,980 صفحه ایندکس شده در گوگل داره و چون سرویس اصلی سایت قالب وبلاگ هست چندین هزار وبلاگ از قالبهای ما استفاده کردن و نکته مهم دیگه ای هم که هست اینه که تقریبا 2 ساله هر وبلاگی با سرویس رزبلاگ زده میشه بصورت پیشفرض با یکی قالبهای طراحی شده ی ما میاد بالا که خود این تاثیر بسیار خوبی روی رتبه سایت داره.
حقیقتا رتبه سایت پارسال تا 700 ایران اومد ولی بدلیل یسری مشغله ها فرصت نشد کامل وقت بزاریم روی سایت و یکسالی هست پست داده نشده و این باعث کم شدن مقطعی بازدید کننده ها شده ولی سایت این پتانسیل رو داره که با کار روش باز به رتبه های بالا و بازدیدهای خوب برسه چون سایت رو بصورت کاملا واقعی و بدور از هرگونه بازدید فیک و غیراصولی بالا نیوردیم.
یک قالب جدید هم برای سیستم کار کردیم که در صورت درخواست خریدار با مبلق مناسب واگذار ارائه میشه
تلفن تماس: 09198516007